holder

U15 A

Trainer 1: 
Patrick JORDENS
Afgevaardigde: 
Geert DANIELS
Reeks: 
U 15 Provinciaal (2P15A)
Trainingsdagen: 
dinsdag en donderdag (telkens van 18:45u. tot 20:15u.)
zondag, 17 februari, 2019 - 00:57

Competitie tot de winterstop : 

Datum   Uitslag
01-09-2018 09:30 KVC.KESSEL-LO 2000 A NIV.2 KFC.DIEST A NIV.2
1 - 8
01-09-2018 10:00 KAC.BETEKOM A NIV.3 VC.HOUTEM-OPLINTER A NIV.3-2
4 - 1
01-09-2018 13:00 OUD-HEVERLEE LEUVEN B NIV.3 SP.ROTSELAAR A NIV.2
5 - 1
         
08-09-2018 10:00 KFC.DIEST A NIV.2 OUD-HEVERLEE LEUVEN B NIV.3
3 - 3
08-09-2018 13:00 VC.HOUTEM-OPLINTER A NIV.3-2 KFC.HERENT A NIV.3
3 - 0
08-09-2018 13:00 SP.ROTSELAAR A NIV.2 KAC.BETEKOM A NIV.3
3 - 5
         
15-09-2018 09:30 KVC.KESSEL-LO 2000 A NIV.2 VC.HOUTEM-OPLINTER A NIV.3-2
2 - 1
15-09-2018 10:00 KAC.BETEKOM A NIV.3 KFC.HERENT A NIV.3
2 - 4
15-09-2018 13:00 SP.ROTSELAAR A NIV.2 KFC.DIEST A NIV.2
3 - 11
         
22-09-2018 10:00 KFC.DIEST A NIV.2 KAC.BETEKOM A NIV.3
3 - 1
22-09-2018 13:00 VC.HOUTEM-OPLINTER A NIV.3-2 OUD-HEVERLEE LEUVEN B NIV.3
1 - 6
23-09-2018 09:30 KFC.HERENT A NIV.3 KVC.KESSEL-LO 2000 A NIV.2
3 - 1
         
29-09-2018 10:00 KAC.BETEKOM A NIV.3 KVC.KESSEL-LO 2000 A NIV.2
6 - 1
29-09-2018 13:00 OUD-HEVERLEE LEUVEN B NIV.3 KFC.HERENT A NIV.3
3 - 1
29-09-2018 13:00 SP.ROTSELAAR A NIV.2 VC.HOUTEM-OPLINTER A NIV.3-2
3 - 1
         
06-10-2018 09:30 KVC.KESSEL-LO 2000 A NIV.2 OUD-HEVERLEE LEUVEN B NIV.3
0 - 9
06-10-2018 13:00 VC.HOUTEM-OPLINTER A NIV.3-2 KFC.DIEST A NIV.2
1 - 6
07-10-2018 09:30 KFC.HERENT A NIV.3 SP.ROTSELAAR A NIV.2
6 - 1
         
13-10-2018 10:00 KFC.DIEST A NIV.2 KFC.HERENT A NIV.3
5 - 2
13-10-2018 13:00 OUD-HEVERLEE LEUVEN B NIV.3 KAC.BETEKOM A NIV.3
9 - 1
13-10-2018 13:00 SP.ROTSELAAR A NIV.2 KVC.KESSEL-LO 2000 A NIV.2
2 - 6
         
20-10-2018 10:00 KFC.DIEST A NIV.2 KVC.KESSEL-LO 2000 A NIV.2
6 - 3
20-10-2018 13:00 VC.HOUTEM-OPLINTER A NIV.3-2 KAC.BETEKOM A NIV.3
5 - 2
20-10-2018 13:00 SP.ROTSELAAR A NIV.2 OUD-HEVERLEE LEUVEN B NIV.3
6 - 10
         
27-10-2018 10:00 KAC.BETEKOM A NIV.3 SP.ROTSELAAR A NIV.2
4 - 3
27-10-2018 13:00 OUD-HEVERLEE LEUVEN B NIV.3 KFC.DIEST A NIV.2
3 - 1
28-10-2018 09:30 KFC.HERENT A NIV.3 VC.HOUTEM-OPLINTER A NIV.3-2
3 - 1
         
