holder

A-kern

Trainer 1: 
Stefan VAN WINCKEL
stef.vanwinckel@skynet.be
Trainer 2: 
Jan GAENS
jangaens@hotmail.com
Trainer K: 
Johan KEMPENEERS
Afgevaardigde: 
Fernand BONROY
0471 64 57 40
fernand.bonroy@skynet.be
Clubdokter: 
Dr. Philip THYS
Kinesist: 
Sam DE VRIES
Materiaal: 
Peter SOMERS
Kledij: 
Anja ADAMS
Reeks: 
3de amateurs VFV B(Nationale)
Trainingsdagen: 
dinsdag - donderdag - vrijdag (telkens om 19:00u.)
maandag, 22 januari, 2018 - 14:36
Datum   Uitslag
02-09-2017 19:30 F.C. ESPERANZA PELT A BILZERSE WALTWILDER VV. A
1 - 4
02-09-2017 19:30 K.FC.NIJLEN A K.FC.DIEST
2 - 3
02-09-2017 19:30 K.VC.HOUTVENNE A K.TERNESSE VV.WOMMELGEM A
1 - 2
03-09-2017 15:00 KV.WOLUWE-ZAVENTEM A K.ESK.LEOPOLDSBURG A
2 - 1
03-09-2017 15:00 FC.HEUR-TONGEREN A VC.HERENTALS A
6 - 0
03-09-2017 15:00 SPORTING KAMPENHOUT A ERC.HOEILAART A
3 - 1
03-09-2017 15:00 K.VK.WELLEN A EENDRACHT TERMIEN A
1 - 1
03-09-2017 15:00 K.DIEGEM SPORT A K.OVC.STERREBEEK A
2 - 1
         
09-09-2017 19:30 K.ESK.LEOPOLDSBURG A SPORTING KAMPENHOUT A
0 - 0
09-09-2017 19:30 BILZERSE WALTWILDER VV. A KV.WOLUWE-ZAVENTEM A
4 - 6
09-09-2017 19:30 K.FC.DIEST K.DIEGEM SPORT A
2 - 0
10-09-2017 15:00 ERC.HOEILAART A K.FC.NIJLEN A
3 - 3
10-09-2017 15:00 FC.HEUR-TONGEREN A F.C. ESPERANZA PELT A
2 - 1
10-09-2017 15:00 K.OVC.STERREBEEK A K.VC.HOUTVENNE A
4 - 2
10-09-2017 15:00 VC.HERENTALS A EENDRACHT TERMIEN A
0 - 3
10-09-2017 15:00 K.TERNESSE VV.WOMMELGEM A K.VK.WELLEN A
1 - 3
         
16-09-2017 19:30 F.C. ESPERANZA PELT A VC.HERENTALS A
4 - 2
16-09-2017 19:30 K.FC.NIJLEN A K.ESK.LEOPOLDSBURG A
0 - 1
16-09-2017 19:30 K.VC.HOUTVENNE A K.FC.DIEST
3 - 0
17-09-2017 14:30 EENDRACHT TERMIEN A K.TERNESSE VV.WOMMELGEM A
2 - 1
17-09-2017 15:00 KV.WOLUWE-ZAVENTEM A FC.HEUR-TONGEREN A
2 - 3
17-09-2017 15:00 SPORTING KAMPENHOUT A BILZERSE WALTWILDER VV. A
3 - 2
17-09-2017 15:00 K.VK.WELLEN A K.OVC.STERREBEEK A
3 - 1
17-09-2017 15:00 K.DIEGEM SPORT A ERC.HOEILAART A
2 - 0
         
