holder

A-kern

Trainer 1: 
Carlo LAVIGNE
carlo.lavigne@lavigne.be
Trainer 2: 
Davy LUTS
0490 11 06 94
davy.luts@telenet.be
Trainer K: 
Johan KEMPENEERS
Afgevaardigde: 
Fernand BONROY
0471 64 57 40
fernand.bonroy@skynet.be
Clubdokter: 
Dr. Philip THYS
Kinesist: 
Sam DE VRIES
Materiaal: 
Peter SOMERS
Kledij: 
Anja ADAMS
Reeks: 
3de amateurs VFV B(Nationale)
Trainingsdagen: 
dinsdag - donderdag - vrijdag (telkens om 19:00u.)
maandag, 30 april, 2018 - 18:15
Uitslagen en kalender
Datum   Uitslag
02-09-2017 19:30 F.C. ESPERANZA PELT A BILZERSE WALTWILDER VV. A
1 - 4
02-09-2017 19:30 K.FC.NIJLEN A K.FC.DIEST
2 - 3
02-09-2017 19:30 K.VC.HOUTVENNE A K.TERNESSE VV.WOMMELGEM A
1 - 2
03-09-2017 15:00 KV.WOLUWE-ZAVENTEM A K.ESK.LEOPOLDSBURG A
2 - 1
03-09-2017 15:00 FC.HEUR-TONGEREN A VC.HERENTALS A
6 - 0
03-09-2017 15:00 SPORTING KAMPENHOUT A ERC.HOEILAART A
3 - 1
03-09-2017 15:00 K.VK.WELLEN A EENDRACHT TERMIEN A
1 - 1
03-09-2017 15:00 K.DIEGEM SPORT A K.OVC.STERREBEEK A
2 - 1
         
09-09-2017 19:30 K.ESK.LEOPOLDSBURG A SPORTING KAMPENHOUT A
0 - 0
09-09-2017 19:30 BILZERSE WALTWILDER VV. A KV.WOLUWE-ZAVENTEM A
4 - 6
09-09-2017 19:30 K.FC.DIEST K.DIEGEM SPORT A
2 - 0
10-09-2017 15:00 ERC.HOEILAART A K.FC.NIJLEN A
3 - 3
10-09-2017 15:00 FC.HEUR-TONGEREN A F.C. ESPERANZA PELT A
2 - 1
10-09-2017 15:00 K.OVC.STERREBEEK A K.VC.HOUTVENNE A
4 - 2
10-09-2017 15:00 VC.HERENTALS A EENDRACHT TERMIEN A
0 - 3
10-09-2017 15:00 K.TERNESSE VV.WOMMELGEM A K.VK.WELLEN A
1 - 3
         
16-09-2017 19:30 F.C. ESPERANZA PELT A VC.HERENTALS A
4 - 2
16-09-2017 19:30 K.FC.NIJLEN A K.ESK.LEOPOLDSBURG A
0 - 1
16-09-2017 19:30 K.VC.HOUTVENNE A K.FC.DIEST
3 - 0
17-09-2017 14:30 EENDRACHT TERMIEN A K.TERNESSE VV.WOMMELGEM A
2 - 1
17-09-2017 15:00 KV.WOLUWE-ZAVENTEM A FC.HEUR-TONGEREN A
2 - 3
17-09-2017 15:00 SPORTING KAMPENHOUT A BILZERSE WALTWILDER VV. A
3 - 2
17-09-2017 15:00 K.VK.WELLEN A K.OVC.STERREBEEK A
3 - 1
17-09-2017 15:00 K.DIEGEM SPORT A ERC.HOEILAART A
2 - 0
         
23-09-2017 19:30 F.C. ESPERANZA PELT A KV.WOLUWE-ZAVENTEM A
1 - 0
23-09-2017 19:30 K.ESK.LEOPOLDSBURG A K.DIEGEM SPORT A
3 - 1
23-09-2017 19:30 K.FC.DIEST K.VK.WELLEN A
0 - 2
24-09-2017 15:00 BILZERSE WALTWILDER VV. A K.FC.NIJLEN A
3 - 0
24-09-2017 15:00 FC.HEUR-TONGEREN A SPORTING KAMPENHOUT A
3 - 0
24-09-2017 15:00 ERC.HOEILAART A K.VC.HOUTVENNE A
1 - 1
24-09-2017 15:00 VC.HERENTALS A K.TERNESSE VV.WOMMELGEM A
2 - 0
24-09-2017 15:00 K.OVC.STERREBEEK A EENDRACHT TERMIEN A
1 - 1
         
