holder

A-kern

Trainer 1: 
Xxxxxxxx Xxxxxxxxx
Trainer 2: 
Xxxxxxx Xxxxxxxx
Trainer K: 
Wim VANDER WEYDEN
Afgevaardigde: 
Elie NAULAERTS
Clubdokter: 
Dr. Benno MARTINI
Kinesist: 
Dieter DRYVERS / Pieterjan NEELEN
Materiaal: 
Peter SOMERS
Kledij: 
Peter SOMERS
Reeks: 
3de Afdeling Voetbal Vlaanderen
Trainingsdagen: 
dinsdag, woensdag en vrijdag (telkens van 19:30u. tot 21:00u.)
dinsdag, 26 juli, 2022 - 13:58
za 03-09-2022 19:30 K.F.C. St.-Lenaarts A - K.V.K. Wellen      -
za 03-09-2022 19:30 K.F.C. Zwarte Leeuw - K.F.C. Diest      -
za 03-09-2022 20:00 F.C. Esperanza Pelt - Eendracht Termien      -
za 03-09-2022 20:00 K.A.C. Betekom A - F.C. Wezel Sport A      -
za 03-09-2022 20:00 K.V.K. Beringen - K. Witgoor Sport Dessel      -
za 03-09-2022 20:00 A.S. Verbroedering Geel - K.V.C. Houtvenne      -
zo 04-09-2022 15:00 K. Olympia S.C. Wijgmaal A - Ews Schoonbeek-Beverst A      -
zo 04-09-2022 15:00 Sporting Kampenhout A - K.F.C. Nijlen      -
       
za 10-09-2022 19:30 K. Witgoor Sport Dessel - K. Olympia S.C. Wijgmaal A      -
za 10-09-2022 19:30 K.F.C. Diest - K.A.C. Betekom A      -
za 10-09-2022 19:30 F.C. Wezel Sport A - K.V.K. Beringen      -
za 10-09-2022 20:00 K.V.K. Wellen - F.C. Esperanza Pelt      -
za 10-09-2022 20:00 K.V.C. Houtvenne - K.F.C. Zwarte Leeuw      -
za 10-09-2022 20:00 K.F.C. Nijlen - A.S. Verbroedering Geel      -
zo 11-09-2022 15:00 Ews Schoonbeek-Beverst A - K.F.C. St.-Lenaarts A      -
zo 11-09-2022 15:00 Eendracht Termien - Sporting Kampenhout A      -
       
za 17-09-2022 19:30 K.F.C. Zwarte Leeuw - K.F.C. Nijlen      -
za 17-09-2022 19:30 K.F.C. St.-Lenaarts A - Eendracht Termien      -
za 17-09-2022 20:00 K.V.K. Beringen - K.F.C. Diest      -
za 17-09-2022 20:00 K.A.C. Betekom A - K. Witgoor Sport Dessel      -
za 17-09-2022 20:00 A.S. Verbroedering Geel - F.C. Wezel Sport A      -
za 17-09-2022 20:00 F.C. Esperanza Pelt - Ews Schoonbeek-Beverst A      -
zo 18-09-2022 15:00 K. Olympia S.C. Wijgmaal A - K.V.K. Wellen      -
zo 18-09-2022 15:00 Sporting Kampenhout A - K.V.C. Houtvenne      -
       
za 24-09-2022 19:30 F.C. Wezel Sport A - Sporting Kampenhout A      -
za 24-09-2022 19:30 K. Witgoor Sport Dessel - F.C. Esperanza Pelt      -
za 24-09-2022 19:30 Ews Schoonbeek-Beverst A - K.F.C. Diest      -
za 24-09-2022 20:00 K.V.K. Beringen - A.S. Verbroedering Geel      -
za 24-09-2022 20:00 K.F.C. Nijlen - K.F.C. St.-Lenaarts A      -
za 24-09-2022 20:00 K.V.K. Wellen - K.F.C. Zwarte Leeuw      -
za 24-09-2022 20:00 K.V.C. Houtvenne - K.A.C. Betekom A      -
zo 25-09-2022 15:00 Eendracht Termien - K. Olympia S.C. Wijgmaal A      -
       
