holder

A-kern

za 31-08-2019 20:00 H.O. Bierbeek A - F.C. Borght-Humbeek A      - 
za 31-08-2019 20:00 O.H.R. Huldenberg A - K.V. Woluwe-Zaventem A  
zo 01-09-2019 14:30 K.V. Tervuren-Duisburg A - V.C. Bertem-Leefdaal A  
zo 01-09-2019 15:00 Voetbalvereniging Kester-Gooik A - Sporting Club Aarschot A  
zo 01-09-2019 15:00 Sporting Kampenhout - F.C. Melsbroek A  
zo 01-09-2019 15:00 K.F.C. Rhodienne-De Hoek A - K.F.C. Diest  
zo 01-09-2019 15:00 S.C. Hoegaarden-Outgaarden A - V.K. Liedekerke A  
zo 01-09-2019 15:00 K.S.C. Grimbergen A - K.F.C. Meise A  
       
za 07-09-2019 19:30 K.F.C. Diest - S.C. Hoegaarden-Outgaarden A  
zo 08-09-2019 15:00 K.F.C. Meise A - H.O. Bierbeek A  
zo 08-09-2019 15:00 Sporting Club Aarschot A - K.S.C. Grimbergen A  
zo 08-09-2019 15:00 V.C. Bertem-Leefdaal A - Voetbalvereniging Kester-Gooik A  
zo 08-09-2019 15:00 K.V. Woluwe-Zaventem A - K.V. Tervuren-Duisburg A  
zo 08-09-2019 15:00 V.K. Liedekerke A - O.H.R. Huldenberg A  
zo 08-09-2019 15:00 F.C. Melsbroek A - K.F.C. Rhodienne-De Hoek A  
zo 08-09-2019 15:00 F.C. Borght-Humbeek A - Sporting Kampenhout  
       
za 14-09-2019 20:00 O.H.R. Huldenberg A - K.F.C. Diest  
zo 15-09-2019 14:30 K.V. Tervuren-Duisburg A - V.K. Liedekerke A  
zo 15-09-2019 15:00 Sporting Club Aarschot A - V.C. Bertem-Leefdaal A  
zo 15-09-2019 15:00 Voetbalvereniging Kester-Gooik A - K.V. Woluwe-Zaventem A  
zo 15-09-2019 15:00 Sporting Kampenhout - K.F.C. Meise A  
zo 15-09-2019 15:00 S.C. Hoegaarden-Outgaarden A - F.C. Melsbroek A  
zo 15-09-2019 15:00 K.F.C. Rhodienne-De Hoek A - F.C. Borght-Humbeek A  
zo 15-09-2019 15:00 K.S.C. Grimbergen A - H.O. Bierbeek A  
       
za 21-09-2019 19:30 K.F.C. Diest - K.V. Tervuren-Duisburg A  
za 21-09-2019 20:00 H.O. Bierbeek A - Sporting Kampenhout  
zo 22-09-2019 15:00 V.C. Bertem-Leefdaal A - K.S.C. Grimbergen A  
zo 22-09-2019 15:00 K.F.C. Meise A - K.F.C. Rhodienne-De Hoek A  
zo 22-09-2019 15:00 K.V. Woluwe-Zaventem A - Sporting Club Aarschot A  
zo 22-09-2019 15:00 F.C. Borght-Humbeek A - S.C. Hoegaarden-Outgaarden A  
zo 22-09-2019 15:00 F.C. Melsbroek A - O.H.R. Huldenberg A  
zo 22-09-2019 15:00 V.K. Liedekerke A - Voetbalvereniging Kester-Gooik A  
       
za 28-09-2019 20:00 O.H.R. Huldenberg A - F.C. Borght-Humbeek A  
zo 29-09-2019 14:30 K.V. Tervuren-Duisburg A - F.C. Melsbroek A  
zo 29-09-2019 15:00 Sporting Club Aarschot A - V.K. Liedekerke A  
zo 29-09-2019 15:00 Voetbalvereniging Kester-Gooik A - K.F.C. Diest  
zo 29-09-2019 15:00 V.C. Bertem-Leefdaal A - K.V. Woluwe-Zaventem A  
zo 29-09-2019 15:00 K.S.C. Grimbergen A - Sporting Kampenhout  
zo 29-09-2019 15:00 K.F.C. Rhodienne-De Hoek A - H.O. Bierbeek A  
zo 29-09-2019 15:00 S.C. Hoegaarden-Outgaarden A - K.F.C. Meise A  
       
za 05-10-2019 19:30 K.F.C. Diest - Sporting Club Aarschot A  
za 05-10-2019 20:00 H.O. Bierbeek A - S.C. Hoegaarden-Outgaarden A  
zo 06-10-2019 15:00 Sporting Kampenhout - K.F.C. Rhodienne-De Hoek A  
zo 06-10-2019 15:00 K.F.C. Meise A - O.H.R. Huldenberg A  
zo 06-10-2019 15:00 K.V. Woluwe-Zaventem A - K.S.C. Grimbergen A  
zo 06-10-2019 15:00 F.C. Borght-Humbeek A - K.V. Tervuren-Duisburg A  
zo 06-10-2019 15:00 F.C. Melsbroek A - Voetbalvereniging Kester-Gooik A  
zo 06-10-2019 15:00 V.K. Liedekerke A - V.C. Bertem-Leefdaal A  
       
za 12-10-2019 20:00 O.H.R. Huldenberg A - H.O. Bierbeek A  
zo 13-10-2019 14:30 K.V. Tervuren-Duisburg A - K.F.C. Meise A  
zo 13-10-2019 15:00 Sporting Club Aarschot A - F.C. Melsbroek A  
zo 13-10-2019 15:00 Voetbalvereniging Kester-Gooik A - F.C. Borght-Humbeek A  
zo 13-10-2019 15:00 V.C. Bertem-Leefdaal A - K.F.C. Diest  
zo 13-10-2019 15:00 K.S.C. Grimbergen A - K.F.C. Rhodienne-De Hoek A  
zo 13-10-2019 15:00 K.V. Woluwe-Zaventem A - V.K. Liedekerke A  
zo 13-10-2019 15:00 S.C. Hoegaarden-Outgaarden A - Sporting Kampenhout  
       
za 19-10-2019 19:30 K.F.C. Diest - K.V. Woluwe-Zaventem A  
za 19-10-2019 20:00 H.O. Bierbeek A - K.V. Tervuren-Duisburg A  
zo 20-10-2019 15:00 K.F.C. Meise A - Voetbalvereniging Kester-Gooik A  
zo 20-10-2019 15:00 Sporting Kampenhout - O.H.R. Huldenberg A  
zo 20-10-2019 15:00 K.F.C. Rhodienne-De Hoek A - S.C. Hoegaarden-Outgaarden A  
zo 20-10-2019 15:00 V.K. Liedekerke A - K.S.C. Grimbergen A  
zo 20-10-2019 15:00 F.C. Melsbroek A - V.C. Bertem-Leefdaal A  
zo 20-10-2019 15:00 F.C. Borght-Humbeek A - Sporting Club Aarschot A  
       
za 26-10-2019 20:00 O.H.R. Huldenberg A - K.F.C. Rhodienne-De Hoek A  
zo 27-10-2019 14:30 K.V. Tervuren-Duisburg A - Sporting Kampenhout  
zo 27-10-2019 15:00 Sporting Club Aarschot A - K.F.C. Meise A  
zo 27-10-2019 15:00 Voetbalvereniging Kester-Gooik A - H.O. Bierbeek A  
zo 27-10-2019 15:00 V.C. Bertem-Leefdaal A - F.C. Borght-Humbeek A  
zo 27-10-2019 15:00 K.S.C. Grimbergen A - S.C. Hoegaarden-Outgaarden A  
zo 27-10-2019 15:00 K.V. Woluwe-Zaventem A - F.C. Melsbroek A  
zo 27-10-2019 15:00 V.K. Liedekerke A - K.F.C. Diest  
       
za 09-11-2019 19:30 K.F.C. Diest - K.S.C. Grimbergen A  
za 09-11-2019 20:00 H.O. Bierbeek A - Sporting Club Aarschot A  
zo 10-11-2019 14:30 Sporting Kampenhout - Voetbalvereniging Kester-Gooik A  
zo 10-11-2019 14:30 K.F.C. Meise A - V.C. Bertem-Leefdaal A  
zo 10-11-2019 14:30 K.F.C. Rhodienne-De Hoek A - K.V. Tervuren-Duisburg A  
zo 10-11-2019 14:30 F.C. Borght-Humbeek A - K.V. Woluwe-Zaventem A  
zo 10-11-2019 15:00 F.C. Melsbroek A - V.K. Liedekerke A  
zo 10-11-2019 15:00 S.C. Hoegaarden-Outgaarden A - O.H.R. Huldenberg A  
       
