holder

A-kern

Trainer 1: 
Carlo LAVIGNE
Trainer 2: 
Davy LUTS
Trainer K: 
Gunter MAGITS
Afgevaardigde: 
Fernand BONROY
Clubdokter: 
Dr. Philip THYS
Kinesist: 
Dieter DRYVERS
Materiaal: 
Peter SOMERS
Kledij: 
Karen SEGERS
Reeks: 
1e Provinciale(Brabant Voetbal Vlaanderen)
Trainingsdagen: 
dinsdag - donderdag - vrijdag (telkens om 19:30u.)
maandag, 17 september, 2018 - 21:40
Datum   Uitslag
01-09-2018 18:00 VK.LINDEN A HO.BIERBEEK A
1 - 1
01-09-2018 19:30 KFC.HERENT A SC.AARSCHOT A
1 - 4
02-09-2018 14:30 KSC.GRIMBERGEN VK.LIEDEKERKE A
0 - 1
02-09-2018 15:00 FC.BORGHT-HUMBEEK A OHR.HULDENBERG A
1 - 1
02-09-2018 15:00 KVC.STERREBEEK ERC.HOEILAART A
1 - 3
02-09-2018 15:00 VC.BERTEM-LEEFDAAL A FC.MELSBROEK A
1 - 1
02-09-2018 15:00 KFC.RHODIENNE-DE HOEK A KFC.DIEST
2 - 2
02-09-2018 15:00 HO.VELTEM A KV.TERVUREN-DUISBURG A
2 - 4
         
08-09-2018 19:30 FC.MELSBROEK A VK.LIEDEKERKE A
2 - 2
08-09-2018 20:00 OHR.HULDENBERG A VC.BERTEM-LEEFDAAL A
1 - 0
08-09-2018 20:00 HO.BIERBEEK A KVC.STERREBEEK
2 - 0
09-09-2018 14:30 KSC.GRIMBERGEN VK.LINDEN A
7 - 1
09-09-2018 15:00 KFC.DIEST KFC.HERENT A
2 - 1
09-09-2018 14:30 KV.TERVUREN-DUISBURG A KFC.RHODIENNE-DE HOEK A
0 - 6
09-09-2018 15:00 ERC.HOEILAART A HO.VELTEM A
2 - 1
09-09-2018 15:00 SC.AARSCHOT A FC.BORGHT-HUMBEEK A
0 - 2
         
15-09-2018 19:30 KFC.HERENT A KV.TERVUREN-DUISBURG A
2 - 1
         
15-09-2018 20:00 OHR.HULDENBERG A VK.LIEDEKERKE A
1 - 0
         
16-09-2018 15:00 VC.BERTEM-LEEFDAAL A SC.AARSCHOT A
2 - 1
16-09-2018 15:00 FC.BORGHT-HUMBEEK A KFC.DIEST
2 - 3
16-09-2018 15:00 ERC.HOEILAART A HO.BIERBEEK A
2 - 5
16-09-2018 15:00 HO.VELTEM A KFC.RHODIENNE-DE HOEK A
1 - 4
16-09-2018 15:00 KVC.STERREBEEK KSC.GRIMBERGEN
1 - 1
16-09-2018 15:00 VK.LINDEN A FC.MELSBROEK A
2 - 0
         
22-09-2018 20:00 KSC.GRIMBERGEN ERC.HOEILAART A
  -  
22-09-2018 19:30 KFC.DIEST VC.BERTEM-LEEFDAAL A
  -  
22-09-2018 19:30 FC.MELSBROEK A KVC.STERREBEEK
  -  
22-09-2018 20:00 OHR.HULDENBERG A VK.LINDEN A
  -  
22-09-2018 20:00 HO.BIERBEEK A HO.VELTEM A
  -  
23-09-2018 14:30 KV.TERVUREN-DUISBURG A FC.BORGHT-HUMBEEK A
  -  
23-09-2018 15:00 SC.AARSCHOT A VK.LIEDEKERKE A
  -  
23-09-2018 15:00 KFC.RHODIENNE-DE HOEK A KFC.HERENT A
  -  
         
