holder

Beloften

Trainer 1: 
Davy LUTS
0490 11 06 94
davy.luts@telenet.be
Afgevaardigde: 
Fernand BONROY
0471 64 57 40
fernand.bonroy@skynet.be
Reeks: 
Reserven 3B VFV(Nationale)
Trainingsdagen: 
dinsdag - donderdag (telkens om 19:00u.)
zondag, 21 januari, 2018 - 22:17
Datum   Uitslag
01-09-2017 20:00 BILZERSE WALTWILDER VV. A F.C. ESPERANZA PELT A
3 - 4
01-09-2017 20:00 K.ESK.LEOPOLDSBURG A KV.WOLUWE-ZAVENTEM A
4 - 1
01-09-2017 20:00 K.FC.DIEST K.FC.NIJLEN A
2 - 3
01-09-2017 20:30 K.OVC.STERREBEEK A K.DIEGEM SPORT A
4 - 3
02-09-2017 14:30 ERC.HOEILAART A SPORTING KAMPENHOUT A
5 - 6
02-09-2017 15:00 K.TERNESSE VV.WOMMELGEM A K.VC.HOUTVENNE A
6 - 1
02-09-2017 15:00 EENDRACHT TERMIEN A K.VK.WELLEN A NIV.1
0 - 4
02-09-2017 14:00 VC.HERENTALS A FC.HEUR-TONGEREN A
2 - 1
         
08-09-2017 20:00 K.DIEGEM SPORT A K.FC.DIEST
1 - 2
08-09-2017 20:00 K.FC.NIJLEN A ERC.HOEILAART A
9 - 0
08-09-2017 20:00 KV.WOLUWE-ZAVENTEM A BILZERSE WALTWILDER VV. A
6 - 0
08-09-2017 20:00 F.C. ESPERANZA PELT A FC.HEUR-TONGEREN A
3 - 2
         
08-09-2017 20:30 K.OVC.STERREBEEK A K.VC.HOUTVENNE A
3 - 2
         
08-09-2017 20:00 K.VK.WELLEN A NIV.1 K.TERNESSE VV.WOMMELGEM A
4 - 2
09-09-2017 14:30 SPORTING KAMPENHOUT A K.ESK.LEOPOLDSBURG A
2 - 2
09-09-2017 15:00 EENDRACHT TERMIEN A VC.HERENTALS A
1 - 4
         
15-09-2017 20:00 K.ESK.LEOPOLDSBURG A K.FC.NIJLEN A
PP
15-09-2017 20:00 BILZERSE WALTWILDER VV. A SPORTING KAMPENHOUT A
0 - 0
15-09-2017 20:30 K.OVC.STERREBEEK A K.VK.WELLEN A NIV.1
2 - 1
16-09-2017 14:30 ERC.HOEILAART A K.DIEGEM SPORT A
2 - 6
16-09-2017 15:00 K.TERNESSE VV.WOMMELGEM A EENDRACHT TERMIEN A
4 - 0
16-09-2017 14:30 VC.HERENTALS A F.C. ESPERANZA PELT A
1 - 2
18-09-2017 20:00 FC.HEUR-TONGEREN A KV.WOLUWE-ZAVENTEM A
2 - 5
18-09-2017 20:00 K.FC.DIEST K.VC.HOUTVENNE A
3 - 2
         
22-09-2017 20:30 SPORTING KAMPENHOUT A FC.HEUR-TONGEREN A
0 - 7
22-09-2017 20:00 K.DIEGEM SPORT A K.ESK.LEOPOLDSBURG A
6 - 3
22-09-2017 20:00 K.FC.NIJLEN A BILZERSE WALTWILDER VV. A
4 - 0
22-09-2017 20:00 KV.WOLUWE-ZAVENTEM A F.C. ESPERANZA PELT A
1 - 2
22-09-2017 20:00 K.VK.WELLEN A NIV.1 K.FC.DIEST
7 - 2
23-09-2017 15:00 EENDRACHT TERMIEN A K.OVC.STERREBEEK A
0 - 0
23-09-2017 15:00 K.TERNESSE VV.WOMMELGEM A VC.HERENTALS A
2 - 1
25-09-2017 20:00 K.VC.HOUTVENNE A ERC.HOEILAART A
1 - 2
         