za 16-11-2019 19:30 K.F.C. Diest - F.C. Melsbroek A  
zo 17-11-2019 14:30 K.V. Woluwe-Zaventem A - K.F.C. Meise A  
zo 17-11-2019 14:30 Sporting Club Aarschot A - Sporting Kampenhout  
zo 17-11-2019 14:30 V.K. Liedekerke A - F.C. Borght-Humbeek A  
zo 17-11-2019 14:30 K.S.C. Grimbergen A - O.H.R. Huldenberg A  
zo 17-11-2019 14:30 K.V. Tervuren-Duisburg A - S.C. Hoegaarden-Outgaarden A  
zo 17-11-2019 15:00 Voetbalvereniging Kester-Gooik A - K.F.C. Rhodienne-De Hoek A  
zo 17-11-2019 15:00 V.C. Bertem-Leefdaal A - H.O. Bierbeek A  
       
za 23-11-2019 20:00 H.O. Bierbeek A - K.V. Woluwe-Zaventem A  
za 23-11-2019 20:00 O.H.R. Huldenberg A - K.V. Tervuren-Duisburg A  
zo 24-11-2019 14:30 K.F.C. Meise A - V.K. Liedekerke A  
zo 24-11-2019 14:30 Sporting Kampenhout - V.C. Bertem-Leefdaal A  
zo 24-11-2019 14:30 F.C. Borght-Humbeek A - K.F.C. Diest  
zo 24-11-2019 14:30 K.F.C. Rhodienne-De Hoek A - Sporting Club Aarschot A  
zo 24-11-2019 15:00 F.C. Melsbroek A - K.S.C. Grimbergen A  
zo 24-11-2019 15:00 S.C. Hoegaarden-Outgaarden A - Voetbalvereniging Kester-Gooik A  
       
za 30-11-2019 19:30 K.F.C. Diest - K.F.C. Meise A  
zo 01-12-2019 14:30 K.V. Woluwe-Zaventem A - Sporting Kampenhout  
zo 01-12-2019 14:30 Sporting Club Aarschot A - S.C. Hoegaarden-Outgaarden A  
zo 01-12-2019 14:30 V.K. Liedekerke A - H.O. Bierbeek A  
zo 01-12-2019 14:30 K.S.C. Grimbergen A - K.V. Tervuren-Duisburg A  
zo 01-12-2019 15:00 Voetbalvereniging Kester-Gooik A - O.H.R. Huldenberg A  
zo 01-12-2019 15:00 V.C. Bertem-Leefdaal A - K.F.C. Rhodienne-De Hoek A  
zo 01-12-2019 15:00 F.C. Melsbroek A - F.C. Borght-Humbeek A  
       
za 07-12-2019 20:00 H.O. Bierbeek A - K.F.C. Diest  
za 07-12-2019 20:00 O.H.R. Huldenberg A - Sporting Club Aarschot A  
zo 08-12-2019 14:30 K.F.C. Meise A - F.C. Melsbroek A  
zo 08-12-2019 14:30 K.S.C. Grimbergen A - F.C. Borght-Humbeek A  
zo 08-12-2019 14:30 K.V. Tervuren-Duisburg A - Voetbalvereniging Kester-Gooik A  
zo 08-12-2019 14:30 K.F.C. Rhodienne-De Hoek A - K.V. Woluwe-Zaventem A  
zo 08-12-2019 14:30 Sporting Kampenhout - V.K. Liedekerke A  
zo 08-12-2019 15:00 S.C. Hoegaarden-Outgaarden A - V.C. Bertem-Leefdaal A  
       
za 14-12-2019 19:30 K.F.C. Diest - Sporting Kampenhout  
zo 15-12-2019 14:30 V.K. Liedekerke A - K.F.C. Rhodienne-De Hoek A  
zo 15-12-2019 14:30 F.C. Borght-Humbeek A - K.F.C. Meise A  
zo 15-12-2019 14:30 Sporting Club Aarschot A - K.V. Tervuren-Duisburg A  
zo 15-12-2019 14:30 K.V. Woluwe-Zaventem A - S.C. Hoegaarden-Outgaarden A  
zo 15-12-2019 15:00 V.C. Bertem-Leefdaal A - O.H.R. Huldenberg A  
zo 15-12-2019 15:00 F.C. Melsbroek A - H.O. Bierbeek A  
zo 15-12-2019 15:00 Voetbalvereniging Kester-Gooik A - K.S.C. Grimbergen A  
       
za 04-01-2020 19:30 K.F.C. Diest - K.F.C. Rhodienne-De Hoek A  
zo 05-01-2020 14:30 Sporting Club Aarschot A - Voetbalvereniging Kester-Gooik A  
zo 05-01-2020 14:30 F.C. Borght-Humbeek A - H.O. Bierbeek A  
zo 05-01-2020 14:30 V.K. Liedekerke A - S.C. Hoegaarden-Outgaarden A  
zo 05-01-2020 14:30 K.V. Woluwe-Zaventem A - O.H.R. Huldenberg A  
zo 05-01-2020 14:30 K.F.C. Meise A - K.S.C. Grimbergen A  
zo 05-01-2020 15:00 F.C. Melsbroek A - Sporting Kampenhout  
zo 05-01-2020 15:00 V.C. Bertem-Leefdaal A - K.V. Tervuren-Duisburg A  
       
za 11-01-2020 20:00 H.O. Bierbeek A - K.F.C. Meise A  
za 11-01-2020 20:00 O.H.R. Huldenberg A - V.K. Liedekerke A  
zo 12-01-2020 14:30 K.S.C. Grimbergen A - Sporting Club Aarschot A  
zo 12-01-2020 14:30 K.V. Tervuren-Duisburg A - K.V. Woluwe-Zaventem A  
zo 12-01-2020 14:30 K.F.C. Rhodienne-De Hoek A - F.C. Melsbroek A  
zo 12-01-2020 14:30 Sporting Kampenhout - F.C. Borght-Humbeek A  
zo 12-01-2020 15:00 Voetbalvereniging Kester-Gooik A - V.C. Bertem-Leefdaal A  
zo 12-01-2020 15:00 S.C. Hoegaarden-Outgaarden A - K.F.C. Diest  
       
za 18-01-2020 19:30 K.F.C. Diest - O.H.R. Huldenberg A  
za 18-01-2020 20:00 H.O. Bierbeek A - K.S.C. Grimbergen A  
zo 19-01-2020 14:30 K.V. Woluwe-Zaventem A - Voetbalvereniging Kester-Gooik A  
zo 19-01-2020 14:30 K.F.C. Meise A - Sporting Kampenhout  
zo 19-01-2020 14:30 F.C. Borght-Humbeek A - K.F.C. Rhodienne-De Hoek A  
zo 19-01-2020 14:30 V.K. Liedekerke A - K.V. Tervuren-Duisburg A  
zo 19-01-2020 15:00 V.C. Bertem-Leefdaal A - Sporting Club Aarschot A  
zo 19-01-2020 15:00 F.C. Melsbroek A - S.C. Hoegaarden-Outgaarden A  
       
za 25-01-2020 20:00 O.H.R. Huldenberg A - F.C. Melsbroek A  
zo 26-01-2020 14:30 K.F.C. Rhodienne-De Hoek A - K.F.C. Meise A  
zo 26-01-2020 14:30 Sporting Kampenhout - H.O. Bierbeek A  
zo 26-01-2020 14:30 K.S.C. Grimbergen A - V.C. Bertem-Leefdaal A  
zo 26-01-2020 14:30 Sporting Club Aarschot A - K.V. Woluwe-Zaventem A  
zo 26-01-2020 14:30 K.V. Tervuren-Duisburg A - K.F.C. Diest  
zo 26-01-2020 15:00 Voetbalvereniging Kester-Gooik A - V.K. Liedekerke A  
zo 26-01-2020 15:00 S.C. Hoegaarden-Outgaarden A - F.C. Borght-Humbeek A  
       
za 01-02-2020 19:30 K.F.C. Diest - Voetbalvereniging Kester-Gooik A  
za 01-02-2020 20:00 H.O. Bierbeek A - K.F.C. Rhodienne-De Hoek A  
zo 02-02-2020 15:00 K.V. Woluwe-Zaventem A - V.C. Bertem-Leefdaal A  
zo 02-02-2020 15:00 V.K. Liedekerke A - Sporting Club Aarschot A  
zo 02-02-2020 15:00 K.F.C. Meise A - S.C. Hoegaarden-Outgaarden A  
zo 02-02-2020 15:00 Sporting Kampenhout - K.S.C. Grimbergen A  
zo 02-02-2020 15:00 F.C. Borght-Humbeek A - O.H.R. Huldenberg A  
zo 02-02-2020 15:00 F.C. Melsbroek A - K.V. Tervuren-Duisburg A  
       