03-11-2018 10:00 KFC.DIEST A NIV.2 SP.ROTSELAAR A NIV.2
6 - 4
03-11-2018 13:00 VC.HOUTEM-OPLINTER A NIV.3-2 KVC.KESSEL-LO 2000 A NIV.2
3 - 3
04-11-2018 09:30 KFC.HERENT A NIV.3 KAC.BETEKOM A NIV.3
3 - 1
         
10-11-2018 09:30 KVC.KESSEL-LO 2000 A NIV.2 KFC.HERENT A NIV.3
1 - 1
10-11-2018 10:00 KAC.BETEKOM A NIV.3 KFC.DIEST A NIV.2
2 - 6
10-11-2018 13:00 OUD-HEVERLEE LEUVEN B NIV.3 VC.HOUTEM-OPLINTER A NIV.3-2
8 - 0
         
17-11-2018 09:30 KVC.KESSEL-LO 2000 A NIV.2 KAC.BETEKOM A NIV.3
2 - 1
17-11-2018 13:00 VC.HOUTEM-OPLINTER A NIV.3-2 SP.ROTSELAAR A NIV.2
3 - 1
18-11-2018 09:30 KFC.HERENT A NIV.3 OUD-HEVERLEE LEUVEN B NIV.3
2 - 6
         
24-11-2018 10:00 KFC.DIEST A NIV.2 VC.HOUTEM-OPLINTER A NIV.3-2
8 - 1
24-11-2018 13:00 SP.ROTSELAAR A NIV.2 KFC.HERENT A NIV.3
4 - 6
24-11-2018 13:00 OUD-HEVERLEE LEUVEN B NIV.3 KVC.KESSEL-LO 2000 A NIV.2
2 - 1
         
01-12-2018 09:30 KVC.KESSEL-LO 2000 A NIV.2 SP.ROTSELAAR A NIV.2
3 - 2
01-12-2018 10:00 KAC.BETEKOM A NIV.3 OUD-HEVERLEE LEUVEN B NIV.3
2 - 2
02-12-2018 09:30 KFC.HERENT A NIV.3 KFC.DIEST A NIV.2
1 - 4

Competitie na de winterstop :

Datum   Uitslag
12-01-2019 10:00 KFC.DIEST A NIV.3 EENDR.MAZENZELE OPWIJK A NIV.3
8 - 0
12-01-2019 10:00 KAC.BETEKOM A NIV.3 OUD-HEVERLEE LEUVEN B NIV.3
2 - 5
12-01-2019 15:00 KV.TERVUREN-DUISBURG A NIV.3 KFC.HERENT A NIV.3
2 - 1
12-01-2019 15:00 VK.LIEDEKERKE NIV.3-2 VC.BERTEM-LEEFDAAL A NIV.3-2
6 - 5
         
19-01-2019 09:30 EENDR.MAZENZELE OPWIJK A NIV.3 VK.LIEDEKERKE NIV.3-2
3 - 1
19-01-2019 13:00 OUD-HEVERLEE LEUVEN B NIV.3 KFC.DIEST A NIV.3
3 - 2
20-01-2019 09:30 KFC.HERENT A NIV.3 KAC.BETEKOM A NIV.3
1 - 6
20-01-2019 11:15 VC.BERTEM-LEEFDAAL A NIV.3-2 KV.TERVUREN-DUISBURG A NIV.3
3 - 1
         
26-01-2019 09:30 EENDR.MAZENZELE OPWIJK A NIV.3 OUD-HEVERLEE LEUVEN B NIV.3
PP
26-01-2019 10:00 KFC.DIEST A NIV.3 KFC.HERENT A NIV.3
PP
26-01-2019 10:00 KAC.BETEKOM A NIV.3 VC.BERTEM-LEEFDAAL A NIV.3-2
PP
26-01-2019 15:00 VK.LIEDEKERKE NIV.3-2 KV.TERVUREN-DUISBURG A NIV.3
PP
         