29-09-2017 20:30 F.C. ESPERANZA PELT A SPORTING KAMPENHOUT A
5 - 1
29-09-2017 20:00 K.ESK.LEOPOLDSBURG A K.VC.HOUTVENNE A
3 - 0
29-09-2017 20:00 BILZERSE WALTWILDER VV. A K.DIEGEM SPORT A
0 - 4
29-09-2017 20:30 K.OVC.STERREBEEK A K.TERNESSE VV.WOMMELGEM A
3 - 4
30-09-2017 14:30 ERC.HOEILAART A K.VK.WELLEN A NIV.1
3 - 5
30-09-2017 15:00 FC.HEUR-TONGEREN A K.FC.NIJLEN A
1 - 0
30-09-2017 14:30 VC.HERENTALS A KV.WOLUWE-ZAVENTEM A
0 - 0
02-10-2017 20:00 K.FC.DIEST EENDRACHT TERMIEN A
2 - 1
         
06-10-2017 20:00 K.DIEGEM SPORT A FC.HEUR-TONGEREN A
4 - 4
06-10-2017 20:00 K.FC.NIJLEN A F.C. ESPERANZA PELT A
1 - 2
06-10-2017 20:00 K.VK.WELLEN A NIV.1 K.ESK.LEOPOLDSBURG A
3 - 4
07-10-2017 14:30 EENDRACHT TERMIEN A ERC.HOEILAART A
3 - 2
07-10-2017 17:00 K.OVC.STERREBEEK A VC.HERENTALS A
4 - 0
07-10-2017 14:30 SPORTING KAMPENHOUT A KV.WOLUWE-ZAVENTEM A
0 - 2
07-10-2017 15:00 K.TERNESSE VV.WOMMELGEM A K.FC.DIEST
4 - 0
09-10-2017 20:00 K.VC.HOUTVENNE A BILZERSE WALTWILDER VV. A
1 - 0
         
13-10-2017 20:00 K.ESK.LEOPOLDSBURG A EENDRACHT TERMIEN A
3 - 0
13-10-2017 20:00 BILZERSE WALTWILDER VV. A K.VK.WELLEN A NIV.1
2 - 1
13-10-2017 20:00 KV.WOLUWE-ZAVENTEM A K.FC.NIJLEN A
2 - 4
13-10-2017 20:00 F.C. ESPERANZA PELT A K.DIEGEM SPORT A
1 - 6
14-10-2017 14:30 ERC.HOEILAART A K.TERNESSE VV.WOMMELGEM A
1 - 7
14-10-2017 15:00 FC.HEUR-TONGEREN A K.VC.HOUTVENNE A
7 - 0
14-10-2017 14:30 VC.HERENTALS A SPORTING KAMPENHOUT A
2 - 0
16-10-2017 20:00 K.FC.DIEST K.OVC.STERREBEEK A
2 - 2
         
20-10-2017 20:00 K.DIEGEM SPORT A KV.WOLUWE-ZAVENTEM A
1 - 0
20-10-2017 20:00 K.VC.HOUTVENNE A F.C. ESPERANZA PELT A
0 - 3
20-10-2017 20:00 K.FC.NIJLEN A SPORTING KAMPENHOUT A
3 - 0
20-10-2017 20:30 K.OVC.STERREBEEK A ERC.HOEILAART A
2 - 0
20-10-2017 20:00 K.VK.WELLEN A NIV.1 FC.HEUR-TONGEREN A
4 - 1
21-10-2017 15:00 EENDRACHT TERMIEN A BILZERSE WALTWILDER VV. A
0 - 1
21-10-2017 15:00 K.TERNESSE VV.WOMMELGEM A K.ESK.LEOPOLDSBURG A
3 - 0
23-10-2017 20:00 K.FC.DIEST VC.HERENTALS A
3 - 0
         
27-10-2017 20:00 K.ESK.LEOPOLDSBURG A K.OVC.STERREBEEK A
1 - 2
27-10-2017 20:00 BILZERSE WALTWILDER VV. A K.TERNESSE VV.WOMMELGEM A
5 - 4
27-10-2017 20:00 KV.WOLUWE-ZAVENTEM A K.VC.HOUTVENNE A
3 - 0
27-10-2017 20:00 F.C. ESPERANZA PELT A K.VK.WELLEN A NIV.1
2 - 4
28-10-2017 14:30 ERC.HOEILAART A K.FC.DIEST
1 - 6
28-10-2017 14:30 SPORTING KAMPENHOUT A K.DIEGEM SPORT A
0 - 1
28-10-2017 15:00 FC.HEUR-TONGEREN A EENDRACHT TERMIEN A
3 - 1
28-10-2017 14:30 VC.HERENTALS A K.FC.NIJLEN A
0 - 0
         
