holder

A-kern

Trainer 1: 
Guido BREPOELS
Trainer 2: 
Eddy BOKKEN
Trainer K: 
Michiel DOINO
Afgevaardigde: 
Alex Timmermans
Clubdokter: 
Dr. Benno MARTINI
Kinesist: 
Dieter DRYVERS / Pieterjan NEELEN
Materiaal: 
Peter SOMERS
Kledij: 
Peter SOMERS
Reeks: 
1e PROVINCIALE
maandag, 27 januari, 2020 - 01:26
za 31-08-2019 20:00 H.O. Bierbeek A - F.C. Borght-Humbeek A   2 - 1
za 31-08-2019 20:00 O.H.R. Huldenberg A - K.V. Woluwe-Zaventem A   2 - 2
zo 01-09-2019 14:30 K.V. Tervuren-Duisburg A - V.C. Bertem-Leefdaal A   0 - 4
zo 01-09-2019 15:00 Voetbalvereniging Kester-Gooik A - Sporting Club Aarschot A   0 - 2
zo 01-09-2019 15:00 Sporting Kampenhout - F.C. Melsbroek A   1 - 0
zo 01-09-2019 15:00 K.F.C. Rhodienne-De Hoek A - K.F.C. Diest   1 - 5
zo 01-09-2019 15:00 S.C. Hoegaarden-Outgaarden A - V.K. Liedekerke A   2 - 0
zo 01-09-2019 15:00 K.S.C. Grimbergen A - K.F.C. Meise A   0 - 1
       
za 07-09-2019 19:30 K.F.C. Diest - S.C. Hoegaarden-Outgaarden A   3 - 0
zo 08-09-2019 15:00 K.F.C. Meise A - H.O. Bierbeek A   0 - 0
zo 08-09-2019 15:00 Sporting Club Aarschot A - K.S.C. Grimbergen A   2 - 2
zo 08-09-2019 15:00 V.C. Bertem-Leefdaal A - Voetbalvereniging Kester-Gooik A   2 - 2
zo 08-09-2019 15:00 K.V. Woluwe-Zaventem A - K.V. Tervuren-Duisburg A   2 - 2
zo 08-09-2019 15:00 V.K. Liedekerke A - O.H.R. Huldenberg A   5 - 2
zo 08-09-2019 15:00 F.C. Melsbroek A - K.F.C. Rhodienne-De Hoek A   2 - 2
zo 08-09-2019 15:00 F.C. Borght-Humbeek A - Sporting Kampenhout   0 - 4
       
za 14-09-2019 20:00 O.H.R. Huldenberg A - K.F.C. Diest   1 - 1
zo 15-09-2019 14:30 K.V. Tervuren-Duisburg A - V.K. Liedekerke A   3 - 0
zo 15-09-2019 15:00 Sporting Club Aarschot A - V.C. Bertem-Leefdaal A   3 - 1
zo 15-09-2019 15:00 Voetbalvereniging Kester-Gooik A - K.V. Woluwe-Zaventem A   1 - 1
zo 15-09-2019 15:00 Sporting Kampenhout - K.F.C. Meise A   1 - 0
zo 15-09-2019 15:00 S.C. Hoegaarden-Outgaarden A - F.C. Melsbroek A   2 - 0
zo 15-09-2019 15:00 K.F.C. Rhodienne-De Hoek A - F.C. Borght-Humbeek A   1 - 1
zo 15-09-2019 15:00 K.S.C. Grimbergen A - H.O. Bierbeek A   3 - 2
       