30-09-2017 19:30 K.VC.HOUTVENNE A K.ESK.LEOPOLDSBURG A
3 - 2
30-09-2017 19:30 K.FC.NIJLEN A FC.HEUR-TONGEREN A
3 - 1
01-10-2017 14:30 EENDRACHT TERMIEN A K.FC.DIEST
1 - 1
01-10-2017 15:00 K.DIEGEM SPORT A BILZERSE WALTWILDER VV. A
4 - 1
01-10-2017 15:00 KV.WOLUWE-ZAVENTEM A VC.HERENTALS A
2 - 3
01-10-2017 15:00 SPORTING KAMPENHOUT A F.C. ESPERANZA PELT A
2 - 1
01-10-2017 15:00 K.VK.WELLEN A ERC.HOEILAART A
0 - 1
01-10-2017 15:00 K.TERNESSE VV.WOMMELGEM A K.OVC.STERREBEEK A
2 - 1
         
07-10-2017 19:30 FC.HEUR-TONGEREN A K.DIEGEM SPORT A
2 - 3
07-10-2017 20:00 BILZERSE WALTWILDER VV. A K.VC.HOUTVENNE A
3 - 1
07-10-2017 19:30 F.C. ESPERANZA PELT A K.FC.NIJLEN A
2 - 3
07-10-2017 19:30 K.ESK.LEOPOLDSBURG A K.VK.WELLEN A
1 - 1
07-10-2017 19:30 K.FC.DIEST K.TERNESSE VV.WOMMELGEM A
2 - 5
08-10-2017 15:00 KV.WOLUWE-ZAVENTEM A SPORTING KAMPENHOUT A
2 - 2
08-10-2017 15:00 VC.HERENTALS A K.OVC.STERREBEEK A
2 - 2
08-10-2017 15:00 ERC.HOEILAART A EENDRACHT TERMIEN A
1 - 5
         
14-10-2017 19:30 K.VC.HOUTVENNE A FC.HEUR-TONGEREN A
3 - 2
14-10-2017 19:30 K.FC.NIJLEN A KV.WOLUWE-ZAVENTEM A
2 - 2
14-10-2017 20:00 K.VK.WELLEN A BILZERSE WALTWILDER VV. A
1 - 3
15-10-2017 14:30 EENDRACHT TERMIEN A K.ESK.LEOPOLDSBURG A
1 - 2
15-10-2017 15:00 SPORTING KAMPENHOUT A VC.HERENTALS A
4 - 3
15-10-2017 15:00 K.TERNESSE VV.WOMMELGEM A ERC.HOEILAART A
0 - 2
15-10-2017 15:00 K.DIEGEM SPORT A F.C. ESPERANZA PELT A
1 - 1
15-10-2017 15:00 K.OVC.STERREBEEK A K.FC.DIEST
3 - 3
         
21-10-2017 20:00 FC.HEUR-TONGEREN A K.VK.WELLEN A
2 - 0
21-10-2017 19:30 F.C. ESPERANZA PELT A K.VC.HOUTVENNE A
4 - 1
21-10-2017 19:30 BILZERSE WALTWILDER VV. A EENDRACHT TERMIEN A
0 - 4
21-10-2017 19:30 K.ESK.LEOPOLDSBURG A K.TERNESSE VV.WOMMELGEM A
3 - 0
22-10-2017 15:00 KV.WOLUWE-ZAVENTEM A K.DIEGEM SPORT A
3 - 2
22-10-2017 15:00 SPORTING KAMPENHOUT A K.FC.NIJLEN A
1 - 4
22-10-2017 15:00 ERC.HOEILAART A K.OVC.STERREBEEK A
2 - 1
22-10-2017 15:00 VC.HERENTALS A K.FC.DIEST
3 - 0
         