za 01-10-2022 19:30 K.F.C. St.-Lenaarts A - F.C. Wezel Sport A      -
za 01-10-2022 19:30 K.F.C. Diest - Eendracht Termien      -
za 01-10-2022 19:30 K.F.C. Zwarte Leeuw - K.V.K. Beringen      -
za 01-10-2022 20:00 K.V.K. Wellen - K.V.C. Houtvenne      -
za 01-10-2022 20:00 F.C. Esperanza Pelt - K.F.C. Nijlen      -
za 01-10-2022 20:00 K.A.C. Betekom A - A.S. Verbroedering Geel      -
zo 02-10-2022 15:00 Ews Schoonbeek-Beverst A - K. Witgoor Sport Dessel      -
zo 02-10-2022 15:00 K. Olympia S.C. Wijgmaal A - Sporting Kampenhout A      -
       
za 08-10-2022 19:30 F.C. Wezel Sport A - F.C. Esperanza Pelt      -
za 08-10-2022 19:30 K. Witgoor Sport Dessel - K.F.C. Diest      -
za 08-10-2022 20:00 K.F.C. Nijlen - K. Olympia S.C. Wijgmaal A      -
za 08-10-2022 20:00 A.S. Verbroedering Geel - K.V.K. Wellen      -
za 08-10-2022 20:00 K.V.K. Beringen - K.A.C. Betekom A      -
za 08-10-2022 20:00 K.V.C. Houtvenne - K.F.C. St.-Lenaarts A      -
zo 09-10-2022 15:00 Eendracht Termien - Ews Schoonbeek-Beverst A      -
zo 09-10-2022 15:00 Sporting Kampenhout A - K.F.C. Zwarte Leeuw      -
       
za 15-10-2022 19:30 K.F.C. Diest - F.C. Wezel Sport A      -
za 15-10-2022 19:30 K.F.C. Zwarte Leeuw - A.S. Verbroedering Geel      -
za 15-10-2022 19:30 K.F.C. St.-Lenaarts A - Sporting Kampenhout A      -
za 15-10-2022 20:00 K.V.K. Wellen - K.F.C. Nijlen      -
za 15-10-2022 20:00 F.C. Esperanza Pelt - K.V.K. Beringen      -
zo 16-10-2022 15:00 K. Olympia S.C. Wijgmaal A - K.A.C. Betekom A      -
zo 16-10-2022 15:00 Eendracht Termien - K. Witgoor Sport Dessel      -
zo 16-10-2022 15:00 Ews Schoonbeek-Beverst A - K.V.C. Houtvenne      -
       
za 22-10-2022 19:30 F.C. Wezel Sport A - Ews Schoonbeek-Beverst A      -
za 22-10-2022 19:30 K. Witgoor Sport Dessel - K.V.K. Wellen      -
za 22-10-2022 20:00 K.A.C. Betekom A - K.F.C. Zwarte Leeuw      -
za 22-10-2022 20:00 K.V.K. Beringen - K.F.C. St.-Lenaarts A      -
za 22-10-2022 20:00 K.F.C. Nijlen - Eendracht Termien      -
za 22-10-2022 20:00 K.V.C. Houtvenne - K. Olympia S.C. Wijgmaal A      -
za 22-10-2022 20:00 A.S. Verbroedering Geel - F.C. Esperanza Pelt      -
zo 23-10-2022 15:00 Sporting Kampenhout A - K.F.C. Diest      -
       