02-02-2019 13:00 OUD-HEVERLEE LEUVEN B NIV.3 VK.LIEDEKERKE NIV.3-2
4 - 0
02-02-2019 15:00 KV.TERVUREN-DUISBURG A NIV.3 KAC.BETEKOM A NIV.3
PP
03-02-2019 09:30 KFC.HERENT A NIV.3 EENDR.MAZENZELE OPWIJK A NIV.3
5 - 2
03-02-2019 11:15 VC.BERTEM-LEEFDAAL A NIV.3-2 KFC.DIEST A NIV.3
1 - 9
         
09-02-2019 09:30 EENDR.MAZENZELE OPWIJK A NIV.3 VC.BERTEM-LEEFDAAL A NIV.3-2
0 - 3
09-02-2019 10:00 KFC.DIEST A NIV.3 KV.TERVUREN-DUISBURG A NIV.3
4 - 3
09-02-2019 13:00 OUD-HEVERLEE LEUVEN B NIV.3 KFC.HERENT A NIV.3
1 - 1
09-02-2019 15:00 VK.LIEDEKERKE NIV.3-2 KAC.BETEKOM A NIV.3
2 - 4
         
16-02-2019 10:00 KAC.BETEKOM A NIV.3 KFC.DIEST A NIV.3
2 - 3
16-02-2019 15:00 VK.LIEDEKERKE NIV.3-2 KFC.HERENT A NIV.3
2 - 2
16-02-2019 15:00 KV.TERVUREN-DUISBURG A NIV.3 EENDR.MAZENZELE OPWIJK A NIV.3
7 - 0
17-02-2019 11:15 VC.BERTEM-LEEFDAAL A NIV.3-2 OUD-HEVERLEE LEUVEN B NIV.3
  -  
         
23-02-2019 09:30 EENDR.MAZENZELE OPWIJK A NIV.3 KAC.BETEKOM A NIV.3
  -  
23-02-2019 10:00 KFC.DIEST A NIV.3 VK.LIEDEKERKE NIV.3-2
  -  
23-02-2019 13:00 OUD-HEVERLEE LEUVEN B NIV.3 KV.TERVUREN-DUISBURG A NIV.3
  -  
24-02-2019 09:30 KFC.HERENT A NIV.3 VC.BERTEM-LEEFDAAL A NIV.3-2
  -  
         
09-03-2019 09:30 EENDR.MAZENZELE OPWIJK A NIV.3 KFC.DIEST A NIV.3
  -  
09-03-2019 13:00 OUD-HEVERLEE LEUVEN B NIV.3 KAC.BETEKOM A NIV.3
  -  
10-03-2019 09:30 KFC.HERENT A NIV.3 KV.TERVUREN-DUISBURG A NIV.3
  -  
10-03-2019 11:15 VC.BERTEM-LEEFDAAL A NIV.3-2 VK.LIEDEKERKE NIV.3-2
  -  
         
16-03-2019 10:00 KAC.BETEKOM A NIV.3 KFC.HERENT A NIV.3
  -  
16-03-2019 10:00 KFC.DIEST A NIV.3 OUD-HEVERLEE LEUVEN B NIV.3
  -  
16-03-2019 15:00 VK.LIEDEKERKE NIV.3-2 EENDR.MAZENZELE OPWIJK A NIV.3
  -  
16-03-2019 15:00 KV.TERVUREN-DUISBURG A NIV.3 VC.BERTEM-LEEFDAAL A NIV.3-2
  -  
         
23-03-2019 13:00 OUD-HEVERLEE LEUVEN B NIV.3 EENDR.MAZENZELE OPWIJK A NIV.3
  -  
23-03-2019 15:00 KV.TERVUREN-DUISBURG A NIV.3 VK.LIEDEKERKE NIV.3-2
  -  
24-03-2019 09:30 KFC.HERENT A NIV.3 KFC.DIEST A NIV.3
  -  
24-03-2019 11:15 VC.BERTEM-LEEFDAAL A NIV.3-2 KAC.BETEKOM A NIV.3
  -  
         