za 08-02-2020 20:00 O.H.R. Huldenberg A - K.F.C. Meise A  
zo 09-02-2020 14:30 K.V. Tervuren-Duisburg A - F.C. Borght-Humbeek A  
zo 09-02-2020 15:00 K.F.C. Rhodienne-De Hoek A - Sporting Kampenhout  
zo 09-02-2020 15:00 S.C. Hoegaarden-Outgaarden A - H.O. Bierbeek A  
zo 09-02-2020 15:00 K.S.C. Grimbergen A - K.V. Woluwe-Zaventem A  
zo 09-02-2020 15:00 Voetbalvereniging Kester-Gooik A - F.C. Melsbroek A  
zo 09-02-2020 15:00 Sporting Club Aarschot A - K.F.C. Diest  
zo 09-02-2020 15:00 V.C. Bertem-Leefdaal A - V.K. Liedekerke A  
       
za 15-02-2020 19:30 K.F.C. Diest - V.C. Bertem-Leefdaal A  
za 15-02-2020 20:00 H.O. Bierbeek A - O.H.R. Huldenberg A  
zo 16-02-2020 15:00 F.C. Melsbroek A - Sporting Club Aarschot A  
zo 16-02-2020 15:00 F.C. Borght-Humbeek A - Voetbalvereniging Kester-Gooik A  
zo 16-02-2020 15:00 V.K. Liedekerke A - K.V. Woluwe-Zaventem A  
zo 16-02-2020 15:00 K.F.C. Rhodienne-De Hoek A - K.S.C. Grimbergen A  
zo 16-02-2020 15:00 K.F.C. Meise A - K.V. Tervuren-Duisburg A  
zo 16-02-2020 15:00 Sporting Kampenhout - S.C. Hoegaarden-Outgaarden A  
       
za 29-02-2020 20:00 O.H.R. Huldenberg A - Sporting Kampenhout  
zo 01-03-2020 14:30 K.V. Tervuren-Duisburg A - H.O. Bierbeek A  
zo 01-03-2020 15:00 Voetbalvereniging Kester-Gooik A - K.F.C. Meise A  
zo 01-03-2020 15:00 S.C. Hoegaarden-Outgaarden A - K.F.C. Rhodienne-De Hoek A  
zo 01-03-2020 15:00 K.S.C. Grimbergen A - V.K. Liedekerke A  
zo 01-03-2020 15:00 K.V. Woluwe-Zaventem A - K.F.C. Diest  
zo 01-03-2020 15:00 V.C. Bertem-Leefdaal A - F.C. Melsbroek A  
zo 01-03-2020 15:00 Sporting Club Aarschot A - F.C. Borght-Humbeek A  
       
za 07-03-2020 19:30 K.F.C. Diest - V.K. Liedekerke A  
za 07-03-2020 20:00 H.O. Bierbeek A - Voetbalvereniging Kester-Gooik A  
zo 08-03-2020 15:00 K.F.C. Meise A - Sporting Club Aarschot A  
zo 08-03-2020 15:00 F.C. Borght-Humbeek A - V.C. Bertem-Leefdaal A  
zo 08-03-2020 15:00 F.C. Melsbroek A - K.V. Woluwe-Zaventem A  
zo 08-03-2020 15:00 K.F.C. Rhodienne-De Hoek A - O.H.R. Huldenberg A  
zo 08-03-2020 15:00 Sporting Kampenhout - K.V. Tervuren-Duisburg A  
zo 08-03-2020 15:00 S.C. Hoegaarden-Outgaarden A - K.S.C. Grimbergen A  
       
za 14-03-2020 20:00 O.H.R. Huldenberg A - S.C. Hoegaarden-Outgaarden A  
zo 15-03-2020 14:30 K.V. Tervuren-Duisburg A - K.F.C. Rhodienne-De Hoek A  
zo 15-03-2020 15:00 Sporting Club Aarschot A - H.O. Bierbeek A  
zo 15-03-2020 15:00 V.C. Bertem-Leefdaal A - K.F.C. Meise A  
zo 15-03-2020 15:00 Voetbalvereniging Kester-Gooik A - Sporting Kampenhout  
zo 15-03-2020 15:00 K.V. Woluwe-Zaventem A - F.C. Borght-Humbeek A  
zo 15-03-2020 15:00 V.K. Liedekerke A - F.C. Melsbroek A  
zo 15-03-2020 15:00 K.S.C. Grimbergen A - K.F.C. Diest  
       
za 21-03-2020 20:00 H.O. Bierbeek A - V.C. Bertem-Leefdaal A  
za 21-03-2020 20:00 O.H.R. Huldenberg A - K.S.C. Grimbergen A  
zo 22-03-2020 15:00 K.F.C. Meise A - K.V. Woluwe-Zaventem A  
zo 22-03-2020 15:00 F.C. Borght-Humbeek A - V.K. Liedekerke A  
zo 22-03-2020 15:00 F.C. Melsbroek A - K.F.C. Diest  
zo 22-03-2020 15:00 Sporting Kampenhout - Sporting Club Aarschot A  
zo 22-03-2020 15:00 K.F.C. Rhodienne-De Hoek A - Voetbalvereniging Kester-Gooik A  
zo 22-03-2020 15:00 S.C. Hoegaarden-Outgaarden A - K.V. Tervuren-Duisburg A  
       
za 28-03-2020 19:30 K.F.C. Diest - F.C. Borght-Humbeek A  
zo 29-03-2020 14:30 K.V. Tervuren-Duisburg A - O.H.R. Huldenberg A  
zo 29-03-2020 15:00 V.K. Liedekerke A - K.F.C. Meise A  
zo 29-03-2020 15:00 K.V. Woluwe-Zaventem A - H.O. Bierbeek A  
zo 29-03-2020 15:00 Voetbalvereniging Kester-Gooik A - S.C. Hoegaarden-Outgaarden A  
zo 29-03-2020 15:00 Sporting Club Aarschot A - K.F.C. Rhodienne-De Hoek A  
zo 29-03-2020 15:00 V.C. Bertem-Leefdaal A - Sporting Kampenhout  
zo 29-03-2020 15:00 K.S.C. Grimbergen A - F.C. Melsbroek A  
       
za 04-04-2020 20:00 O.H.R. Huldenberg A - Voetbalvereniging Kester-Gooik A  
za 04-04-2020 20:00 H.O. Bierbeek A - V.K. Liedekerke A  
zo 05-04-2020 14:30 K.V. Tervuren-Duisburg A - K.S.C. Grimbergen A  
zo 05-04-2020 15:00 K.F.C. Meise A - K.F.C. Diest  
zo 05-04-2020 15:00 Sporting Kampenhout - K.V. Woluwe-Zaventem A  
zo 05-04-2020 15:00 K.F.C. Rhodienne-De Hoek A - V.C. Bertem-Leefdaal A  
zo 05-04-2020 15:00 S.C. Hoegaarden-Outgaarden A - Sporting Club Aarschot A  
zo 05-04-2020 15:00 F.C. Borght-Humbeek A - F.C. Melsbroek A  
       
zo 26-04-2020 15:00 F.C. Melsbroek A - K.F.C. Meise A  
zo 26-04-2020 15:00 K.F.C. Diest - H.O. Bierbeek A  
zo 26-04-2020 15:00 V.K. Liedekerke A - Sporting Kampenhout  
zo 26-04-2020 15:00 K.V. Woluwe-Zaventem A - K.F.C. Rhodienne-De Hoek A  
zo 26-04-2020 15:00 V.C. Bertem-Leefdaal A - S.C. Hoegaarden-Outgaarden A  
zo 26-04-2020 15:00 Sporting Club Aarschot A - O.H.R. Huldenberg A  
zo 26-04-2020 15:00 Voetbalvereniging Kester-Gooik A - K.V. Tervuren-Duisburg A  
zo 26-04-2020 15:00 F.C. Borght-Humbeek A - K.S.C. Grimbergen A  
zo 03-05-2020 15:00 K.S.C. Grimbergen A - Voetbalvereniging Kester-Gooik A  
zo 03-05-2020 15:00 K.V. Tervuren-Duisburg A - Sporting Club Aarschot A  
zo 03-05-2020 15:00 O.H.R. Huldenberg A - V.C. Bertem-Leefdaal A  
zo 03-05-2020 15:00 K.F.C. Meise A - F.C. Borght-Humbeek A  
zo 03-05-2020 15:00 K.F.C. Rhodienne-De Hoek A - V.K. Liedekerke A  
zo 03-05-2020 15:00 Sporting Kampenhout - K.F.C. Diest  
zo 03-05-2020 15:00 H.O. Bierbeek A - F.C. Melsbroek A  
zo 03-05-2020 15:00 S.C. Hoegaarden-Outgaarden A - K.V. Woluwe-Zaventem A  

