holder

U15 B

Trainer 1: 
Peter JACOBS
Afgevaardigde: 
Lydia STRUYVEN / Joeri VERNELEN
Reeks: 
U 15 Regionaal (2G15J)
Trainingsdagen: 
dinsdag en donderdag (telkens van 18:45u. tot 20:15u.)
zondag, 17 februari, 2019 - 01:01

Competitie tot de winterstop : 

Datum   Uitslag
01-09-2018 09:30 FC.AVERBODE-OKSELAAR B NIV.2-1 KFC.DIEST B NIV.1
0 - 4
01-09-2018 10:00 SC.AARSCHOT NIV.1 VC.BEKKEVOORT NIV.1
AMC
01-09-2018 15:15 RWL.SPORT C NIV.2-1 TIELT-WINGE 3000 NIV.1
5 - 2
05-09-2018 18:30 SK.DEURNE NIV.1 SPARTA SCHAFFEN NIV.1
3 - 1
         
08-09-2018 10:00 KFC.DIEST B NIV.1 RWL.SPORT C NIV.2-1
5 - 6
08-09-2018 11:00 TIELT-WINGE 3000 NIV.1 SC.AARSCHOT NIV.1
1 - 6
08-09-2018 15:00 VC.BEKKEVOORT NIV.1 SK.DEURNE NIV.1
AMC
09-09-2018 09:30 SPARTA SCHAFFEN NIV.1 FC.AVERBODE-OKSELAAR B NIV.2-1
0 - 13
         
15-09-2018 10:00 SC.AARSCHOT NIV.1 KFC.DIEST B NIV.1
3 - 5
15-09-2018 15:00 VC.BEKKEVOORT NIV.1 TIELT-WINGE 3000 NIV.1
AMC
15-09-2018 15:00 SK.DEURNE NIV.1 FC.AVERBODE-OKSELAAR B NIV.2-1
0 - 4
15-09-2018 15:15 RWL.SPORT C NIV.2-1 SPARTA SCHAFFEN NIV.1
17 - 1
         
22-09-2018 16:00 FC.AVERBODE-OKSELAAR B NIV.2-1 RWL.SPORT C NIV.2-1
2 - 2
22-09-2018 10:00 KFC.DIEST B NIV.1 VC.BEKKEVOORT NIV.1
AMC
22-09-2018 11:00 TIELT-WINGE 3000 NIV.1 SK.DEURNE NIV.1
6 - 0
23-09-2018 09:30 SPARTA SCHAFFEN NIV.1 SC.AARSCHOT NIV.1
1 - 6
         
29-09-2018 10:00 SC.AARSCHOT NIV.1 FC.AVERBODE-OKSELAAR B NIV.2-1
4 - 4
29-09-2018 11:00 TIELT-WINGE 3000 NIV.1 KFC.DIEST B NIV.1
10 - 3
29-09-2018 15:00 VC.BEKKEVOORT NIV.1 SPARTA SCHAFFEN NIV.1
AMC
29-09-2018 15:00 SK.DEURNE NIV.1 RWL.SPORT C NIV.2-1
1 - 5
         
06-10-2018 13:00 SK.DEURNE NIV.1 KFC.DIEST B NIV.1
2 - 0
06-10-2018 09:30 FC.AVERBODE-OKSELAAR B NIV.2-1 VC.BEKKEVOORT NIV.1
AMC
06-10-2018 15:15 RWL.SPORT C NIV.2-1 SC.AARSCHOT NIV.1
2 - 1
07-10-2018 09:30 SPARTA SCHAFFEN NIV.1 TIELT-WINGE 3000 NIV.1
0 - 9
         
13-10-2018 10:00 KFC.DIEST B NIV.1 SPARTA SCHAFFEN NIV.1
4 - 0
13-10-2018 10:00 SC.AARSCHOT NIV.1 SK.DEURNE NIV.1
2 - 4
13-10-2018 11:00 TIELT-WINGE 3000 NIV.1 FC.AVERBODE-OKSELAAR B NIV.2-1
2 - 5
13-10-2018 15:00 VC.BEKKEVOORT NIV.1 RWL.SPORT C NIV.2-1
AMC
         
20-10-2018 10:00 KFC.DIEST B NIV.1 FC.AVERBODE-OKSELAAR B NIV.2-1
3 - 1
20-10-2018 11:00 TIELT-WINGE 3000 NIV.1 RWL.SPORT C NIV.2-1
6 - 1
20-10-2018 15:00 VC.BEKKEVOORT NIV.1 SC.AARSCHOT NIV.1
AMC
21-10-2018 09:30 SPARTA SCHAFFEN NIV.1 SK.DEURNE NIV.1
1 - 3
         
