holder

Reserven

Trainer 1: 
Xxxxxxxx XXXXXXXXXXXXX
Afgevaardigde: 
Xxxxxxxx XXXXXXXXXXXXX
Reeks: 
ZATERDAGRESERVEN (RSB)
Trainingsdagen: 
dinsdag en donderdag (telkens om 19:00u.)
woensdag, 3 juli, 2019 - 15:27
za 31-08-2019 15:00 F.C. Averbode-Okselaar - K.V.V. Scherpenheuvel Sport      -  
za 31-08-2019 15:00 Sk Rummen - Hoger-Op Testelt  
za 31-08-2019 15:00 S.K. Waanrode - K.F.C. Diest  
za 31-08-2019 15:00 Deurne S.K. - Sp. Molenbeek  
za 31-08-2019 15:00 Sparta Schaffen - K.M.J. F.C. Zichem  
za 31-08-2019 15:00 F.C. Geetbets - Sna Keiberg  
       
za 07-09-2019 13:00 K.M.J. F.C. Zichem - F.C. Averbode-Okselaar  
za 07-09-2019 14:00 K.V.V. Scherpenheuvel Sport - S.K. Waanrode  
za 07-09-2019 15:00 Sp. Molenbeek - Sparta Schaffen  
za 07-09-2019 15:00 K.F.C. Diest - F.C. Meensel Kiezegem  
za 07-09-2019 15:00 Sna Keiberg - Deurne S.K.  
za 07-09-2019 15:00 Hoger-Op Testelt - F.C. Geetbets  
       
za 14-09-2019 14:00 K.V.V. Scherpenheuvel Sport - K.M.J. F.C. Zichem  
za 14-09-2019 15:00 Sparta Schaffen - Sna Keiberg  
za 14-09-2019 15:00 Deurne S.K. - Hoger-Op Testelt  
za 14-09-2019 15:00 Sk Rummen - K.F.C. Diest  
za 14-09-2019 15:00 F.C. Averbode-Okselaar - Sp. Molenbeek  
za 14-09-2019 15:00 S.K. Waanrode - F.C. Meensel Kiezegem  
       
za 21-09-2019 13:00 K.M.J. F.C. Zichem - S.K. Waanrode  
za 21-09-2019 14:30 F.C. Meensel Kiezegem - Sk Rummen  
za 21-09-2019 15:00 Sna Keiberg - F.C. Averbode-Okselaar  
za 21-09-2019 15:00 Sp. Molenbeek - K.V.V. Scherpenheuvel Sport  
za 21-09-2019 15:00 K.F.C. Diest - F.C. Geetbets  
za 21-09-2019 15:00 Hoger-Op Testelt - Sparta Schaffen  
       
za 28-09-2019 13:00 K.M.J. F.C. Zichem - Sp. Molenbeek  
za 28-09-2019 14:00 K.V.V. Scherpenheuvel Sport - Sna Keiberg  
za 28-09-2019 15:00 F.C. Averbode-Okselaar - Hoger-Op Testelt  
za 28-09-2019 15:00 F.C. Geetbets - F.C. Meensel Kiezegem  
za 28-09-2019 15:00 Deurne S.K. - K.F.C. Diest  
za 28-09-2019 15:00 S.K. Waanrode - Sk Rummen  
       
za 05-10-2019 14:30 F.C. Meensel Kiezegem - Deurne S.K.  
za 05-10-2019 15:00 Sp. Molenbeek - S.K. Waanrode  
za 05-10-2019 15:00 Sk Rummen - F.C. Geetbets  
za 05-10-2019 15:00 K.F.C. Diest - Sparta Schaffen  
za 05-10-2019 15:00 Sna Keiberg - K.M.J. F.C. Zichem  
za 05-10-2019 15:00 Hoger-Op Testelt - K.V.V. Scherpenheuvel Sport  
       
za 12-10-2019 13:00 K.M.J. F.C. Zichem - Hoger-Op Testelt  
za 12-10-2019 15:00 Sparta Schaffen - F.C. Meensel Kiezegem  
za 12-10-2019 15:00 Deurne S.K. - Sk Rummen  
za 12-10-2019 15:00 Sp. Molenbeek - Sna Keiberg  
za 12-10-2019 15:00 F.C. Averbode-Okselaar - K.F.C. Diest  
za 12-10-2019 15:00 S.K. Waanrode - F.C. Geetbets  
       
za 19-10-2019 14:30 F.C. Meensel Kiezegem - F.C. Averbode-Okselaar  
za 19-10-2019 15:00 Sk Rummen - Sparta Schaffen  
za 19-10-2019 15:00 F.C. Geetbets - Deurne S.K.  
za 19-10-2019 15:00 Sna Keiberg - S.K. Waanrode  
za 19-10-2019 15:00 K.F.C. Diest - K.V.V. Scherpenheuvel Sport  
za 19-10-2019 15:00 Hoger-Op Testelt - Sp. Molenbeek  
       
za 26-10-2019 13:00 K.M.J. F.C. Zichem - K.F.C. Diest  
za 26-10-2019 14:00 K.V.V. Scherpenheuvel Sport - F.C. Meensel Kiezegem  
za 26-10-2019 15:00 F.C. Averbode-Okselaar - Sk Rummen  
za 26-10-2019 15:00 Sna Keiberg - Hoger-Op Testelt  
za 26-10-2019 15:00 Sparta Schaffen - F.C. Geetbets  
za 26-10-2019 15:00 S.K. Waanrode - Deurne S.K.  
       