za 29-10-2022 19:30 K.F.C. St.-Lenaarts A - A.S. Verbroedering Geel      -
za 29-10-2022 19:30 K. Witgoor Sport Dessel - F.C. Wezel Sport A      -
za 29-10-2022 19:30 K.F.C. Diest - K.F.C. Nijlen      -
za 29-10-2022 20:00 F.C. Esperanza Pelt - K.A.C. Betekom A      -
za 29-10-2022 20:00 K.V.K. Wellen - Sporting Kampenhout A      -
zo 30-10-2022 14:30 K. Olympia S.C. Wijgmaal A - K.F.C. Zwarte Leeuw      -
zo 30-10-2022 14:30 Ews Schoonbeek-Beverst A - K.V.K. Beringen      -
zo 30-10-2022 15:00 Eendracht Termien - K.V.C. Houtvenne      -
       
za 05-11-2022 19:30 K.F.C. Zwarte Leeuw - F.C. Esperanza Pelt      -
za 05-11-2022 19:30 F.C. Wezel Sport A - Eendracht Termien      -
za 05-11-2022 20:00 K.F.C. Nijlen - Ews Schoonbeek-Beverst A      -
za 05-11-2022 20:00 K.V.C. Houtvenne - K.F.C. Diest      -
za 05-11-2022 20:00 A.S. Verbroedering Geel - K. Olympia S.C. Wijgmaal A      -
za 05-11-2022 20:00 K.A.C. Betekom A - K.F.C. St.-Lenaarts A      -
za 05-11-2022 20:00 K.V.K. Beringen - K.V.K. Wellen      -
zo 06-11-2022 14:30 Sporting Kampenhout A - K. Witgoor Sport Dessel      -
       
za 12-11-2022 19:30 K. Witgoor Sport Dessel - K.F.C. Nijlen      -
za 12-11-2022 19:30 K.F.C. Diest - A.S. Verbroedering Geel      -
za 12-11-2022 19:30 K.F.C. St.-Lenaarts A - K.F.C. Zwarte Leeuw      -
za 12-11-2022 19:30 F.C. Wezel Sport A - K.V.C. Houtvenne      -
za 12-11-2022 20:00 K.V.K. Wellen - K.A.C. Betekom A      -
zo 13-11-2022 14:30 Ews Schoonbeek-Beverst A - Sporting Kampenhout A      -
zo 13-11-2022 14:30 K. Olympia S.C. Wijgmaal A - F.C. Esperanza Pelt      -
zo 13-11-2022 15:00 Eendracht Termien - K.V.K. Beringen      -
       
za 19-11-2022 19:30 K.F.C. Zwarte Leeuw - Eendracht Termien      -
za 19-11-2022 20:00 K.A.C. Betekom A - Ews Schoonbeek-Beverst A      -
za 19-11-2022 20:00 F.C. Esperanza Pelt - K.F.C. St.-Lenaarts A      -
za 19-11-2022 20:00 K.V.K. Wellen - K.F.C. Diest      -
za 19-11-2022 20:00 K.V.C. Houtvenne - K. Witgoor Sport Dessel      -
za 19-11-2022 20:00 A.S. Verbroedering Geel - Sporting Kampenhout A      -
za 19-11-2022 20:00 K.F.C. Nijlen - F.C. Wezel Sport A      -
za 19-11-2022 20:00 K.V.K. Beringen - K. Olympia S.C. Wijgmaal A      -
       
za 26-11-2022 19:30 K.F.C. Diest - F.C. Esperanza Pelt      -
za 26-11-2022 19:30 K. Witgoor Sport Dessel - A.S. Verbroedering Geel      -
za 26-11-2022 19:30 F.C. Wezel Sport A - K.F.C. Zwarte Leeuw      -
za 26-11-2022 19:30 K.F.C. St.-Lenaarts A - K. Olympia S.C. Wijgmaal A      -
za 26-11-2022 20:00 K.V.C. Houtvenne - K.F.C. Nijlen      -
zo 27-11-2022 14:30 Sporting Kampenhout A - K.V.K. Beringen      -
zo 27-11-2022 14:30 Ews Schoonbeek-Beverst A - K.V.K. Wellen      -
zo 27-11-2022 15:00 Eendracht Termien - K.A.C. Betekom A      -
       