za 21-09-2019 19:30 K.F.C. Diest - K.V. Tervuren-Duisburg A   2 - 2
za 21-09-2019 20:00 H.O. Bierbeek A - Sporting Kampenhout   2 - 2
zo 22-09-2019 15:00 V.C. Bertem-Leefdaal A - K.S.C. Grimbergen A   3 - 1
zo 22-09-2019 15:00 K.F.C. Meise A - K.F.C. Rhodienne-De Hoek A   1 - 0
zo 22-09-2019 15:00 K.V. Woluwe-Zaventem A - Sporting Club Aarschot A   1 - 4
zo 22-09-2019 15:00 F.C. Borght-Humbeek A - S.C. Hoegaarden-Outgaarden A   1 - 1
zo 22-09-2019 15:00 F.C. Melsbroek A - O.H.R. Huldenberg A   3 - 0
zo 22-09-2019 15:00 V.K. Liedekerke A - Voetbalvereniging Kester-Gooik A   4 - 2
       
za 28-09-2019 20:00 O.H.R. Huldenberg A - F.C. Borght-Humbeek A   4 - 1
zo 29-09-2019 14:30 K.V. Tervuren-Duisburg A - F.C. Melsbroek A   3 - 3
zo 29-09-2019 15:00 Sporting Club Aarschot A - V.K. Liedekerke A   0 - 1
zo 29-09-2019 15:00 Voetbalvereniging Kester-Gooik A - K.F.C. Diest   0 - 3
zo 29-09-2019 15:00 V.C. Bertem-Leefdaal A - K.V. Woluwe-Zaventem A   5 - 1
zo 29-09-2019 15:00 K.S.C. Grimbergen A - Sporting Kampenhout   2 - 3
zo 29-09-2019 15:00 K.F.C. Rhodienne-De Hoek A - H.O. Bierbeek A   0 - 1
zo 29-09-2019 15:00 S.C. Hoegaarden-Outgaarden A - K.F.C. Meise A   3 - 3
       
za 05-10-2019 19:30 K.F.C. Diest - Sporting Club Aarschot A   1 - 3
za 05-10-2019 19:30 F.C. Borght-Humbeek A - K.V. Tervuren-Duisburg A   2 - 1
za 05-10-2019 19:30 V.K. Liedekerke A - V.C. Bertem-Leefdaal A   0 - 1
za 06-10-2019 16:00 H.O. Bierbeek A - S.C. Hoegaarden-Outgaarden A   2 - 3
zo 06-10-2019 15:00 Sporting Kampenhout - K.F.C. Rhodienne-De Hoek A   3 - 1
zo 06-10-2019 15:00 K.F.C. Meise A - O.H.R. Huldenberg A   1 - 1
zo 06-10-2019 15:00 K.V. Woluwe-Zaventem A - K.S.C. Grimbergen A   2 - 2
zo 06-10-2019 15:00 F.C. Melsbroek A - Voetbalvereniging Kester-Gooik A   2 - 0
       
za 12-10-2019 20:00 O.H.R. Huldenberg A - H.O. Bierbeek A   0 - 3
zo 13-10-2019 14:30 K.V. Tervuren-Duisburg A - K.F.C. Meise A   1 - 0
zo 13-10-2019 15:00 Sporting Club Aarschot A - F.C. Melsbroek A   2 - 0
zo 13-10-2019 15:00 Voetbalvereniging Kester-Gooik A - F.C. Borght-Humbeek A   3 - 1
zo 13-10-2019 15:00 V.C. Bertem-Leefdaal A - K.F.C. Diest   1 - 4
zo 13-10-2019 15:00 K.S.C. Grimbergen A - K.F.C. Rhodienne-De Hoek A   3 - 0
zo 13-10-2019 15:00 K.V. Woluwe-Zaventem A - V.K. Liedekerke A   0 - 3
zo 13-10-2019 15:00 S.C. Hoegaarden-Outgaarden A - Sporting Kampenhout   2 - 0
       