za 09-11-2019 14:30 Sk Rummen - K.V.V. Scherpenheuvel Sport  
za 09-11-2019 14:30 F.C. Meensel Kiezegem - K.M.J. F.C. Zichem  
za 09-11-2019 14:30 K.F.C. Diest - Sp. Molenbeek  
za 09-11-2019 14:30 F.C. Geetbets - F.C. Averbode-Okselaar  
za 09-11-2019 14:30 Deurne S.K. - Sparta Schaffen  
za 09-11-2019 14:30 Hoger-Op Testelt - S.K. Waanrode  
       
za 16-11-2019 13:00 K.M.J. F.C. Zichem - Sk Rummen  
za 16-11-2019 14:00 K.V.V. Scherpenheuvel Sport - F.C. Geetbets  
za 16-11-2019 14:30 Sna Keiberg - K.F.C. Diest  
za 16-11-2019 14:30 Sp. Molenbeek - F.C. Meensel Kiezegem  
za 16-11-2019 14:30 F.C. Averbode-Okselaar - Deurne S.K.  
za 16-11-2019 14:30 S.K. Waanrode - Sparta Schaffen  
       
za 23-11-2019 14:30 K.F.C. Diest - Hoger-Op Testelt  
za 23-11-2019 14:30 F.C. Meensel Kiezegem - Sna Keiberg  
za 23-11-2019 14:30 Sk Rummen - Sp. Molenbeek  
za 23-11-2019 14:30 F.C. Geetbets - K.M.J. F.C. Zichem  
za 23-11-2019 14:30 Deurne S.K. - K.V.V. Scherpenheuvel Sport  
za 23-11-2019 14:30 Sparta Schaffen - F.C. Averbode-Okselaar  
       
za 30-11-2019 12:30 K.M.J. F.C. Zichem - Deurne S.K.  
za 30-11-2019 14:00 K.V.V. Scherpenheuvel Sport - Sparta Schaffen  
za 30-11-2019 14:30 F.C. Averbode-Okselaar - S.K. Waanrode  
za 30-11-2019 14:30 Sp. Molenbeek - F.C. Geetbets  
za 30-11-2019 14:30 Sna Keiberg - Sk Rummen  
za 30-11-2019 14:30 Hoger-Op Testelt - F.C. Meensel Kiezegem  
       
za 07-12-2019 13:00 K.M.J. F.C. Zichem - Sparta Schaffen  
za 07-12-2019 14:00 K.V.V. Scherpenheuvel Sport - F.C. Averbode-Okselaar  
za 07-12-2019 14:30 K.F.C. Diest - S.K. Waanrode  
za 07-12-2019 14:30 Sp. Molenbeek - Deurne S.K.  
za 07-12-2019 14:30 Hoger-Op Testelt - Sk Rummen  
za 07-12-2019 14:30 Sna Keiberg - F.C. Geetbets  
       
za 11-01-2020 14:30 F.C. Meensel Kiezegem - K.F.C. Diest  
za 11-01-2020 14:30 S.K. Waanrode - K.V.V. Scherpenheuvel Sport  
za 11-01-2020 14:30 F.C. Averbode-Okselaar - K.M.J. F.C. Zichem  
za 11-01-2020 14:30 Sparta Schaffen - Sp. Molenbeek  
za 11-01-2020 14:30 Deurne S.K. - Sna Keiberg  
za 11-01-2020 14:30 F.C. Geetbets - Hoger-Op Testelt  
       
za 18-01-2020 13:00 K.M.J. F.C. Zichem - K.V.V. Scherpenheuvel Sport  
za 18-01-2020 14:30 Sp. Molenbeek - F.C. Averbode-Okselaar  
za 18-01-2020 14:30 K.F.C. Diest - Sk Rummen  
za 18-01-2020 14:30 Hoger-Op Testelt - Deurne S.K.  
za 18-01-2020 14:30 Sna Keiberg - Sparta Schaffen  
za 18-01-2020 14:30 F.C. Meensel Kiezegem - S.K. Waanrode  
       
za 25-01-2020 14:00 K.V.V. Scherpenheuvel Sport - Sp. Molenbeek  
za 25-01-2020 14:30 F.C. Geetbets - K.F.C. Diest  
za 25-01-2020 14:30 Sk Rummen - F.C. Meensel Kiezegem  
za 25-01-2020 14:30 Sparta Schaffen - Hoger-Op Testelt  
za 25-01-2020 14:30 F.C. Averbode-Okselaar - Sna Keiberg  
za 25-01-2020 14:30 S.K. Waanrode - K.M.J. F.C. Zichem  
       
