holder

Reserven

Trainer 1: 
Davy LUTS
Afgevaardigde: 
Fernand BONROY
Reeks: 
Zaterdagreserven (RSB)
Trainingsdagen: 
dinsdag en donderdag (telkens om 19:00u.)
zondag, 7 april, 2019 - 22:47
Datum   Uitslag
31-08-2018 18:30 KORBEEK SP. HO.BIERBEEK
1 - 3
31-08-2018 20:00 FC.MOORSEL K.ST.HAASRODE B
2 - 2
31-08-2018 20:00 KFC.DIEST SP.ERPS-KWERPS A
4 - 0
31-08-2018 20:15 KVC.STERREBEEK KVC.KESSEL-LO 2000 A
2 - 2
01-09-2018 14:00 OHR.HULDENBERG A SP.KORTENBERG
6 - 3
01-09-2018 15:00 RC.MELDERT A SP.ROOSBEEK-NEERVELP
0 - 7
         
07-09-2018 20:00 KVC.KESSEL-LO 2000 A RC.MELDERT A
7 - 1
07-09-2018 20:30 VC.BERTEM-LEEFDAAL A KORBEEK SP.
1 - 3
07-09-2018 20:30 K.ST.HAASRODE B KFC.DIEST
1 - 3
07-09-2018 20:30 HO.BIERBEEK FC.MOORSEL
5 - 2
08-09-2018 14:30 SP.ERPS-KWERPS A OHR.HULDENBERG A
9 - 3
08-09-2018 15:00 SP.ROOSBEEK-NEERVELP EENDR.EIZER A
13 - 0
08-09-2018 17:30 SP.KORTENBERG KVC.STERREBEEK
3 - 2
         
14-09-2018 20:00 FC.MOORSEL VC.BERTEM-LEEFDAAL A
3 - 3
14-09-2018 20:00 KFC.DIEST HO.BIERBEEK
7 - 0
15-09-2018 18:00 KVC.STERREBEEK SP.ERPS-KWERPS A
5 - 0
15-09-2018 14:00 OHR.HULDENBERG A K.ST.HAASRODE B
1 - 3
15-09-2018 15:00 RC.MELDERT A SP.KORTENBERG
9 - 0
15-09-2018 15:00 SP.ROOSBEEK-NEERVELP KVC.KESSEL-LO 2000 A
5 - 2
         
15-09-2018 15:00 KORBEEK SP. EENDR.EIZER A
4 - 2
         
21-09-2018 20:00 KVC.KESSEL-LO 2000 A EENDR.EIZER A
4 - 0
21-09-2018 20:30 VC.BERTEM-LEEFDAAL A KFC.DIEST
3 - 1
21-09-2018 20:30 K.ST.HAASRODE B KVC.STERREBEEK
1 - 1
21-09-2018 20:30 HO.BIERBEEK OHR.HULDENBERG A
13 - 2
22-09-2018 15:00 KORBEEK SP. FC.MOORSEL
5 - 0 (F1)
22-09-2018 17:30 SP.KORTENBERG SP.ROOSBEEK-NEERVELP
0 - 5
         
28-09-2018 20:00 KFC.DIEST KORBEEK SP.
3 - 2
28-09-2018 20:00 KVC.KESSEL-LO 2000 A SP.KORTENBERG
6 - 0
28-09-2018 20:15 KVC.STERREBEEK HO.BIERBEEK
1 - 1
29-09-2018 17:00 EENDR.EIZER A FC.MOORSEL
0 - 5
29-09-2018 14:00 OHR.HULDENBERG A VC.BERTEM-LEEFDAAL A
2 - 2
29-09-2018 15:00 SP.ROOSBEEK-NEERVELP SP.ERPS-KWERPS A
5 - 0 (F1)
29-09-2018 15:00 RC.MELDERT A K.ST.HAASRODE B
1 - 5
         
04-10-2018 20:00 FC.MOORSEL KFC.DIEST
5 - 4
05-10-2018 20:30 HO.BIERBEEK RC.MELDERT A
3 - 2
05-10-2018 20:30 K.ST.HAASRODE B SP.ROOSBEEK-NEERVELP
1 - 2
05-10-2018 20:30 VC.BERTEM-LEEFDAAL A KVC.STERREBEEK
2 - 3
06-10-2018 14:30 SP.ERPS-KWERPS A KVC.KESSEL-LO 2000 A
0 - 5 (F1)
06-10-2018 15:00 KORBEEK SP. OHR.HULDENBERG A
9 - 0
06-10-2018 17:30 SP.KORTENBERG EENDR.EIZER A
0 - 0
         