23-09-2017 19:30 F.C. ESPERANZA PELT A KV.WOLUWE-ZAVENTEM A
1 - 0
23-09-2017 19:30 K.ESK.LEOPOLDSBURG A K.DIEGEM SPORT A
3 - 1
23-09-2017 19:30 K.FC.DIEST K.VK.WELLEN A
0 - 2
24-09-2017 15:00 BILZERSE WALTWILDER VV. A K.FC.NIJLEN A
3 - 0
24-09-2017 15:00 FC.HEUR-TONGEREN A SPORTING KAMPENHOUT A
3 - 0
24-09-2017 15:00 ERC.HOEILAART A K.VC.HOUTVENNE A
1 - 1
24-09-2017 15:00 VC.HERENTALS A K.TERNESSE VV.WOMMELGEM A
2 - 0
24-09-2017 15:00 K.OVC.STERREBEEK A EENDRACHT TERMIEN A
1 - 1
         
30-09-2017 19:30 K.VC.HOUTVENNE A K.ESK.LEOPOLDSBURG A
3 - 2
30-09-2017 19:30 K.FC.NIJLEN A FC.HEUR-TONGEREN A
3 - 1
01-10-2017 14:30 EENDRACHT TERMIEN A K.FC.DIEST
1 - 1
01-10-2017 15:00 K.DIEGEM SPORT A BILZERSE WALTWILDER VV. A
4 - 1
01-10-2017 15:00 KV.WOLUWE-ZAVENTEM A VC.HERENTALS A
2 - 3
01-10-2017 15:00 SPORTING KAMPENHOUT A F.C. ESPERANZA PELT A
2 - 1
01-10-2017 15:00 K.VK.WELLEN A ERC.HOEILAART A
0 - 1
01-10-2017 15:00 K.TERNESSE VV.WOMMELGEM A K.OVC.STERREBEEK A
2 - 1
         
07-10-2017 19:30 FC.HEUR-TONGEREN A K.DIEGEM SPORT A
2 - 3
07-10-2017 20:00 BILZERSE WALTWILDER VV. A K.VC.HOUTVENNE A
3 - 1
07-10-2017 19:30 F.C. ESPERANZA PELT A K.FC.NIJLEN A
2 - 3
07-10-2017 19:30 K.ESK.LEOPOLDSBURG A K.VK.WELLEN A
1 - 1
07-10-2017 19:30 K.FC.DIEST K.TERNESSE VV.WOMMELGEM A
2 - 5
08-10-2017 15:00 KV.WOLUWE-ZAVENTEM A SPORTING KAMPENHOUT A
2 - 2
08-10-2017 15:00 VC.HERENTALS A K.OVC.STERREBEEK A
2 - 2
08-10-2017 15:00 ERC.HOEILAART A EENDRACHT TERMIEN A
1 - 5
         
14-10-2017 19:30 K.VC.HOUTVENNE A FC.HEUR-TONGEREN A
3 - 2
14-10-2017 19:30 K.FC.NIJLEN A KV.WOLUWE-ZAVENTEM A
2 - 2
14-10-2017 20:00 K.VK.WELLEN A BILZERSE WALTWILDER VV. A
1 - 3
15-10-2017 14:30 EENDRACHT TERMIEN A K.ESK.LEOPOLDSBURG A
1 - 2
15-10-2017 15:00 SPORTING KAMPENHOUT A VC.HERENTALS A
4 - 3
15-10-2017 15:00 K.TERNESSE VV.WOMMELGEM A ERC.HOEILAART A
0 - 2
15-10-2017 15:00 K.DIEGEM SPORT A F.C. ESPERANZA PELT A
1 - 1
15-10-2017 15:00 K.OVC.STERREBEEK A K.FC.DIEST
3 - 3
         
21-10-2017 20:00 FC.HEUR-TONGEREN A K.VK.WELLEN A
2 - 0
21-10-2017 19:30 F.C. ESPERANZA PELT A K.VC.HOUTVENNE A
4 - 1
21-10-2017 19:30 BILZERSE WALTWILDER VV. A EENDRACHT TERMIEN A
0 - 4
21-10-2017 19:30 K.ESK.LEOPOLDSBURG A K.TERNESSE VV.WOMMELGEM A
3 - 0
22-10-2017 15:00 KV.WOLUWE-ZAVENTEM A K.DIEGEM SPORT A
3 - 2
22-10-2017 15:00 SPORTING KAMPENHOUT A K.FC.NIJLEN A
1 - 4
22-10-2017 15:00 ERC.HOEILAART A K.OVC.STERREBEEK A
2 - 1
22-10-2017 15:00 VC.HERENTALS A K.FC.DIEST
3 - 0
         