29-09-2018 20:00 HO.BIERBEEK A KSC.GRIMBERGEN
  -  
30-09-2018 15:00 VK.LINDEN A SC.AARSCHOT A
  -  
30-09-2018 15:00 FC.BORGHT-HUMBEEK A KFC.RHODIENNE-DE HOEK A
  -  
30-09-2018 15:00 KVC.STERREBEEK OHR.HULDENBERG A
  -  
30-09-2018 15:00 HO.VELTEM A KFC.HERENT A
  -  
30-09-2018 15:00 VC.BERTEM-LEEFDAAL A KV.TERVUREN-DUISBURG A
  -  
30-09-2018 15:00 ERC.HOEILAART A FC.MELSBROEK A
  -  
30-09-2018 15:00 VK.LIEDEKERKE A KFC.DIEST
  -  
         
06-10-2018 19:30 KFC.DIEST VK.LINDEN A
  -  
06-10-2018 19:30 FC.MELSBROEK A HO.BIERBEEK A
  -  
06-10-2018 19:30 KFC.HERENT A FC.BORGHT-HUMBEEK A
  -  
06-10-2018 20:00 OHR.HULDENBERG A ERC.HOEILAART A
  -  
07-10-2018 14:30 KSC.GRIMBERGEN HO.VELTEM A
  -  
07-10-2018 14:30 KV.TERVUREN-DUISBURG A VK.LIEDEKERKE A
  -  
07-10-2018 15:00 SC.AARSCHOT A KVC.STERREBEEK
  -  
07-10-2018 15:00 KFC.RHODIENNE-DE HOEK A VC.BERTEM-LEEFDAAL A
  -  
         
14-10-2018 16:00 HO.BIERBEEK A OHR.HULDENBERG A
  -  
14-10-2018 15:00 HO.VELTEM A FC.BORGHT-HUMBEEK A
  -  
14-10-2018 15:00 VK.LIEDEKERKE A KFC.RHODIENNE-DE HOEK A
  -  
14-10-2018 15:00 VK.LINDEN A KV.TERVUREN-DUISBURG A
  -  
14-10-2018 15:00 VC.BERTEM-LEEFDAAL A KFC.HERENT A
  -  
14-10-2018 15:00 KVC.STERREBEEK KFC.DIEST
  -  
14-10-2018 15:00 KSC.GRIMBERGEN FC.MELSBROEK A
  -  
14-10-2018 15:00 ERC.HOEILAART A SC.AARSCHOT A
  -  
         
20-10-2018 19:30 FC.MELSBROEK A HO.VELTEM A
  -  
20-10-2018 19:30 KFC.HERENT A VK.LIEDEKERKE A
  -  
20-10-2018 20:00 OHR.HULDENBERG A KSC.GRIMBERGEN
  -  
21-10-2018 15:00 KFC.DIEST ERC.HOEILAART A
  -  
21-10-2018 14:30 KV.TERVUREN-DUISBURG A KVC.STERREBEEK
  -  
21-10-2018 15:00 SC.AARSCHOT A HO.BIERBEEK A
  -  
21-10-2018 15:00 KFC.RHODIENNE-DE HOEK A VK.LINDEN A
  -  
21-10-2018 15:00 FC.BORGHT-HUMBEEK A VC.BERTEM-LEEFDAAL A
  -  
         
27-10-2018 19:30 FC.MELSBROEK A OHR.HULDENBERG A
  -  
27-10-2018 20:00 HO.BIERBEEK A KFC.DIEST
  -  
28-10-2018 15:00 VK.LINDEN A KFC.HERENT A
  -  
28-10-2018 15:00 KSC.GRIMBERGEN SC.AARSCHOT A
  -  
28-10-2018 15:00 KVC.STERREBEEK KFC.RHODIENNE-DE HOEK A
  -  
28-10-2018 15:00 VK.LIEDEKERKE A FC.BORGHT-HUMBEEK A
  -  
28-10-2018 15:00 ERC.HOEILAART A KV.TERVUREN-DUISBURG A
  -  
28-10-2018 15:00 HO.VELTEM A VC.BERTEM-LEEFDAAL A
  -  
         