12-10-2018 20:00 KVC.KESSEL-LO 2000 A K.ST.HAASRODE B
1 - 3
12-10-2018 20:15 KVC.STERREBEEK KORBEEK SP.
7 - 0
13-10-2018 14:00 OHR.HULDENBERG A FC.MOORSEL
5 - 0 (F1)
13-10-2018 15:00 EENDR.EIZER A KFC.DIEST
0 - 6
13-10-2018 15:00 RC.MELDERT A VC.BERTEM-LEEFDAAL A
1 - 4
13-10-2018 17:30 SP.KORTENBERG SP.ERPS-KWERPS A
0 - 5
         
18-10-2018 20:00 FC.MOORSEL KVC.STERREBEEK
2 - 1
19-10-2018 20:00 KFC.DIEST OHR.HULDENBERG A
18 - 0
19-10-2018 20:30 VC.BERTEM-LEEFDAAL A SP.ROOSBEEK-NEERVELP
5 - 0
19-10-2018 20:30 K.ST.HAASRODE B SP.KORTENBERG
2 - 2
19-10-2018 20:30 HO.BIERBEEK KVC.KESSEL-LO 2000 A
3 - 3
20-10-2018 14:30 SP.ERPS-KWERPS A EENDR.EIZER A
16 - 0
20-10-2018 15:00 KORBEEK SP. RC.MELDERT A
9 - 4
         
27-10-2018 14:30 EENDR.EIZER A VC.BERTEM-LEEFDAAL A
1 - 8
         
27-10-2018 14:30 SP.ERPS-KWERPS A RC.MELDERT A
2 - 1
         
27-10-2018 15:00 SP.ROOSBEEK-NEERVELP HO.BIERBEEK
3 - 6
         
02-11-2018 20:00 KVC.KESSEL-LO 2000 A VC.BERTEM-LEEFDAAL A
3 - 0
02-11-2018 20:15 KVC.STERREBEEK KFC.DIEST
3 - 4
03-11-2018 14:30 SP.ERPS-KWERPS A K.ST.HAASRODE B
0 - 3
03-11-2018 14:30 RC.MELDERT A FC.MOORSEL
1 - 4
03-11-2018 17:30 SP.KORTENBERG HO.BIERBEEK
1 - 4
03-11-2018 14:30 SP.ROOSBEEK-NEERVELP KORBEEK SP.
1 - 5
03-11-2018 14:30 EENDR.EIZER A OHR.HULDENBERG A
2 - 8
         
09-11-2018 20:00 FC.MOORSEL SP.ROOSBEEK-NEERVELP
5 - 0 (F1)
09-11-2018 20:30 VC.BERTEM-LEEFDAAL A SP.KORTENBERG
7 - 1
09-11-2018 20:30 K.ST.HAASRODE B EENDR.EIZER A
8 - 3
10-11-2018 14:00 OHR.HULDENBERG A KVC.STERREBEEK
1 - 7
10-11-2018 14:30 KORBEEK SP. KVC.KESSEL-LO 2000 A
0 - 2
10-11-2018 14:30 KFC.DIEST RC.MELDERT A
3 - 5
         
16-11-2018 20:30 SP.KORTENBERG KORBEEK SP.
2 - 1
16-11-2018 20:30 K.ST.HAASRODE B HO.BIERBEEK
2 - 3
17-11-2018 14:30 SP.ERPS-KWERPS A VC.BERTEM-LEEFDAAL A
2 - 4
17-11-2018 14:30 RC.MELDERT A OHR.HULDENBERG A
7 - 2
17-11-2018 14:30 EENDR.EIZER A KVC.STERREBEEK
0 - 5 (F1)
17-11-2018 14:30 SP.ROOSBEEK-NEERVELP KFC.DIEST
0 - 2
         
