holder

A-kern

Datum   Uitslag
01-09-2018 18:00 VK.LINDEN A HO.BIERBEEK A
1 - 1
01-09-2018 19:30 KFC.HERENT A SC.AARSCHOT A
1 - 4
02-09-2018 14:30 KSC.GRIMBERGEN VK.LIEDEKERKE A
0 - 1
02-09-2018 15:00 FC.BORGHT-HUMBEEK A OHR.HULDENBERG A
1 - 1
02-09-2018 15:00 KVC.STERREBEEK ERC.HOEILAART A
1 - 3
02-09-2018 15:00 VC.BERTEM-LEEFDAAL A FC.MELSBROEK A
1 - 1
02-09-2018 15:00 KFC.RHODIENNE-DE HOEK A KFC.DIEST
2 - 2
02-09-2018 15:00 HO.VELTEM A KV.TERVUREN-DUISBURG A
2 - 4
         
08-09-2018 19:30 FC.MELSBROEK A VK.LIEDEKERKE A
2 - 2
08-09-2018 20:00 OHR.HULDENBERG A VC.BERTEM-LEEFDAAL A
1 - 0
08-09-2018 20:00 HO.BIERBEEK A KVC.STERREBEEK
2 - 0
09-09-2018 14:30 KSC.GRIMBERGEN VK.LINDEN A
7 - 1
09-09-2018 15:00 KFC.DIEST KFC.HERENT A
2 - 1
09-09-2018 14:30 KV.TERVUREN-DUISBURG A KFC.RHODIENNE-DE HOEK A
0 - 6
09-09-2018 15:00 ERC.HOEILAART A HO.VELTEM A
2 - 1
09-09-2018 15:00 SC.AARSCHOT A FC.BORGHT-HUMBEEK A
0 - 2
         
15-09-2018 19:30 KFC.HERENT A KV.TERVUREN-DUISBURG A
2 - 1
         
15-09-2018 20:00 OHR.HULDENBERG A VK.LIEDEKERKE A
1 - 0
         
16-09-2018 15:00 VC.BERTEM-LEEFDAAL A SC.AARSCHOT A
2 - 1
16-09-2018 15:00 FC.BORGHT-HUMBEEK A KFC.DIEST
2 - 3
16-09-2018 15:00 ERC.HOEILAART A HO.BIERBEEK A
2 - 5
16-09-2018 15:00 HO.VELTEM A KFC.RHODIENNE-DE HOEK A
1 - 4
16-09-2018 15:00 KVC.STERREBEEK KSC.GRIMBERGEN
1 - 1
16-09-2018 15:00 VK.LINDEN A FC.MELSBROEK A
2 - 0
         
22-09-2018 20:00 KSC.GRIMBERGEN ERC.HOEILAART A
  -  
22-09-2018 19:30 KFC.DIEST VC.BERTEM-LEEFDAAL A
  -  
22-09-2018 19:30 FC.MELSBROEK A KVC.STERREBEEK
  -  
22-09-2018 20:00 OHR.HULDENBERG A VK.LINDEN A
  -  
22-09-2018 20:00 HO.BIERBEEK A HO.VELTEM A
  -  
23-09-2018 14:30 KV.TERVUREN-DUISBURG A FC.BORGHT-HUMBEEK A
  -  
23-09-2018 15:00 SC.AARSCHOT A VK.LIEDEKERKE A
  -  
23-09-2018 15:00 KFC.RHODIENNE-DE HOEK A KFC.HERENT A
  -  
         
29-09-2018 20:00 HO.BIERBEEK A KSC.GRIMBERGEN
  -  
30-09-2018 15:00 VK.LINDEN A SC.AARSCHOT A
  -  
30-09-2018 15:00 FC.BORGHT-HUMBEEK A KFC.RHODIENNE-DE HOEK A
  -  
30-09-2018 15:00 KVC.STERREBEEK OHR.HULDENBERG A
  -  
30-09-2018 15:00 HO.VELTEM A KFC.HERENT A
  -  
30-09-2018 15:00 VC.BERTEM-LEEFDAAL A KV.TERVUREN-DUISBURG A
  -  
30-09-2018 15:00 ERC.HOEILAART A FC.MELSBROEK A
  -  
30-09-2018 15:00 VK.LIEDEKERKE A KFC.DIEST
  -  
         