03-11-2018 19:30 KFC.HERENT A KVC.STERREBEEK
  -  
03-11-2018 19:30 KFC.DIEST KSC.GRIMBERGEN
  -  
03-11-2018 20:00 OHR.HULDENBERG A HO.VELTEM A
  -  
04-11-2018 14:30 KV.TERVUREN-DUISBURG A HO.BIERBEEK A
  -  
04-11-2018 15:00 VC.BERTEM-LEEFDAAL A VK.LIEDEKERKE A
  -  
04-11-2018 14:30 FC.BORGHT-HUMBEEK A VK.LINDEN A
  -  
04-11-2018 14:30 SC.AARSCHOT A FC.MELSBROEK A
  -  
04-11-2018 14:30 KFC.RHODIENNE-DE HOEK A ERC.HOEILAART A
  -  
         
10-11-2018 20:00 KSC.GRIMBERGEN KV.TERVUREN-DUISBURG A
  -  
10-11-2018 19:30 FC.MELSBROEK A KFC.DIEST
  -  
10-11-2018 20:00 OHR.HULDENBERG A SC.AARSCHOT A
  -  
10-11-2018 20:00 HO.BIERBEEK A KFC.RHODIENNE-DE HOEK A
  -  
11-11-2018 14:30 VK.LINDEN A VC.BERTEM-LEEFDAAL A
  -  
11-11-2018 15:00 KVC.STERREBEEK FC.BORGHT-HUMBEEK A
  -  
11-11-2018 15:00 ERC.HOEILAART A KFC.HERENT A
  -  
11-11-2018 15:00 HO.VELTEM A VK.LIEDEKERKE A
  -  
         
17-11-2018 19:30 KFC.HERENT A HO.BIERBEEK A
  -  
17-11-2018 19:30 KFC.DIEST OHR.HULDENBERG A
  -  
18-11-2018 14:30 KV.TERVUREN-DUISBURG A FC.MELSBROEK A
  -  
18-11-2018 14:30 VK.LIEDEKERKE A VK.LINDEN A
  -  
18-11-2018 15:00 VC.BERTEM-LEEFDAAL A KVC.STERREBEEK
  -  
18-11-2018 14:30 KFC.RHODIENNE-DE HOEK A KSC.GRIMBERGEN
  -  
18-11-2018 14:30 SC.AARSCHOT A HO.VELTEM A
  -  
18-11-2018 14:30 FC.BORGHT-HUMBEEK A ERC.HOEILAART A
  -  
         
24-11-2018 19:30 FC.MELSBROEK A KFC.RHODIENNE-DE HOEK A
  -  
24-11-2018 20:00 HO.BIERBEEK A FC.BORGHT-HUMBEEK A
  -  
24-11-2018 20:00 OHR.HULDENBERG A KV.TERVUREN-DUISBURG A
  -  
25-11-2018 14:30 KSC.GRIMBERGEN KFC.HERENT A
  -  
25-11-2018 15:00 HO.VELTEM A VK.LINDEN A
  -  
25-11-2018 15:00 KVC.STERREBEEK VK.LIEDEKERKE A
  -  
25-11-2018 15:00 ERC.HOEILAART A VC.BERTEM-LEEFDAAL A
  -  
25-11-2018 14:30 SC.AARSCHOT A KFC.DIEST
  -  
         
01-12-2018 19:30 KFC.HERENT A FC.MELSBROEK A
  -  
02-12-2018 14:30 VK.LINDEN A KVC.STERREBEEK
  -  
02-12-2018 14:30 KV.TERVUREN-DUISBURG A SC.AARSCHOT A
  -  
02-12-2018 14:30 VK.LIEDEKERKE A ERC.HOEILAART A
  -  
02-12-2018 15:00 VC.BERTEM-LEEFDAAL A HO.BIERBEEK A
  -  
02-12-2018 15:00 HO.VELTEM A KFC.DIEST
  -  
02-12-2018 14:30 FC.BORGHT-HUMBEEK A KSC.GRIMBERGEN
  -  
02-12-2018 14:30 KFC.RHODIENNE-DE HOEK A OHR.HULDENBERG A
  -  
         
