holder

U 15 C

Trainer 1: 
Jurgen NEKKEBROECK
Afgevaardigde: 
Gerry DEFOOR / Joeri VERNELEN
Reeks: 
U 15 Regionaal (2G15R)
Trainingsdagen: 
dinsdag en donderdag (telkens van 18:45u. tot 20:15u.)
maandag, 1 april, 2019 - 01:15

Competitie tot de winterstop : 

Datum   Uitslag
01-09-2018 11:30 CR.VISSENAKEN A NIV.2-1 RC.BUTSEL B NIV.1
5 - 0 (F1)
01-09-2018 13:00 VC.HOUTEM-OPLINTER B NIV.1 SMS.LUBBEEK A NIV.1
2 - 7
01-09-2018 13:00 KFC.DIEST C NIV.1 VS.KORTENAKEN B NIV.1
9 - 0
01-09-2018 15:00 SC.OUT-HOEGAARDEN C NIV.1 KVZ.GLABBEEK NIV.1
1 - 1
         
08-09-2018 09:30 SMS.LUBBEEK A NIV.1 KFC.DIEST C NIV.1
5 - 0 (F1)
08-09-2018 10:30 KVZ.GLABBEEK NIV.1 CR.VISSENAKEN A NIV.2-1
2 - 5
08-09-2018 15:30 RC.BUTSEL B NIV.1 VC.HOUTEM-OPLINTER B NIV.1
3 - 3
09-09-2018 09:30 VS.KORTENAKEN B NIV.1 SC.OUT-HOEGAARDEN C NIV.1
0 - 2
         
15-09-2018 09:30 SMS.LUBBEEK A NIV.1 RC.BUTSEL B NIV.1
12 - 0
15-09-2018 11:30 CR.VISSENAKEN A NIV.2-1 VS.KORTENAKEN B NIV.1
13 - 2
15-09-2018 13:00 VC.HOUTEM-OPLINTER B NIV.1 KVZ.GLABBEEK NIV.1
2 - 1
15-09-2018 13:00 KFC.DIEST C NIV.1 SC.OUT-HOEGAARDEN C NIV.1
4 - 4
         
22-09-2018 10:30 KVZ.GLABBEEK NIV.1 SMS.LUBBEEK A NIV.1
0 - 10
22-09-2018 15:00 SC.OUT-HOEGAARDEN C NIV.1 CR.VISSENAKEN A NIV.2-1
2 - 5
22-09-2018 15:30 RC.BUTSEL B NIV.1 KFC.DIEST C NIV.1
1 - 6
23-09-2018 09:30 VS.KORTENAKEN B NIV.1 VC.HOUTEM-OPLINTER B NIV.1
0 - 5
         
29-09-2018 09:30 SMS.LUBBEEK A NIV.1 VS.KORTENAKEN B NIV.1
9 - 0
29-09-2018 13:00 VC.HOUTEM-OPLINTER B NIV.1 SC.OUT-HOEGAARDEN C NIV.1
2 - 3
29-09-2018 13:00 KFC.DIEST C NIV.1 CR.VISSENAKEN A NIV.2-1
5 - 1
         
06-10-2018 11:30 CR.VISSENAKEN A NIV.2-1 VC.HOUTEM-OPLINTER B NIV.1
8 - 0
06-10-2018 13:00 KFC.DIEST C NIV.1 KVZ.GLABBEEK NIV.1
10 - 2
06-10-2018 15:00 SC.OUT-HOEGAARDEN C NIV.1 SMS.LUBBEEK A NIV.1
1 - 3
07-10-2018 09:30 VS.KORTENAKEN B NIV.1 RC.BUTSEL B NIV.1
1 - 0
         
13-10-2018 09:30 SMS.LUBBEEK A NIV.1 CR.VISSENAKEN A NIV.2-1
5 - 1
13-10-2018 10:30 KVZ.GLABBEEK NIV.1 VS.KORTENAKEN B NIV.1
4 - 1
13-10-2018 13:00 VC.HOUTEM-OPLINTER B NIV.1 KFC.DIEST C NIV.1
2 - 3
13-10-2018 15:30 RC.BUTSEL B NIV.1 SC.OUT-HOEGAARDEN C NIV.1
4 - 4
         