03-11-2017 20:00 K.DIEGEM SPORT A K.FC.NIJLEN A
4 - 1
03-11-2017 20:30 K.OVC.STERREBEEK A BILZERSE WALTWILDER VV. A
6 - 0
03-11-2017 20:00 K.VK.WELLEN A NIV.1 KV.WOLUWE-ZAVENTEM A
3 - 3
04-11-2017 14:30 EENDRACHT TERMIEN A F.C. ESPERANZA PELT A
2 - 4
04-11-2017 14:30 ERC.HOEILAART A VC.HERENTALS A
1 - 1
04-11-2017 14:30 K.TERNESSE VV.WOMMELGEM A FC.HEUR-TONGEREN A
2 - 3
06-11-2017 20:00 K.VC.HOUTVENNE A SPORTING KAMPENHOUT A
1 - 1
06-11-2017 20:00 K.FC.DIEST K.ESK.LEOPOLDSBURG A
1 - 2
         
10-11-2017 20:00 K.ESK.LEOPOLDSBURG A ERC.HOEILAART A
5 - 0 (F1)
10-11-2017 20:00 BILZERSE WALTWILDER VV. A K.FC.DIEST
2 - 3
10-11-2017 20:00 K.FC.NIJLEN A K.VC.HOUTVENNE A
3 - 2
10-11-2017 20:00 F.C. ESPERANZA PELT A K.TERNESSE VV.WOMMELGEM A
5 - 2
10-11-2017 20:00 KV.WOLUWE-ZAVENTEM A EENDRACHT TERMIEN A
7 - 2
11-11-2017 14:30 SPORTING KAMPENHOUT A K.VK.WELLEN A NIV.1
1 - 5
11-11-2017 14:30 FC.HEUR-TONGEREN A K.OVC.STERREBEEK A
2 - 5
11-11-2017 14:30 VC.HERENTALS A K.DIEGEM SPORT A
2 - 2
         
17-11-2017 20:30 K.OVC.STERREBEEK A F.C. ESPERANZA PELT A
0 - 4
17-11-2017 20:00 K.VK.WELLEN A NIV.1 K.FC.NIJLEN A
2 - 2
18-11-2017 14:30 ERC.HOEILAART A BILZERSE WALTWILDER VV. A
5 - 7
18-11-2017 14:30 K.TERNESSE VV.WOMMELGEM A KV.WOLUWE-ZAVENTEM A
3 - 2
20-11-2017 20:30 EENDRACHT TERMIEN A SPORTING KAMPENHOUT A
4 - 3
20-11-2017 20:00 K.FC.DIEST FC.HEUR-TONGEREN A
4 - 5
20-11-2017 20:00 K.ESK.LEOPOLDSBURG A VC.HERENTALS A
PP
20-11-2017 20:00 K.VC.HOUTVENNE A K.DIEGEM SPORT A
0 - 1
         
24-11-2017 20:00 F.C. ESPERANZA PELT A K.FC.DIEST
5 - 2
24-11-2017 20:00 BILZERSE WALTWILDER VV. A K.ESK.LEOPOLDSBURG A
3 - 1
24-11-2017 20:00 KV.WOLUWE-ZAVENTEM A K.OVC.STERREBEEK A
1 - 0
24-11-2017 20:00 K.FC.NIJLEN A EENDRACHT TERMIEN A
3 - 1
24-11-2017 20:00 K.DIEGEM SPORT A K.VK.WELLEN A NIV.1
PP
25-11-2017 14:30 SPORTING KAMPENHOUT A K.TERNESSE VV.WOMMELGEM A
2 - 3
25-11-2017 14:30 VC.HERENTALS A K.VC.HOUTVENNE A
PP
27-11-2017 20:00 FC.HEUR-TONGEREN A ERC.HOEILAART A
5 - 0 (F1)
         