08-12-2018 19:30 KFC.DIEST KV.TERVUREN-DUISBURG A
  -  
08-12-2018 19:30 FC.MELSBROEK A FC.BORGHT-HUMBEEK A
  -  
08-12-2018 20:00 OHR.HULDENBERG A KFC.HERENT A
  -  
08-12-2018 20:00 HO.BIERBEEK A VK.LIEDEKERKE A
  -  
09-12-2018 14:30 KSC.GRIMBERGEN VC.BERTEM-LEEFDAAL A
  -  
09-12-2018 15:00 ERC.HOEILAART A VK.LINDEN A
  -  
09-12-2018 15:00 KVC.STERREBEEK HO.VELTEM A
  -  
09-12-2018 14:30 SC.AARSCHOT A KFC.RHODIENNE-DE HOEK A
  -  
         
15-12-2018 19:30 FC.MELSBROEK A VC.BERTEM-LEEFDAAL A
  -  
15-12-2018 19:30 KFC.DIEST KFC.RHODIENNE-DE HOEK A
  -  
15-12-2018 20:00 OHR.HULDENBERG A FC.BORGHT-HUMBEEK A
  -  
15-12-2018 20:00 HO.BIERBEEK A VK.LINDEN A
  -  
16-12-2018 14:30 VK.LIEDEKERKE A KSC.GRIMBERGEN
  -  
16-12-2018 14:30 KV.TERVUREN-DUISBURG A HO.VELTEM A
  -  
16-12-2018 15:00 ERC.HOEILAART A KVC.STERREBEEK
  -  
16-12-2018 14:30 SC.AARSCHOT A KFC.HERENT A
  -  
         
05-01-2019 19:30 KFC.HERENT A KFC.DIEST
  -  
06-01-2019 14:30 VK.LINDEN A KSC.GRIMBERGEN
  -  
06-01-2019 14:30 VK.LIEDEKERKE A FC.MELSBROEK A
  -  
06-01-2019 15:00 KVC.STERREBEEK HO.BIERBEEK A
  -  
06-01-2019 15:00 VC.BERTEM-LEEFDAAL A OHR.HULDENBERG A
  -  
06-01-2019 15:00 HO.VELTEM A ERC.HOEILAART A
  -  
06-01-2019 14:30 FC.BORGHT-HUMBEEK A SC.AARSCHOT A
  -  
06-01-2019 14:30 KFC.RHODIENNE-DE HOEK A KV.TERVUREN-DUISBURG A
  -  
         
12-01-2019 19:30 KFC.DIEST FC.BORGHT-HUMBEEK A
  -  
12-01-2019 19:30 FC.MELSBROEK A VK.LINDEN A
  -  
12-01-2019 20:00 HO.BIERBEEK A ERC.HOEILAART A
  -  
13-01-2019 14:30 KSC.GRIMBERGEN KVC.STERREBEEK
  -  
         
13-01-2019 14:30 VK.LIEDEKERKE A OHR.HULDENBERG A
  -  
         
13-01-2019 14:30 KV.TERVUREN-DUISBURG A KFC.HERENT A
  -  
13-01-2019 14:30 KFC.RHODIENNE-DE HOEK A HO.VELTEM A
  -  
13-01-2019 14:30 SC.AARSCHOT A VC.BERTEM-LEEFDAAL A
  -  
         
19-01-2019 19:30 KFC.HERENT A KFC.RHODIENNE-DE HOEK A
  -  
20-01-2019 15:00 VK.LINDEN A OHR.HULDENBERG A
  -  
20-01-2019 15:00 VK.LIEDEKERKE A SC.AARSCHOT A
  -  
20-01-2019 15:00 KVC.STERREBEEK FC.MELSBROEK A
  -  
20-01-2019 15:00 FC.BORGHT-HUMBEEK A KV.TERVUREN-DUISBURG A
  -  
20-01-2019 15:00 VC.BERTEM-LEEFDAAL A KFC.DIEST
  -  
20-01-2019 15:00 HO.VELTEM A HO.BIERBEEK A
  -  
20-01-2019 15:00 ERC.HOEILAART A KSC.GRIMBERGEN
  -  
         