28-10-2017 19:30 K.TERNESSE VV.WOMMELGEM A BILZERSE WALTWILDER VV. A
4 - 3
28-10-2017 20:00 K.VK.WELLEN A F.C. ESPERANZA PELT A
3 - 1
28-10-2017 19:30 K.FC.NIJLEN A VC.HERENTALS A
0 - 2
28-10-2017 19:30 K.VC.HOUTVENNE A KV.WOLUWE-ZAVENTEM A
3 - 1
28-10-2017 19:30 K.FC.DIEST ERC.HOEILAART A
1 - 0
29-10-2017 14:30 K.OVC.STERREBEEK A K.ESK.LEOPOLDSBURG A
2 - 0
29-10-2017 14:30 EENDRACHT TERMIEN A FC.HEUR-TONGEREN A
0 - 4
29-10-2017 15:00 K.DIEGEM SPORT A SPORTING KAMPENHOUT A
3 - 1
         
04-11-2017 19:30 F.C. ESPERANZA PELT A EENDRACHT TERMIEN A
3 - 0
05-11-2017 14:30 K.FC.NIJLEN A K.DIEGEM SPORT A
3 - 1
05-11-2017 14:30 SPORTING KAMPENHOUT A K.VC.HOUTVENNE A
0 - 1
05-11-2017 14:30 KV.WOLUWE-ZAVENTEM A K.VK.WELLEN A
3 - 0
05-11-2017 14:30 FC.HEUR-TONGEREN A K.TERNESSE VV.WOMMELGEM A
1 - 1
05-11-2017 14:30 BILZERSE WALTWILDER VV. A K.OVC.STERREBEEK A
2 - 1
05-11-2017 14:30 VC.HERENTALS A ERC.HOEILAART A
1 - 2
05-11-2017 14:30 K.ESK.LEOPOLDSBURG A K.FC.DIEST
4 - 0
         
11-11-2017 19:30 K.VC.HOUTVENNE A K.FC.NIJLEN A
6 - 0
11-11-2017 19:30 K.FC.DIEST BILZERSE WALTWILDER VV. A
1 - 1
12-11-2017 14:30 K.OVC.STERREBEEK A FC.HEUR-TONGEREN A
0 - 1
12-11-2017 14:30 EENDRACHT TERMIEN A KV.WOLUWE-ZAVENTEM A
2 - 1
12-11-2017 15:00 K.TERNESSE VV.WOMMELGEM A F.C. ESPERANZA PELT A
2 - 3
12-11-2017 15:00 ERC.HOEILAART A K.ESK.LEOPOLDSBURG A
1 - 2
12-11-2017 15:00 K.DIEGEM SPORT A VC.HERENTALS A
4 - 2
12-11-2017 14:30 K.VK.WELLEN A SPORTING KAMPENHOUT A
3 - 0
         
18-11-2017 20:00 FC.HEUR-TONGEREN A K.FC.DIEST
3 - 0
18-11-2017 19:30 F.C. ESPERANZA PELT A K.OVC.STERREBEEK A
3 - 1
18-11-2017 19:30 BILZERSE WALTWILDER VV. A ERC.HOEILAART A
4 - 1
18-11-2017 19:30 K.FC.NIJLEN A K.VK.WELLEN A
1 - 0
19-11-2017 15:00 KV.WOLUWE-ZAVENTEM A K.TERNESSE VV.WOMMELGEM A
0 - 1
19-11-2017 15:00 K.DIEGEM SPORT A K.VC.HOUTVENNE A
2 - 3
19-11-2017 14:30 SPORTING KAMPENHOUT A EENDRACHT TERMIEN A
0 - 2
19-11-2017 14:30 VC.HERENTALS A K.ESK.LEOPOLDSBURG A
0 - 1
         