za 03-12-2022 19:30 K.F.C. Zwarte Leeuw - K. Witgoor Sport Dessel      -
za 03-12-2022 19:30 K.F.C. St.-Lenaarts A - K.F.C. Diest      -
za 03-12-2022 20:00 K.A.C. Betekom A - Sporting Kampenhout A      -
za 03-12-2022 20:00 K.V.K. Wellen - Eendracht Termien      -
za 03-12-2022 20:00 K.V.K. Beringen - K.F.C. Nijlen      -
za 03-12-2022 20:00 F.C. Esperanza Pelt - K.V.C. Houtvenne      -
za 03-12-2022 20:00 A.S. Verbroedering Geel - Ews Schoonbeek-Beverst A      -
zo 04-12-2022 14:30 K. Olympia S.C. Wijgmaal A - F.C. Wezel Sport A      -
       
za 10-12-2022 19:30 K. Witgoor Sport Dessel - K.F.C. St.-Lenaarts A      -
za 10-12-2022 19:30 F.C. Wezel Sport A - K.V.K. Wellen      -
za 10-12-2022 19:30 K.F.C. Diest - K. Olympia S.C. Wijgmaal A      -
za 10-12-2022 20:00 K.V.C. Houtvenne - K.V.K. Beringen      -
za 10-12-2022 20:00 K.F.C. Nijlen - K.A.C. Betekom A      -
zo 11-12-2022 14:30 Ews Schoonbeek-Beverst A - K.F.C. Zwarte Leeuw      -
zo 11-12-2022 14:30 Sporting Kampenhout A - F.C. Esperanza Pelt      -
zo 11-12-2022 15:00 Eendracht Termien - A.S. Verbroedering Geel      -
       
za 17-12-2022 19:30 K.F.C. Zwarte Leeuw - K. Olympia S.C. Wijgmaal A      -
za 17-12-2022 19:30 F.C. Wezel Sport A - K.F.C. Diest      -
za 17-12-2022 20:00 A.S. Verbroedering Geel - K.A.C. Betekom A      -
za 17-12-2022 20:00 K.V.K. Wellen - K. Witgoor Sport Dessel      -
za 17-12-2022 20:00 K.F.C. Nijlen - Sporting Kampenhout A      -
za 17-12-2022 20:00 K.V.K. Beringen - F.C. Esperanza Pelt      -
za 17-12-2022 20:00 K.V.C. Houtvenne - Ews Schoonbeek-Beverst A      -
zo 18-12-2022 15:00 Eendracht Termien - K.F.C. St.-Lenaarts A      -
       
za 14-01-2023 19:30 K.F.C. Diest - K.F.C. Zwarte Leeuw      -
za 14-01-2023 19:30 K. Witgoor Sport Dessel - Eendracht Termien      -
za 14-01-2023 19:30 K.F.C. St.-Lenaarts A - K.V.C. Houtvenne      -
za 14-01-2023 20:00 K.A.C. Betekom A - K.V.K. Beringen      -
za 14-01-2023 20:00 F.C. Esperanza Pelt - A.S. Verbroedering Geel      -
zo 15-01-2023 14:30 Ews Schoonbeek-Beverst A - F.C. Wezel Sport A      -
zo 15-01-2023 14:30 Sporting Kampenhout A - K.V.K. Wellen      -
zo 15-01-2023 14:30 K. Olympia S.C. Wijgmaal A - K.F.C. Nijlen      -
       