23-11-2018 20:00 FC.MOORSEL SP.KORTENBERG
4 - 2
23-11-2018 20:15 KVC.STERREBEEK RC.MELDERT A
10 - 0
23-11-2018 20:30 VC.BERTEM-LEEFDAAL A K.ST.HAASRODE B
0 - 4
24-11-2018 14:00 OHR.HULDENBERG A SP.ROOSBEEK-NEERVELP
3 - 5
24-11-2018 14:30 KORBEEK SP. SP.ERPS-KWERPS A
2 - 4
24-11-2018 14:30 EENDR.EIZER A HO.BIERBEEK
1 - 10
24-11-2018 14:30 KFC.DIEST KVC.KESSEL-LO 2000 A
4 - 3
         
29-11-2018 20:00 KVC.KESSEL-LO 2000 A OHR.HULDENBERG A
9 - 0
30-11-2018 20:30 K.ST.HAASRODE B KORBEEK SP.
0 - 3
30-11-2018 20:30 HO.BIERBEEK VC.BERTEM-LEEFDAAL A
2 - 1
01-12-2018 14:30 SP.ERPS-KWERPS A FC.MOORSEL
5 - 3
01-12-2018 14:30 RC.MELDERT A EENDR.EIZER A
5 - 0 (F1)
01-12-2018 17:30 SP.KORTENBERG KFC.DIEST
5 - 4
01-12-2018 14:30 SP.ROOSBEEK-NEERVELP KVC.STERREBEEK
1 - 12
         
07-12-2018 18:45 HO.BIERBEEK KORBEEK SP.
3 - 3
07-12-2018 20:00 KVC.KESSEL-LO 2000 A KVC.STERREBEEK
4 - 0
07-12-2018 20:30 K.ST.HAASRODE B FC.MOORSEL
9 - 1
07-12-2018 20:30 VC.BERTEM-LEEFDAAL A EENDR.EIZER A
9 - 0
08-12-2018 14:30 SP.ERPS-KWERPS A KFC.DIEST
11 - 0
08-12-2018 17:30 SP.KORTENBERG OHR.HULDENBERG A
7 - 0
08-12-2018 14:30 SP.ROOSBEEK-NEERVELP RC.MELDERT A
3 - 3
         
14-12-2018 20:00 FC.MOORSEL HO.BIERBEEK
1 - 3
15-12-2018 14:30 KVC.STERREBEEK SP.KORTENBERG
2 - 2
15-12-2018 14:00 OHR.HULDENBERG A SP.ERPS-KWERPS A
3 - 5
15-12-2018 14:30 EENDR.EIZER A SP.ROOSBEEK-NEERVELP
0 - 8
15-12-2018 14:30 KORBEEK SP. VC.BERTEM-LEEFDAAL A
3 - 2
15-12-2018 14:30 KFC.DIEST K.ST.HAASRODE B
1 - 2
         
04-01-2019 20:30 HO.BIERBEEK SP.ERPS-KWERPS A
4 - 0
         
11-01-2019 20:00 KVC.KESSEL-LO 2000 A SP.ROOSBEEK-NEERVELP
5 - 2
11-01-2019 20:30 K.ST.HAASRODE B OHR.HULDENBERG A
8 - 1
11-01-2019 20:30 HO.BIERBEEK KFC.DIEST
1 - 2
11-01-2019 20:30 VC.BERTEM-LEEFDAAL A FC.MOORSEL
2 - 4
         
12-01-2019 14:30 EENDR.EIZER A KORBEEK SP.
0 - 5 (F1)
         
12-01-2019 14:30 SP.ERPS-KWERPS A KVC.STERREBEEK
5 - 0 (F1)
12-01-2019 17:30 SP.KORTENBERG RC.MELDERT A
3 - 1
         
18-01-2019 20:00 FC.MOORSEL KORBEEK SP.
3 - 3
19-01-2019 17:00 KVC.STERREBEEK K.ST.HAASRODE B
1 - 4
19-01-2019 18:00 SP.ROOSBEEK-NEERVELP SP.KORTENBERG
0 - 5 (F1)
19-01-2019 14:00 OHR.HULDENBERG A HO.BIERBEEK
1 - 4
19-01-2019 15:00 RC.MELDERT A SP.ERPS-KWERPS A
2 - 5
19-01-2019 14:30 KFC.DIEST VC.BERTEM-LEEFDAAL A
7 - 2
         