25-11-2017 19:30 K.FC.DIEST F.C. ESPERANZA PELT A
0 - 4
25-11-2017 19:30 K.VC.HOUTVENNE A VC.HERENTALS A
2 - 2
25-11-2017 19:30 K.ESK.LEOPOLDSBURG A BILZERSE WALTWILDER VV. A
0 - 1
26-11-2017 14:30 K.OVC.STERREBEEK A KV.WOLUWE-ZAVENTEM A
5 - 1
26-11-2017 17:00 EENDRACHT TERMIEN A K.FC.NIJLEN A
3 - 3
26-11-2017 15:00 ERC.HOEILAART A FC.HEUR-TONGEREN A
1 - 2
26-11-2017 15:00 K.TERNESSE VV.WOMMELGEM A SPORTING KAMPENHOUT A
1 - 4
26-11-2017 14:30 K.VK.WELLEN A K.DIEGEM SPORT A
3 - 1
         
02-12-2017 19:30 FC.HEUR-TONGEREN A K.ESK.LEOPOLDSBURG A
1 - 1
02-12-2017 19:30 K.VC.HOUTVENNE A K.VK.WELLEN A
0 - 0
02-12-2017 19:30 K.FC.NIJLEN A K.TERNESSE VV.WOMMELGEM A
3 - 1
02-12-2017 19:30 F.C. ESPERANZA PELT A ERC.HOEILAART A
1 - 1
03-12-2017 15:00 KV.WOLUWE-ZAVENTEM A K.FC.DIEST
1 - 3
03-12-2017 15:00 K.DIEGEM SPORT A EENDRACHT TERMIEN A
5 - 0
03-12-2017 14:30 SPORTING KAMPENHOUT A K.OVC.STERREBEEK A
0 - 0
03-12-2017 14:30 VC.HERENTALS A BILZERSE WALTWILDER VV. A
0 - 1
         
09-12-2017 19:30 ERC.HOEILAART A KV.WOLUWE-ZAVENTEM A
0 - 2
09-12-2017 19:30 K.TERNESSE VV.WOMMELGEM A K.DIEGEM SPORT A
2 - 1
09-12-2017 19:30 K.ESK.LEOPOLDSBURG A F.C. ESPERANZA PELT A
3 - 4
09-12-2017 19:30 K.FC.DIEST SPORTING KAMPENHOUT A
3 - 0
09-12-2017 19:30 BILZERSE WALTWILDER VV. A FC.HEUR-TONGEREN A
4 - 0
         
16-12-2017 19:30 K.TERNESSE VV.WOMMELGEM A K.VC.HOUTVENNE A
7 - 4
16-12-2017 19:30 K.FC.DIEST K.FC.NIJLEN A
4 - 2
16-12-2017 19:30 BILZERSE WALTWILDER VV. A F.C. ESPERANZA PELT A
2 - 2
16-12-2017 19:30 K.ESK.LEOPOLDSBURG A KV.WOLUWE-ZAVENTEM A
1 - 2
17-12-2017 14:30 K.OVC.STERREBEEK A K.DIEGEM SPORT A
1 - 4
17-12-2017 14:30 EENDRACHT TERMIEN A K.VK.WELLEN A
0 - 1
17-12-2017 15:00 ERC.HOEILAART A SPORTING KAMPENHOUT A
0 - 1
17-12-2017 14:30 VC.HERENTALS A FC.HEUR-TONGEREN A
0 - 1
         
07-01-2018 14:30 K.OVC.STERREBEEK A K.FC.NIJLEN A
1 - 1
07-01-2018 14:30 EENDRACHT TERMIEN A K.VC.HOUTVENNE A
2 - 1
07-01-2018 14:30 K.VK.WELLEN A VC.HERENTALS A
1 - 1
         
13-01-2018 19:30 F.C. ESPERANZA PELT A FC.HEUR-TONGEREN A
1 - 0
13-01-2018 19:30 K.FC.NIJLEN A ERC.HOEILAART A
4 - 2
13-01-2018 19:30 K.VC.HOUTVENNE A K.OVC.STERREBEEK A
2 - 0
14-01-2018 14:30 EENDRACHT TERMIEN A VC.HERENTALS A
3 - 0
14-01-2018 15:00 KV.WOLUWE-ZAVENTEM A BILZERSE WALTWILDER VV. A
2 - 2
14-01-2018 15:00 K.DIEGEM SPORT A K.FC.DIEST
1 - 1
14-01-2018 14:30 SPORTING KAMPENHOUT A K.ESK.LEOPOLDSBURG A
0 - 3
14-01-2018 14:30 K.VK.WELLEN A K.TERNESSE VV.WOMMELGEM A
3 - 0
         