30-03-2019 09:30 EENDR.MAZENZELE OPWIJK A NIV.3 KFC.HERENT A NIV.3
  -  
30-03-2019 10:00 KAC.BETEKOM A NIV.3 KV.TERVUREN-DUISBURG A NIV.3
  -  
30-03-2019 10:00 KFC.DIEST A NIV.3 VC.BERTEM-LEEFDAAL A NIV.3-2
  -  
30-03-2019 15:00 VK.LIEDEKERKE NIV.3-2 OUD-HEVERLEE LEUVEN B NIV.3
  -  
         
06-04-2019 15:15 VC.BERTEM-LEEFDAAL A NIV.3-2 EENDR.MAZENZELE OPWIJK A NIV.3
  -  
06-04-2019 10:00 KAC.BETEKOM A NIV.3 VK.LIEDEKERKE NIV.3-2
  -  
06-04-2019 15:00 KV.TERVUREN-DUISBURG A NIV.3 KFC.DIEST A NIV.3
  -  
07-04-2019 09:30 KFC.HERENT A NIV.3 OUD-HEVERLEE LEUVEN B NIV.3
  -  
         
13-04-2019 09:30 EENDR.MAZENZELE OPWIJK A NIV.3 KV.TERVUREN-DUISBURG A NIV.3
  -  
13-04-2019 10:00 KFC.DIEST A NIV.3 KAC.BETEKOM A NIV.3
  -  
13-04-2019 13:00 OUD-HEVERLEE LEUVEN B NIV.3 VC.BERTEM-LEEFDAAL A NIV.3-2
  -  
14-04-2019 09:30 KFC.HERENT A NIV.3 VK.LIEDEKERKE NIV.3-2
  -  
         
27-04-2019 10:00 KAC.BETEKOM A NIV.3 EENDR.MAZENZELE OPWIJK A NIV.3
  -  
27-04-2019 15:00 VK.LIEDEKERKE NIV.3-2 KFC.DIEST A NIV.3
  -  
27-04-2019 15:00 KV.TERVUREN-DUISBURG A NIV.3 OUD-HEVERLEE LEUVEN B NIV.3
  -  
28-04-2019 11:15 VC.BERTEM-LEEFDAAL A NIV.3-2 KFC.HERENT A NIV.3
  -  

 

Legende
PP = Uitgesteld
ST = Stopgezet
AMC = Algemeen forfait
 
F1 = Forfait 1 ploeg
FI = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 1 ploeg
F2 = Forfait 2 ploegen
FF = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 2 ploegen

Competitie tot de winterstop : 

           
Doelpunten
 
Plaats Clubnaam M W G V + - +/- Ptn
1 OUD-HEVERLEE LEUVEN B NIV.3 12 10 2 0 66 19 47 32
2 KFC.DIEST A NIV.2 12 10 1 1 67 25 42 31
3 KFC.HERENT A NIV.3 12 6 1 5 32 32 0 19
4 KVC.KESSEL-LO 2000 A NIV.2 12 4 2 6 24 44 -20 14
5 KAC.BETEKOM A NIV.3 12 4 1 7 31 42 -11 13
6 VC.HOUTEM-OPLINTER A NIV.3-2 12 3 1 8 21 46 -25 10
7 SP.ROTSELAAR A NIV.2 12 1 0 11 33 66 -33 3

Competitie na de winterstop :

           
Doelpunten
 
Plaats Clubnaam M W G V + - +/- Ptn
1 KFC.DIEST A NIV.3 5 4 0 1 26 9 17 12
2 OUD-HEVERLEE LEUVEN B NIV.3 4 3 1 0 13 5 8 10
3 KV.TERVUREN-DUISBURG A NIV.3 4 2 0 2 13 8 5 6
3 KAC.BETEKOM A NIV.3 4 2 0 2 14 11 3 6
3 VC.BERTEM-LEEFDAAL A NIV.3-2 4 2 0 2 12 16 -4 6
6 KFC.HERENT A NIV.3 5 1 2 2 10 13 -3 5
7 VK.LIEDEKERKE NIV.3-2 5 1 1 3 11 18 -7 4
8 EENDR.MAZENZELE OPWIJK A NIV.3 5 1 0 4 5 24 -19 3