28-10-2017 19:30 K.TERNESSE VV.WOMMELGEM A BILZERSE WALTWILDER VV. A
4 - 3
28-10-2017 20:00 K.VK.WELLEN A F.C. ESPERANZA PELT A
3 - 1
28-10-2017 19:30 K.FC.NIJLEN A VC.HERENTALS A
0 - 2
28-10-2017 19:30 K.VC.HOUTVENNE A KV.WOLUWE-ZAVENTEM A
3 - 1
28-10-2017 19:30 K.FC.DIEST ERC.HOEILAART A
1 - 0
29-10-2017 14:30 K.OVC.STERREBEEK A K.ESK.LEOPOLDSBURG A
2 - 0
29-10-2017 14:30 EENDRACHT TERMIEN A FC.HEUR-TONGEREN A
0 - 4
29-10-2017 15:00 K.DIEGEM SPORT A SPORTING KAMPENHOUT A
3 - 1
         
04-11-2017 19:30 F.C. ESPERANZA PELT A EENDRACHT TERMIEN A
3 - 0
05-11-2017 14:30 K.FC.NIJLEN A K.DIEGEM SPORT A
3 - 1
05-11-2017 14:30 SPORTING KAMPENHOUT A K.VC.HOUTVENNE A
0 - 1
05-11-2017 14:30 KV.WOLUWE-ZAVENTEM A K.VK.WELLEN A
3 - 0
05-11-2017 14:30 FC.HEUR-TONGEREN A K.TERNESSE VV.WOMMELGEM A
1 - 1
05-11-2017 14:30 BILZERSE WALTWILDER VV. A K.OVC.STERREBEEK A
2 - 1
05-11-2017 14:30 VC.HERENTALS A ERC.HOEILAART A
1 - 2
05-11-2017 14:30 K.ESK.LEOPOLDSBURG A K.FC.DIEST
4 - 0
         
11-11-2017 19:30 K.VC.HOUTVENNE A K.FC.NIJLEN A
6 - 0
11-11-2017 19:30 K.FC.DIEST BILZERSE WALTWILDER VV. A
1 - 1
12-11-2017 14:30 K.OVC.STERREBEEK A FC.HEUR-TONGEREN A
0 - 1
12-11-2017 14:30 EENDRACHT TERMIEN A KV.WOLUWE-ZAVENTEM A
2 - 1
12-11-2017 15:00 K.TERNESSE VV.WOMMELGEM A F.C. ESPERANZA PELT A
2 - 3
12-11-2017 15:00 ERC.HOEILAART A K.ESK.LEOPOLDSBURG A
1 - 2
12-11-2017 15:00 K.DIEGEM SPORT A VC.HERENTALS A
4 - 2
12-11-2017 14:30 K.VK.WELLEN A SPORTING KAMPENHOUT A
3 - 0
         
18-11-2017 20:00 FC.HEUR-TONGEREN A K.FC.DIEST
3 - 0
18-11-2017 19:30 F.C. ESPERANZA PELT A K.OVC.STERREBEEK A
3 - 1
18-11-2017 19:30 BILZERSE WALTWILDER VV. A ERC.HOEILAART A
4 - 1
18-11-2017 19:30 K.FC.NIJLEN A K.VK.WELLEN A
1 - 0
19-11-2017 15:00 KV.WOLUWE-ZAVENTEM A K.TERNESSE VV.WOMMELGEM A
0 - 1
19-11-2017 15:00 K.DIEGEM SPORT A K.VC.HOUTVENNE A
2 - 3
19-11-2017 14:30 SPORTING KAMPENHOUT A EENDRACHT TERMIEN A
0 - 2
19-11-2017 14:30 VC.HERENTALS A K.ESK.LEOPOLDSBURG A
0 - 1
         
