holder

S-CUP-wedstrijden seizoen 2018-2019

Datum: 
28/08/2018

Alle Vlaams-Brabantse provinciale ploegen hebben hun 4 wedstrijden gespeeld van de voorronde in de Beker van Brabant.

De eerste 4 gerangschikte van elke poule (4 poules van 24 ploegen in totaal) betwisten de verdere bekercompetitie (ze overzicht onderaan).

Deze wordt gespeeld na loting door het Provinciaal Organisatiecomitié van Brabant Voetbal Vlaanderen met rechtstreekse uitschakeling.

De ploegen van C- en de D-reeks (de P3 en P4-ploegen) worden automatisch uitgeloot als thuisploeg tegen een ploeg uit de A- of B-reeks (P1 en P2-ploegen). 

Nadien wordt, telkens na loting door het Provinciaal Organisatiecomité, de volgende rondes gespeeld met rechtstreekse uitschakeling om de finalist aan te duiden. 

De finale wordt gespeeld op neutraal terrein tussen de finalist van Brabant Voetbal Vlaanderen en de finalist van Brabant ACFF.

De voorziene datums voor resp. 16de-, 8ste-, kwart-, halve finales en finale zijn 01/11/2018, 23/12/2018, 30/12/2018, 03/03/2019 en 14/04, 21/04 of 12/05/2019.

Reeks A (P1 en P2-ploegen)                
Plaats Clubnaam M W G V + - +/- Ptn
1 VC.BERTEM-LEEFDAAL A 4 4 0 0 24 5 19 12
2 KV.TERVUREN-DUISBURG A 4 4 0 0 13 7 6 12
3 KHO.HUIZINGEN A 4 4 0 0 11 5 6 12
4 KFC.RHODIENNE-DE HOEK A 4 3 1 0 15 6 9 10
Reeks B (P1 en P2-ploegen)                
Plaats Clubnaam M W G V + - +/- Ptn
1 VK.LINDEN A 4 4 0 0 19 5 14 12
2 VC.HOUTEM-OPLINTER A 4 3 1 0 8 4 4 10
3 KFC.DIEST 4 3 0 1 18 6 12 9
4 HO.VELTEM A 4 3 0 1 12 6 6 9
REEKS C (P3 en P4-ploegen)                
Plaats Clubnaam M W G V + - +/- Ptn
1 GR.VOSSEM A 4 4 0 0 25 4 21 12
2 KFC.BAAL 4 4 0 0 19 1 18 12
3 VK.BERG-OP 4 4 0 0 18 3 15 12
4 FC.GEETBETS 4 4 0 0 14 2 12 12
REEKS D (P3 en P4-ploegen                
Plaats Clubnaam M W G V + - +/- Ptn
1 KV.ZUUN A 4 4 0 0 47 1 46 12
2 KFC.MZ.TOLLEMBEEK 4 4 0 0 47 3 44 12
3 VC.GROOT-DILBEEK A 4 4 0 0 42 2 40 12
4 SV.KOBBEGEM 4 4 0 0 26 3 23 12

 

De wedstrijden zullen worden gepubliceerd als de loting heeft plaatsgevonden.