Reserven

za 31-08-2019 15:00 F.C. Averbode-Okselaar - K.V.V. Scherpenheuvel Sport      -  
za 31-08-2019 15:00 Sk Rummen - Hoger-Op Testelt  
za 31-08-2019 15:00 S.K. Waanrode - K.F.C. Diest  
za 31-08-2019 15:00 Deurne S.K. - Sp. Molenbeek  
za 31-08-2019 15:00 Sparta Schaffen - K.M.J. F.C. Zichem  
za 31-08-2019 15:00 F.C. Geetbets - Sna Keiberg  
       
za 07-09-2019 13:00 K.M.J. F.C. Zichem - F.C. Averbode-Okselaar  
za 07-09-2019 14:00 K.V.V. Scherpenheuvel Sport - S.K. Waanrode  
za 07-09-2019 15:00 Sp. Molenbeek - Sparta Schaffen  
za 07-09-2019 15:00 K.F.C. Diest - F.C. Meensel Kiezegem  
za 07-09-2019 15:00 Sna Keiberg - Deurne S.K.  
za 07-09-2019 15:00 Hoger-Op Testelt - F.C. Geetbets  
       
za 14-09-2019 14:00 K.V.V. Scherpenheuvel Sport - K.M.J. F.C. Zichem  
za 14-09-2019 15:00 Sparta Schaffen - Sna Keiberg  
za 14-09-2019 15:00 Deurne S.K. - Hoger-Op Testelt  
za 14-09-2019 15:00 Sk Rummen - K.F.C. Diest  
za 14-09-2019 15:00 F.C. Averbode-Okselaar - Sp. Molenbeek  
za 14-09-2019 15:00 S.K. Waanrode - F.C. Meensel Kiezegem  
       
za 21-09-2019 13:00 K.M.J. F.C. Zichem - S.K. Waanrode  
za 21-09-2019 14:30 F.C. Meensel Kiezegem - Sk Rummen  
za 21-09-2019 15:00 Sna Keiberg - F.C. Averbode-Okselaar  
za 21-09-2019 15:00 Sp. Molenbeek - K.V.V. Scherpenheuvel Sport  
za 21-09-2019 15:00 K.F.C. Diest - F.C. Geetbets  
za 21-09-2019 15:00 Hoger-Op Testelt - Sparta Schaffen  
       
za 28-09-2019 13:00 K.M.J. F.C. Zichem - Sp. Molenbeek  
za 28-09-2019 14:00 K.V.V. Scherpenheuvel Sport - Sna Keiberg  
za 28-09-2019 15:00 F.C. Averbode-Okselaar - Hoger-Op Testelt  
za 28-09-2019 15:00 F.C. Geetbets - F.C. Meensel Kiezegem  
za 28-09-2019 15:00 Deurne S.K. - K.F.C. Diest  
za 28-09-2019 15:00 S.K. Waanrode - Sk Rummen  
       
za 05-10-2019 14:30 F.C. Meensel Kiezegem - Deurne S.K.  
za 05-10-2019 15:00 Sp. Molenbeek - S.K. Waanrode  
za 05-10-2019 15:00 Sk Rummen - F.C. Geetbets  
za 05-10-2019 15:00 K.F.C. Diest - Sparta Schaffen  
za 05-10-2019 15:00 Sna Keiberg - K.M.J. F.C. Zichem  
za 05-10-2019 15:00 Hoger-Op Testelt - K.V.V. Scherpenheuvel Sport  
       
za 12-10-2019 13:00 K.M.J. F.C. Zichem - Hoger-Op Testelt  
za 12-10-2019 15:00 Sparta Schaffen - F.C. Meensel Kiezegem  
za 12-10-2019 15:00 Deurne S.K. - Sk Rummen  
za 12-10-2019 15:00 Sp. Molenbeek - Sna Keiberg  
za 12-10-2019 15:00 F.C. Averbode-Okselaar - K.F.C. Diest  
za 12-10-2019 15:00 S.K. Waanrode - F.C. Geetbets  
       
za 19-10-2019 14:30 F.C. Meensel Kiezegem - F.C. Averbode-Okselaar  
za 19-10-2019 15:00 Sk Rummen - Sparta Schaffen  
za 19-10-2019 15:00 F.C. Geetbets - Deurne S.K.  
za 19-10-2019 15:00 Sna Keiberg - S.K. Waanrode  
za 19-10-2019 15:00 K.F.C. Diest - K.V.V. Scherpenheuvel Sport  
za 19-10-2019 15:00 Hoger-Op Testelt - Sp. Molenbeek  
       
za 26-10-2019 13:00 K.M.J. F.C. Zichem - K.F.C. Diest  
za 26-10-2019 14:00 K.V.V. Scherpenheuvel Sport - F.C. Meensel Kiezegem  
za 26-10-2019 15:00 F.C. Averbode-Okselaar - Sk Rummen  
za 26-10-2019 15:00 Sna Keiberg - Hoger-Op Testelt  
za 26-10-2019 15:00 Sparta Schaffen - F.C. Geetbets  
za 26-10-2019 15:00 S.K. Waanrode - Deurne S.K.  
       
za 09-11-2019 14:30 Sk Rummen - K.V.V. Scherpenheuvel Sport  
za 09-11-2019 14:30 F.C. Meensel Kiezegem - K.M.J. F.C. Zichem  
za 09-11-2019 14:30 K.F.C. Diest - Sp. Molenbeek  
za 09-11-2019 14:30 F.C. Geetbets - F.C. Averbode-Okselaar  
za 09-11-2019 14:30 Deurne S.K. - Sparta Schaffen  
za 09-11-2019 14:30 Hoger-Op Testelt - S.K. Waanrode  
       
za 16-11-2019 13:00 K.M.J. F.C. Zichem - Sk Rummen  
za 16-11-2019 14:00 K.V.V. Scherpenheuvel Sport - F.C. Geetbets  
za 16-11-2019 14:30 Sna Keiberg - K.F.C. Diest  
za 16-11-2019 14:30 Sp. Molenbeek - F.C. Meensel Kiezegem  
za 16-11-2019 14:30 F.C. Averbode-Okselaar - Deurne S.K.  
za 16-11-2019 14:30 S.K. Waanrode - Sparta Schaffen  
       
za 23-11-2019 14:30 K.F.C. Diest - Hoger-Op Testelt  
za 23-11-2019 14:30 F.C. Meensel Kiezegem - Sna Keiberg  
za 23-11-2019 14:30 Sk Rummen - Sp. Molenbeek  
za 23-11-2019 14:30 F.C. Geetbets - K.M.J. F.C. Zichem  
za 23-11-2019 14:30 Deurne S.K. - K.V.V. Scherpenheuvel Sport  
za 23-11-2019 14:30 Sparta Schaffen - F.C. Averbode-Okselaar  
       
za 30-11-2019 12:30 K.M.J. F.C. Zichem - Deurne S.K.  
za 30-11-2019 14:00 K.V.V. Scherpenheuvel Sport - Sparta Schaffen  
za 30-11-2019 14:30 F.C. Averbode-Okselaar - S.K. Waanrode  
za 30-11-2019 14:30 Sp. Molenbeek - F.C. Geetbets  
za 30-11-2019 14:30 Sna Keiberg - Sk Rummen  
za 30-11-2019 14:30 Hoger-Op Testelt - F.C. Meensel Kiezegem  
       
za 07-12-2019 13:00 K.M.J. F.C. Zichem - Sparta Schaffen  
za 07-12-2019 14:00 K.V.V. Scherpenheuvel Sport - F.C. Averbode-Okselaar  
za 07-12-2019 14:30 K.F.C. Diest - S.K. Waanrode  
za 07-12-2019 14:30 Sp. Molenbeek - Deurne S.K.  
za 07-12-2019 14:30 Hoger-Op Testelt - Sk Rummen  
za 07-12-2019 14:30 Sna Keiberg - F.C. Geetbets  
       