01-12-2017 20:00 BILZERSE WALTWILDER VV. A VC.HERENTALS A
4 - 2
01-12-2017 20:00 K.ESK.LEOPOLDSBURG A FC.HEUR-TONGEREN A
2 - 2
01-12-2017 20:30 K.OVC.STERREBEEK A SPORTING KAMPENHOUT A
2 - 0
01-12-2017 20:00 K.VK.WELLEN A NIV.1 K.VC.HOUTVENNE A
8 - 0
02-12-2017 14:30 EENDRACHT TERMIEN A K.DIEGEM SPORT A
0 - 5
02-12-2017 14:30 K.TERNESSE VV.WOMMELGEM A K.FC.NIJLEN A
4 - 2
02-12-2017 14:30 ERC.HOEILAART A F.C. ESPERANZA PELT A
1 - 5
04-12-2017 20:00 K.FC.DIEST KV.WOLUWE-ZAVENTEM A
2 - 5
         
08-12-2017 20:00 K.DIEGEM SPORT A K.TERNESSE VV.WOMMELGEM A
1 - 1
08-12-2017 20:00 K.FC.NIJLEN A K.OVC.STERREBEEK A
1 - 6
08-12-2017 20:00 KV.WOLUWE-ZAVENTEM A ERC.HOEILAART A
7 - 1
08-12-2017 20:00 F.C. ESPERANZA PELT A K.ESK.LEOPOLDSBURG A
4 - 1
09-12-2017 14:30 SPORTING KAMPENHOUT A K.FC.DIEST
1 - 2
09-12-2017 14:30 VC.HERENTALS A K.VK.WELLEN A NIV.1
4 - 2
11-12-2017 20:00 FC.HEUR-TONGEREN A BILZERSE WALTWILDER VV. A
PP
11-12-2017 20:00 K.VC.HOUTVENNE A EENDRACHT TERMIEN A
PP
         
15-12-2017 20:00 KV.WOLUWE-ZAVENTEM A K.ESK.LEOPOLDSBURG A
2 - 1
15-12-2017 20:00 K.FC.NIJLEN A K.FC.DIEST
0 - 2
15-12-2017 20:00 K.DIEGEM SPORT A K.OVC.STERREBEEK A
6 - 4
15-12-2017 20:00 K.VK.WELLEN A NIV.1 EENDRACHT TERMIEN A
8 - 2
16-12-2017 14:30 FC.HEUR-TONGEREN A VC.HERENTALS A
3 - 1
16-12-2017 14:30 SPORTING KAMPENHOUT A ERC.HOEILAART A
4 - 0
18-12-2017 20:00 K.VC.HOUTVENNE A K.TERNESSE VV.WOMMELGEM A
PP
05-01-2018 20:00 F.C. ESPERANZA PELT A BILZERSE WALTWILDER VV. A
7 - 2
         
12-01-2018 20:30 K.ESK.LEOPOLDSBURG A SPORTING KAMPENHOUT A
4 - 0
12-01-2018 20:00 BILZERSE WALTWILDER VV. A KV.WOLUWE-ZAVENTEM A
2 - 4
13-01-2018 14:30 K.TERNESSE VV.WOMMELGEM A K.VK.WELLEN A NIV.1
3 - 0
13-01-2018 14:30 ERC.HOEILAART A K.FC.NIJLEN A
0 - 5 (F1)
13-01-2018 14:30 FC.HEUR-TONGEREN A F.C. ESPERANZA PELT A
0 - 0
13-01-2018 14:30 VC.HERENTALS A EENDRACHT TERMIEN A
2 - 1
         
15-01-2018 20:00 K.VC.HOUTVENNE A K.OVC.STERREBEEK A
1 - 8
         
15-01-2018 20:00 K.FC.DIEST K.DIEGEM SPORT A
4 - 3
         
19-01-2018 20:00 K.DIEGEM SPORT A ERC.HOEILAART A
5 - 0 (F1)
19-01-2018 20:00 K.FC.NIJLEN A K.ESK.LEOPOLDSBURG A
1 - 2
19-01-2018 20:00 F.C. ESPERANZA PELT A VC.HERENTALS A
5 - 0
19-01-2018 20:00 KV.WOLUWE-ZAVENTEM A FC.HEUR-TONGEREN A
4 - 3
19-01-2018 20:00 K.VK.WELLEN A NIV.1 K.OVC.STERREBEEK A
5 - 1
20-01-2018 15:00 EENDRACHT TERMIEN A K.TERNESSE VV.WOMMELGEM A
PP
22-01-2018 20:00 K.VC.HOUTVENNE A K.FC.DIEST
 PP 
         