25-11-2017 19:30 K.FC.DIEST F.C. ESPERANZA PELT A
0 - 4
25-11-2017 19:30 K.VC.HOUTVENNE A VC.HERENTALS A
2 - 2
25-11-2017 19:30 K.ESK.LEOPOLDSBURG A BILZERSE WALTWILDER VV. A
0 - 1
26-11-2017 14:30 K.OVC.STERREBEEK A KV.WOLUWE-ZAVENTEM A
5 - 1
26-11-2017 17:00 EENDRACHT TERMIEN A K.FC.NIJLEN A
3 - 3
26-11-2017 15:00 ERC.HOEILAART A FC.HEUR-TONGEREN A
1 - 2
26-11-2017 15:00 K.TERNESSE VV.WOMMELGEM A SPORTING KAMPENHOUT A
1 - 4
26-11-2017 14:30 K.VK.WELLEN A K.DIEGEM SPORT A
3 - 1
         
02-12-2017 19:30 FC.HEUR-TONGEREN A K.ESK.LEOPOLDSBURG A
1 - 1
02-12-2017 19:30 K.VC.HOUTVENNE A K.VK.WELLEN A
0 - 0
02-12-2017 19:30 K.FC.NIJLEN A K.TERNESSE VV.WOMMELGEM A
3 - 1
02-12-2017 19:30 F.C. ESPERANZA PELT A ERC.HOEILAART A
1 - 1
03-12-2017 15:00 KV.WOLUWE-ZAVENTEM A K.FC.DIEST
1 - 3
03-12-2017 15:00 K.DIEGEM SPORT A EENDRACHT TERMIEN A
5 - 0
03-12-2017 14:30 SPORTING KAMPENHOUT A K.OVC.STERREBEEK A
0 - 0
03-12-2017 14:30 VC.HERENTALS A BILZERSE WALTWILDER VV. A
0 - 1
         
09-12-2017 19:30 ERC.HOEILAART A KV.WOLUWE-ZAVENTEM A
0 - 2
09-12-2017 19:30 K.TERNESSE VV.WOMMELGEM A K.DIEGEM SPORT A
2 - 1
09-12-2017 19:30 K.ESK.LEOPOLDSBURG A F.C. ESPERANZA PELT A
3 - 4
09-12-2017 19:30 K.FC.DIEST SPORTING KAMPENHOUT A
3 - 0
09-12-2017 19:30 BILZERSE WALTWILDER VV. A FC.HEUR-TONGEREN A
4 - 0
         
16-12-2017 19:30 K.TERNESSE VV.WOMMELGEM A K.VC.HOUTVENNE A
7 - 4
16-12-2017 19:30 K.FC.DIEST K.FC.NIJLEN A
4 - 2
16-12-2017 19:30 BILZERSE WALTWILDER VV. A F.C. ESPERANZA PELT A
2 - 2
16-12-2017 19:30 K.ESK.LEOPOLDSBURG A KV.WOLUWE-ZAVENTEM A
1 - 2
17-12-2017 14:30 K.OVC.STERREBEEK A K.DIEGEM SPORT A
1 - 4
17-12-2017 14:30 EENDRACHT TERMIEN A K.VK.WELLEN A
0 - 1
17-12-2017 15:00 ERC.HOEILAART A SPORTING KAMPENHOUT A
0 - 1
17-12-2017 14:30 VC.HERENTALS A FC.HEUR-TONGEREN A
0 - 1
         
07-01-2018 14:30 K.OVC.STERREBEEK A K.FC.NIJLEN A
1 - 1
07-01-2018 14:30 EENDRACHT TERMIEN A K.VC.HOUTVENNE A
2 - 1
07-01-2018 14:30 K.VK.WELLEN A VC.HERENTALS A
1 - 1
         