za 01-02-2020 14:30 F.C. Meensel Kiezegem - F.C. Geetbets  
za 01-02-2020 15:00 Sna Keiberg - K.V.V. Scherpenheuvel Sport  
za 01-02-2020 15:00 Sp. Molenbeek - K.M.J. F.C. Zichem  
za 01-02-2020 15:00 K.F.C. Diest - Deurne S.K.  
za 01-02-2020 15:00 Hoger-Op Testelt - F.C. Averbode-Okselaar  
za 01-02-2020 15:00 Sk Rummen - S.K. Waanrode  
       
za 08-02-2020 13:00 K.M.J. F.C. Zichem - Sna Keiberg  
za 08-02-2020 14:00 K.V.V. Scherpenheuvel Sport - Hoger-Op Testelt  
za 08-02-2020 15:00 F.C. Geetbets - Sk Rummen  
za 08-02-2020 15:00 Deurne S.K. - F.C. Meensel Kiezegem  
za 08-02-2020 15:00 Sparta Schaffen - K.F.C. Diest  
za 08-02-2020 15:00 S.K. Waanrode - Sp. Molenbeek  
       
za 15-02-2020 14:30 F.C. Meensel Kiezegem - Sparta Schaffen  
za 15-02-2020 15:00 Sna Keiberg - Sp. Molenbeek  
za 15-02-2020 15:00 Hoger-Op Testelt - K.M.J. F.C. Zichem  
za 15-02-2020 15:00 K.F.C. Diest - F.C. Averbode-Okselaar  
za 15-02-2020 15:00 Sk Rummen - Deurne S.K.  
za 15-02-2020 15:00 F.C. Geetbets - S.K. Waanrode  
       
za 07-03-2020 14:00 K.V.V. Scherpenheuvel Sport - K.F.C. Diest  
za 07-03-2020 15:00 F.C. Averbode-Okselaar - F.C. Meensel Kiezegem  
za 07-03-2020 15:00 Sparta Schaffen - Sk Rummen  
za 07-03-2020 15:00 Deurne S.K. - F.C. Geetbets  
za 07-03-2020 15:00 S.K. Waanrode - Sna Keiberg  
za 07-03-2020 15:00 Sp. Molenbeek - Hoger-Op Testelt  
       
za 14-03-2020 14:30 F.C. Meensel Kiezegem - K.V.V. Scherpenheuvel Sport  
za 14-03-2020 15:00 Hoger-Op Testelt - Sna Keiberg  
za 14-03-2020 15:00 K.F.C. Diest - K.M.J. F.C. Zichem  
za 14-03-2020 15:00 Sk Rummen - F.C. Averbode-Okselaar  
za 14-03-2020 15:00 F.C. Geetbets - Sparta Schaffen  
za 14-03-2020 15:00 Deurne S.K. - S.K. Waanrode  
       
za 21-03-2020 13:00 K.M.J. F.C. Zichem - F.C. Meensel Kiezegem  
za 21-03-2020 14:00 K.V.V. Scherpenheuvel Sport - Sk Rummen  
za 21-03-2020 15:00 Sp. Molenbeek - K.F.C. Diest  
za 21-03-2020 15:00 F.C. Averbode-Okselaar - F.C. Geetbets  
za 21-03-2020 15:00 Sparta Schaffen - Deurne S.K.  
za 21-03-2020 15:00 S.K. Waanrode - Hoger-Op Testelt  
       
za 28-03-2020 14:30 F.C. Meensel Kiezegem - Sp. Molenbeek  
za 28-03-2020 15:00 Deurne S.K. - F.C. Averbode-Okselaar  
za 28-03-2020 15:00 F.C. Geetbets - K.V.V. Scherpenheuvel Sport  
za 28-03-2020 15:00 Sk Rummen - K.M.J. F.C. Zichem  
za 28-03-2020 15:00 K.F.C. Diest - Sna Keiberg  
za 28-03-2020 15:00 Sparta Schaffen - S.K. Waanrode  
       
za 04-04-2020 13:00 K.M.J. F.C. Zichem - F.C. Geetbets  
za 04-04-2020 14:00 K.V.V. Scherpenheuvel Sport - Deurne S.K.  
za 04-04-2020 15:00 Sp. Molenbeek - Sk Rummen  
za 04-04-2020 15:00 F.C. Averbode-Okselaar - Sparta Schaffen  
za 04-04-2020 15:00 Hoger-Op Testelt - K.F.C. Diest  
za 04-04-2020 15:00 Sna Keiberg - F.C. Meensel Kiezegem  
       
za 25-04-2020 14:30 F.C. Meensel Kiezegem - Hoger-Op Testelt  
za 25-04-2020 15:00 Sk Rummen - Sna Keiberg  
za 25-04-2020 15:00 Deurne S.K. - K.M.J. F.C. Zichem  
za 25-04-2020 15:00 F.C. Geetbets - Sp. Molenbeek  
za 25-04-2020 15:00 S.K. Waanrode - F.C. Averbode-Okselaar  
za 25-04-2020 15:00 Sparta Schaffen - K.V.V. Scherpenheuvel Sport