26-01-2019 19:30 FC.MELSBROEK A ERC.HOEILAART A
  -  
26-01-2019 19:30 KFC.DIEST VK.LIEDEKERKE A
  -  
26-01-2019 19:30 KFC.HERENT A HO.VELTEM A
  -  
26-01-2019 20:00 OHR.HULDENBERG A KVC.STERREBEEK
  -  
27-01-2019 14:30 KSC.GRIMBERGEN HO.BIERBEEK A
  -  
27-01-2019 14:30 KV.TERVUREN-DUISBURG A VC.BERTEM-LEEFDAAL A
  -  
27-01-2019 15:00 SC.AARSCHOT A VK.LINDEN A
  -  
27-01-2019 15:00 KFC.RHODIENNE-DE HOEK A FC.BORGHT-HUMBEEK A
  -  
         
02-02-2019 20:00 HO.BIERBEEK A FC.MELSBROEK A
  -  
03-02-2019 15:00 ERC.HOEILAART A OHR.HULDENBERG A
  -  
03-02-2019 15:00 VK.LINDEN A KFC.DIEST
  -  
03-02-2019 15:00 VK.LIEDEKERKE A KV.TERVUREN-DUISBURG A
  -  
03-02-2019 15:00 KVC.STERREBEEK SC.AARSCHOT A
  -  
03-02-2019 15:00 FC.BORGHT-HUMBEEK A KFC.HERENT A
  -  
03-02-2019 15:00 VC.BERTEM-LEEFDAAL A KFC.RHODIENNE-DE HOEK A
  -  
03-02-2019 15:00 HO.VELTEM A KSC.GRIMBERGEN
  -  
         
09-02-2019 19:30 KFC.DIEST KVC.STERREBEEK
  -  
09-02-2019 19:30 KFC.HERENT A VC.BERTEM-LEEFDAAL A
  -  
09-02-2019 19:30 FC.MELSBROEK A KSC.GRIMBERGEN
  -  
09-02-2019 20:00 OHR.HULDENBERG A HO.BIERBEEK A
  -  
10-02-2019 14:30 KV.TERVUREN-DUISBURG A VK.LINDEN A
  -  
10-02-2019 15:00 KFC.RHODIENNE-DE HOEK A VK.LIEDEKERKE A
  -  
10-02-2019 15:00 FC.BORGHT-HUMBEEK A HO.VELTEM A
  -  
10-02-2019 15:00 SC.AARSCHOT A ERC.HOEILAART A
  -  
         
16-02-2019 20:00 HO.BIERBEEK A SC.AARSCHOT A
  -  
17-02-2019 15:00 VC.BERTEM-LEEFDAAL A FC.BORGHT-HUMBEEK A
  -  
17-02-2019 15:00 KSC.GRIMBERGEN OHR.HULDENBERG A
  -  
17-02-2019 15:00 VK.LINDEN A KFC.RHODIENNE-DE HOEK A
  -  
17-02-2019 15:00 HO.VELTEM A FC.MELSBROEK A
  -  
17-02-2019 15:00 VK.LIEDEKERKE A KFC.HERENT A
  -  
17-02-2019 15:00 KVC.STERREBEEK KV.TERVUREN-DUISBURG A
  -  
17-02-2019 15:00 ERC.HOEILAART A KFC.DIEST
  -  
         