20-10-2018 09:30 SMS.LUBBEEK A NIV.1 VC.HOUTEM-OPLINTER B NIV.1
10 - 0
20-10-2018 10:30 KVZ.GLABBEEK NIV.1 SC.OUT-HOEGAARDEN C NIV.1
3 - 2
20-10-2018 15:30 RC.BUTSEL B NIV.1 CR.VISSENAKEN A NIV.2-1
0 - 3
21-10-2018 09:30 VS.KORTENAKEN B NIV.1 KFC.DIEST C NIV.1
3 - 10
         
27-10-2018 11:30 CR.VISSENAKEN A NIV.2-1 KVZ.GLABBEEK NIV.1
6 - 1
27-10-2018 13:00 VC.HOUTEM-OPLINTER B NIV.1 RC.BUTSEL B NIV.1
5 - 0 (F1)
27-10-2018 13:00 KFC.DIEST C NIV.1 SMS.LUBBEEK A NIV.1
2 - 4
27-10-2018 15:00 SC.OUT-HOEGAARDEN C NIV.1 VS.KORTENAKEN B NIV.1
1 - 1
         
30-10-2018 18:30 KVZ.GLABBEEK NIV.1 RC.BUTSEL B NIV.1
1 - 5
         
03-11-2018 10:30 KVZ.GLABBEEK NIV.1 VC.HOUTEM-OPLINTER B NIV.1
3 - 3
03-11-2018 15:00 SC.OUT-HOEGAARDEN C NIV.1 KFC.DIEST C NIV.1
5 - 0 (F1)
03-11-2018 15:30 RC.BUTSEL B NIV.1 SMS.LUBBEEK A NIV.1
0 - 4
04-11-2018 09:30 VS.KORTENAKEN B NIV.1 CR.VISSENAKEN A NIV.2-1
0 - 5
         
10-11-2018 09:30 SMS.LUBBEEK A NIV.1 KVZ.GLABBEEK NIV.1
5 - 1
10-11-2018 11:30 CR.VISSENAKEN A NIV.2-1 SC.OUT-HOEGAARDEN C NIV.1
11 - 2
10-11-2018 13:00 KFC.DIEST C NIV.1 RC.BUTSEL B NIV.1
4 - 0
10-11-2018 13:00 VC.HOUTEM-OPLINTER B NIV.1 VS.KORTENAKEN B NIV.1
4 - 1
         
17-11-2018 09:30 CR.VISSENAKEN A NIV.2-1 KFC.DIEST C NIV.1
3 - 5
17-11-2018 15:00 SC.OUT-HOEGAARDEN C NIV.1 VC.HOUTEM-OPLINTER B NIV.1
0 - 4
         
17-11-2018 15:30 RC.BUTSEL B NIV.1 KVZ.GLABBEEK NIV.1
0 - 1
         
18-11-2018 09:30 VS.KORTENAKEN B NIV.1 SMS.LUBBEEK A NIV.1
0 - 6
         
24-11-2018 09:30 SMS.LUBBEEK A NIV.1 SC.OUT-HOEGAARDEN C NIV.1
7 - 0
24-11-2018 10:30 KVZ.GLABBEEK NIV.1 KFC.DIEST C NIV.1
1 - 3
24-11-2018 13:00 VC.HOUTEM-OPLINTER B NIV.1 CR.VISSENAKEN A NIV.2-1
1 - 8
24-11-2018 15:30 RC.BUTSEL B NIV.1 VS.KORTENAKEN B NIV.1
2 - 2
         
01-12-2018 11:30 CR.VISSENAKEN A NIV.2-1 SMS.LUBBEEK A NIV.1
1 - 0
01-12-2018 13:00 KFC.DIEST C NIV.1 VC.HOUTEM-OPLINTER B NIV.1
12 - 0
01-12-2018 15:00 SC.OUT-HOEGAARDEN C NIV.1 RC.BUTSEL B NIV.1
2 - 7
02-12-2018 09:30 VS.KORTENAKEN B NIV.1 KVZ.GLABBEEK NIV.1
6 - 1

Competitie na de winterstop :

Datum   Uitslag
12-01-2019 11:30 VS.KORTENAKEN A NIV.1 SPARTA SCHAFFEN NIV.1
4 - 1
12-01-2019 12:00 RD.ZOUTLEEUW B NIV.1 SK.DEURNE NIV.1
2 - 1
12-01-2019 12:30 SNA.KEIBERG B NIV.1 K.ST.DRIESLINTER NIV.1
2 - 3
13-01-2019 09:30 SK.RUMMEN X NIV.1 KFC.DIEST C NIV.1
1 - 6
         
