holder

U13 B

Trainer 1: 
Mario KNOPS / Jefke LAEVEREN
Afgevaardigde: 
Kris CORTEN / Carina VAN CAMP
Reeks: 
U 13 Regionaal (2G13O)
Trainingsdagen: 
maandag (18:45u.- 20:00u.) en woensdag (19:15u. - 20:30u.)
maandag, 4 februari, 2019 - 11:38

Competitie tot de winterstop : 

Datum   Uitslag
01-09-2018 09:30 KFC.DIEST B NIV.1 VC.HOUTEM-OPLINTER B NIV.1
  -  
08-09-2018 10:00 SK.RUMMEN NIV.1 KFC.DIEST B NIV.1
  -  
15-09-2018 09:30 KFC.DIEST B NIV.1 SC.OUT-HOEGAARDEN C NIV.1
  -  
22-09-2018 11:30 CR.VISSENAKEN A NIV.1 KFC.DIEST B NIV.1
  -  
29-09-2018 09:30 KFC.DIEST B NIV.1 RWL.SPORT C NIV.1
  -  
06-10-2018 09:30 KFC.DIEST B NIV.1 ST.NEERWINDEN NIV.1
  -  
13-10-2018 10:30 K.ST.DRIESLINTER NIV.1 KFC.DIEST B NIV.1
  -  
20-10-2018 09:30 VC.HOUTEM-OPLINTER B NIV.1 KFC.DIEST B NIV.1
  -  
27-10-2018 09:30 KFC.DIEST B NIV.1 SK.RUMMEN NIV.1
  -  
03-11-2018 13:00 SC.OUT-HOEGAARDEN C NIV.1 KFC.DIEST B NIV.1
  -  
10-11-2018 09:30 KFC.DIEST B NIV.1 CR.VISSENAKEN A NIV.1
  -  
17-11-2018 10:30 RWL.SPORT C NIV.1 KFC.DIEST B NIV.1
  -  
24-11-2018 10:00 ST.NEERWINDEN NIV.1 KFC.DIEST B NIV.1
  -  
01-12-2018 09:30 KFC.DIEST B NIV.1 K.ST.DRIESLINTER NIV.1
  -  

Competitie na de winterstop :

Datum   Uitslag
12-01-2019 09:30 RD.ZOUTLEEUW NIV.1 KFC.DIEST B NIV.1
  -  
12-01-2019 09:30 VC.HOUTEM-OPLINTER B NIV.1 SK.RUMMEN NIV.1
  -  
12-01-2019 11:30 HO.TESTELT NIV.1 K.ST.DRIESLINTER NIV.1
  -  
12-01-2019 13:00 SC.OUT-HOEGAARDEN C NIV.1 CR.VISSENAKEN A NIV.1
  -  
         
19-01-2019 09:30 KFC.DIEST B NIV.1 VC.HOUTEM-OPLINTER B NIV.1
  -  
19-01-2019 10:00 SK.RUMMEN NIV.1 HO.TESTELT NIV.1
  -  
19-01-2019 11:30 CR.VISSENAKEN A NIV.1 RD.ZOUTLEEUW NIV.1
  -  
19-01-2019 12:30 K.ST.DRIESLINTER NIV.1 SC.OUT-HOEGAARDEN C NIV.1
  -  
         
26-01-2019 09:30 RD.ZOUTLEEUW NIV.1 VC.HOUTEM-OPLINTER B NIV.1
PP
26-01-2019 11:30 HO.TESTELT NIV.1 KFC.DIEST B NIV.1
PP
26-01-2019 11:30 CR.VISSENAKEN A NIV.1 K.ST.DRIESLINTER NIV.1
PP
26-01-2019 13:00 SC.OUT-HOEGAARDEN C NIV.1 SK.RUMMEN NIV.1
PP
         
02-02-2019 10:30 K.ST.DRIESLINTER NIV.1 RD.ZOUTLEEUW NIV.1
PP
02-02-2019 09:30 KFC.DIEST B NIV.1 SC.OUT-HOEGAARDEN C NIV.1
PP
02-02-2019 09:30 VC.HOUTEM-OPLINTER B NIV.1 HO.TESTELT NIV.1
PP
02-02-2019 10:00 SK.RUMMEN NIV.1 CR.VISSENAKEN A NIV.1
  -  
         
06-02-2019 16:00 K.ST.DRIESLINTER NIV.1 SK.RUMMEN NIV.1
  -  
09-02-2019 09:30 RD.ZOUTLEEUW NIV.1 HO.TESTELT NIV.1
  -  
09-02-2019 11:30 CR.VISSENAKEN A NIV.1 KFC.DIEST B NIV.1
  -  
09-02-2019 13:00 SC.OUT-HOEGAARDEN C NIV.1 VC.HOUTEM-OPLINTER B NIV.1
  -  
         