23-02-2019 19:30 KFC.DIEST HO.BIERBEEK A
  -  
23-02-2019 19:30 KFC.HERENT A VK.LINDEN A
  -  
23-02-2019 20:00 OHR.HULDENBERG A FC.MELSBROEK A
  -  
24-02-2019 14:30 KV.TERVUREN-DUISBURG A ERC.HOEILAART A
  -  
24-02-2019 15:00 KFC.RHODIENNE-DE HOEK A KVC.STERREBEEK
  -  
24-02-2019 15:00 SC.AARSCHOT A KSC.GRIMBERGEN
  -  
24-02-2019 15:00 VC.BERTEM-LEEFDAAL A HO.VELTEM A
  -  
24-02-2019 15:00 FC.BORGHT-HUMBEEK A VK.LIEDEKERKE A
  -  
         
16-03-2019 19:30 FC.MELSBROEK A SC.AARSCHOT A
  -  
16-03-2019 20:00 HO.BIERBEEK A KV.TERVUREN-DUISBURG A
  -  
17-03-2019 15:00 VK.LINDEN A FC.BORGHT-HUMBEEK A
  -  
17-03-2019 15:00 VK.LIEDEKERKE A VC.BERTEM-LEEFDAAL A
  -  
17-03-2019 15:00 KVC.STERREBEEK KFC.HERENT A
  -  
17-03-2019 15:00 HO.VELTEM A OHR.HULDENBERG A
  -  
17-03-2019 15:00 KSC.GRIMBERGEN KFC.DIEST
  -  
17-03-2019 15:00 ERC.HOEILAART A KFC.RHODIENNE-DE HOEK A
  -  
         
23-03-2019 19:30 KFC.DIEST FC.MELSBROEK A
  -  
23-03-2019 19:30 KFC.HERENT A ERC.HOEILAART A
  -  
24-03-2019 14:30 KV.TERVUREN-DUISBURG A KSC.GRIMBERGEN
  -  
24-03-2019 15:00 VC.BERTEM-LEEFDAAL A VK.LINDEN A
  -  
24-03-2019 15:00 VK.LIEDEKERKE A HO.VELTEM A
  -  
24-03-2019 15:00 KFC.RHODIENNE-DE HOEK A HO.BIERBEEK A
  -  
24-03-2019 15:00 FC.BORGHT-HUMBEEK A KVC.STERREBEEK
  -  
24-03-2019 15:00 SC.AARSCHOT A OHR.HULDENBERG A
  -  
         
30-03-2019 19:30 FC.MELSBROEK A KV.TERVUREN-DUISBURG A
  -  
30-03-2019 20:00 OHR.HULDENBERG A KFC.DIEST
  -  
30-03-2019 20:00 HO.BIERBEEK A KFC.HERENT A
  -  
31-03-2019 15:00 ERC.HOEILAART A FC.BORGHT-HUMBEEK A
  -  
31-03-2019 15:00 KVC.STERREBEEK VC.BERTEM-LEEFDAAL A
  -  
31-03-2019 15:00 KSC.GRIMBERGEN KFC.RHODIENNE-DE HOEK A
  -  
31-03-2019 15:00 VK.LINDEN A VK.LIEDEKERKE A
  -  
31-03-2019 15:00 HO.VELTEM A SC.AARSCHOT A
  -  
         
06-04-2019 19:30 KFC.DIEST SC.AARSCHOT A
  -  
06-04-2019 19:30 KFC.HERENT A KSC.GRIMBERGEN
  -  
07-04-2019 14:30 KV.TERVUREN-DUISBURG A OHR.HULDENBERG A
  -  
07-04-2019 15:00 VK.LIEDEKERKE A KVC.STERREBEEK
  -  
07-04-2019 15:00 FC.BORGHT-HUMBEEK A HO.BIERBEEK A
  -  
07-04-2019 15:00 VK.LINDEN A HO.VELTEM A
  -  
07-04-2019 15:00 VC.BERTEM-LEEFDAAL A ERC.HOEILAART A
  -  
07-04-2019 15:00 KFC.RHODIENNE-DE HOEK A FC.MELSBROEK A
  -  
         