13-01-2018 19:30 F.C. ESPERANZA PELT A FC.HEUR-TONGEREN A
1 - 0
13-01-2018 19:30 K.FC.NIJLEN A ERC.HOEILAART A
4 - 2
13-01-2018 19:30 K.VC.HOUTVENNE A K.OVC.STERREBEEK A
2 - 0
14-01-2018 14:30 EENDRACHT TERMIEN A VC.HERENTALS A
3 - 0
14-01-2018 15:00 KV.WOLUWE-ZAVENTEM A BILZERSE WALTWILDER VV. A
2 - 2
14-01-2018 15:00 K.DIEGEM SPORT A K.FC.DIEST
1 - 1
14-01-2018 14:30 SPORTING KAMPENHOUT A K.ESK.LEOPOLDSBURG A
0 - 3
14-01-2018 14:30 K.VK.WELLEN A K.TERNESSE VV.WOMMELGEM A
3 - 0
         
20-01-2018 20:00 FC.HEUR-TONGEREN A KV.WOLUWE-ZAVENTEM A
1 - 2
20-01-2018 19:30 BILZERSE WALTWILDER VV. A SPORTING KAMPENHOUT A
5 - 1
20-01-2018 19:30 K.ESK.LEOPOLDSBURG A K.FC.NIJLEN A
2 - 2
20-01-2018 19:30 K.FC.DIEST K.VC.HOUTVENNE A
3 - 5
21-01-2018 14:30 K.OVC.STERREBEEK A K.VK.WELLEN A
0 - 3
21-01-2018 15:00 ERC.HOEILAART A K.DIEGEM SPORT A
0 - 5
21-01-2018 15:00 K.TERNESSE VV.WOMMELGEM A EENDRACHT TERMIEN A
1 - 4
21-01-2018 14:30 VC.HERENTALS A F.C. ESPERANZA PELT A
3 - 0
         
27-01-2018 20:00 K.VK.WELLEN A K.FC.DIEST
  -  
27-01-2018 19:30 K.FC.NIJLEN A BILZERSE WALTWILDER VV. A
  -  
27-01-2018 19:30 K.VC.HOUTVENNE A ERC.HOEILAART A
  -  
28-01-2018 15:00 K.TERNESSE VV.WOMMELGEM A VC.HERENTALS A
  -  
28-01-2018 14:30 EENDRACHT TERMIEN A K.OVC.STERREBEEK A
  -  
28-01-2018 15:00 K.DIEGEM SPORT A K.ESK.LEOPOLDSBURG A
  -  
28-01-2018 15:00 KV.WOLUWE-ZAVENTEM A F.C. ESPERANZA PELT A
  -  
28-01-2018 14:30 SPORTING KAMPENHOUT A FC.HEUR-TONGEREN A
  -  
         
10-02-2018 20:00 FC.HEUR-TONGEREN A K.FC.NIJLEN A
  -  
11-02-2018 15:00 VC.HERENTALS A KV.WOLUWE-ZAVENTEM A
  -  
11-02-2018 15:00 BILZERSE WALTWILDER VV. A K.DIEGEM SPORT A
  -  
11-02-2018 15:00 K.ESK.LEOPOLDSBURG A K.VC.HOUTVENNE A
  -  
11-02-2018 15:00 ERC.HOEILAART A K.VK.WELLEN A
  -  
11-02-2018 15:00 F.C. ESPERANZA PELT A SPORTING KAMPENHOUT A
  -  
11-02-2018 15:00 K.FC.DIEST EENDRACHT TERMIEN A
  -  
11-02-2018 15:00 K.OVC.STERREBEEK A K.TERNESSE VV.WOMMELGEM A
  -  
         