20-01-2018 20:00 FC.HEUR-TONGEREN A KV.WOLUWE-ZAVENTEM A
1 - 2
20-01-2018 19:30 BILZERSE WALTWILDER VV. A SPORTING KAMPENHOUT A
5 - 1
20-01-2018 19:30 K.ESK.LEOPOLDSBURG A K.FC.NIJLEN A
2 - 2
20-01-2018 19:30 K.FC.DIEST K.VC.HOUTVENNE A
3 - 5
21-01-2018 14:30 K.OVC.STERREBEEK A K.VK.WELLEN A
0 - 3
21-01-2018 15:00 ERC.HOEILAART A K.DIEGEM SPORT A
0 - 5
21-01-2018 15:00 K.TERNESSE VV.WOMMELGEM A EENDRACHT TERMIEN A
1 - 4
21-01-2018 14:30 VC.HERENTALS A F.C. ESPERANZA PELT A
3 - 0
         
27-01-2018 20:00 K.VK.WELLEN A K.FC.DIEST
4 - 1
27-01-2018 19:30 K.FC.NIJLEN A BILZERSE WALTWILDER VV. A
1 - 0
27-01-2018 19:30 K.VC.HOUTVENNE A ERC.HOEILAART A
4 - 2
28-01-2018 15:00 K.TERNESSE VV.WOMMELGEM A VC.HERENTALS A
2 - 2
28-01-2018 14:30 EENDRACHT TERMIEN A K.OVC.STERREBEEK A
1 - 1
28-01-2018 15:00 K.DIEGEM SPORT A K.ESK.LEOPOLDSBURG A
0 - 0
28-01-2018 15:00 KV.WOLUWE-ZAVENTEM A F.C. ESPERANZA PELT A
2 - 0
28-01-2018 14:30 SPORTING KAMPENHOUT A FC.HEUR-TONGEREN A
2 - 3
         
11-02-2018 15:00 K.FC.DIEST EENDRACHT TERMIEN A
0 - 2
11-02-2018 15:00 F.C. ESPERANZA PELT A SPORTING KAMPENHOUT A
0 - 0
11-02-2018 15:00 K.OVC.STERREBEEK A K.TERNESSE VV.WOMMELGEM A
1 - 1
11-02-2018 15:00 ERC.HOEILAART A K.VK.WELLEN A
1 - 1
11-02-2018 15:00 K.ESK.LEOPOLDSBURG A K.VC.HOUTVENNE A
2 - 1
11-02-2018 15:00 VC.HERENTALS A KV.WOLUWE-ZAVENTEM A
0 - 3
11-02-2018 15:00 BILZERSE WALTWILDER VV. A K.DIEGEM SPORT A
1 - 0
         
17-02-2018 19:30 K.TERNESSE VV.WOMMELGEM A K.FC.DIEST
1 - 2
17-02-2018 20:00 K.VK.WELLEN A K.ESK.LEOPOLDSBURG A
3 - 2
17-02-2018 19:30 K.VC.HOUTVENNE A BILZERSE WALTWILDER VV. A
1 - 1
17-02-2018 19:30 K.FC.NIJLEN A F.C. ESPERANZA PELT A
2 - 0
18-02-2018 14:30 EENDRACHT TERMIEN A ERC.HOEILAART A
7 - 0
18-02-2018 15:00 K.DIEGEM SPORT A FC.HEUR-TONGEREN A
1 - 3
18-02-2018 15:00 SPORTING KAMPENHOUT A KV.WOLUWE-ZAVENTEM A
0 - 0
18-02-2018 15:00 K.OVC.STERREBEEK A VC.HERENTALS A
1 - 2
         