06-10-2018 19:30 KFC.DIEST VK.LINDEN A
  -  
06-10-2018 19:30 FC.MELSBROEK A HO.BIERBEEK A
  -  
06-10-2018 19:30 KFC.HERENT A FC.BORGHT-HUMBEEK A
  -  
06-10-2018 20:00 OHR.HULDENBERG A ERC.HOEILAART A
  -  
07-10-2018 14:30 KSC.GRIMBERGEN HO.VELTEM A
  -  
07-10-2018 14:30 KV.TERVUREN-DUISBURG A VK.LIEDEKERKE A
  -  
07-10-2018 15:00 SC.AARSCHOT A KVC.STERREBEEK
  -  
07-10-2018 15:00 KFC.RHODIENNE-DE HOEK A VC.BERTEM-LEEFDAAL A
  -  
         
14-10-2018 16:00 HO.BIERBEEK A OHR.HULDENBERG A
  -  
14-10-2018 15:00 HO.VELTEM A FC.BORGHT-HUMBEEK A
  -  
14-10-2018 15:00 VK.LIEDEKERKE A KFC.RHODIENNE-DE HOEK A
  -  
14-10-2018 15:00 VK.LINDEN A KV.TERVUREN-DUISBURG A
  -  
14-10-2018 15:00 VC.BERTEM-LEEFDAAL A KFC.HERENT A
  -  
14-10-2018 15:00 KVC.STERREBEEK KFC.DIEST
  -  
14-10-2018 15:00 KSC.GRIMBERGEN FC.MELSBROEK A
  -  
14-10-2018 15:00 ERC.HOEILAART A SC.AARSCHOT A
  -  
         
20-10-2018 19:30 FC.MELSBROEK A HO.VELTEM A
  -  
20-10-2018 19:30 KFC.HERENT A VK.LIEDEKERKE A
  -  
20-10-2018 20:00 OHR.HULDENBERG A KSC.GRIMBERGEN
  -  
21-10-2018 15:00 KFC.DIEST ERC.HOEILAART A
  -  
21-10-2018 14:30 KV.TERVUREN-DUISBURG A KVC.STERREBEEK
  -  
21-10-2018 15:00 SC.AARSCHOT A HO.BIERBEEK A
  -  
21-10-2018 15:00 KFC.RHODIENNE-DE HOEK A VK.LINDEN A
  -  
21-10-2018 15:00 FC.BORGHT-HUMBEEK A VC.BERTEM-LEEFDAAL A
  -  
         
27-10-2018 19:30 FC.MELSBROEK A OHR.HULDENBERG A
  -  
27-10-2018 20:00 HO.BIERBEEK A KFC.DIEST
  -  
28-10-2018 15:00 VK.LINDEN A KFC.HERENT A
  -  
28-10-2018 15:00 KSC.GRIMBERGEN SC.AARSCHOT A
  -  
28-10-2018 15:00 KVC.STERREBEEK KFC.RHODIENNE-DE HOEK A
  -  
28-10-2018 15:00 VK.LIEDEKERKE A FC.BORGHT-HUMBEEK A
  -  
28-10-2018 15:00 ERC.HOEILAART A KV.TERVUREN-DUISBURG A
  -  
28-10-2018 15:00 HO.VELTEM A VC.BERTEM-LEEFDAAL A
  -  
         
03-11-2018 19:30 KFC.HERENT A KVC.STERREBEEK
  -  
03-11-2018 19:30 KFC.DIEST KSC.GRIMBERGEN
  -  
03-11-2018 20:00 OHR.HULDENBERG A HO.VELTEM A
  -  
04-11-2018 14:30 KV.TERVUREN-DUISBURG A HO.BIERBEEK A
  -  
04-11-2018 15:00 VC.BERTEM-LEEFDAAL A VK.LIEDEKERKE A
  -  
04-11-2018 14:30 FC.BORGHT-HUMBEEK A VK.LINDEN A
  -  
04-11-2018 14:30 SC.AARSCHOT A FC.MELSBROEK A
  -  
04-11-2018 14:30 KFC.RHODIENNE-DE HOEK A ERC.HOEILAART A
  -  
         