26-01-2018 20:00 F.C. ESPERANZA PELT A KV.WOLUWE-ZAVENTEM A
  -  
26-01-2018 20:00 K.ESK.LEOPOLDSBURG A K.DIEGEM SPORT A
  -  
26-01-2018 20:00 BILZERSE WALTWILDER VV. A K.FC.NIJLEN A
  -  
26-01-2018 20:30 K.OVC.STERREBEEK A EENDRACHT TERMIEN A
  -  
27-01-2018 14:30 ERC.HOEILAART A K.VC.HOUTVENNE A
  -  
27-01-2018 15:00 FC.HEUR-TONGEREN A SPORTING KAMPENHOUT A
  -  
27-01-2018 14:30 VC.HERENTALS A K.TERNESSE VV.WOMMELGEM A
  -  
29-01-2018 20:00 K.FC.DIEST K.VK.WELLEN A NIV.1
  -  
         
03-02-2018 14:30 SPORTING KAMPENHOUT A BILZERSE WALTWILDER VV. A
  -  
         
09-02-2018 20:00 KV.WOLUWE-ZAVENTEM A VC.HERENTALS A
  -  
09-02-2018 20:00 K.FC.NIJLEN A FC.HEUR-TONGEREN A
  -  
09-02-2018 20:00 K.DIEGEM SPORT A BILZERSE WALTWILDER VV. A
  -  
09-02-2018 20:00 K.VK.WELLEN A NIV.1 ERC.HOEILAART A
  -  
10-02-2018 14:30 SPORTING KAMPENHOUT A F.C. ESPERANZA PELT A
  -  
10-02-2018 15:00 K.TERNESSE VV.WOMMELGEM A K.OVC.STERREBEEK A
  -  
10-02-2018 15:00 EENDRACHT TERMIEN A K.FC.DIEST
  -  
12-02-2018 20:00 K.VC.HOUTVENNE A K.ESK.LEOPOLDSBURG A
  -  
         
16-02-2018 20:00 K.ESK.LEOPOLDSBURG A K.VK.WELLEN A NIV.1
  -  
16-02-2018 20:00 BILZERSE WALTWILDER VV. A K.VC.HOUTVENNE A
  -  
16-02-2018 20:00 KV.WOLUWE-ZAVENTEM A SPORTING KAMPENHOUT A
  -  
16-02-2018 20:00 F.C. ESPERANZA PELT A K.FC.NIJLEN A
  -  
17-02-2018 14:30 ERC.HOEILAART A EENDRACHT TERMIEN A
  -  
17-02-2018 15:00 FC.HEUR-TONGEREN A K.DIEGEM SPORT A
  -  
17-02-2018 14:30 VC.HERENTALS A K.OVC.STERREBEEK A
  -  
19-02-2018 20:00 K.FC.DIEST K.TERNESSE VV.WOMMELGEM A
  -  
         
23-02-2018 20:00 K.DIEGEM SPORT A F.C. ESPERANZA PELT A
  -  
23-02-2018 20:00 K.FC.NIJLEN A KV.WOLUWE-ZAVENTEM A
  -  
23-02-2018 20:30 K.OVC.STERREBEEK A K.FC.DIEST
  -  
23-02-2018 20:00 K.VK.WELLEN A NIV.1 BILZERSE WALTWILDER VV. A
  -  
24-02-2018 14:30 SPORTING KAMPENHOUT A VC.HERENTALS A
  -  
24-02-2018 15:00 K.TERNESSE VV.WOMMELGEM A ERC.HOEILAART A
  -  
26-02-2018 20:00 EENDRACHT TERMIEN A K.ESK.LEOPOLDSBURG A
  -  
26-02-2018 20:00 K.VC.HOUTVENNE A FC.HEUR-TONGEREN A
  -  
         