za 11-01-2020 14:30 F.C. Meensel Kiezegem - K.F.C. Diest  
za 11-01-2020 14:30 S.K. Waanrode - K.V.V. Scherpenheuvel Sport  
za 11-01-2020 14:30 F.C. Averbode-Okselaar - K.M.J. F.C. Zichem  
za 11-01-2020 14:30 Sparta Schaffen - Sp. Molenbeek  
za 11-01-2020 14:30 Deurne S.K. - Sna Keiberg  
za 11-01-2020 14:30 F.C. Geetbets - Hoger-Op Testelt  
       
za 18-01-2020 13:00 K.M.J. F.C. Zichem - K.V.V. Scherpenheuvel Sport  
za 18-01-2020 14:30 Sp. Molenbeek - F.C. Averbode-Okselaar  
za 18-01-2020 14:30 K.F.C. Diest - Sk Rummen  
za 18-01-2020 14:30 Hoger-Op Testelt - Deurne S.K.  
za 18-01-2020 14:30 Sna Keiberg - Sparta Schaffen  
za 18-01-2020 14:30 F.C. Meensel Kiezegem - S.K. Waanrode  
       
za 25-01-2020 14:00 K.V.V. Scherpenheuvel Sport - Sp. Molenbeek  
za 25-01-2020 14:30 F.C. Geetbets - K.F.C. Diest  
za 25-01-2020 14:30 Sk Rummen - F.C. Meensel Kiezegem  
za 25-01-2020 14:30 Sparta Schaffen - Hoger-Op Testelt  
za 25-01-2020 14:30 F.C. Averbode-Okselaar - Sna Keiberg  
za 25-01-2020 14:30 S.K. Waanrode - K.M.J. F.C. Zichem  
       
za 01-02-2020 14:30 F.C. Meensel Kiezegem - F.C. Geetbets  
za 01-02-2020 15:00 Sna Keiberg - K.V.V. Scherpenheuvel Sport  
za 01-02-2020 15:00 Sp. Molenbeek - K.M.J. F.C. Zichem  
za 01-02-2020 15:00 K.F.C. Diest - Deurne S.K.  
za 01-02-2020 15:00 Hoger-Op Testelt - F.C. Averbode-Okselaar  
za 01-02-2020 15:00 Sk Rummen - S.K. Waanrode  
       
za 08-02-2020 13:00 K.M.J. F.C. Zichem - Sna Keiberg  
za 08-02-2020 14:00 K.V.V. Scherpenheuvel Sport - Hoger-Op Testelt  
za 08-02-2020 15:00 F.C. Geetbets - Sk Rummen  
za 08-02-2020 15:00 Deurne S.K. - F.C. Meensel Kiezegem  
za 08-02-2020 15:00 Sparta Schaffen - K.F.C. Diest  
za 08-02-2020 15:00 S.K. Waanrode - Sp. Molenbeek  
       
za 15-02-2020 14:30 F.C. Meensel Kiezegem - Sparta Schaffen  
za 15-02-2020 15:00 Sna Keiberg - Sp. Molenbeek  
za 15-02-2020 15:00 Hoger-Op Testelt - K.M.J. F.C. Zichem  
za 15-02-2020 15:00 K.F.C. Diest - F.C. Averbode-Okselaar  
za 15-02-2020 15:00 Sk Rummen - Deurne S.K.  
za 15-02-2020 15:00 F.C. Geetbets - S.K. Waanrode  
       
za 07-03-2020 14:00 K.V.V. Scherpenheuvel Sport - K.F.C. Diest  
za 07-03-2020 15:00 F.C. Averbode-Okselaar - F.C. Meensel Kiezegem  
za 07-03-2020 15:00 Sparta Schaffen - Sk Rummen  
za 07-03-2020 15:00 Deurne S.K. - F.C. Geetbets  
za 07-03-2020 15:00 S.K. Waanrode - Sna Keiberg  
za 07-03-2020 15:00 Sp. Molenbeek - Hoger-Op Testelt  
       
za 14-03-2020 14:30 F.C. Meensel Kiezegem - K.V.V. Scherpenheuvel Sport  
za 14-03-2020 15:00 Hoger-Op Testelt - Sna Keiberg  
za 14-03-2020 15:00 K.F.C. Diest - K.M.J. F.C. Zichem  
za 14-03-2020 15:00 Sk Rummen - F.C. Averbode-Okselaar  
za 14-03-2020 15:00 F.C. Geetbets - Sparta Schaffen  
za 14-03-2020 15:00 Deurne S.K. - S.K. Waanrode  
       
za 21-03-2020 13:00 K.M.J. F.C. Zichem - F.C. Meensel Kiezegem  
za 21-03-2020 14:00 K.V.V. Scherpenheuvel Sport - Sk Rummen  
za 21-03-2020 15:00 Sp. Molenbeek - K.F.C. Diest  
za 21-03-2020 15:00 F.C. Averbode-Okselaar - F.C. Geetbets  
za 21-03-2020 15:00 Sparta Schaffen - Deurne S.K.  
za 21-03-2020 15:00 S.K. Waanrode - Hoger-Op Testelt  
       
za 28-03-2020 14:30 F.C. Meensel Kiezegem - Sp. Molenbeek  
za 28-03-2020 15:00 Deurne S.K. - F.C. Averbode-Okselaar  
za 28-03-2020 15:00 F.C. Geetbets - K.V.V. Scherpenheuvel Sport  
za 28-03-2020 15:00 Sk Rummen - K.M.J. F.C. Zichem  
za 28-03-2020 15:00 K.F.C. Diest - Sna Keiberg  
za 28-03-2020 15:00 Sparta Schaffen - S.K. Waanrode  
       
za 04-04-2020 13:00 K.M.J. F.C. Zichem - F.C. Geetbets  
za 04-04-2020 14:00 K.V.V. Scherpenheuvel Sport - Deurne S.K.  
za 04-04-2020 15:00 Sp. Molenbeek - Sk Rummen  
za 04-04-2020 15:00 F.C. Averbode-Okselaar - Sparta Schaffen  
za 04-04-2020 15:00 Hoger-Op Testelt - K.F.C. Diest  
za 04-04-2020 15:00 Sna Keiberg - F.C. Meensel Kiezegem  
       
za 25-04-2020 14:30 F.C. Meensel Kiezegem - Hoger-Op Testelt  
za 25-04-2020 15:00 Sk Rummen - Sna Keiberg  
za 25-04-2020 15:00 Deurne S.K. - K.M.J. F.C. Zichem  
za 25-04-2020 15:00 F.C. Geetbets - Sp. Molenbeek  
za 25-04-2020 15:00 S.K. Waanrode - F.C. Averbode-Okselaar  
za 25-04-2020 15:00 Sparta Schaffen - K.V.V. Scherpenheuvel Sport  

U 21

vr 30-08-2019 20:30 Bodegem Kapelle United A Niv.2 - Rwl Sport Niv.3-2      - 
za 31-08-2019 14:00 K.F.C. Diest Niv.1 - Sportief Rotselaar Niv.3-2  
za 31-08-2019 14:00 V.C. Houtem-Oplinter Niv.3 - K.A.C. Betekom Niv.3  
za 31-08-2019 14:45 K.V.C. Haacht Niv.1 - Eendracht Mazenzele Opwijk Niv.1  
za 31-08-2019 17:00 K.F.C. Meise Niv.2 - V.C. Bertem-Leefdaal A Niv.1  
za 31-08-2019 17:15 S.A. Juve Mollem Vw Niv.2 - Kfc Wambeek Ternat Niv.3-2  
za 31-08-2019 19:00 S.C. Hoegaarden-Outgaarden Niv.2 - Oud-Heverlee Leuven B Niv.3  
       
vr 06-09-2019 20:00 Rwl Sport Niv.3-2 - K.F.C. Diest Niv.1  
vr 06-09-2019 20:00 Eendracht Mazenzele Opwijk Niv.1 - S.A. Juve Mollem Vw Niv.2  
vr 06-09-2019 20:30 Hoger-Op Veltem Niv.2 - V.C. Houtem-Oplinter Niv.3  
vr 06-09-2019 20:30 Oud-Heverlee Leuven B Niv.3 - K.F.C. Meise Niv.2  
za 07-09-2019 15:00 K.A.C. Betekom Niv.3 - S.C. Hoegaarden-Outgaarden Niv.2  
za 07-09-2019 17:15 V.C. Bertem-Leefdaal A Niv.1 - K.V.C. Haacht Niv.1  
za 07-09-2019 18:00 Kfc Wambeek Ternat Niv.3-2 - Bodegem Kapelle United A Niv.2  
       