16-02-2019 09:30 KFC.DIEST B NIV.1 K.ST.DRIESLINTER NIV.1
  -  
16-02-2019 09:30 VC.HOUTEM-OPLINTER B NIV.1 CR.VISSENAKEN A NIV.1
  -  
16-02-2019 09:30 RD.ZOUTLEEUW NIV.1 SK.RUMMEN NIV.1
  -  
16-02-2019 11:30 HO.TESTELT NIV.1 SC.OUT-HOEGAARDEN C NIV.1
  -  
         
23-02-2019 10:30 K.ST.DRIESLINTER NIV.1 VC.HOUTEM-OPLINTER B NIV.1
  -  
23-02-2019 10:00 SK.RUMMEN NIV.1 KFC.DIEST B NIV.1
  -  
23-02-2019 11:30 CR.VISSENAKEN A NIV.1 HO.TESTELT NIV.1
  -  
23-02-2019 13:00 SC.OUT-HOEGAARDEN C NIV.1 RD.ZOUTLEEUW NIV.1
  -  
         
09-03-2019 10:30 K.ST.DRIESLINTER NIV.1 HO.TESTELT NIV.1
  -  
09-03-2019 09:30 KFC.DIEST B NIV.1 RD.ZOUTLEEUW NIV.1
  -  
09-03-2019 10:00 SK.RUMMEN NIV.1 VC.HOUTEM-OPLINTER B NIV.1
  -  
09-03-2019 11:30 CR.VISSENAKEN A NIV.1 SC.OUT-HOEGAARDEN C NIV.1
  -  
         
16-03-2019 09:30 VC.HOUTEM-OPLINTER B NIV.1 KFC.DIEST B NIV.1
  -  
16-03-2019 09:30 RD.ZOUTLEEUW NIV.1 CR.VISSENAKEN A NIV.1
  -  
16-03-2019 11:30 HO.TESTELT NIV.1 SK.RUMMEN NIV.1
  -  
16-03-2019 13:00 SC.OUT-HOEGAARDEN C NIV.1 K.ST.DRIESLINTER NIV.1
  -  
         
23-03-2019 14:45 K.ST.DRIESLINTER NIV.1 CR.VISSENAKEN A NIV.1
  -  
23-03-2019 09:30 VC.HOUTEM-OPLINTER B NIV.1 RD.ZOUTLEEUW NIV.1
  -  
23-03-2019 09:30 KFC.DIEST B NIV.1 HO.TESTELT NIV.1
  -  
23-03-2019 10:00 SK.RUMMEN NIV.1 SC.OUT-HOEGAARDEN C NIV.1
  -  
         
30-03-2019 09:30 RD.ZOUTLEEUW NIV.1 K.ST.DRIESLINTER NIV.1
  -  
30-03-2019 11:30 CR.VISSENAKEN A NIV.1 SK.RUMMEN NIV.1
  -  
30-03-2019 11:30 HO.TESTELT NIV.1 VC.HOUTEM-OPLINTER B NIV.1
  -  
30-03-2019 13:00 SC.OUT-HOEGAARDEN C NIV.1 KFC.DIEST B NIV.1
  -  
         
06-04-2019 09:30 VC.HOUTEM-OPLINTER B NIV.1 SC.OUT-HOEGAARDEN C NIV.1
  -  
06-04-2019 09:30 KFC.DIEST B NIV.1 CR.VISSENAKEN A NIV.1
  -  
06-04-2019 10:00 SK.RUMMEN NIV.1 K.ST.DRIESLINTER NIV.1
  -  
06-04-2019 11:30 HO.TESTELT NIV.1 RD.ZOUTLEEUW NIV.1
  -  
         
13-04-2019 10:00 SK.RUMMEN NIV.1 RD.ZOUTLEEUW NIV.1
  -  
13-04-2019 11:30 CR.VISSENAKEN A NIV.1 VC.HOUTEM-OPLINTER B NIV.1
  -  
13-04-2019 12:30 K.ST.DRIESLINTER NIV.1 KFC.DIEST B NIV.1
  -  
13-04-2019 13:00 SC.OUT-HOEGAARDEN C NIV.1 HO.TESTELT NIV.1
  -  
         
27-04-2019 09:30 KFC.DIEST B NIV.1 SK.RUMMEN NIV.1
  -  
27-04-2019 09:30 VC.HOUTEM-OPLINTER B NIV.1 K.ST.DRIESLINTER NIV.1
  -  
27-04-2019 09:30 RD.ZOUTLEEUW NIV.1 SC.OUT-HOEGAARDEN C NIV.1
  -  
27-04-2019 11:30 HO.TESTELT NIV.1 CR.VISSENAKEN A NIV.1
  -  

 

Legende
PP = Uitgesteld
ST = Stopgezet
AMC = Algemeen forfait
 
F1 = Forfait 1 ploeg
FI = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 1 ploeg
F2 = Forfait 2 ploegen
FF = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 2 ploegen