za 19-10-2019 20:00 H.O. Bierbeek A - K.V. Tervuren-Duisburg A   1 - 1
zo 20-10-2019 15:00 K.F.C. Diest - K.V. Woluwe-Zaventem A   2 - 0
zo 20-10-2019 15:00 K.F.C. Meise A - Voetbalvereniging Kester-Gooik A   2 - 3
zo 20-10-2019 15:00 Sporting Kampenhout - O.H.R. Huldenberg A   4 - 1
zo 20-10-2019 15:00 K.F.C. Rhodienne-De Hoek A - S.C. Hoegaarden-Outgaarden A   2 - 1
zo 20-10-2019 15:00 V.K. Liedekerke A - K.S.C. Grimbergen A   0 - 3
zo 20-10-2019 15:00 F.C. Melsbroek A - V.C. Bertem-Leefdaal A   0 - 2
zo 20-10-2019 15:00 F.C. Borght-Humbeek A - Sporting Club Aarschot A   2 - 1
       
za 26-10-2019 20:00 O.H.R. Huldenberg A - K.F.C. Rhodienne-De Hoek A   2 - 0
zo 27-10-2019 14:30 K.V. Tervuren-Duisburg A - Sporting Kampenhout   0 - 3
zo 27-10-2019 15:00 Sporting Club Aarschot A - K.F.C. Meise A   2 - 2
zo 27-10-2019 15:00 Voetbalvereniging Kester-Gooik A - H.O. Bierbeek A   0 - 1
zo 27-10-2019 15:00 V.C. Bertem-Leefdaal A - F.C. Borght-Humbeek A   2 - 1
zo 27-10-2019 15:00 K.S.C. Grimbergen A - S.C. Hoegaarden-Outgaarden A   3 - 2
zo 27-10-2019 15:00 K.V. Woluwe-Zaventem A - F.C. Melsbroek A   0 - 1
zo 27-10-2019 15:00 V.K. Liedekerke A - K.F.C. Diest   1 - 3
       
za 09-11-2019 19:30 K.F.C. Diest - K.S.C. Grimbergen A   3 - 1
za 09-11-2019 20:00 H.O. Bierbeek A - Sporting Club Aarschot A   3 - 1
zo 10-11-2019 14:30 Sporting Kampenhout - Voetbalvereniging Kester-Gooik A   5 - 0
zo 10-11-2019 14:30 K.F.C. Meise A - V.C. Bertem-Leefdaal A   1 - 3
zo 10-11-2019 14:30 K.F.C. Rhodienne-De Hoek A - K.V. Tervuren-Duisburg A   1 - 0
zo 10-11-2019 14:30 F.C. Borght-Humbeek A - K.V. Woluwe-Zaventem A   2 - 0
zo 10-11-2019 15:00 F.C. Melsbroek A - V.K. Liedekerke A   0 - 2
zo 10-11-2019 15:00 S.C. Hoegaarden-Outgaarden A - O.H.R. Huldenberg A   0 - 2
       
za 16-11-2019 19:30 K.F.C. Diest - F.C. Melsbroek A   4 - 0
zo 17-11-2019 14:30 K.V. Woluwe-Zaventem A - K.F.C. Meise A   2 - 1
zo 17-11-2019 14:30 Sporting Club Aarschot A - Sporting Kampenhout   1 - 1
zo 17-11-2019 14:30 V.K. Liedekerke A - F.C. Borght-Humbeek A   3 - 1
zo 17-11-2019 14:30 K.S.C. Grimbergen A - O.H.R. Huldenberg A   2 - 1
zo 17-11-2019 14:30 K.V. Tervuren-Duisburg A - S.C. Hoegaarden-Outgaarden A   2 - 2
zo 17-11-2019 15:00 Voetbalvereniging Kester-Gooik A - K.F.C. Rhodienne-De Hoek A   1 - 3
zo 17-11-2019 15:00 V.C. Bertem-Leefdaal A - H.O. Bierbeek A   2 - 3
       