19-01-2019 10:00 KFC.DIEST C NIV.1 RD.ZOUTLEEUW B NIV.1
0 - 2
19-01-2019 15:00 SK.DEURNE NIV.1 VS.KORTENAKEN A NIV.1
1 - 0
19-01-2019 15:00 K.ST.DRIESLINTER NIV.1 SK.RUMMEN X NIV.1
14 - 1
20-01-2019 09:30 SPARTA SCHAFFEN NIV.1 SNA.KEIBERG B NIV.1
2 - 1
         
26-01-2019 14:30 SPARTA SCHAFFEN NIV.1 SK.RUMMEN X NIV.1
PP
         
26-01-2019 10:00 KFC.DIEST C NIV.1 K.ST.DRIESLINTER NIV.1
PP
26-01-2019 12:00 RD.ZOUTLEEUW B NIV.1 VS.KORTENAKEN A NIV.1
PP
26-01-2019 12:30 SNA.KEIBERG B NIV.1 SK.DEURNE NIV.1
PP
         
02-02-2019 12:30 K.ST.DRIESLINTER NIV.1 RD.ZOUTLEEUW B NIV.1
PP
02-02-2019 11:30 VS.KORTENAKEN A NIV.1 SNA.KEIBERG B NIV.1
PP
02-02-2019 15:00 SK.DEURNE NIV.1 SK.RUMMEN X NIV.1
PP
03-02-2019 09:30 SPARTA SCHAFFEN NIV.1 KFC.DIEST C NIV.1
1 - 4
         
09-02-2019 10:30 K.ST.DRIESLINTER NIV.1 SPARTA SCHAFFEN NIV.1
3 - 1
09-02-2019 10:00 KFC.DIEST C NIV.1 SK.DEURNE NIV.1
2 - 0
09-02-2019 12:00 RD.ZOUTLEEUW B NIV.1 SNA.KEIBERG B NIV.1
4 - 0
10-02-2019 09:30 SK.RUMMEN X NIV.1 VS.KORTENAKEN A NIV.1
1 - 3
         
16-02-2019 13:00 SK.DEURNE NIV.1 K.ST.DRIESLINTER NIV.1
1 - 7
16-02-2019 11:30 VS.KORTENAKEN A NIV.1 KFC.DIEST C NIV.1
2 - 1
16-02-2019 12:00 RD.ZOUTLEEUW B NIV.1 SPARTA SCHAFFEN NIV.1
10 - 0
16-02-2019 12:30 SNA.KEIBERG B NIV.1 SK.RUMMEN X NIV.1
7 - 0
         
23-02-2019 12:30 K.ST.DRIESLINTER NIV.1 VS.KORTENAKEN A NIV.1
8 - 0
         
23-02-2019 13:00 SK.DEURNE NIV.1 SPARTA SCHAFFEN NIV.1
1 - 0
         
23-02-2019 13:00 KFC.DIEST C NIV.1 SNA.KEIBERG B NIV.1
3 - 2
24-02-2019 09:30 SK.RUMMEN X NIV.1 RD.ZOUTLEEUW B NIV.1
0 - 5
         
09-03-2019 12:30 K.ST.DRIESLINTER NIV.1 SNA.KEIBERG B NIV.1
4 - 1
09-03-2019 10:00 KFC.DIEST C NIV.1 SK.RUMMEN X NIV.1
4 - 0
09-03-2019 15:00 SK.DEURNE NIV.1 RD.ZOUTLEEUW B NIV.1
1 - 6
10-03-2019 09:30 SPARTA SCHAFFEN NIV.1 VS.KORTENAKEN A NIV.1
1 - 1
         
16-03-2019 12:00 VS.KORTENAKEN A NIV.1 SK.DEURNE NIV.1
PP
16-03-2019 12:00 RD.ZOUTLEEUW B NIV.1 KFC.DIEST C NIV.1
PP
16-03-2019 12:30 SNA.KEIBERG B NIV.1 SPARTA SCHAFFEN NIV.1
PP
17-03-2019 09:30 SK.RUMMEN X NIV.1 K.ST.DRIESLINTER NIV.1
0 - 7
         