vr 13-09-2019 20:30 Sportief Rotselaar Niv.3-2 - Rwl Sport Niv.3-2  
vr 13-09-2019 20:30 Bodegem Kapelle United A Niv.2 - Eendracht Mazenzele Opwijk Niv.1  
za 14-09-2019 14:00 K.F.C. Diest Niv.1 - Kfc Wambeek Ternat Niv.3-2  
za 14-09-2019 14:45 K.V.C. Haacht Niv.1 - Oud-Heverlee Leuven B Niv.3  
za 14-09-2019 17:00 K.F.C. Meise Niv.2 - K.A.C. Betekom Niv.3  
za 14-09-2019 17:15 S.A. Juve Mollem Vw Niv.2 - V.C. Bertem-Leefdaal A Niv.1  
za 14-09-2019 19:00 S.C. Hoegaarden-Outgaarden Niv.2 - Hoger-Op Veltem Niv.2  
       
vr 20-09-2019 20:00 Eendracht Mazenzele Opwijk Niv.1 - K.F.C. Diest Niv.1  
vr 20-09-2019 20:30 Hoger-Op Veltem Niv.2 - K.F.C. Meise Niv.2  
vr 20-09-2019 20:30 Oud-Heverlee Leuven B Niv.3 - S.A. Juve Mollem Vw Niv.2  
za 21-09-2019 14:00 V.C. Houtem-Oplinter Niv.3 - S.C. Hoegaarden-Outgaarden Niv.2  
za 21-09-2019 15:00 K.A.C. Betekom Niv.3 - K.V.C. Haacht Niv.1  
za 21-09-2019 17:15 V.C. Bertem-Leefdaal A Niv.1 - Bodegem Kapelle United A Niv.2  
za 21-09-2019 18:00 Kfc Wambeek Ternat Niv.3-2 - Sportief Rotselaar Niv.3-2  
       
vr 27-09-2019 20:00 Rwl Sport Niv.3-2 - Kfc Wambeek Ternat Niv.3-2  
vr 27-09-2019 20:30 Sportief Rotselaar Niv.3-2 - Eendracht Mazenzele Opwijk Niv.1  
vr 27-09-2019 20:30 Bodegem Kapelle United A Niv.2 - Oud-Heverlee Leuven B Niv.3  
za 28-09-2019 14:00 K.F.C. Diest Niv.1 - V.C. Bertem-Leefdaal A Niv.1  
za 28-09-2019 14:45 K.V.C. Haacht Niv.1 - Hoger-Op Veltem Niv.2  
za 28-09-2019 17:00 K.F.C. Meise Niv.2 - V.C. Houtem-Oplinter Niv.3  
za 28-09-2019 17:15 S.A. Juve Mollem Vw Niv.2 - K.A.C. Betekom Niv.3  
       
vr 04-10-2019 20:00 Eendracht Mazenzele Opwijk Niv.1 - Rwl Sport Niv.3-2  
vr 04-10-2019 20:30 Hoger-Op Veltem Niv.2 - S.A. Juve Mollem Vw Niv.2  
vr 04-10-2019 20:30 Oud-Heverlee Leuven B Niv.3 - K.F.C. Diest Niv.1  
za 05-10-2019 14:00 V.C. Houtem-Oplinter Niv.3 - K.V.C. Haacht Niv.1  
za 05-10-2019 15:00 K.A.C. Betekom Niv.3 - Bodegem Kapelle United A Niv.2  
za 05-10-2019 17:15 V.C. Bertem-Leefdaal A Niv.1 - Sportief Rotselaar Niv.3-2  
za 05-10-2019 19:00 S.C. Hoegaarden-Outgaarden Niv.2 - K.F.C. Meise Niv.2  
       
vr 11-10-2019 20:00 Rwl Sport Niv.3-2 - V.C. Bertem-Leefdaal A Niv.1  
vr 11-10-2019 20:30 Sportief Rotselaar Niv.3-2 - Oud-Heverlee Leuven B Niv.3  
vr 11-10-2019 20:30 Bodegem Kapelle United A Niv.2 - Hoger-Op Veltem Niv.2  
za 12-10-2019 14:00 K.F.C. Diest Niv.1 - K.A.C. Betekom Niv.3  
za 12-10-2019 14:45 K.V.C. Haacht Niv.1 - S.C. Hoegaarden-Outgaarden Niv.2  
za 12-10-2019 17:15 S.A. Juve Mollem Vw Niv.2 - V.C. Houtem-Oplinter Niv.3  
za 12-10-2019 18:00 Kfc Wambeek Ternat Niv.3-2 - Eendracht Mazenzele Opwijk Niv.1  
       
vr 18-10-2019 20:30 Hoger-Op Veltem Niv.2 - K.F.C. Diest Niv.1  
vr 18-10-2019 20:30 Oud-Heverlee Leuven B Niv.3 - Rwl Sport Niv.3-2  
za 19-10-2019 14:00 V.C. Houtem-Oplinter Niv.3 - Bodegem Kapelle United A Niv.2  
za 19-10-2019 15:00 K.A.C. Betekom Niv.3 - Sportief Rotselaar Niv.3-2  
za 19-10-2019 17:00 K.F.C. Meise Niv.2 - K.V.C. Haacht Niv.1  
za 19-10-2019 17:15 V.C. Bertem-Leefdaal A Niv.1 - Kfc Wambeek Ternat Niv.3-2  
za 19-10-2019 19:00 S.C. Hoegaarden-Outgaarden Niv.2 - S.A. Juve Mollem Vw Niv.2  
       
vr 25-10-2019 20:00 Rwl Sport Niv.3-2 - K.A.C. Betekom Niv.3  
vr 25-10-2019 20:00 Eendracht Mazenzele Opwijk Niv.1 - V.C. Bertem-Leefdaal A Niv.1  
vr 25-10-2019 20:30 Sportief Rotselaar Niv.3-2 - Hoger-Op Veltem Niv.2  
vr 25-10-2019 20:30 Bodegem Kapelle United A Niv.2 - S.C. Hoegaarden-Outgaarden Niv.2  
za 26-10-2019 14:00 K.F.C. Diest Niv.1 - V.C. Houtem-Oplinter Niv.3  
za 26-10-2019 17:15 S.A. Juve Mollem Vw Niv.2 - K.F.C. Meise Niv.2  
za 26-10-2019 18:00 Kfc Wambeek Ternat Niv.3-2 - Oud-Heverlee Leuven B Niv.3  
       
vr 01-11-2019 20:00 Rwl Sport Niv.3-2 - S.A. Juve Mollem Vw Niv.2  
vr 01-11-2019 20:00 Eendracht Mazenzele Opwijk Niv.1 - K.F.C. Meise Niv.2  
vr 01-11-2019 20:30 Sportief Rotselaar Niv.3-2 - Bodegem Kapelle United A Niv.2  
vr 01-11-2019 20:30 Oud-Heverlee Leuven B Niv.3 - V.C. Houtem-Oplinter Niv.3  
za 02-11-2019 15:00 K.A.C. Betekom Niv.3 - Hoger-Op Veltem Niv.2  
za 02-11-2019 17:15 V.C. Bertem-Leefdaal A Niv.1 - S.C. Hoegaarden-Outgaarden Niv.2  
za 02-11-2019 18:00 Kfc Wambeek Ternat Niv.3-2 - K.V.C. Haacht Niv.1  
       
vr 08-11-2019 20:30 Hoger-Op Veltem Niv.2 - Rwl Sport Niv.3-2  
vr 08-11-2019 20:30 Oud-Heverlee Leuven B Niv.3 - Eendracht Mazenzele Opwijk Niv.1  
za 09-11-2019 14:00 V.C. Houtem-Oplinter Niv.3 - Sportief Rotselaar Niv.3-2  
za 09-11-2019 14:45 K.V.C. Haacht Niv.1 - S.A. Juve Mollem Vw Niv.2  
za 09-11-2019 17:00 K.A.C. Betekom Niv.3 - Kfc Wambeek Ternat Niv.3-2  
za 09-11-2019 17:00 K.F.C. Meise Niv.2 - Bodegem Kapelle United A Niv.2  
za 09-11-2019 19:00 S.C. Hoegaarden-Outgaarden Niv.2 - K.F.C. Diest Niv.1  
       
vr 15-11-2019 20:00 Rwl Sport Niv.3-2 - V.C. Houtem-Oplinter Niv.3  
vr 15-11-2019 20:00 Eendracht Mazenzele Opwijk Niv.1 - K.A.C. Betekom Niv.3  
vr 15-11-2019 20:30 Sportief Rotselaar Niv.3-2 - S.C. Hoegaarden-Outgaarden Niv.2  
vr 15-11-2019 20:30 Bodegem Kapelle United A Niv.2 - K.V.C. Haacht Niv.1  
za 16-11-2019 14:00 K.F.C. Diest Niv.1 - K.F.C. Meise Niv.2  
za 16-11-2019 17:15 V.C. Bertem-Leefdaal A Niv.1 - Oud-Heverlee Leuven B Niv.3  
za 16-11-2019 18:00 Kfc Wambeek Ternat Niv.3-2 - Hoger-Op Veltem Niv.2  
       