za 23-11-2019 20:00 H.O. Bierbeek A - K.V. Woluwe-Zaventem A   4 - 1
za 23-11-2019 20:00 O.H.R. Huldenberg A - K.V. Tervuren-Duisburg A   1 - 2
zo 24-11-2019 14:30 K.F.C. Meise A - V.K. Liedekerke A   0 - 0
zo 24-11-2019 14:30 Sporting Kampenhout - V.C. Bertem-Leefdaal A   2 - 0
zo 24-11-2019 14:30 F.C. Borght-Humbeek A - K.F.C. Diest   1 - 1
zo 24-11-2019 14:30 K.F.C. Rhodienne-De Hoek A - Sporting Club Aarschot A   2 - 1
zo 24-11-2019 15:00 F.C. Melsbroek A - K.S.C. Grimbergen A   3 - 2
zo 24-11-2019 15:00 S.C. Hoegaarden-Outgaarden A - Voetbalvereniging Kester-Gooik A   0 - 3
       
za 30-11-2019 19:30 K.F.C. Diest - K.F.C. Meise A   3 - 0
zo 01-12-2019 14:30 K.V. Woluwe-Zaventem A - Sporting Kampenhout   2 - 2
zo 01-12-2019 14:30 Sporting Club Aarschot A - S.C. Hoegaarden-Outgaarden A   0 - 0
zo 01-12-2019 14:30 V.K. Liedekerke A - H.O. Bierbeek A   0 - 4
zo 01-12-2019 14:30 K.S.C. Grimbergen A - K.V. Tervuren-Duisburg A   2 - 2
zo 01-12-2019 15:00 Voetbalvereniging Kester-Gooik A - O.H.R. Huldenberg A   1 - 2
zo 01-12-2019 15:00 V.C. Bertem-Leefdaal A - K.F.C. Rhodienne-De Hoek A   1 - 2
zo 01-12-2019 15:00 F.C. Melsbroek A - F.C. Borght-Humbeek A   0 - 0
       
za 07-12-2019 20:00 H.O. Bierbeek A - K.F.C. Diest   0 - 3
za 07-12-2019 20:00 O.H.R. Huldenberg A - Sporting Club Aarschot A   0 - 1
zo 08-12-2019 14:30 K.F.C. Meise A - F.C. Melsbroek A   2 - 2
zo 08-12-2019 14:30 K.S.C. Grimbergen A - F.C. Borght-Humbeek A   2 - 2
zo 08-12-2019 14:30 K.V. Tervuren-Duisburg A - Voetbalvereniging Kester-Gooik A   4 - 1
zo 08-12-2019 14:30 K.F.C. Rhodienne-De Hoek A - K.V. Woluwe-Zaventem A   4 - 0
zo 08-12-2019 14:30 Sporting Kampenhout - V.K. Liedekerke A   0 - 0
zo 08-12-2019 15:00 S.C. Hoegaarden-Outgaarden A - V.C. Bertem-Leefdaal A   5 - 2
       
za 14-12-2019 20:00 K.F.C. Diest - Sporting Kampenhout   2 - 2
za 14-12-2019 20:00 V.C. Bertem-Leefdaal A - O.H.R. Huldenberg A   3 - 2
zo 15-12-2019 14:30 V.K. Liedekerke A - K.F.C. Rhodienne-De Hoek A   0 - 2
zo 15-12-2019 14:30 F.C. Borght-Humbeek A - K.F.C. Meise A   3 - 1
zo 15-12-2019 14:30 Sporting Club Aarschot A - K.V. Tervuren-Duisburg A   3 - 0
zo 15-12-2019 14:30 K.V. Woluwe-Zaventem A - S.C. Hoegaarden-Outgaarden A   1 - 3
zo 15-12-2019 15:00 F.C. Melsbroek A - H.O. Bierbeek A   0 - 3
zo 15-12-2019 15:00 Voetbalvereniging Kester-Gooik A - K.S.C. Grimbergen A   0 - 3
       