27-10-2018 09:30 FC.AVERBODE-OKSELAAR B NIV.2-1 SPARTA SCHAFFEN NIV.1
10 - 0
27-10-2018 10:00 SC.AARSCHOT NIV.1 TIELT-WINGE 3000 NIV.1
4 - 7
27-10-2018 15:00 SK.DEURNE NIV.1 VC.BEKKEVOORT NIV.1
AMC
27-10-2018 15:15 RWL.SPORT C NIV.2-1 KFC.DIEST B NIV.1
3 - 2
         
03-11-2018 09:30 FC.AVERBODE-OKSELAAR B NIV.2-1 SK.DEURNE NIV.1
5 - 0
03-11-2018 10:00 KFC.DIEST B NIV.1 SC.AARSCHOT NIV.1
4 - 4
03-11-2018 11:00 TIELT-WINGE 3000 NIV.1 VC.BEKKEVOORT NIV.1
AMC
04-11-2018 09:30 SPARTA SCHAFFEN NIV.1 RWL.SPORT C NIV.2-1
2 - 7
         
10-11-2018 13:00 SK.DEURNE NIV.1 TIELT-WINGE 3000 NIV.1
1 - 2
10-11-2018 10:00 SC.AARSCHOT NIV.1 SPARTA SCHAFFEN NIV.1
11 - 0
10-11-2018 15:00 VC.BEKKEVOORT NIV.1 KFC.DIEST B NIV.1
AMC
10-11-2018 14:30 RWL.SPORT C NIV.2-1 FC.AVERBODE-OKSELAAR B NIV.2-1
3 - 1
         
17-11-2018 09:30 FC.AVERBODE-OKSELAAR B NIV.2-1 SC.AARSCHOT NIV.1
4 - 6
17-11-2018 10:00 KFC.DIEST B NIV.1 TIELT-WINGE 3000 NIV.1
7 - 0
17-11-2018 14:30 RWL.SPORT C NIV.2-1 SK.DEURNE NIV.1
2 - 3
18-11-2018 09:30 SPARTA SCHAFFEN NIV.1 VC.BEKKEVOORT NIV.1
AMC
         
24-11-2018 10:00 KFC.DIEST B NIV.1 SK.DEURNE NIV.1
0 - 1
24-11-2018 10:00 SC.AARSCHOT NIV.1 RWL.SPORT C NIV.2-1
6 - 3
24-11-2018 11:00 TIELT-WINGE 3000 NIV.1 SPARTA SCHAFFEN NIV.1
5 - 0
24-11-2018 15:00 VC.BEKKEVOORT NIV.1 FC.AVERBODE-OKSELAAR B NIV.2-1
AMC
         
01-12-2018 09:30 FC.AVERBODE-OKSELAAR B NIV.2-1 TIELT-WINGE 3000 NIV.1
ST
01-12-2018 15:15 RWL.SPORT C NIV.2-1 VC.BEKKEVOORT NIV.1
AMC
01-12-2018 14:30 SK.DEURNE NIV.1 SC.AARSCHOT NIV.1
0 - 2
02-12-2018 09:30 SPARTA SCHAFFEN NIV.1 KFC.DIEST B NIV.1
0 - 7

Competitie na de winterstop :

Datum   Uitslag
12-01-2019 09:30 VC.HOUTEM-OPLINTER C NIV.2-1 FC.AVERBODE-OKSELAAR B NIV.2-1
4 - 3
12-01-2019 10:00 RWL.SPORT B NIV.2-1 KNV.KEERBERGEN A NIV.2-1
2 - 7
12-01-2019 12:30 VK.HOLSBEEK A NIV.2-1 KFC.DIEST B NIV.2-1
3 - 0
13-01-2019 11:15 K.ST.HAASRODE B NIV.2-1 KVZ.GLABBEEK NIV.2-1
6 - 1
         
19-01-2019 09:30 FC.AVERBODE-OKSELAAR B NIV.2-1 K.ST.HAASRODE B NIV.2-1
6 - 0
19-01-2019 10:30 KVZ.GLABBEEK NIV.2-1 RWL.SPORT B NIV.2-1
1 - 3
19-01-2019 13:00 KFC.DIEST B NIV.2-1 VC.HOUTEM-OPLINTER C NIV.2-1
0 - 4
20-01-2019 09:30 KNV.KEERBERGEN A NIV.2-1 VK.HOLSBEEK A NIV.2-1
4 - 1
         