25-01-2019 20:00 FC.MOORSEL EENDR.EIZER A
PP
25-01-2019 20:30 K.ST.HAASRODE B RC.MELDERT A
PP
25-01-2019 20:30 VC.BERTEM-LEEFDAAL A OHR.HULDENBERG A
PP
25-01-2019 20:30 HO.BIERBEEK KVC.STERREBEEK
PP
26-01-2019 14:30 SP.ERPS-KWERPS A SP.ROOSBEEK-NEERVELP
PP
26-01-2019 15:00 KORBEEK SP. KFC.DIEST
PP
         
02-02-2019 15:00 EENDR.EIZER A KVC.KESSEL-LO 2000 A
PP
         
08-02-2019 20:15 KVC.STERREBEEK VC.BERTEM-LEEFDAAL A
0 - 5 (F1)
09-02-2019 13:30 RC.MELDERT A HO.BIERBEEK
3 - 0
09-02-2019 14:00 OHR.HULDENBERG A KORBEEK SP.
2 - 4
09-02-2019 15:00 EENDR.EIZER A SP.KORTENBERG
0 - 14
09-02-2019 15:00 SP.ROOSBEEK-NEERVELP K.ST.HAASRODE B
1 - 9
09-02-2019 15:00 KFC.DIEST FC.MOORSEL
PP
         
15-02-2019 20:30 K.ST.HAASRODE B KVC.KESSEL-LO 2000 A
0 - 0
15-02-2019 20:30 HO.BIERBEEK SP.ROOSBEEK-NEERVELP
4 - 1
15-02-2019 20:30 VC.BERTEM-LEEFDAAL A RC.MELDERT A
2 - 1
16-02-2019 14:30 SP.ERPS-KWERPS A SP.KORTENBERG
1 - 3
16-02-2019 15:00 KORBEEK SP. KVC.STERREBEEK
5 - 1
16-02-2019 15:00 KFC.DIEST EENDR.EIZER A
5 - 0 (F1)
         
22-02-2019 20:00 KVC.KESSEL-LO 2000 A HO.BIERBEEK
2 - 1
22-02-2019 20:15 KVC.STERREBEEK FC.MOORSEL
4 - 1
23-02-2019 14:00 OHR.HULDENBERG A KFC.DIEST
1 - 5
23-02-2019 15:00 RC.MELDERT A KORBEEK SP.
1 - 4
23-02-2019 15:00 SP.ROOSBEEK-NEERVELP VC.BERTEM-LEEFDAAL A
2 - 1
23-02-2019 15:00 EENDR.EIZER A SP.ERPS-KWERPS A
5 - 0 (F1)
23-02-2019 17:30 SP.KORTENBERG K.ST.HAASRODE B
2 - 4
         
01-03-2019 20:00 KVC.KESSEL-LO 2000 A FC.MOORSEL
2 - 1
         
07-03-2019 20:00 KVC.KESSEL-LO 2000 A SP.ERPS-KWERPS A
6 - 0
         
09-03-2019 17:30 SP.KORTENBERG KVC.KESSEL-LO 2000 A
2 - 5
         
15-03-2019 19:00 HO.BIERBEEK SP.KORTENBERG
5 - 0
15-03-2019 20:00 FC.MOORSEL RC.MELDERT A
PP
15-03-2019 20:30 K.ST.HAASRODE B SP.ERPS-KWERPS A
0 - 3
16-03-2019 14:00 OHR.HULDENBERG A EENDR.EIZER A
5 - 0 (F1)
16-03-2019 15:00 KORBEEK SP. SP.ROOSBEEK-NEERVELP
6 - 1
16-03-2019 15:00 KFC.DIEST KVC.STERREBEEK
PP
         
22-03-2019 20:00 KVC.KESSEL-LO 2000 A KORBEEK SP.
  3 - 0  
23-03-2019 14:30 SP.ERPS-KWERPS A HO.BIERBEEK
 0 - 5 
23-03-2019 15:00 EENDR.EIZER A [A M C] K.ST.HAASRODE B
 0 - 5 
23-03-2019 15:00 SP.ROOSBEEK-NEERVELP FC.MOORSEL
 0 - 4 
23-03-2019 15:00 RC.MELDERT A KFC.DIEST
 0 - 1 
23-03-2019 17:30 SP.KORTENBERG VC.BERTEM-LEEFDAAL A
  0 - 8  
         