za 04-01-2020 19:30 K.F.C. Diest - K.F.C. Rhodienne-De Hoek A   1 - 1
zo 05-01-2020 14:30 Sporting Club Aarschot A - Voetbalvereniging Kester-Gooik A   1 - 0
zo 05-01-2020 14:30 F.C. Borght-Humbeek A - H.O. Bierbeek A   2 - 0
zo 05-01-2020 14:30 V.K. Liedekerke A - S.C. Hoegaarden-Outgaarden A   1 - 0
zo 05-01-2020 14:30 K.V. Woluwe-Zaventem A - O.H.R. Huldenberg A   0 - 2
zo 05-01-2020 14:30 K.F.C. Meise A - K.S.C. Grimbergen A   0 - 2
zo 05-01-2020 15:00 F.C. Melsbroek A - Sporting Kampenhout   0 - 1
zo 05-01-2020 15:00 V.C. Bertem-Leefdaal A - K.V. Tervuren-Duisburg A   3 - 4
       
za 11-01-2020 20:00 H.O. Bierbeek A - K.F.C. Meise A   5 - 0
za 11-01-2020 20:00 O.H.R. Huldenberg A - V.K. Liedekerke A   0 - 2
zo 12-01-2020 14:30 K.S.C. Grimbergen A - Sporting Club Aarschot A   3 - 1
zo 12-01-2020 14:30 K.V. Tervuren-Duisburg A - K.V. Woluwe-Zaventem A   4 - 2
zo 12-01-2020 14:30 K.F.C. Rhodienne-De Hoek A - F.C. Melsbroek A   1 - 0
zo 12-01-2020 14:30 Sporting Kampenhout - F.C. Borght-Humbeek A   1 - 0
zo 12-01-2020 15:00 Voetbalvereniging Kester-Gooik A - V.C. Bertem-Leefdaal A   1 - 3
zo 12-01-2020 15:00 S.C. Hoegaarden-Outgaarden A - K.F.C. Diest   3 - 3
       
za 18-01-2020 19:30 K.F.C. Diest - O.H.R. Huldenberg A   1 - 1
za 18-01-2020 20:00 H.O. Bierbeek A - K.S.C. Grimbergen A   1 - 2
zo 19-01-2020 14:30 K.V. Woluwe-Zaventem A - Voetbalvereniging Kester-Gooik A   1 - 1
zo 19-01-2020 14:30 K.F.C. Meise A - Sporting Kampenhout   1 - 2
zo 19-01-2020 14:30 F.C. Borght-Humbeek A - K.F.C. Rhodienne-De Hoek A   0 - 1
zo 19-01-2020 14:30 V.K. Liedekerke A - K.V. Tervuren-Duisburg A   0 - 1
zo 19-01-2020 15:00 V.C. Bertem-Leefdaal A - Sporting Club Aarschot A   2 - 1
zo 19-01-2020 15:00 F.C. Melsbroek A - S.C. Hoegaarden-Outgaarden A   4 - 2
       
za 25-01-2020 20:00 O.H.R. Huldenberg A - F.C. Melsbroek A   1 - 2
zo 26-01-2020 14:30 K.F.C. Rhodienne-De Hoek A - K.F.C. Meise A   2 - 1
zo 26-01-2020 14:30 Sporting Kampenhout - H.O. Bierbeek A   1 - 1
zo 26-01-2020 14:30 K.S.C. Grimbergen A - V.C. Bertem-Leefdaal A     3 - 1
zo 26-01-2020 14:30 Sporting Club Aarschot A - K.V. Woluwe-Zaventem A   4 - 1
zo 26-01-2020 14:30 K.V. Tervuren-Duisburg A - K.F.C. Diest   1 - 2
zo 26-01-2020 15:00 Voetbalvereniging Kester-Gooik A - V.K. Liedekerke A   1 - 2
zo 26-01-2020 15:00 S.C. Hoegaarden-Outgaarden A - F.C. Borght-Humbeek A   4 - 2
       