za 21-01-2023 19:30 K.F.C. Zwarte Leeuw - Sporting Kampenhout A      -
za 21-01-2023 19:30 F.C. Wezel Sport A - K. Witgoor Sport Dessel      -
za 21-01-2023 20:00 K.V.K. Beringen - Ews Schoonbeek-Beverst A      -
za 21-01-2023 20:00 K.F.C. Nijlen - F.C. Esperanza Pelt      -
za 21-01-2023 20:00 K.V.C. Houtvenne - Eendracht Termien      -
za 21-01-2023 20:00 A.S. Verbroedering Geel - K.F.C. Diest      -
za 21-01-2023 20:00 K.V.K. Wellen - K.F.C. St.-Lenaarts A      -
za 21-01-2023 20:00 K.A.C. Betekom A - K. Olympia S.C. Wijgmaal A      -
       
za 28-01-2023 19:30 K.F.C. Diest - K.V.K. Wellen      -
za 28-01-2023 19:30 K. Witgoor Sport Dessel - K.V.C. Houtvenne      -
za 28-01-2023 19:30 K.F.C. St.-Lenaarts A - K.A.C. Betekom A      -
za 28-01-2023 20:00 F.C. Esperanza Pelt - K.F.C. Zwarte Leeuw      -
zo 29-01-2023 14:30 K. Olympia S.C. Wijgmaal A - K.V.K. Beringen      -
zo 29-01-2023 14:30 Sporting Kampenhout A - A.S. Verbroedering Geel      -
zo 29-01-2023 14:30 Ews Schoonbeek-Beverst A - K.F.C. Nijlen      -
zo 29-01-2023 15:00 Eendracht Termien - F.C. Wezel Sport A      -
       
za 04-02-2023 19:30 K.F.C. Zwarte Leeuw - K.V.C. Houtvenne      -
za 04-02-2023 19:30 F.C. Wezel Sport A - K.F.C. St.-Lenaarts A      -
za 04-02-2023 20:00 K.V.K. Beringen - Sporting Kampenhout A      -
za 04-02-2023 20:00 K.F.C. Nijlen - K.F.C. Diest      -
za 04-02-2023 20:00 A.S. Verbroedering Geel - K. Witgoor Sport Dessel      -
za 04-02-2023 20:00 K.V.K. Wellen - Ews Schoonbeek-Beverst A      -
za 04-02-2023 20:00 K.A.C. Betekom A - F.C. Esperanza Pelt      -
zo 05-02-2023 15:00 K. Olympia S.C. Wijgmaal A - Eendracht Termien      -
       
za 11-02-2023 19:30 K.F.C. Diest - K.V.K. Beringen      -
za 11-02-2023 19:30 K.F.C. St.-Lenaarts A - K.F.C. Nijlen      -
za 11-02-2023 19:30 K. Witgoor Sport Dessel - K.F.C. Zwarte Leeuw      -
za 11-02-2023 20:00 F.C. Esperanza Pelt - K. Olympia S.C. Wijgmaal A      -
za 11-02-2023 20:00 K.V.C. Houtvenne - F.C. Wezel Sport A      -
zo 12-02-2023 15:00 Sporting Kampenhout A - K.A.C. Betekom A      -
zo 12-02-2023 15:00 Eendracht Termien - K.V.K. Wellen      -
zo 12-02-2023 15:00 Ews Schoonbeek-Beverst A - A.S. Verbroedering Geel      -
       
za 25-02-2023 19:30 K.F.C. Diest - K.V.C. Houtvenne      -
za 25-02-2023 19:30 K.F.C. Zwarte Leeuw - K.F.C. St.-Lenaarts A      -
za 25-02-2023 20:00 K.A.C. Betekom A - K.V.K. Wellen      -
za 25-02-2023 20:00 K.F.C. Nijlen - K.V.K. Beringen      -
za 25-02-2023 20:00 F.C. Esperanza Pelt - K. Witgoor Sport Dessel      -
zo 26-02-2023 15:00 Sporting Kampenhout A - F.C. Wezel Sport A      -
zo 26-02-2023 15:00 Ews Schoonbeek-Beverst A - Eendracht Termien      -
zo 26-02-2023 15:00 K. Olympia S.C. Wijgmaal A - A.S. Verbroedering Geel      -
       