26-01-2019 10:00 RWL.SPORT B NIV.2-1 FC.AVERBODE-OKSELAAR B NIV.2-1
PP
26-01-2019 12:30 VK.HOLSBEEK A NIV.2-1 VC.HOUTEM-OPLINTER C NIV.2-1
PP
27-01-2019 09:30 KNV.KEERBERGEN A NIV.2-1 KVZ.GLABBEEK NIV.2-1
PP
27-01-2019 11:15 K.ST.HAASRODE B NIV.2-1 KFC.DIEST B NIV.2-1
PP
         
02-02-2019 09:30 VC.HOUTEM-OPLINTER C NIV.2-1 K.ST.HAASRODE B NIV.2-1
PP
02-02-2019 09:30 FC.AVERBODE-OKSELAAR B NIV.2-1 KNV.KEERBERGEN A NIV.2-1
PP
02-02-2019 10:30 KVZ.GLABBEEK NIV.2-1 VK.HOLSBEEK A NIV.2-1
PP
02-02-2019 13:00 KFC.DIEST B NIV.2-1 RWL.SPORT B NIV.2-1
PP
         
09-02-2019 10:00 RWL.SPORT B NIV.2-1 VC.HOUTEM-OPLINTER C NIV.2-1
2 - 6
09-02-2019 10:30 KVZ.GLABBEEK NIV.2-1 FC.AVERBODE-OKSELAAR B NIV.2-1
0 - 9
09-02-2019 12:30 VK.HOLSBEEK A NIV.2-1 K.ST.HAASRODE B NIV.2-1
2 - 3
10-02-2019 09:30 KNV.KEERBERGEN A NIV.2-1 KFC.DIEST B NIV.2-1
11 - 2
         
16-02-2019 11:00 VC.HOUTEM-OPLINTER C NIV.2-1 KNV.KEERBERGEN A NIV.2-1
1 - 3
16-02-2019 12:30 VK.HOLSBEEK A NIV.2-1 FC.AVERBODE-OKSELAAR B NIV.2-1
2 - 4
16-02-2019 13:00 KFC.DIEST B NIV.2-1 KVZ.GLABBEEK NIV.2-1
2 - 0
17-02-2019 11:15 K.ST.HAASRODE B NIV.2-1 RWL.SPORT B NIV.2-1
  -  
         
23-02-2019 14:30 RWL.SPORT B NIV.2-1 VK.HOLSBEEK A NIV.2-1
  -  
23-02-2019 09:30 FC.AVERBODE-OKSELAAR B NIV.2-1 KFC.DIEST B NIV.2-1
  -  
23-02-2019 10:30 KVZ.GLABBEEK NIV.2-1 VC.HOUTEM-OPLINTER C NIV.2-1
  -  
24-02-2019 09:30 KNV.KEERBERGEN A NIV.2-1 K.ST.HAASRODE B NIV.2-1
  -  
         
09-03-2019 09:30 FC.AVERBODE-OKSELAAR B NIV.2-1 VC.HOUTEM-OPLINTER C NIV.2-1
  -  
09-03-2019 10:30 KVZ.GLABBEEK NIV.2-1 K.ST.HAASRODE B NIV.2-1
  -  
09-03-2019 13:00 KFC.DIEST B NIV.2-1 VK.HOLSBEEK A NIV.2-1
  -  
10-03-2019 09:30 KNV.KEERBERGEN A NIV.2-1 RWL.SPORT B NIV.2-1
  -  
         
16-03-2019 09:30 VC.HOUTEM-OPLINTER C NIV.2-1 KFC.DIEST B NIV.2-1
  -  
16-03-2019 10:00 RWL.SPORT B NIV.2-1 KVZ.GLABBEEK NIV.2-1
  -  
16-03-2019 12:30 VK.HOLSBEEK A NIV.2-1 KNV.KEERBERGEN A NIV.2-1
  -  
17-03-2019 11:15 K.ST.HAASRODE B NIV.2-1 FC.AVERBODE-OKSELAAR B NIV.2-1
  -  
         
23-03-2019 09:30 VC.HOUTEM-OPLINTER C NIV.2-1 VK.HOLSBEEK A NIV.2-1
  -  
23-03-2019 09:30 FC.AVERBODE-OKSELAAR B NIV.2-1 RWL.SPORT B NIV.2-1
  -  
23-03-2019 10:30 KVZ.GLABBEEK NIV.2-1 KNV.KEERBERGEN A NIV.2-1
  -  
23-03-2019 13:00 KFC.DIEST B NIV.2-1 K.ST.HAASRODE B NIV.2-1
  -  
         