za 01-02-2020 19:30 K.F.C. Diest - Voetbalvereniging Kester-Gooik A  
za 01-02-2020 20:00 H.O. Bierbeek A - K.F.C. Rhodienne-De Hoek A  
zo 02-02-2020 15:00 K.V. Woluwe-Zaventem A - V.C. Bertem-Leefdaal A  
zo 02-02-2020 15:00 V.K. Liedekerke A - Sporting Club Aarschot A  
zo 02-02-2020 15:00 K.F.C. Meise A - S.C. Hoegaarden-Outgaarden A  
zo 02-02-2020 15:00 Sporting Kampenhout - K.S.C. Grimbergen A  
zo 02-02-2020 15:00 F.C. Borght-Humbeek A - O.H.R. Huldenberg A  
zo 02-02-2020 15:00 F.C. Melsbroek A - K.V. Tervuren-Duisburg A  
       
za 08-02-2020 20:00 O.H.R. Huldenberg A - K.F.C. Meise A  
zo 09-02-2020 14:30 K.V. Tervuren-Duisburg A - F.C. Borght-Humbeek A  
zo 09-02-2020 15:00 K.F.C. Rhodienne-De Hoek A - Sporting Kampenhout  
zo 09-02-2020 15:00 S.C. Hoegaarden-Outgaarden A - H.O. Bierbeek A  
zo 09-02-2020 15:00 K.S.C. Grimbergen A - K.V. Woluwe-Zaventem A  
zo 09-02-2020 15:00 Voetbalvereniging Kester-Gooik A - F.C. Melsbroek A  
zo 09-02-2020 15:00 Sporting Club Aarschot A - K.F.C. Diest  
zo 09-02-2020 15:00 V.C. Bertem-Leefdaal A - V.K. Liedekerke A  
       
za 15-02-2020 19:30 K.F.C. Diest - V.C. Bertem-Leefdaal A  
za 15-02-2020 20:00 H.O. Bierbeek A - O.H.R. Huldenberg A  
zo 16-02-2020 15:00 F.C. Melsbroek A - Sporting Club Aarschot A  
zo 16-02-2020 15:00 F.C. Borght-Humbeek A - Voetbalvereniging Kester-Gooik A  
zo 16-02-2020 15:00 V.K. Liedekerke A - K.V. Woluwe-Zaventem A  
zo 16-02-2020 15:00 K.F.C. Rhodienne-De Hoek A - K.S.C. Grimbergen A  
zo 16-02-2020 15:00 K.F.C. Meise A - K.V. Tervuren-Duisburg A  
zo 16-02-2020 15:00 Sporting Kampenhout - S.C. Hoegaarden-Outgaarden A  
       
za 29-02-2020 20:00 O.H.R. Huldenberg A - Sporting Kampenhout  
zo 01-03-2020 14:30 K.V. Tervuren-Duisburg A - H.O. Bierbeek A  
zo 01-03-2020 15:00 Voetbalvereniging Kester-Gooik A - K.F.C. Meise A  
zo 01-03-2020 15:00 S.C. Hoegaarden-Outgaarden A - K.F.C. Rhodienne-De Hoek A  
zo 01-03-2020 15:00 K.S.C. Grimbergen A - V.K. Liedekerke A  
zo 01-03-2020 15:00 K.V. Woluwe-Zaventem A - K.F.C. Diest  
zo 01-03-2020 15:00 V.C. Bertem-Leefdaal A - F.C. Melsbroek A  
zo 01-03-2020 15:00 Sporting Club Aarschot A - F.C. Borght-Humbeek A  
       
za 07-03-2020 19:30 K.F.C. Diest - V.K. Liedekerke A  
za 07-03-2020 20:00 H.O. Bierbeek A - Voetbalvereniging Kester-Gooik A  
zo 08-03-2020 15:00 K.F.C. Meise A - Sporting Club Aarschot A  
zo 08-03-2020 15:00 F.C. Borght-Humbeek A - V.C. Bertem-Leefdaal A  
zo 08-03-2020 15:00 F.C. Melsbroek A - K.V. Woluwe-Zaventem A  
zo 08-03-2020 15:00 K.F.C. Rhodienne-De Hoek A - O.H.R. Huldenberg A  
zo 08-03-2020 15:00 Sporting Kampenhout - K.V. Tervuren-Duisburg A  
zo 08-03-2020 15:00 S.C. Hoegaarden-Outgaarden A - K.S.C. Grimbergen A  
       