17-02-2018 19:00 K.TERNESSE VV.WOMMELGEM A K.FC.DIEST
  -  
17-02-2018 20:00 K.VK.WELLEN A K.ESK.LEOPOLDSBURG A
  -  
17-02-2018 19:30 K.FC.NIJLEN A F.C. ESPERANZA PELT A
  -  
17-02-2018 19:30 K.VC.HOUTVENNE A BILZERSE WALTWILDER VV. A
  -  
18-02-2018 14:30 EENDRACHT TERMIEN A ERC.HOEILAART A
  -  
18-02-2018 15:00 SPORTING KAMPENHOUT A KV.WOLUWE-ZAVENTEM A
  -  
18-02-2018 15:00 K.DIEGEM SPORT A FC.HEUR-TONGEREN A
  -  
18-02-2018 15:00 K.OVC.STERREBEEK A VC.HERENTALS A
  -  
         
24-02-2018 20:00 FC.HEUR-TONGEREN A K.VC.HOUTVENNE A
  -  
24-02-2018 19:30 F.C. ESPERANZA PELT A K.DIEGEM SPORT A
  -  
24-02-2018 19:30 BILZERSE WALTWILDER VV. A K.VK.WELLEN A
  -  
24-02-2018 19:30 K.ESK.LEOPOLDSBURG A EENDRACHT TERMIEN A
  -  
24-02-2018 19:30 K.FC.DIEST K.OVC.STERREBEEK A
  -  
25-02-2018 15:00 KV.WOLUWE-ZAVENTEM A K.FC.NIJLEN A
  -  
25-02-2018 15:00 VC.HERENTALS A SPORTING KAMPENHOUT A
  -  
25-02-2018 15:00 ERC.HOEILAART A K.TERNESSE VV.WOMMELGEM A
  -  
         
03-03-2018 19:30 K.FC.DIEST VC.HERENTALS A
  -  
03-03-2018 19:30 K.FC.NIJLEN A SPORTING KAMPENHOUT A
  -  
03-03-2018 19:30 K.VC.HOUTVENNE A F.C. ESPERANZA PELT A
  -  
04-03-2018 14:30 EENDRACHT TERMIEN A BILZERSE WALTWILDER VV. A
  -  
04-03-2018 15:00 K.VK.WELLEN A FC.HEUR-TONGEREN A
  -  
04-03-2018 15:00 K.DIEGEM SPORT A KV.WOLUWE-ZAVENTEM A
  -  
04-03-2018 15:00 K.OVC.STERREBEEK A ERC.HOEILAART A
  -  
04-03-2018 15:00 K.TERNESSE VV.WOMMELGEM A K.ESK.LEOPOLDSBURG A
  -  
         
10-03-2018 20:00 FC.HEUR-TONGEREN A EENDRACHT TERMIEN A
  -  
10-03-2018 19:30 F.C. ESPERANZA PELT A K.VK.WELLEN A
  -  
10-03-2018 19:30 K.ESK.LEOPOLDSBURG A K.OVC.STERREBEEK A
  -  
10-03-2018 19:30 BILZERSE WALTWILDER VV. A K.TERNESSE VV.WOMMELGEM A
  -  
11-03-2018 15:00 VC.HERENTALS A K.FC.NIJLEN A
  -  
11-03-2018 15:00 SPORTING KAMPENHOUT A K.DIEGEM SPORT A
  -  
11-03-2018 15:00 KV.WOLUWE-ZAVENTEM A K.VC.HOUTVENNE A
  -  
11-03-2018 15:00 ERC.HOEILAART A K.FC.DIEST
  -  
         