za 04-03-2023 19:30 K. Witgoor Sport Dessel - Sporting Kampenhout A      -
za 04-03-2023 19:30 K.F.C. St.-Lenaarts A - Ews Schoonbeek-Beverst A      -
za 04-03-2023 19:30 F.C. Wezel Sport A - K.A.C. Betekom A      -
za 04-03-2023 20:00 K.V.C. Houtvenne - F.C. Esperanza Pelt      -
za 04-03-2023 20:00 A.S. Verbroedering Geel - K.F.C. Nijlen      -
za 04-03-2023 20:00 K.V.K. Wellen - K. Olympia S.C. Wijgmaal A      -
za 04-03-2023 20:00 K.V.K. Beringen - K.F.C. Zwarte Leeuw      -
zo 05-03-2023 15:00 Eendracht Termien - K.F.C. Diest      -
       
za 11-03-2023 19:30 K.F.C. Zwarte Leeuw - K.V.K. Wellen      -
za 11-03-2023 19:30 K.F.C. Diest - Ews Schoonbeek-Beverst A      -
za 11-03-2023 20:00 F.C. Esperanza Pelt - F.C. Wezel Sport A      -
za 11-03-2023 20:00 K.A.C. Betekom A - Eendracht Termien      -
za 11-03-2023 20:00 A.S. Verbroedering Geel - K.V.K. Beringen      -
za 11-03-2023 20:00 K.F.C. Nijlen - K. Witgoor Sport Dessel      -
zo 12-03-2023 15:00 K. Olympia S.C. Wijgmaal A - K.V.C. Houtvenne      -
zo 12-03-2023 15:00 Sporting Kampenhout A - K.F.C. St.-Lenaarts A      -
       
za 18-03-2023 19:30 K.F.C. Diest - Sporting Kampenhout A      -
za 18-03-2023 19:30 K.F.C. St.-Lenaarts A - F.C. Esperanza Pelt      -
za 18-03-2023 19:30 K. Witgoor Sport Dessel - K.A.C. Betekom A      -
za 18-03-2023 19:30 F.C. Wezel Sport A - K.F.C. Nijlen      -
za 18-03-2023 20:00 K.V.C. Houtvenne - A.S. Verbroedering Geel      -
za 18-03-2023 20:00 K.V.K. Wellen - K.V.K. Beringen      -
zo 19-03-2023 15:00 Eendracht Termien - K.F.C. Zwarte Leeuw      -
zo 19-03-2023 15:00 Ews Schoonbeek-Beverst A - K. Olympia S.C. Wijgmaal A      -
       
za 25-03-2023 19:30 K. Witgoor Sport Dessel - Ews Schoonbeek-Beverst A      -
za 25-03-2023 20:00 K.V.K. Beringen - F.C. Wezel Sport A      -
za 25-03-2023 20:00 K.A.C. Betekom A - K.V.C. Houtvenne      -
za 25-03-2023 20:00 K.F.C. Nijlen - K.V.K. Wellen      -
za 25-03-2023 20:00 A.S. Verbroedering Geel - K.F.C. Zwarte Leeuw      -
za 25-03-2023 20:00 F.C. Esperanza Pelt - K.F.C. Diest      -
zo 26-03-2023 15:00 Sporting Kampenhout A - Eendracht Termien      -
zo 26-03-2023 15:00 K. Olympia S.C. Wijgmaal A - K.F.C. St.-Lenaarts A      -
       
za 01-04-2023 19:30 F.C. Wezel Sport A - K. Olympia S.C. Wijgmaal A      -
za 01-04-2023 19:30 K.F.C. Diest - K. Witgoor Sport Dessel      -
za 01-04-2023 19:30 K.F.C. St.-Lenaarts A - K.V.K. Beringen      -
za 01-04-2023 19:30 K.F.C. Zwarte Leeuw - K.A.C. Betekom A      -
za 01-04-2023 20:00 K.V.C. Houtvenne - Sporting Kampenhout A      -
za 01-04-2023 20:00 K.V.K. Wellen - A.S. Verbroedering Geel      -
zo 02-04-2023 15:00 Ews Schoonbeek-Beverst A - F.C. Esperanza Pelt      -
zo 02-04-2023 15:00 Eendracht Termien - K.F.C. Nijlen      -
       