10-11-2018 20:00 KSC.GRIMBERGEN KV.TERVUREN-DUISBURG A
  -  
10-11-2018 19:30 FC.MELSBROEK A KFC.DIEST
  -  
10-11-2018 20:00 OHR.HULDENBERG A SC.AARSCHOT A
  -  
10-11-2018 20:00 HO.BIERBEEK A KFC.RHODIENNE-DE HOEK A
  -  
11-11-2018 14:30 VK.LINDEN A VC.BERTEM-LEEFDAAL A
  -  
11-11-2018 15:00 KVC.STERREBEEK FC.BORGHT-HUMBEEK A
  -  
11-11-2018 15:00 ERC.HOEILAART A KFC.HERENT A
  -  
11-11-2018 15:00 HO.VELTEM A VK.LIEDEKERKE A
  -  
         
17-11-2018 19:30 KFC.HERENT A HO.BIERBEEK A
  -  
17-11-2018 19:30 KFC.DIEST OHR.HULDENBERG A
  -  
18-11-2018 14:30 KV.TERVUREN-DUISBURG A FC.MELSBROEK A
  -  
18-11-2018 14:30 VK.LIEDEKERKE A VK.LINDEN A
  -  
18-11-2018 15:00 VC.BERTEM-LEEFDAAL A KVC.STERREBEEK
  -  
18-11-2018 14:30 KFC.RHODIENNE-DE HOEK A KSC.GRIMBERGEN
  -  
18-11-2018 14:30 SC.AARSCHOT A HO.VELTEM A
  -  
18-11-2018 14:30 FC.BORGHT-HUMBEEK A ERC.HOEILAART A
  -  
         
24-11-2018 19:30 FC.MELSBROEK A KFC.RHODIENNE-DE HOEK A
  -  
24-11-2018 20:00 HO.BIERBEEK A FC.BORGHT-HUMBEEK A
  -  
24-11-2018 20:00 OHR.HULDENBERG A KV.TERVUREN-DUISBURG A
  -  
25-11-2018 14:30 KSC.GRIMBERGEN KFC.HERENT A
  -  
25-11-2018 15:00 HO.VELTEM A VK.LINDEN A
  -  
25-11-2018 15:00 KVC.STERREBEEK VK.LIEDEKERKE A
  -  
25-11-2018 15:00 ERC.HOEILAART A VC.BERTEM-LEEFDAAL A
  -  
25-11-2018 14:30 SC.AARSCHOT A KFC.DIEST
  -  
         
01-12-2018 19:30 KFC.HERENT A FC.MELSBROEK A
  -  
02-12-2018 14:30 VK.LINDEN A KVC.STERREBEEK
  -  
02-12-2018 14:30 KV.TERVUREN-DUISBURG A SC.AARSCHOT A
  -  
02-12-2018 14:30 VK.LIEDEKERKE A ERC.HOEILAART A
  -  
02-12-2018 15:00 VC.BERTEM-LEEFDAAL A HO.BIERBEEK A
  -  
02-12-2018 15:00 HO.VELTEM A KFC.DIEST
  -  
02-12-2018 14:30 FC.BORGHT-HUMBEEK A KSC.GRIMBERGEN
  -  
02-12-2018 14:30 KFC.RHODIENNE-DE HOEK A OHR.HULDENBERG A
  -  
         
08-12-2018 19:30 KFC.DIEST KV.TERVUREN-DUISBURG A
  -  
08-12-2018 19:30 FC.MELSBROEK A FC.BORGHT-HUMBEEK A
  -  
08-12-2018 20:00 OHR.HULDENBERG A KFC.HERENT A
  -  
08-12-2018 20:00 HO.BIERBEEK A VK.LIEDEKERKE A
  -  
09-12-2018 14:30 KSC.GRIMBERGEN VC.BERTEM-LEEFDAAL A
  -  
09-12-2018 15:00 ERC.HOEILAART A VK.LINDEN A
  -  
09-12-2018 15:00 KVC.STERREBEEK HO.VELTEM A
  -  
09-12-2018 14:30 SC.AARSCHOT A KFC.RHODIENNE-DE HOEK A
  -  
         