30-03-2019 10:00 RWL.SPORT B NIV.2-1 KFC.DIEST B NIV.2-1
  -  
30-03-2019 12:30 VK.HOLSBEEK A NIV.2-1 KVZ.GLABBEEK NIV.2-1
  -  
31-03-2019 09:30 KNV.KEERBERGEN A NIV.2-1 FC.AVERBODE-OKSELAAR B NIV.2-1
  -  
31-03-2019 11:15 K.ST.HAASRODE B NIV.2-1 VC.HOUTEM-OPLINTER C NIV.2-1
  -  
         
06-04-2019 10:00 KFC.DIEST B NIV.2-1 KNV.KEERBERGEN A NIV.2-1
  -  
06-04-2019 09:30 VC.HOUTEM-OPLINTER C NIV.2-1 RWL.SPORT B NIV.2-1
  -  
06-04-2019 09:30 FC.AVERBODE-OKSELAAR B NIV.2-1 KVZ.GLABBEEK NIV.2-1
  -  
07-04-2019 11:15 K.ST.HAASRODE B NIV.2-1 VK.HOLSBEEK A NIV.2-1
  -  
         
13-04-2019 09:30 FC.AVERBODE-OKSELAAR B NIV.2-1 VK.HOLSBEEK A NIV.2-1
  -  
13-04-2019 10:00 RWL.SPORT B NIV.2-1 K.ST.HAASRODE B NIV.2-1
  -  
13-04-2019 10:30 KVZ.GLABBEEK NIV.2-1 KFC.DIEST B NIV.2-1
  -  
14-04-2019 09:30 KNV.KEERBERGEN A NIV.2-1 VC.HOUTEM-OPLINTER C NIV.2-1
  -  
         
27-04-2019 09:30 VC.HOUTEM-OPLINTER C NIV.2-1 KVZ.GLABBEEK NIV.2-1
  -  
27-04-2019 12:30 VK.HOLSBEEK A NIV.2-1 RWL.SPORT B NIV.2-1
  -  
27-04-2019 13:00 KFC.DIEST B NIV.2-1 FC.AVERBODE-OKSELAAR B NIV.2-1
  -  
28-04-2019 11:15 K.ST.HAASRODE B NIV.2-1 KNV.KEERBERGEN A NIV.2-1
  -  

 

Legende
PP = Uitgesteld
ST = Stopgezet
AMC = Algemeen forfait
 
F1 = Forfait 1 ploeg
FI = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 1 ploeg
F2 = Forfait 2 ploegen
FF = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 2 ploegen

Competitie tot de winterstop : 

           
Doelpunten
 
Plaats Clubnaam M W G V + - +/- Ptn
1 RWL.SPORT C NIV.2-1 12 8 1 3 56 32 24 25
2 TIELT-WINGE 3000 NIV.1 12 7 0 5 50 37 13 21
3 SC.AARSCHOT NIV.1 12 6 2 4 55 35 20 20
4 KFC.DIEST B NIV.1 12 6 1 5 44 30 14 19
5 SK.DEURNE NIV.1 12 6 0 6 18 30 -12 18
6 FC.AVERBODE-OKSELAAR B NIV.2-1 12 5 2 5 49 29 20 17
7 SPARTA SCHAFFEN NIV.1 12 0 0 12 6 95 -89 0
7 VC.BEKKEVOORT NIV.1 0 0 0 0 0 0 0 0

Competitie na de winterstop :

           
Doelpunten
 
Plaats Clubnaam M W G V + - +/- Ptn
1 KNV.KEERBERGEN A NIV.2-1 4 4 0 0 25 6 19 12
2 FC.AVERBODE-OKSELAAR B NIV.2-1 4 3 0 1 22 6 16 9
2 VC.HOUTEM-OPLINTER C NIV.2-1 4 3 0 1 15 8 7 9
4 K.ST.HAASRODE B NIV.2-1 3 2 0 1 9 9 0 6
5 VK.HOLSBEEK A NIV.2-1 4 1 0 3 8 11 -3 3
5 RWL.SPORT B NIV.2-1 3 1 0 2 7 14 -7 3
5 KFC.DIEST B NIV.2-1 4 1 0 3 4 18 -14 3
8 KVZ.GLABBEEK NIV.2-1 4 0 0 4 2 20 -18 0