29-03-2019 20:00 FC.MOORSEL KVC.KESSEL-LO 2000 A
 0 - 5 
29-03-2019 20:30 HO.BIERBEEK K.ST.HAASRODE B 
 2 - 4 
29-03-2019 20:30 VC.BERTEM-LEEFDAAL A SP.ERPS-KWERPS A
 1 - 0 
30-03-2019 14:00 OHR.HULDENBERG A RC.MELDERT A
  0 - 0  
30-03-2019 15:00 KORBEEK SP. SP.KORTENBERG
  2 - 3  
30-03-2019 15:00 KFC.DIEST SP.ROOSBEEK-NEERVELP
  3 - 0  
30-03-2019 16:30 KVC.STERREBEEK EENDR.EIZER A [A M C]
 5 - 0 
         
05-04-2019 20:00 KVC.KESSEL-LO 2000 A KFC.DIEST
 4 - 1 
05-04-2019 20:30 HO.BIERBEEK EENDR.EIZER A [A M C]
 5 - 0 
05-04-2019 20:30 K.ST.HAASRODE B VC.BERTEM-LEEFDAAL A
2 - 2
06-04-2019 14:30 SP.ERPS-KWERPS A KORBEEK SP.
3 - 2
06-04-2019 15:00 SP.ROOSBEEK-NEERVELP OHR.HULDENBERG A
 4 - 2 
06-04-2019 15:00 RC.MELDERT A KVC.STERREBEEK
 5 - 0 
06-04-2019 17:30 SP.KORTENBERG FC.MOORSEL
 1 - 6 
         
12-04-2019 20:00 FC.MOORSEL OHR.HULDENBERG A
  -  
         
12-04-2019 20:30 VC.BERTEM-LEEFDAAL A KVC.KESSEL-LO 2000 A
  -  
         
13-04-2019 15:00 RC.MELDERT A KVC.KESSEL-LO 2000 A
  -  
         
24-04-2019 19:00 KVC.STERREBEEK OHR.HULDENBERG A
  -  
         
26-04-2019 20:00 FC.MOORSEL SP.ERPS-KWERPS A
  -  
26-04-2019 20:30 VC.BERTEM-LEEFDAAL A HO.BIERBEEK
  -  
27-04-2019 14:00 OHR.HULDENBERG A KVC.KESSEL-LO 2000 A
  -  
27-04-2019 15:00 KORBEEK SP. K.ST.HAASRODE B
  -  
27-04-2019 15:00 EENDR.EIZER A [A M C] RC.MELDERT A
 0 - 5 
27-04-2019 15:00 KFC.DIEST SP.KORTENBERG
  -  
27-04-2019 19:00 KVC.STERREBEEK SP.ROOSBEEK-NEERVELP
  -  

 

Legende
PP = Uitgesteld
ST = Stopgezet
AMC = Algemeen forfait
 
F1 = Forfait 1 ploeg
FI = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 1 ploeg
F2 = Forfait 2 ploegen
FF = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 2 ploegen
  M W V G + - +/- PTN
1 K.V.C. KESSEL LO 2000 A 21 15 3 3 79 25 54 48
2 H.O. BIERBEEK 22 14 5 3 75 42 33 45
3 STORMVOGELS HAASRODE B 22 12 5 5 69 33 36 41
4 K.F.C. DIEST 20 13 7 0 81 48 33 39
5 KORBEEK SPORT 22 11 9 2 72 49 23 35
6 SP. ERPS-KWERPS A 22 11 11 0 60 61 -1 33
7 V.C. BERTEM-LEEFDAAL A 21 9 9 3 57 44 13 30
8 F.C. MOORSEL 20 8 9 3 51 62 -11 27
9 SPORTING KORTENBERG 23 8 13 2 47 89 -42 26
10 SP. ROOSBEEK - NEERVELP 22 8 13 1 48 83 -35 25
11 K.O.V.C. STERREBEEK 20 7 9 4 62 48 14 25
12 R.C. MELDERT A 21 5 15 1 48 83 -35 16
13 O.H.R. HULDENBERG A 20 3 16 1 40 122 -82 10
14 V.K. EENDR. EIZER A 0 0 0 0 0 0 0 0