02-03-2018 20:00 F.C. ESPERANZA PELT A K.VC.HOUTVENNE A
  -  
02-03-2018 20:00 KV.WOLUWE-ZAVENTEM A K.DIEGEM SPORT A
  -  
02-03-2018 20:00 BILZERSE WALTWILDER VV. A EENDRACHT TERMIEN A
  -  
02-03-2018 20:00 K.ESK.LEOPOLDSBURG A K.TERNESSE VV.WOMMELGEM A
  -  
03-03-2018 14:30 SPORTING KAMPENHOUT A K.FC.NIJLEN A
  -  
03-03-2018 14:30 ERC.HOEILAART A K.OVC.STERREBEEK A
  -  
03-03-2018 15:00 FC.HEUR-TONGEREN A K.VK.WELLEN A NIV.1
  -  
03-03-2018 14:30 VC.HERENTALS A K.FC.DIEST
  -  
         
09-03-2018 20:00 K.FC.NIJLEN A VC.HERENTALS A
  -  
09-03-2018 20:00 K.DIEGEM SPORT A SPORTING KAMPENHOUT A
  -  
09-03-2018 20:30 K.OVC.STERREBEEK A K.ESK.LEOPOLDSBURG A
  -  
09-03-2018 20:00 K.VK.WELLEN A NIV.1 F.C. ESPERANZA PELT A
  -  
10-03-2018 15:00 EENDRACHT TERMIEN A FC.HEUR-TONGEREN A
  -  
10-03-2018 15:00 K.TERNESSE VV.WOMMELGEM A BILZERSE WALTWILDER VV. A
  -  
12-03-2018 20:00 K.VC.HOUTVENNE A KV.WOLUWE-ZAVENTEM A
  -  
12-03-2018 20:00 K.FC.DIEST ERC.HOEILAART A
  -  
         
15-03-2018 20:00 F.C. ESPERANZA PELT A EENDRACHT TERMIEN A
  -  
16-03-2018 20:00 K.FC.NIJLEN A K.DIEGEM SPORT A
  -  
16-03-2018 20:00 KV.WOLUWE-ZAVENTEM A K.VK.WELLEN A NIV.1
  -  
16-03-2018 20:00 BILZERSE WALTWILDER VV. A K.OVC.STERREBEEK A
  -  
16-03-2018 20:00 K.ESK.LEOPOLDSBURG A K.FC.DIEST
  -  
17-03-2018 14:30 SPORTING KAMPENHOUT A K.VC.HOUTVENNE A
  -  
17-03-2018 15:00 FC.HEUR-TONGEREN A K.TERNESSE VV.WOMMELGEM A
  -  
17-03-2018 14:30 VC.HERENTALS A ERC.HOEILAART A
  -  
         
23-03-2018 20:00 K.VC.HOUTVENNE A K.FC.NIJLEN A
  -  
23-03-2018 20:00 K.DIEGEM SPORT A VC.HERENTALS A
  -  
23-03-2018 20:30 K.OVC.STERREBEEK A FC.HEUR-TONGEREN A
  -  
23-03-2018 20:00 K.VK.WELLEN A NIV.1 SPORTING KAMPENHOUT A
  -  
24-03-2018 14:30 ERC.HOEILAART A K.ESK.LEOPOLDSBURG A
  -  
24-03-2018 15:00 K.TERNESSE VV.WOMMELGEM A F.C. ESPERANZA PELT A
  -  
24-03-2018 15:00 EENDRACHT TERMIEN A KV.WOLUWE-ZAVENTEM A
  -  
26-03-2018 20:00 K.FC.DIEST BILZERSE WALTWILDER VV. A
  -  
         
06-04-2018 20:00 K.DIEGEM SPORT A K.VC.HOUTVENNE A
  -  
06-04-2018 20:00 K.FC.NIJLEN A K.VK.WELLEN A NIV.1
  -  
06-04-2018 20:00 KV.WOLUWE-ZAVENTEM A K.TERNESSE VV.WOMMELGEM A
  -  
06-04-2018 20:00 F.C. ESPERANZA PELT A K.OVC.STERREBEEK A
  -  
06-04-2018 20:00 BILZERSE WALTWILDER VV. A ERC.HOEILAART A
  -  
07-04-2018 14:30 SPORTING KAMPENHOUT A EENDRACHT TERMIEN A
  -  
07-04-2018 15:00 FC.HEUR-TONGEREN A K.FC.DIEST
  -  
07-04-2018 14:30 VC.HERENTALS A K.ESK.LEOPOLDSBURG A
  -  
         