16-03-2018 20:30 EENDRACHT TERMIEN A F.C. ESPERANZA PELT A
  -  
17-03-2018 19:30 K.VC.HOUTVENNE A SPORTING KAMPENHOUT A
  -  
17-03-2018 19:30 K.FC.DIEST K.ESK.LEOPOLDSBURG A
  -  
18-03-2018 15:00 K.OVC.STERREBEEK A BILZERSE WALTWILDER VV. A
  -  
18-03-2018 15:00 K.DIEGEM SPORT A K.FC.NIJLEN A
  -  
18-03-2018 15:00 K.VK.WELLEN A KV.WOLUWE-ZAVENTEM A
  -  
18-03-2018 15:00 K.TERNESSE VV.WOMMELGEM A FC.HEUR-TONGEREN A
  -  
18-03-2018 15:00 ERC.HOEILAART A VC.HERENTALS A
  -  
         
24-03-2018 19:30 F.C. ESPERANZA PELT A K.TERNESSE VV.WOMMELGEM A
  -  
24-03-2018 19:30 K.FC.NIJLEN A K.VC.HOUTVENNE A
  -  
24-03-2018 19:30 BILZERSE WALTWILDER VV. A K.FC.DIEST
  -  
24-03-2018 19:30 K.ESK.LEOPOLDSBURG A ERC.HOEILAART A
  -  
25-03-2018 15:00 FC.HEUR-TONGEREN A K.OVC.STERREBEEK A
  -  
25-03-2018 15:00 KV.WOLUWE-ZAVENTEM A EENDRACHT TERMIEN A
  -  
25-03-2018 15:00 SPORTING KAMPENHOUT A K.VK.WELLEN A
  -  
25-03-2018 15:00 VC.HERENTALS A K.DIEGEM SPORT A
  -  
         
07-04-2018 19:30 K.TERNESSE VV.WOMMELGEM A KV.WOLUWE-ZAVENTEM A
  -  
07-04-2018 20:00 K.VK.WELLEN A K.FC.NIJLEN A
  -  
07-04-2018 19:30 K.FC.DIEST FC.HEUR-TONGEREN A
  -  
07-04-2018 19:30 K.VC.HOUTVENNE A K.DIEGEM SPORT A
  -  
07-04-2018 19:30 K.ESK.LEOPOLDSBURG A VC.HERENTALS A
  -  
08-04-2018 14:30 EENDRACHT TERMIEN A SPORTING KAMPENHOUT A
  -  
08-04-2018 15:00 ERC.HOEILAART A BILZERSE WALTWILDER VV. A
  -  
08-04-2018 15:00 K.OVC.STERREBEEK A F.C. ESPERANZA PELT A
  -  
         
14-04-2018 19:30 BILZERSE WALTWILDER VV. A K.ESK.LEOPOLDSBURG A
  -  
14-04-2018 19:30 F.C. ESPERANZA PELT A K.FC.DIEST
  -  
14-04-2018 19:30 K.FC.NIJLEN A EENDRACHT TERMIEN A
  -  
15-04-2018 15:00 VC.HERENTALS A K.VC.HOUTVENNE A
  -  
15-04-2018 15:00 K.DIEGEM SPORT A K.VK.WELLEN A
  -  
15-04-2018 15:00 SPORTING KAMPENHOUT A K.TERNESSE VV.WOMMELGEM A
  -  
15-04-2018 15:00 KV.WOLUWE-ZAVENTEM A K.OVC.STERREBEEK A
  -  
15-04-2018 15:00 FC.HEUR-TONGEREN A ERC.HOEILAART A
  -  
         
21-04-2018 20:00 K.VK.WELLEN A K.VC.HOUTVENNE A
  -  
22-04-2018 15:00 BILZERSE WALTWILDER VV. A VC.HERENTALS A
  -  
22-04-2018 15:00 EENDRACHT TERMIEN A K.DIEGEM SPORT A
  -  
22-04-2018 15:00 K.FC.DIEST KV.WOLUWE-ZAVENTEM A
  -  
22-04-2018 15:00 K.OVC.STERREBEEK A SPORTING KAMPENHOUT A
  -  
22-04-2018 15:00 K.TERNESSE VV.WOMMELGEM A K.FC.NIJLEN A
  -  
22-04-2018 15:00 K.ESK.LEOPOLDSBURG A FC.HEUR-TONGEREN A
  -  
22-04-2018 15:00 ERC.HOEILAART A F.C. ESPERANZA PELT A
  -  
         