za 14-03-2020 20:00 O.H.R. Huldenberg A - S.C. Hoegaarden-Outgaarden A  
zo 15-03-2020 14:30 K.V. Tervuren-Duisburg A - K.F.C. Rhodienne-De Hoek A  
zo 15-03-2020 15:00 Sporting Club Aarschot A - H.O. Bierbeek A  
zo 15-03-2020 15:00 V.C. Bertem-Leefdaal A - K.F.C. Meise A  
zo 15-03-2020 15:00 Voetbalvereniging Kester-Gooik A - Sporting Kampenhout  
zo 15-03-2020 15:00 K.V. Woluwe-Zaventem A - F.C. Borght-Humbeek A  
zo 15-03-2020 15:00 V.K. Liedekerke A - F.C. Melsbroek A  
zo 15-03-2020 15:00 K.S.C. Grimbergen A - K.F.C. Diest  
       
za 21-03-2020 20:00 H.O. Bierbeek A - V.C. Bertem-Leefdaal A  
za 21-03-2020 20:00 O.H.R. Huldenberg A - K.S.C. Grimbergen A  
zo 22-03-2020 15:00 K.F.C. Meise A - K.V. Woluwe-Zaventem A  
zo 22-03-2020 15:00 F.C. Borght-Humbeek A - V.K. Liedekerke A  
zo 22-03-2020 15:00 F.C. Melsbroek A - K.F.C. Diest  
zo 22-03-2020 15:00 Sporting Kampenhout - Sporting Club Aarschot A  
zo 22-03-2020 15:00 K.F.C. Rhodienne-De Hoek A - Voetbalvereniging Kester-Gooik A  
zo 22-03-2020 15:00 S.C. Hoegaarden-Outgaarden A - K.V. Tervuren-Duisburg A  
       
za 28-03-2020 19:30 K.F.C. Diest - F.C. Borght-Humbeek A  
zo 29-03-2020 14:30 K.V. Tervuren-Duisburg A - O.H.R. Huldenberg A  
zo 29-03-2020 15:00 V.K. Liedekerke A - K.F.C. Meise A  
zo 29-03-2020 15:00 K.V. Woluwe-Zaventem A - H.O. Bierbeek A  
zo 29-03-2020 15:00 Voetbalvereniging Kester-Gooik A - S.C. Hoegaarden-Outgaarden A  
zo 29-03-2020 15:00 Sporting Club Aarschot A - K.F.C. Rhodienne-De Hoek A  
zo 29-03-2020 15:00 V.C. Bertem-Leefdaal A - Sporting Kampenhout  
zo 29-03-2020 15:00 K.S.C. Grimbergen A - F.C. Melsbroek A  
       
za 04-04-2020 20:00 O.H.R. Huldenberg A - Voetbalvereniging Kester-Gooik A  
za 04-04-2020 20:00 H.O. Bierbeek A - V.K. Liedekerke A  
zo 05-04-2020 14:30 K.V. Tervuren-Duisburg A - K.S.C. Grimbergen A  
zo 05-04-2020 15:00 K.F.C. Meise A - K.F.C. Diest  
zo 05-04-2020 15:00 Sporting Kampenhout - K.V. Woluwe-Zaventem A  
zo 05-04-2020 15:00 K.F.C. Rhodienne-De Hoek A - V.C. Bertem-Leefdaal A  
zo 05-04-2020 15:00 S.C. Hoegaarden-Outgaarden A - Sporting Club Aarschot A  
zo 05-04-2020 15:00 F.C. Borght-Humbeek A - F.C. Melsbroek A  
       