za 15-04-2023 19:30 K.F.C. Zwarte Leeuw - F.C. Wezel Sport A      -
za 15-04-2023 20:00 K.A.C. Betekom A - K.F.C. Diest      -
za 15-04-2023 20:00 F.C. Esperanza Pelt - K.V.K. Wellen      -
za 15-04-2023 20:00 K.F.C. Nijlen - K.V.C. Houtvenne      -
za 15-04-2023 20:00 K.V.K. Beringen - Eendracht Termien      -
za 15-04-2023 20:00 A.S. Verbroedering Geel - K.F.C. St.-Lenaarts A      -
zo 16-04-2023 15:00 Sporting Kampenhout A - Ews Schoonbeek-Beverst A      -
zo 16-04-2023 15:00 K. Olympia S.C. Wijgmaal A - K. Witgoor Sport Dessel      -
       
zo 23-04-2023 15:00 F.C. Wezel Sport A - A.S. Verbroedering Geel      -
zo 23-04-2023 15:00 Sporting Kampenhout A - K. Olympia S.C. Wijgmaal A      -
zo 23-04-2023 15:00 Ews Schoonbeek-Beverst A - K.A.C. Betekom A      -
zo 23-04-2023 15:00 K.V.C. Houtvenne - K.V.K. Wellen      -
zo 23-04-2023 15:00 K.F.C. Diest - K.F.C. St.-Lenaarts A      -
zo 23-04-2023 15:00 K. Witgoor Sport Dessel - K.V.K. Beringen      -
zo 23-04-2023 15:00 K.F.C. Nijlen - K.F.C. Zwarte Leeuw      -
zo 23-04-2023 15:00 Eendracht Termien - F.C. Esperanza Pelt      -
       
zo 30-04-2023 15:00 K.F.C. Zwarte Leeuw - Ews Schoonbeek-Beverst A      -
zo 30-04-2023 15:00 A.S. Verbroedering Geel - Eendracht Termien      -
zo 30-04-2023 15:00 F.C. Esperanza Pelt - Sporting Kampenhout A      -
zo 30-04-2023 15:00 K.V.K. Beringen - K.V.C. Houtvenne      -
zo 30-04-2023 15:00 K.F.C. St.-Lenaarts A - K. Witgoor Sport Dessel      -
zo 30-04-2023 15:00 K.V.K. Wellen - F.C. Wezel Sport A      -
zo 30-04-2023 15:00 K.A.C. Betekom A - K.F.C. Nijlen      -
zo 30-04-2023 15:00 K. Olympia S.C. Wijgmaal A - K.F.C. Diest      -






 





- 1 - Thomas ROSALA

- 98 - Bünyamin EMANET

- 2 - Yarne CLAESSENS

- 3 - Charle JASPERS

- 4 - Ben SANTERMANS

- 6 - Antonio STANKOV

- 7 - Branko GRONSKI

- 8 - Vince COLPAERT

- 9 - Aleksandar STANKOV

- 10 - Dylan GOULDING

- 17 - Said THIJSKENS

- 18 - Maxim TOMBEUR

- 20 - Jordie BRIELS

- 21 - Redouan BELHAFAT

- 22 - Emre ERCIYAS

- -

- 35 - David HABARUGIRA -

- -

- 42 - Alex MATUTA

.- 63 - Simon VAN GEET

... / ...

- T1 - Michiel DOINO

- T2 - Bart LOBBESTAEL

- KT - Wim VANDER WEYDEN

- Kiné - Dieter DRYVERS

- Kiné - Pieterjan NEELEN

- Afg.- Elie NAULAERTS

- Materiaal - Peter SOMERS