23-02-2018 20:30 BILZERSE WALTWILDER VV. A K.VK.WELLEN A
1 - 1
24-02-2018 20:00 FC.HEUR-TONGEREN A K.VC.HOUTVENNE A
1 - 1
24-02-2018 19:30 F.C. ESPERANZA PELT A K.DIEGEM SPORT A
1 - 2
24-02-2018 19:30 K.ESK.LEOPOLDSBURG A EENDRACHT TERMIEN A
0 - 3
24-02-2018 19:30 K.FC.DIEST K.OVC.STERREBEEK A
1 - 2
25-02-2018 15:00 KV.WOLUWE-ZAVENTEM A K.FC.NIJLEN A
3 - 1
25-02-2018 15:00 VC.HERENTALS A SPORTING KAMPENHOUT A
1 - 0
25-02-2018 15:00 ERC.HOEILAART A K.TERNESSE VV.WOMMELGEM A
4 - 4
         
03-03-2018 19:30 K.TERNESSE VV.WOMMELGEM A K.ESK.LEOPOLDSBURG A
2 - 6
03-03-2018 19:30 K.VC.HOUTVENNE A F.C. ESPERANZA PELT A
0 - 2
03-03-2018 19:30 K.FC.NIJLEN A SPORTING KAMPENHOUT A
1 - 0
03-03-2018 19:30 K.FC.DIEST VC.HERENTALS A
2 - 2
04-03-2018 14:30 EENDRACHT TERMIEN A BILZERSE WALTWILDER VV. A
1 - 2
04-03-2018 15:00 K.VK.WELLEN A FC.HEUR-TONGEREN A
0 - 0
04-03-2018 15:00 K.OVC.STERREBEEK A ERC.HOEILAART A
0 - 0
04-03-2018 15:00 K.DIEGEM SPORT A KV.WOLUWE-ZAVENTEM A
2 - 1
         
10-03-2018 20:00 FC.HEUR-TONGEREN A EENDRACHT TERMIEN A
1 - 3
10-03-2018 19:30 BILZERSE WALTWILDER VV. A K.TERNESSE VV.WOMMELGEM A
2 - 2
10-03-2018 19:30 F.C. ESPERANZA PELT A K.VK.WELLEN A
1 - 4
10-03-2018 19:30 K.ESK.LEOPOLDSBURG A K.OVC.STERREBEEK A
2 - 2
11-03-2018 15:00 ERC.HOEILAART A K.FC.DIEST
2 - 1
11-03-2018 15:00 VC.HERENTALS A K.FC.NIJLEN A
1 - 1
11-03-2018 15:00 SPORTING KAMPENHOUT A K.DIEGEM SPORT A
0 - 0
11-03-2018 15:00 KV.WOLUWE-ZAVENTEM A K.VC.HOUTVENNE A
1 - 1
         
16-03-2018 20:30 EENDRACHT TERMIEN A F.C. ESPERANZA PELT A
1 - 2
17-03-2018 19:30 K.VC.HOUTVENNE A SPORTING KAMPENHOUT A
3 - 3
17-03-2018 19:30 K.FC.DIEST K.ESK.LEOPOLDSBURG A
2 - 1
18-03-2018 15:00 ERC.HOEILAART A VC.HERENTALS A
3 - 1
18-03-2018 15:00 K.OVC.STERREBEEK A BILZERSE WALTWILDER VV. A
4 - 0
18-03-2018 15:00 K.DIEGEM SPORT A K.FC.NIJLEN A
2 - 1
18-03-2018 15:00 K.VK.WELLEN A KV.WOLUWE-ZAVENTEM A
1 - 1
18-03-2018 15:00 K.TERNESSE VV.WOMMELGEM A FC.HEUR-TONGEREN A
2 - 1
         
24-03-2018 19:30 K.FC.NIJLEN A K.VC.HOUTVENNE A
3 - 0
24-03-2018 19:30 F.C. ESPERANZA PELT A K.TERNESSE VV.WOMMELGEM A
1 - 1
24-03-2018 19:30 K.ESK.LEOPOLDSBURG A ERC.HOEILAART A
3 - 1
24-03-2018 19:30 BILZERSE WALTWILDER VV. A K.FC.DIEST
1 - 2
25-03-2018 15:00 SPORTING KAMPENHOUT A K.VK.WELLEN A
0 - 0
25-03-2018 15:00 KV.WOLUWE-ZAVENTEM A EENDRACHT TERMIEN A
3 - 3
25-03-2018 15:00 VC.HERENTALS A K.DIEGEM SPORT A
0 - 1
25-03-2018 15:00 FC.HEUR-TONGEREN A K.OVC.STERREBEEK A
2 - 0
         