13-04-2018 20:00 K.FC.DIEST F.C. ESPERANZA PELT A
  -  
13-04-2018 20:00 K.ESK.LEOPOLDSBURG A BILZERSE WALTWILDER VV. A
  -  
13-04-2018 20:30 K.OVC.STERREBEEK A KV.WOLUWE-ZAVENTEM A
  -  
13-04-2018 20:00 K.VK.WELLEN A NIV.1 K.DIEGEM SPORT A
  -  
14-04-2018 14:30 ERC.HOEILAART A FC.HEUR-TONGEREN A
  -  
14-04-2018 15:00 EENDRACHT TERMIEN A K.FC.NIJLEN A
  -  
14-04-2018 15:00 K.TERNESSE VV.WOMMELGEM A SPORTING KAMPENHOUT A
  -  
16-04-2018 20:00 K.VC.HOUTVENNE A VC.HERENTALS A
  -  
         
20-04-2018 20:00 K.FC.NIJLEN A K.TERNESSE VV.WOMMELGEM A
  -  
20-04-2018 20:00 F.C. ESPERANZA PELT A ERC.HOEILAART A
  -  
20-04-2018 20:00 KV.WOLUWE-ZAVENTEM A K.FC.DIEST
  -  
20-04-2018 20:00 K.DIEGEM SPORT A EENDRACHT TERMIEN A
  -  
21-04-2018 14:30 SPORTING KAMPENHOUT A K.OVC.STERREBEEK A
  -  
21-04-2018 14:30 VC.HERENTALS A BILZERSE WALTWILDER VV. A
  -  
23-04-2018 20:00 FC.HEUR-TONGEREN A K.ESK.LEOPOLDSBURG A
  -  
23-04-2018 20:00 K.VC.HOUTVENNE A K.VK.WELLEN A NIV.1
  -  
         
27-04-2018 20:00 K.ESK.LEOPOLDSBURG A F.C. ESPERANZA PELT A
  -  
27-04-2018 20:00 BILZERSE WALTWILDER VV. A FC.HEUR-TONGEREN A
  -  
27-04-2018 20:30 K.OVC.STERREBEEK A K.FC.NIJLEN A
  -  
27-04-2018 20:00 K.VK.WELLEN A NIV.1 VC.HERENTALS A
  -  
28-04-2018 14:30 ERC.HOEILAART A KV.WOLUWE-ZAVENTEM A
  -  
28-04-2018 15:00 K.TERNESSE VV.WOMMELGEM A K.DIEGEM SPORT A
  -  
28-04-2018 15:00 EENDRACHT TERMIEN A K.VC.HOUTVENNE A
  -  
30-04-2018 20:00 K.FC.DIEST SPORTING KAMPENHOUT A
  -  

 

Legende
PP = Uitgesteld
ST = Stopgezet
AMC = Algemeen forfait
 
F1 = Forfait 1 ploeg
FI = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 1 ploeg
F2 = Forfait 2 ploegen
FF = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 2 ploegen
           
Doelpunten
 
Plaats Clubnaam M W G V + - +/- Ptn
1 F.C. ESPERANZA PELT A 18 15 1 2 63 29 34 46
2 K.DIEGEM SPORT A 17 11 3 3 59 28 31 36
3 KV.WOLUWE-ZAVENTEM A 18 11 2 5 55 30 25 35
3 K.OVC.STERREBEEK A 18 11 2 5 54 33 21 35
5 K.TERNESSE VV.WOMMELGEM A 16 11 1 4 54 30 24 34
6 K.VK.WELLEN A NIV.1 17 10 2 5 66 34 32 32
7 K.FC.DIEST 17 9 1 7 42 44 -2 28
8 FC.HEUR-TONGEREN A 17 8 3 6 51 37 14 27
9 K.FC.NIJLEN A 17 8 2 7 42 30 12 26
9 K.ESK.LEOPOLDSBURG A 16 8 2 6 38 30 8 26
11 BILZERSE WALTWILDER VV. A 16 6 1 9 31 52 -21 19
12 VC.HERENTALS A 16 5 4 7 22 31 -9 19
13 SPORTING KAMPENHOUT A 17 2 3 12 21 48 -27 9
14 EENDRACHT TERMIEN A 16 2 1 13 18 55 -37 7
15 K.VC.HOUTVENNE A 14 1 1 12 11 51 -40 4
15 ERC.HOEILAART A 18 1 1 16 24 89 -65 4