15-12-2018 19:30 FC.MELSBROEK A VC.BERTEM-LEEFDAAL A
  -  
15-12-2018 19:30 KFC.DIEST KFC.RHODIENNE-DE HOEK A
  -  
15-12-2018 20:00 OHR.HULDENBERG A FC.BORGHT-HUMBEEK A
  -  
15-12-2018 20:00 HO.BIERBEEK A VK.LINDEN A
  -  
16-12-2018 14:30 VK.LIEDEKERKE A KSC.GRIMBERGEN
  -  
16-12-2018 14:30 KV.TERVUREN-DUISBURG A HO.VELTEM A
  -  
16-12-2018 15:00 ERC.HOEILAART A KVC.STERREBEEK
  -  
16-12-2018 14:30 SC.AARSCHOT A KFC.HERENT A
  -  
         
05-01-2019 19:30 KFC.HERENT A KFC.DIEST
  -  
06-01-2019 14:30 VK.LINDEN A KSC.GRIMBERGEN
  -  
06-01-2019 14:30 VK.LIEDEKERKE A FC.MELSBROEK A
  -  
06-01-2019 15:00 KVC.STERREBEEK HO.BIERBEEK A
  -  
06-01-2019 15:00 VC.BERTEM-LEEFDAAL A OHR.HULDENBERG A
  -  
06-01-2019 15:00 HO.VELTEM A ERC.HOEILAART A
  -  
06-01-2019 14:30 FC.BORGHT-HUMBEEK A SC.AARSCHOT A
  -  
06-01-2019 14:30 KFC.RHODIENNE-DE HOEK A KV.TERVUREN-DUISBURG A
  -  
         
12-01-2019 19:30 KFC.DIEST FC.BORGHT-HUMBEEK A
  -  
12-01-2019 19:30 FC.MELSBROEK A VK.LINDEN A
  -  
12-01-2019 20:00 HO.BIERBEEK A ERC.HOEILAART A
  -  
13-01-2019 14:30 KSC.GRIMBERGEN KVC.STERREBEEK
  -  
         
13-01-2019 14:30 VK.LIEDEKERKE A OHR.HULDENBERG A
  -  
         
13-01-2019 14:30 KV.TERVUREN-DUISBURG A KFC.HERENT A
  -  
13-01-2019 14:30 KFC.RHODIENNE-DE HOEK A HO.VELTEM A
  -  
13-01-2019 14:30 SC.AARSCHOT A VC.BERTEM-LEEFDAAL A
  -  
         
19-01-2019 19:30 KFC.HERENT A KFC.RHODIENNE-DE HOEK A
  -  
20-01-2019 15:00 VK.LINDEN A OHR.HULDENBERG A
  -  
20-01-2019 15:00 VK.LIEDEKERKE A SC.AARSCHOT A
  -  
20-01-2019 15:00 KVC.STERREBEEK FC.MELSBROEK A
  -  
20-01-2019 15:00 FC.BORGHT-HUMBEEK A KV.TERVUREN-DUISBURG A
  -  
20-01-2019 15:00 VC.BERTEM-LEEFDAAL A KFC.DIEST
  -  
20-01-2019 15:00 HO.VELTEM A HO.BIERBEEK A
  -  
20-01-2019 15:00 ERC.HOEILAART A KSC.GRIMBERGEN
  -  
         