31-03-2018 20:00 FC.HEUR-TONGEREN A K.FC.NIJLEN A
2 - 3
         
07-04-2018 19:30 K.TERNESSE VV.WOMMELGEM A KV.WOLUWE-ZAVENTEM A
2 - 2
07-04-2018 20:00 K.VK.WELLEN A K.FC.NIJLEN A
4 - 2
07-04-2018 19:30 K.FC.DIEST FC.HEUR-TONGEREN A
0 - 1
07-04-2018 19:30 K.VC.HOUTVENNE A K.DIEGEM SPORT A
1 - 5
07-04-2018 19:30 K.ESK.LEOPOLDSBURG A VC.HERENTALS A
2 - 1
08-04-2018 14:30 EENDRACHT TERMIEN A SPORTING KAMPENHOUT A
0 - 2
08-04-2018 15:00 ERC.HOEILAART A BILZERSE WALTWILDER VV. A
1 - 2
08-04-2018 15:00 K.OVC.STERREBEEK A F.C. ESPERANZA PELT A
1 - 5
         
14-04-2018 19:30 BILZERSE WALTWILDER VV. A K.ESK.LEOPOLDSBURG A
0 - 3
14-04-2018 19:30 F.C. ESPERANZA PELT A K.FC.DIEST
2 - 1
14-04-2018 19:30 K.FC.NIJLEN A EENDRACHT TERMIEN A
1 - 2
15-04-2018 15:00 VC.HERENTALS A K.VC.HOUTVENNE A
0 - 4
15-04-2018 15:00 K.DIEGEM SPORT A K.VK.WELLEN A
3 - 3
15-04-2018 15:00 SPORTING KAMPENHOUT A K.TERNESSE VV.WOMMELGEM A
4 - 2
15-04-2018 15:00 KV.WOLUWE-ZAVENTEM A K.OVC.STERREBEEK A
1 - 2
15-04-2018 15:00 FC.HEUR-TONGEREN A ERC.HOEILAART A
4 - 0
         
22-04-2018 15:00 BILZERSE WALTWILDER VV. A VC.HERENTALS A
3 - 2
22-04-2018 15:00 EENDRACHT TERMIEN A K.DIEGEM SPORT A
2 - 1
22-04-2018 15:00 K.FC.DIEST KV.WOLUWE-ZAVENTEM A
1 - 3
22-04-2018 15:00 K.OVC.STERREBEEK A SPORTING KAMPENHOUT A
1 - 3
22-04-2018 15:00 K.TERNESSE VV.WOMMELGEM A K.FC.NIJLEN A
3 - 0
22-04-2018 15:00 K.ESK.LEOPOLDSBURG A FC.HEUR-TONGEREN A
1 - 2
22-04-2018 15:00 ERC.HOEILAART A F.C. ESPERANZA PELT A
4 - 2
22-04-2018 15:00 K.VK.WELLEN A K.VC.HOUTVENNE A
3 - 2
         
29-04-2018 15:00 FC.HEUR-TONGEREN A BILZERSE WALTWILDER VV. A
4 - 2
29-04-2018 15:00 SPORTING KAMPENHOUT A K.FC.DIEST
5 - 1
29-04-2018 15:00 K.FC.NIJLEN A K.OVC.STERREBEEK A
2 - 0
29-04-2018 15:00 F.C. ESPERANZA PELT A K.ESK.LEOPOLDSBURG A
1 - 2
29-04-2018 15:00 K.VC.HOUTVENNE A EENDRACHT TERMIEN A
0 - 1
29-04-2018 15:00 K.DIEGEM SPORT A K.TERNESSE VV.WOMMELGEM A
2 - 1
29-04-2018 15:00 VC.HERENTALS A K.VK.WELLEN A
0 - 1
29-04-2018 15:00 KV.WOLUWE-ZAVENTEM A ERC.HOEILAART A
1 - 2

