holder

U11 B

Trainer 1: 
Tim OTTO / Philippe KNAPEN
Afgevaardigde: 
Niko TUERLINCKX
Reeks: 
U 11 Regionaal (2G11N)
Trainingsdagen: 
maandag (18:45u.- 20:00u.) en woensdag (19:15u. - 20:30u.)
maandag, 4 februari, 2019 - 11:41

Competitie tot de winterstop : 

Datum   Uitslag
01-09-2018 13:00 KFC.DIEST B NIV.1 VS.KORTENAKEN B NIV.2-1
AMC
08-09-2018 10:30 KVZ.GLABBEEK NIV.2-1 KFC.DIEST B NIV.1
  -  
15-09-2018 13:00 KFC.DIEST B NIV.1 FC.AVERBODE-OKSELAAR NIV.2-1
  -  
22-09-2018 10:00 RWL.SPORT B NIV.2-1 KFC.DIEST B NIV.1
  -  
29-09-2018 13:00 KFC.DIEST B NIV.1 VK.HOLSBEEK NIV.2-1
  -  
06-10-2018 13:00 KFC.DIEST B NIV.1 SK.DEURNE NIV.1
  -  
13-10-2018 11:30 SPARTA SCHAFFEN NIV.2-1 KFC.DIEST B NIV.1
  -  
20-10-2018 11:00 VS.KORTENAKEN B NIV.2-1 KFC.DIEST B NIV.1
AMC
27-10-2018 13:00 KFC.DIEST B NIV.1 KVZ.GLABBEEK NIV.2-1
  -  
03-11-2018 09:30 FC.AVERBODE-OKSELAAR NIV.2-1 KFC.DIEST B NIV.1
  -  
10-11-2018 13:00 KFC.DIEST B NIV.1 RWL.SPORT B NIV.2-1
  -  
17-11-2018 09:30 VK.HOLSBEEK NIV.2-1 KFC.DIEST B NIV.1
  -  
24-11-2018 11:30 SK.DEURNE NIV.1 KFC.DIEST B NIV.1
  -  
01-12-2018 10:00 KFC.DIEST B NIV.1 SPARTA SCHAFFEN NIV.2-1
  -  

Competitie na de winterstop :

Datum   Uitslag
12-01-2019 13:00 KFC.DIEST B NIV.1 KFC.BAAL NIV.1
  -  
19-01-2019 11:30 SK.DEURNE NIV.1 KFC.DIEST B NIV.1
  -  
26-01-2019 11:30 SPARTA SCHAFFEN NIV.2-1 KFC.DIEST B NIV.1
PP
02-02-2019 13:00 KFC.DIEST B NIV.1 SNA.KEIBERG NIV.1
PP
09-02-2019 10:00 RWL.SPORT B NIV.2-1 KFC.DIEST B NIV.1
  -  
16-02-2019 13:00 KFC.DIEST B NIV.1 KVV.SCHERPENHEUVEL NIV.1
  -  
23-02-2019 11:30 KDN.UNITED NIV.1 KFC.DIEST B NIV.1
  -  
09-03-2019 09:30 KFC.BAAL NIV.1 KFC.DIEST B NIV.1
  -  
16-03-2019 13:00 KFC.DIEST B NIV.1 SK.DEURNE NIV.1
  -  
23-03-2019 13:00 KFC.DIEST B NIV.1 SPARTA SCHAFFEN NIV.2-1
  -  
30-03-2019 13:30 SNA.KEIBERG NIV.1 KFC.DIEST B NIV.1
  -  
06-04-2019 13:00 KFC.DIEST B NIV.1 RWL.SPORT B NIV.2-1
  -  
13-04-2019 11:00 KVV.SCHERPENHEUVEL NIV.1 KFC.DIEST B NIV.1
  -  
27-04-2019 13:00 KFC.DIEST B NIV.1 KDN.UNITED NIV.1
  -  

 

Legende
PP = Uitgesteld
ST = Stopgezet
AMC = Algemeen forfait
 
F1 = Forfait 1 ploeg
FI = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 1 ploeg
F2 = Forfait 2 ploegen
FF = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 2 ploegen