29-04-2018 15:00 F.C. ESPERANZA PELT A K.ESK.LEOPOLDSBURG A
  -  
29-04-2018 15:00 FC.HEUR-TONGEREN A BILZERSE WALTWILDER VV. A
  -  
29-04-2018 15:00 K.FC.NIJLEN A K.OVC.STERREBEEK A
  -  
29-04-2018 15:00 SPORTING KAMPENHOUT A K.FC.DIEST
  -  
29-04-2018 15:00 KV.WOLUWE-ZAVENTEM A ERC.HOEILAART A
  -  
29-04-2018 15:00 VC.HERENTALS A K.VK.WELLEN A
  -  
29-04-2018 15:00 K.VC.HOUTVENNE A EENDRACHT TERMIEN A
  -  
29-04-2018 15:00 K.DIEGEM SPORT A K.TERNESSE VV.WOMMELGEM A
  -  

 

Legende
PP = Uitgesteld
ST = Stopgezet
AMC = Algemeen forfait
 
F1 = Forfait 1 ploeg
FI = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 1 ploeg
F2 = Forfait 2 ploegen
FF = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 2 ploegen
           
Doelpunten
 
Plaats Clubnaam M W G V + - +/- Ptn
1 BILZERSE WALTWILDER VV. A 18 10 3 5 45 32 13 33
2 FC.HEUR-TONGEREN A 18 10 2 6 35 22 13 32
3 K.VK.WELLEN A 18 9 4 5 28 17 11 31
3 EENDRACHT TERMIEN A 18 9 4 5 34 26 8 31
5 K.VC.HOUTVENNE A 18 9 3 6 42 35 7 30
5 F.C. ESPERANZA PELT A 18 9 3 6 37 30 7 30
7 K.DIEGEM SPORT A 18 9 2 7 42 29 13 29
8 K.ESK.LEOPOLDSBURG A 18 8 4 6 30 21 9 28
9 K.FC.NIJLEN A 18 7 5 6 36 38 -2 26
10 KV.WOLUWE-ZAVENTEM A 18 7 3 8 34 36 -2 24
11 K.TERNESSE VV.WOMMELGEM A 18 7 1 10 31 42 -11 22
12 K.FC.DIEST 18 6 4 8 27 40 -13 22
13 SPORTING KAMPENHOUT A 18 6 3 9 22 37 -15 21
14 VC.HERENTALS A 18 5 3 10 26 36 -10 18
15 ERC.HOEILAART A 18 4 3 11 19 38 -19 15
16 K.OVC.STERREBEEK A 18 3 5 10 25 34 -9 14

- T1 - Stef VAN WINCKEL

- 21 - Jente FORIER

- 2 - Jody PUTTENAERS

- 75 - Envercan ULVAN

- T2 - Jan GAENS

- 1 - Yannick HELSEN

- KT - Johan KEMPENEERS

- 6 - Kaya BUYUK

- Kiné - Luc BUSSELEN

- 7 - Wouter JANSSENS

- Afg.- Fernand BONROY

- Materiaal - Peter SOMERS

- 8 - Adriel MUSONI NGANDOLI

- 9 - Kevin VAN LOOCK

- 10 - Mehmet AKYIL

- 11 - Benji COMMERS

- 14 - Cisse LUTONADIO

- 16 - Kenneth STIERS

- 18 - DIERICKX Tibo

- 20 - Brent TORBEYNS

- 22 - Sofiane ACHNAK

- 24 - Kim BEYNEN

- 25 - Charle ICKMANS

- 26 - Jeroen JANSSENS

- 42 - Alex MATUTA

- 63 - Aaron ROSSEELS

- 93 - Mamadou DIABY

- xx - Onur POLAT

- xx -