vr 22-11-2019 20:30 Hoger-Op Veltem Niv.2 - Eendracht Mazenzele Opwijk Niv.1  
za 23-11-2019 14:00 V.C. Houtem-Oplinter Niv.3 - Kfc Wambeek Ternat Niv.3-2  
za 23-11-2019 14:45 K.V.C. Haacht Niv.1 - K.F.C. Diest Niv.1  
za 23-11-2019 17:00 K.F.C. Meise Niv.2 - Sportief Rotselaar Niv.3-2  
za 23-11-2019 17:15 S.A. Juve Mollem Vw Niv.2 - Bodegem Kapelle United A Niv.2  
za 23-11-2019 18:00 K.A.C. Betekom Niv.3 - V.C. Bertem-Leefdaal A Niv.1  
za 23-11-2019 19:00 S.C. Hoegaarden-Outgaarden Niv.2 - Rwl Sport Niv.3-2  
       
vr 29-11-2019 20:00 Rwl Sport Niv.3-2 - K.F.C. Meise Niv.2  
vr 29-11-2019 20:00 Eendracht Mazenzele Opwijk Niv.1 - V.C. Houtem-Oplinter Niv.3  
vr 29-11-2019 20:30 Sportief Rotselaar Niv.3-2 - K.V.C. Haacht Niv.1  
vr 29-11-2019 20:30 Oud-Heverlee Leuven B Niv.3 - K.A.C. Betekom Niv.3  
za 30-11-2019 14:00 K.F.C. Diest Niv.1 - S.A. Juve Mollem Vw Niv.2  
za 30-11-2019 17:15 V.C. Bertem-Leefdaal A Niv.1 - Hoger-Op Veltem Niv.2  
za 30-11-2019 18:00 Kfc Wambeek Ternat Niv.3-2 - S.C. Hoegaarden-Outgaarden Niv.2  
       
vr 06-12-2019 20:00 Rwl Sport Niv.3-2 - Bodegem Kapelle United A Niv.2  
vr 06-12-2019 20:00 Eendracht Mazenzele Opwijk Niv.1 - K.V.C. Haacht Niv.1  
vr 06-12-2019 20:30 Oud-Heverlee Leuven B Niv.3 - S.C. Hoegaarden-Outgaarden Niv.2  
vr 06-12-2019 20:30 Sportief Rotselaar Niv.3-2 - K.F.C. Diest Niv.1  
za 07-12-2019 15:00 K.A.C. Betekom Niv.3 - V.C. Houtem-Oplinter Niv.3  
za 07-12-2019 17:15 V.C. Bertem-Leefdaal A Niv.1 - K.F.C. Meise Niv.2  
za 07-12-2019 18:00 Kfc Wambeek Ternat Niv.3-2 - S.A. Juve Mollem Vw Niv.2  
       
vr 13-12-2019 20:30 Bodegem Kapelle United A Niv.2 - K.F.C. Diest Niv.1  
vr 13-12-2019 20:30 Hoger-Op Veltem Niv.2 - Oud-Heverlee Leuven B Niv.3  
za 14-12-2019 14:00 V.C. Houtem-Oplinter Niv.3 - V.C. Bertem-Leefdaal A Niv.1  
za 14-12-2019 14:45 K.V.C. Haacht Niv.1 - Rwl Sport Niv.3-2  
za 14-12-2019 17:00 K.F.C. Meise Niv.2 - Kfc Wambeek Ternat Niv.3-2  
za 14-12-2019 17:15 S.A. Juve Mollem Vw Niv.2 - Sportief Rotselaar Niv.3-2  
za 14-12-2019 19:00 S.C. Hoegaarden-Outgaarden Niv.2 - Eendracht Mazenzele Opwijk Niv.1  
       
vr 03-01-2020 20:30 Bodegem Kapelle United A Niv.2 - Sportief Rotselaar Niv.3-2  
vr 03-01-2020 20:30 Hoger-Op Veltem Niv.2 - K.A.C. Betekom Niv.3  
za 04-01-2020 14:00 V.C. Houtem-Oplinter Niv.3 - Oud-Heverlee Leuven B Niv.3  
za 04-01-2020 14:45 K.V.C. Haacht Niv.1 - Kfc Wambeek Ternat Niv.3-2  
za 04-01-2020 17:00 K.F.C. Meise Niv.2 - Eendracht Mazenzele Opwijk Niv.1  
za 04-01-2020 17:15 S.A. Juve Mollem Vw Niv.2 - Rwl Sport Niv.3-2  
za 04-01-2020 19:00 S.C. Hoegaarden-Outgaarden Niv.2 - V.C. Bertem-Leefdaal A Niv.1  
       
vr 10-01-2020 20:30 Bodegem Kapelle United A Niv.2 - Kfc Wambeek Ternat Niv.3-2  
za 11-01-2020 14:00 V.C. Houtem-Oplinter Niv.3 - Hoger-Op Veltem Niv.2  
za 11-01-2020 14:00 K.F.C. Diest Niv.1 - Rwl Sport Niv.3-2  
za 11-01-2020 14:45 K.V.C. Haacht Niv.1 - V.C. Bertem-Leefdaal A Niv.1  
za 11-01-2020 17:00 K.F.C. Meise Niv.2 - Oud-Heverlee Leuven B Niv.3  
za 11-01-2020 17:15 S.A. Juve Mollem Vw Niv.2 - Eendracht Mazenzele Opwijk Niv.1  
za 11-01-2020 19:00 S.C. Hoegaarden-Outgaarden Niv.2 - K.A.C. Betekom Niv.3  
       
vr 17-01-2020 20:00 Rwl Sport Niv.3-2 - Sportief Rotselaar Niv.3-2  
vr 17-01-2020 20:00 Eendracht Mazenzele Opwijk Niv.1 - Bodegem Kapelle United A Niv.2  
vr 17-01-2020 20:30 Hoger-Op Veltem Niv.2 - S.C. Hoegaarden-Outgaarden Niv.2  
vr 17-01-2020 20:30 Oud-Heverlee Leuven B Niv.3 - K.V.C. Haacht Niv.1  
za 18-01-2020 15:00 K.A.C. Betekom Niv.3 - K.F.C. Meise Niv.2  
za 18-01-2020 17:15 V.C. Bertem-Leefdaal A Niv.1 - S.A. Juve Mollem Vw Niv.2  
za 18-01-2020 18:00 Kfc Wambeek Ternat Niv.3-2 - K.F.C. Diest Niv.1  
       
vr 24-01-2020 20:30 Sportief Rotselaar Niv.3-2 - Kfc Wambeek Ternat Niv.3-2  
vr 24-01-2020 20:30 Bodegem Kapelle United A Niv.2 - V.C. Bertem-Leefdaal A Niv.1  
za 25-01-2020 14:00 K.F.C. Diest Niv.1 - Eendracht Mazenzele Opwijk Niv.1  
za 25-01-2020 14:45 K.V.C. Haacht Niv.1 - K.A.C. Betekom Niv.3  
za 25-01-2020 17:00 K.F.C. Meise Niv.2 - Hoger-Op Veltem Niv.2  
za 25-01-2020 17:15 S.A. Juve Mollem Vw Niv.2 - Oud-Heverlee Leuven B Niv.3  
za 25-01-2020 19:00 S.C. Hoegaarden-Outgaarden Niv.2 - V.C. Houtem-Oplinter Niv.3  
       
vr 31-01-2020 20:00 Eendracht Mazenzele Opwijk Niv.1 - Sportief Rotselaar Niv.3-2  
vr 31-01-2020 20:30 Hoger-Op Veltem Niv.2 - K.V.C. Haacht Niv.1  
vr 31-01-2020 20:30 Oud-Heverlee Leuven B Niv.3 - Bodegem Kapelle United A Niv.2  
za 01-02-2020 14:00 V.C. Houtem-Oplinter Niv.3 - K.F.C. Meise Niv.2  
za 01-02-2020 15:00 K.A.C. Betekom Niv.3 - S.A. Juve Mollem Vw Niv.2  
za 01-02-2020 17:15 V.C. Bertem-Leefdaal A Niv.1 - K.F.C. Diest Niv.1  
za 01-02-2020 18:00 Kfc Wambeek Ternat Niv.3-2 - Rwl Sport Niv.3-2  
       