zo 26-04-2020 15:00 F.C. Melsbroek A - K.F.C. Meise A  
zo 26-04-2020 15:00 K.F.C. Diest - H.O. Bierbeek A  
zo 26-04-2020 15:00 V.K. Liedekerke A - Sporting Kampenhout  
zo 26-04-2020 15:00 K.V. Woluwe-Zaventem A - K.F.C. Rhodienne-De Hoek A  
zo 26-04-2020 15:00 V.C. Bertem-Leefdaal A - S.C. Hoegaarden-Outgaarden A  
zo 26-04-2020 15:00 Sporting Club Aarschot A - O.H.R. Huldenberg A  
zo 26-04-2020 15:00 Voetbalvereniging Kester-Gooik A - K.V. Tervuren-Duisburg A  
zo 26-04-2020 15:00 F.C. Borght-Humbeek A - K.S.C. Grimbergen A  
       

zo 03-05-2020

15:00 K.S.C. Grimbergen A - Voetbalvereniging Kester-Gooik A  
zo 03-05-2020 15:00 K.V. Tervuren-Duisburg A - Sporting Club Aarschot A  
zo 03-05-2020 15:00 O.H.R. Huldenberg A - V.C. Bertem-Leefdaal A  
zo 03-05-2020 15:00 K.F.C. Meise A - F.C. Borght-Humbeek A  
zo 03-05-2020 15:00 K.F.C. Rhodienne-De Hoek A - V.K. Liedekerke A  
zo 03-05-2020 15:00 Sporting Kampenhout - K.F.C. Diest  
zo 03-05-2020 15:00 H.O. Bierbeek A - F.C. Melsbroek A  
zo 03-05-2020 15:00 S.C. Hoegaarden-Outgaarden A - K.V. Woluwe-Zaventem A  

 

 







Positie Clubnaam M W V G + - +/- Ptn
1 Sporting Kampenhout 19 12 1 6 38 15 23 42
2 KFC.Diest 19 11 1 7 47 19 28 40
3 HO.Bierbeek A 19 10 5 4 38 22 16 34
4 KSC.Grimbergen A 19 10 5 4 41 29 12 34
5 KFC.Rhodienne-De Hoek A 19 10 6 3 26 24 2 33
6 VC.Bertem-Leefdaal A 19 10 8 1 41 36 5 31
7 SC.Aarschot A 19 9 6 4 33 23 10 31
8 VK.Liedekerke A 19 9 8 2 24 25 -1 29
9 KV.Tervuren-Duisburg A 19 7 6 6 33 34 -1 27
10 SC.Out-Hoegaarden A 19 7 7 5 35 33 2 26
11 FC.Melsbroek A 19 6 9 4 22 30 -8 22
12 FC.Borght-Humbeek A 19 5 9 5 22 32 -10 20
13 OHR.Huldenberg A 19 5 10 4 25 34 -9 19
14 VV.Kester-Gooik A 19 3 13 3 20 42 -22 12
15 KFC.Meise A 19 2 11 6 17 35 -18 12
16 KV.Woluwe-Zaventem A 19 1 12 6 20 49 -29 9







- 94 - Niels STROOBANTS

- 21 - Jitse SEYNAEVE

- 2 - Michail KYRIAZOS

- 3 - Matthias ODEURS

- 4 - Thomas CREEMERS

- 5 - Joren PAULUS

- 6 - Jens VOS

- 7 - Wouter JANSSENS

- 8 - Vince COLPAERT

- 9 - Vincent VERGAUWEN

- 10 - Wout BACHE

- 11 - Benji COMMERS

- 14 Steven VAN BRAECKEL

- 16 - Redouan BELHAFAT

- 18 - Tibo DIERICKX

- 19 - Souhaïl TAQI

- 21 - Akram SAIBARI

- 24 - Jelle VAN RIJSWIJK

- 43 - Glenn JACOBS

- 65 - Hannes DEBOES

- XX - Renato VEZI

- T1 - Guido BREPOELS

- Ass T1 - Eddy BOKKEN

- Ass T1 - Glenn FETS

- KT - Michiel DOINO

- Afg.- Alex TIMMERMANS

- Kiné - Dieter DRYVERS

- Verz - Silke LEYNEN

- Materiaal - Peter SOMERS