28-04-2019 15:00 KFC.DIEST HO.VELTEM A
  -  
28-04-2019 15:00 KSC.GRIMBERGEN FC.BORGHT-HUMBEEK A
  -  
28-04-2019 15:00 FC.MELSBROEK A KFC.HERENT A
  -  
28-04-2019 15:00 ERC.HOEILAART A VK.LIEDEKERKE A
  -  
28-04-2019 15:00 HO.BIERBEEK A VC.BERTEM-LEEFDAAL A
  -  
28-04-2019 15:00 SC.AARSCHOT A KV.TERVUREN-DUISBURG A
  -  
28-04-2019 15:00 OHR.HULDENBERG A KFC.RHODIENNE-DE HOEK A
  -  
28-04-2019 15:00 KVC.STERREBEEK VK.LINDEN A
  -  
         
05-05-2019 14:30 KV.TERVUREN-DUISBURG A KFC.DIEST
  -  
05-05-2019 15:00 HO.VELTEM A KVC.STERREBEEK
  -  
05-05-2019 15:00 VK.LINDEN A ERC.HOEILAART A
  -  
05-05-2019 15:00 VC.BERTEM-LEEFDAAL A KSC.GRIMBERGEN
  -  
05-05-2019 15:00 KFC.RHODIENNE-DE HOEK A SC.AARSCHOT A
  -  
05-05-2019 15:00 VK.LIEDEKERKE A HO.BIERBEEK A
  -  
05-05-2019 15:00 FC.BORGHT-HUMBEEK A FC.MELSBROEK A
  -  
05-05-2019 15:00 KFC.HERENT A OHR.HULDENBERG A
  -  

 

Legende
PP = Uitgesteld
ST = Stopgezet
AMC = Algemeen forfait
 
F1 = Forfait 1 ploeg
FI = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 1 ploeg
F2 = Forfait 2 ploegen
FF = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 2 ploegen





           
Doelpunten
 
Plaats Clubnaam M W G V + - +/- Ptn
1 KFC.RHODIENNE-DE HOEK A 3 2 1 0 12 3 9 7
1 HO.BIERBEEK A 3 2 1 0 8 3 5 7
1 KFC.DIEST 3 2 1 0 7 5 2 7
1 OHR.HULDENBERG A 3 2 1 0 3 1 2 7
5 ERC.HOEILAART A 3 2 0 1 7 7 0 6
6 KSC.GRIMBERGEN 3 1 1 1 8 3 5 4
6 FC.BORGHT-HUMBEEK A 3 1 1 1 5 4 1 4
6 VC.BERTEM-LEEFDAAL A 3 1 1 1 3 3 0 4
6 VK.LIEDEKERKE A 3 1 1 1 3 3 0 4
6 VK.LINDEN A 3 1 1 1 4 8 -4 4
11 SC.AARSCHOT A 3 1 0 2 5 5 0 3
11 KFC.HERENT A 3 1 0 2 4 7 -3 3
11 KV.TERVUREN-DUISBURG A 3 1 0 2 5 10 -5 3
14 FC.MELSBROEK A 3 0 2 1 3 5 -2 2
15 KVC.STERREBEEK 3 0 1 2 2 6 -4 1
16 HO.VELTEM A 3 0 0 3 4 10 -6 0





- 21 - Jente FORIER

- 1 - Raf CLAES

- 3 - ODEURS Matthias

- 5 - Nassim MIRI

- 6 - Kaya BUYUK

- 7 - Wouter JANSSENS

- 8 - Pieter BECKERS

- 9 - Vincent VERGAUWEN

- 10 - Mehmet AKYIL

- 11 - Benji COMMERS

- 13 Stef EYCKMANS

- 14 - Dylan CARTON

- 16 - Kenneth STIERS

- 18 - DIERICKX Tibo

- 17 - Brandon WANYBERG

- 19 - Souhaïl TAQI

- 27 - Robbe VANDERVONDELEN

- 23 - Özhan KISIR

- 38 - Ersoy AKYIL

- 63 - Aaron ROSSEELS

- T1 - Carlo LAVIGNE

- T2 - Davy LUTS

- KT - Gunter MAGITS

- Afg.- Fernand BONROY

- Kiné - Dieter DRYVERS

- Materiaal - Peter SOMERS