vr 07-02-2020 20:00 Rwl Sport Niv.3-2 - Eendracht Mazenzele Opwijk Niv.1  
vr 07-02-2020 20:30 Sportief Rotselaar Niv.3-2 - V.C. Bertem-Leefdaal A Niv.1  
vr 07-02-2020 20:30 Bodegem Kapelle United A Niv.2 - K.A.C. Betekom Niv.3  
za 08-02-2020 14:00 K.F.C. Diest Niv.1 - Oud-Heverlee Leuven B Niv.3  
za 08-02-2020 14:45 K.V.C. Haacht Niv.1 - V.C. Houtem-Oplinter Niv.3  
za 08-02-2020 17:00 K.F.C. Meise Niv.2 - S.C. Hoegaarden-Outgaarden Niv.2  
za 08-02-2020 17:15 S.A. Juve Mollem Vw Niv.2 - Hoger-Op Veltem Niv.2  
       
vr 14-02-2020 20:00 Eendracht Mazenzele Opwijk Niv.1 - Kfc Wambeek Ternat Niv.3-2  
vr 14-02-2020 20:30 Oud-Heverlee Leuven B Niv.3 - Sportief Rotselaar Niv.3-2  
vr 14-02-2020 20:30 Hoger-Op Veltem Niv.2 - Bodegem Kapelle United A Niv.2  
za 15-02-2020 14:00 V.C. Houtem-Oplinter Niv.3 - S.A. Juve Mollem Vw Niv.2  
za 15-02-2020 15:00 K.A.C. Betekom Niv.3 - K.F.C. Diest Niv.1  
za 15-02-2020 17:15 V.C. Bertem-Leefdaal A Niv.1 - Rwl Sport Niv.3-2  
za 15-02-2020 19:00 S.C. Hoegaarden-Outgaarden Niv.2 - K.V.C. Haacht Niv.1  
       
vr 06-03-2020 20:00 Rwl Sport Niv.3-2 - Oud-Heverlee Leuven B Niv.3  
vr 06-03-2020 20:30 Bodegem Kapelle United A Niv.2 - V.C. Houtem-Oplinter Niv.3  
vr 06-03-2020 20:30 Sportief Rotselaar Niv.3-2 - K.A.C. Betekom Niv.3  
za 07-03-2020 14:00 K.F.C. Diest Niv.1 - Hoger-Op Veltem Niv.2  
za 07-03-2020 14:45 K.V.C. Haacht Niv.1 - K.F.C. Meise Niv.2  
za 07-03-2020 17:15 S.A. Juve Mollem Vw Niv.2 - S.C. Hoegaarden-Outgaarden Niv.2  
za 07-03-2020 18:00 Kfc Wambeek Ternat Niv.3-2 - V.C. Bertem-Leefdaal A Niv.1  
       
vr 13-03-2020 20:30 Hoger-Op Veltem Niv.2 - Sportief Rotselaar Niv.3-2  
vr 13-03-2020 20:30 Oud-Heverlee Leuven B Niv.3 - Kfc Wambeek Ternat Niv.3-2  
za 14-03-2020 14:00 V.C. Houtem-Oplinter Niv.3 - K.F.C. Diest Niv.1  
za 14-03-2020 15:00 K.A.C. Betekom Niv.3 - Rwl Sport Niv.3-2  
za 14-03-2020 17:00 K.F.C. Meise Niv.2 - S.A. Juve Mollem Vw Niv.2  
za 14-03-2020 17:15 V.C. Bertem-Leefdaal A Niv.1 - Eendracht Mazenzele Opwijk Niv.1  
za 14-03-2020 19:00 S.C. Hoegaarden-Outgaarden Niv.2 - Bodegem Kapelle United A Niv.2  
       
vr 20-03-2020 20:00 Rwl Sport Niv.3-2 - Hoger-Op Veltem Niv.2  
vr 20-03-2020 20:00 Eendracht Mazenzele Opwijk Niv.1 - Oud-Heverlee Leuven B Niv.3  
vr 20-03-2020 20:30 Sportief Rotselaar Niv.3-2 - V.C. Houtem-Oplinter Niv.3  
vr 20-03-2020 20:30 Bodegem Kapelle United A Niv.2 - K.F.C. Meise Niv.2  
za 21-03-2020 14:00 K.F.C. Diest Niv.1 - S.C. Hoegaarden-Outgaarden Niv.2  
za 21-03-2020 17:15 S.A. Juve Mollem Vw Niv.2 - K.V.C. Haacht Niv.1  
za 21-03-2020 18:00 Kfc Wambeek Ternat Niv.3-2 - K.A.C. Betekom Niv.3  
       
vr 27-03-2020 20:30 Oud-Heverlee Leuven B Niv.3 - V.C. Bertem-Leefdaal A Niv.1  
vr 27-03-2020 20:30 Hoger-Op Veltem Niv.2 - Kfc Wambeek Ternat Niv.3-2  
za 28-03-2020 14:00 V.C. Houtem-Oplinter Niv.3 - Rwl Sport Niv.3-2  
za 28-03-2020 14:45 K.V.C. Haacht Niv.1 - Bodegem Kapelle United A Niv.2  
za 28-03-2020 15:00 K.A.C. Betekom Niv.3 - Eendracht Mazenzele Opwijk Niv.1  
za 28-03-2020 17:00 K.F.C. Meise Niv.2 - K.F.C. Diest Niv.1  
za 28-03-2020 19:00 S.C. Hoegaarden-Outgaarden Niv.2 - Sportief Rotselaar Niv.3-2  
       
vr 03-04-2020 20:00 Eendracht Mazenzele Opwijk Niv.1 - Hoger-Op Veltem Niv.2  
vr 03-04-2020 20:00 Rwl Sport Niv.3-2 - S.C. Hoegaarden-Outgaarden Niv.2  
vr 03-04-2020 20:30 Sportief Rotselaar Niv.3-2 - K.F.C. Meise Niv.2  
vr 03-04-2020 20:30 Bodegem Kapelle United A Niv.2 - S.A. Juve Mollem Vw Niv.2  
za 04-04-2020 14:00 K.F.C. Diest Niv.1 - K.V.C. Haacht Niv.1  
za 04-04-2020 17:15 V.C. Bertem-Leefdaal A Niv.1 - K.A.C. Betekom Niv.3  
za 04-04-2020 18:00 Kfc Wambeek Ternat Niv.3-2 - V.C. Houtem-Oplinter Niv.3  
       
vr 17-04-2020 20:00 Rwl Sport Niv.3-2 - K.V.C. Haacht Niv.1  
vr 17-04-2020 20:00 Eendracht Mazenzele Opwijk Niv.1 - S.C. Hoegaarden-Outgaarden Niv.2  
vr 17-04-2020 20:30 Sportief Rotselaar Niv.3-2 - S.A. Juve Mollem Vw Niv.2  
vr 17-04-2020 20:30 Oud-Heverlee Leuven B Niv.3 - Hoger-Op Veltem Niv.2  
za 18-04-2020 14:00 K.F.C. Diest Niv.1 - Bodegem Kapelle United A Niv.2  
za 18-04-2020 17:15 V.C. Bertem-Leefdaal A Niv.1 - V.C. Houtem-Oplinter Niv.3  
za 18-04-2020 18:00 Kfc Wambeek Ternat Niv.3-2 - K.F.C. Meise Niv.2  
       
vr 24-04-2020 20:30 Hoger-Op Veltem Niv.2 - V.C. Bertem-Leefdaal A Niv.1  
za 25-04-2020 14:00 V.C. Houtem-Oplinter Niv.3 - Eendracht Mazenzele Opwijk Niv.1  
za 25-04-2020 14:45 K.V.C. Haacht Niv.1 - Sportief Rotselaar Niv.3-2  
za 25-04-2020 15:00 K.A.C. Betekom Niv.3 - Oud-Heverlee Leuven B Niv.3  
za 25-04-2020 17:00 K.F.C. Meise Niv.2 - Rwl Sport Niv.3-2  
za 25-04-2020 17:15 S.A. Juve Mollem Vw Niv.2 - K.F.C. Diest Niv.1  
za 25-04-2020 19:00 S.C. Hoegaarden-Outgaarden Niv.2 - Kfc Wambeek Ternat Niv.3-2  

U 17

 

U 15 A

 

U 15 B

 

U 15 C

 

U13 A

 

U13 B

 

U 12 A

 

U11 A

 

U10

 

U9 A

 

U9 B

 

U9 C

 

U8 A

 

U8 B

 

U7

 

U6