 

Legende
PP = Uitgesteld
ST = Stopgezet
AMC = Algemeen forfait
 
F1 = Forfait 1 ploeg
FI = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 1 ploeg
F2 = Forfait 2 ploegen
FF = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 2 ploegen





Algemene rangschikking
           
Doelpunten
 
Plaats Clubnaam M W G V + - +/- Ptn
1 FC.HEUR-TONGEREN A 30 17 4 9 59 37 22 55
2 K.VK.WELLEN A 30 15 10 5 53 31 22 55
3 EENDRACHT TERMIEN A 30 16 6 8 60 39 21 54
4 K.DIEGEM SPORT A 30 15 5 10 61 43 18 50
5 K.ESK.LEOPOLDSBURG A 30 14 6 10 54 39 15 48
5 BILZERSE WALTWILDER VV. A 30 14 6 10 60 54 6 48
7 K.FC.NIJLEN A 30 13 6 11 54 55 -1 45
8 F.C. ESPERANZA PELT A 30 13 5 12 54 50 4 44
9 KV.WOLUWE-ZAVENTEM A 30 11 8 11 55 51 4 41
10 K.VC.HOUTVENNE A 30 11 7 12 60 59 1 40
11 SPORTING KAMPENHOUT A 30 10 8 12 41 49 -8 38
12 K.TERNESSE VV.WOMMELGEM A 30 9 7 14 54 69 -15 34
13 K.FC.DIEST 30 9 5 16 41 66 -25 32
14 ERC.HOEILAART A 30 8 6 16 39 68 -29 30
15 VC.HERENTALS A 30 7 6 17 38 59 -21 27
16 K.OVC.STERREBEEK A 30 6 9 15 40 54 -14

27





 

Rangschikking periode 1
           
Doelpunten
 
Plaats Clubnaam M W G V + - +/- Ptn
1 FC.HEUR-TONGEREN A 10 6 1 3 26 13 13 19
2 K.ESK.LEOPOLDSBURG A 10 5 2 3 17 10 7 17
3 K.DIEGEM SPORT A 10 5 1 4 19 17 2 16

 

Rangschikking periode 2
           
Doelpunten
 
Plaats Clubnaam M W G V + - +/- Ptn
1 K.VK.WELLEN A 10 6 3 1 19 5 14 21
2 BILZERSE WALTWILDER VV. A 10 6 3 1 21 8 13 21
3 EENDRACHT TERMIEN A 10 6 2 2 19 13 6 20

 

Rangschikking periode 3
           
Doelpunten
 
Plaats Clubnaam M W G V + - +/- Ptn
1 FC.HEUR-TONGEREN A 10 6 2 2 19 10 9 20
2 K.DIEGEM SPORT A 10 6 2 2 19 13 6 20
3 K.VK.WELLEN A 10 5 5 0 20 12 8 20
                   

 

- T1 - Carlo LAVIGNE

- 21 - Jente FORIER

- 2 - Jody PUTTENAERS

- 75 - Envercan ULVAN

- T2 - Jan GAENS

- 1 - Yannick HELSEN

- KT - Johan KEMPENEERS

- 6 - Kaya BUYUK

- Kiné - Luc BUSSELEN

- 7 - Wouter JANSSENS

- Afg.- Fernand BONROY

- Materiaal - Peter SOMERS

- 8 - Adriel MUSONI NGANDOLI

- 9 - Kevin VAN LOOCK

- 10 - Mehmet AKYIL

- 11 - Benji COMMERS

- 14 - Cisse LUTONADIO

- 16 - Kenneth STIERS

- 18 - DIERICKX Tibo

- 20 - Brent TORBEYNS

- 22 - Sofiane ACHNAK

- 24 - Kim BEYNEN

- 25 - Charle ICKMANS

- 26 - Jeroen JANSSENS

- 42 - Alex MATUTA

- 63 - Aaron ROSSEELS

- 93 - Mamadou DIABY

- xx - Onur POLAT

- xx -