23-03-2019 10:30 K.ST.DRIESLINTER NIV.1 KFC.DIEST C NIV.1
12 - 1 
23-03-2019 12:00 VS.KORTENAKEN A NIV.1 RD.ZOUTLEEUW B NIV.1
 1 - 4 
23-03-2019 15:00 SK.DEURNE NIV.1 SNA.KEIBERG B NIV.1
 0 - 1 
         
24-03-2019 09:30 SK.RUMMEN X NIV.1 SPARTA SCHAFFEN NIV.1
 1 - 2 
         
30-03-2019 10:00 KFC.DIEST C NIV.1 [FF] SPARTA SCHAFFEN NIV.1
    0 - 5   
30-03-2019 12:00 RD.ZOUTLEEUW B NIV.1 K.ST.DRIESLINTER NIV.1
  0 - 3 
30-03-2019 12:30 SNA.KEIBERG B NIV.1 VS.KORTENAKEN A NIV.1
 3 - 0
31-03-2019 09:30 SK.RUMMEN X NIV.1 SK.DEURNE NIV.1
 3 - 6
         
06-04-2019 12:00 VS.KORTENAKEN A NIV.1 SK.RUMMEN X NIV.1
  -  
06-04-2019 12:30 SNA.KEIBERG B NIV.1 RD.ZOUTLEEUW B NIV.1
  -  
06-04-2019 15:00 SK.DEURNE NIV.1 KFC.DIEST C NIV.1
  -  
07-04-2019 09:30 SPARTA SCHAFFEN NIV.1 K.ST.DRIESLINTER NIV.1
  -  
         
13-04-2019 14:30 KFC.DIEST C NIV.1 VS.KORTENAKEN A NIV.1
  -  
13-04-2019 15:00 K.ST.DRIESLINTER NIV.1 SK.DEURNE NIV.1
  -  
14-04-2019 09:30 SK.RUMMEN X NIV.1 SNA.KEIBERG B NIV.1
  -  
14-04-2019 09:30 SPARTA SCHAFFEN NIV.1 RD.ZOUTLEEUW B NIV.1
  -  
         
27-04-2019 12:00 VS.KORTENAKEN A NIV.1 K.ST.DRIESLINTER NIV.1
  -  
27-04-2019 12:00 RD.ZOUTLEEUW B NIV.1 SK.RUMMEN X NIV.1
  -  
27-04-2019 12:30 SNA.KEIBERG B NIV.1 KFC.DIEST C NIV.1
  -  
         
28-04-2019 09:30 SPARTA SCHAFFEN NIV.1 SK.DEURNE NIV.1
  -  

 

Legende
PP = Uitgesteld
ST = Stopgezet
AMC = Algemeen forfait
 
F1 = Forfait 1 ploeg
FI = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 1 ploeg
F2 = Forfait 2 ploegen
FF = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 2 ploegen

Competitie tot de winterstop : 

           
Doelpunten
 
Plaats Clubnaam M W G V + - +/- Ptn
1 SMS.LUBBEEK A NIV.1 14 13 0 1 87 8 79 39
2 CR.VISSENAKEN A NIV.2-1 14 11 0 3 75 25 50 33
3 KFC.DIEST C NIV.1 14 10 1 3 73 31 42 31
4 VC.HOUTEM-OPLINTER B NIV.1 14 5 2 7 33 59 -26 17
5 SC.OUT-HOEGAARDEN C NIV.1 14 3 4 7 29 52 -23 13
6 KVZ.GLABBEEK NIV.1 14 3 2 9 22 59 -37 11
7 RC.BUTSEL B NIV.1 14 2 3 9 22 53 -31 9
8 VS.KORTENAKEN B NIV.1 14 2 2 10 17 71 -54 8

Competitie na de winterstop :

 

#

Ploeg M W V G + - +/- PTN
1 K. STORMVOGELS DRIESLINTER 9 9 0 0 61 7 54 27
2 KONINKLIJK RODE DUIVELS ZOUTLEEUW B 8 7 1 0 33 6 27 21
3 K.F.C. DIEST C 9 5 4 0 21 25 -4 15
4 V.S. KORTENAKEN A 8 3 4 1 11 20 -9 10
4 SPARTA SCHAFFEN 9 3 5 1 13 25 -12 10
6 SNA KEIBERG B 8 3 5 0 17 16 1 9
6 DEURNE S.K. 8 3 5 0 11 21 -10 9
8 SK RUMMEN X 9 0 9 0 7 54 -47 0