26-01-2019 19:30 FC.MELSBROEK A ERC.HOEILAART A
  -  
26-01-2019 19:30 KFC.DIEST VK.LIEDEKERKE A
  -  
26-01-2019 19:30 KFC.HERENT A HO.VELTEM A
  -  
26-01-2019 20:00 OHR.HULDENBERG A KVC.STERREBEEK
  -  
27-01-2019 14:30 KSC.GRIMBERGEN HO.BIERBEEK A
  -  
27-01-2019 14:30 KV.TERVUREN-DUISBURG A VC.BERTEM-LEEFDAAL A
  -  
27-01-2019 15:00 SC.AARSCHOT A VK.LINDEN A
  -  
27-01-2019 15:00 KFC.RHODIENNE-DE HOEK A FC.BORGHT-HUMBEEK A
  -  
         
02-02-2019 20:00 HO.BIERBEEK A FC.MELSBROEK A
  -  
03-02-2019 15:00 ERC.HOEILAART A OHR.HULDENBERG A
  -  
03-02-2019 15:00 VK.LINDEN A KFC.DIEST
  -  
03-02-2019 15:00 VK.LIEDEKERKE A KV.TERVUREN-DUISBURG A
  -  
03-02-2019 15:00 KVC.STERREBEEK SC.AARSCHOT A
  -  
03-02-2019 15:00 FC.BORGHT-HUMBEEK A KFC.HERENT A
  -  
03-02-2019 15:00 VC.BERTEM-LEEFDAAL A KFC.RHODIENNE-DE HOEK A
  -  
03-02-2019 15:00 HO.VELTEM A KSC.GRIMBERGEN
  -  
         
09-02-2019 19:30 KFC.DIEST KVC.STERREBEEK
  -  
09-02-2019 19:30 KFC.HERENT A VC.BERTEM-LEEFDAAL A
  -  
09-02-2019 19:30 FC.MELSBROEK A KSC.GRIMBERGEN
  -  
09-02-2019 20:00 OHR.HULDENBERG A HO.BIERBEEK A
  -  
10-02-2019 14:30 KV.TERVUREN-DUISBURG A VK.LINDEN A
  -  
10-02-2019 15:00 KFC.RHODIENNE-DE HOEK A VK.LIEDEKERKE A
  -  
10-02-2019 15:00 FC.BORGHT-HUMBEEK A HO.VELTEM A
  -  
10-02-2019 15:00 SC.AARSCHOT A ERC.HOEILAART A
  -  
         
16-02-2019 20:00 HO.BIERBEEK A SC.AARSCHOT A
  -  
17-02-2019 15:00 VC.BERTEM-LEEFDAAL A FC.BORGHT-HUMBEEK A
  -  
17-02-2019 15:00 KSC.GRIMBERGEN OHR.HULDENBERG A
  -  
17-02-2019 15:00 VK.LINDEN A KFC.RHODIENNE-DE HOEK A
  -  
17-02-2019 15:00 HO.VELTEM A FC.MELSBROEK A
  -  
17-02-2019 15:00 VK.LIEDEKERKE A KFC.HERENT A
  -  
17-02-2019 15:00 KVC.STERREBEEK KV.TERVUREN-DUISBURG A
  -  
17-02-2019 15:00 ERC.HOEILAART A KFC.DIEST
  -  
         
23-02-2019 19:30 KFC.DIEST HO.BIERBEEK A
  -  
23-02-2019 19:30 KFC.HERENT A VK.LINDEN A
  -  
23-02-2019 20:00 OHR.HULDENBERG A FC.MELSBROEK A
  -  
24-02-2019 14:30 KV.TERVUREN-DUISBURG A ERC.HOEILAART A
  -  
24-02-2019 15:00 KFC.RHODIENNE-DE HOEK A KVC.STERREBEEK
  -  
24-02-2019 15:00 SC.AARSCHOT A KSC.GRIMBERGEN
  -  
24-02-2019 15:00 VC.BERTEM-LEEFDAAL A HO.VELTEM A
  -  
24-02-2019 15:00 FC.BORGHT-HUMBEEK A VK.LIEDEKERKE A
  -  
         
16-03-2019 19:30 FC.MELSBROEK A SC.AARSCHOT A
  -  
16-03-2019 20:00 HO.BIERBEEK A KV.TERVUREN-DUISBURG A
  -  
17-03-2019 15:00 VK.LINDEN A FC.BORGHT-HUMBEEK A
  -  
17-03-2019 15:00 VK.LIEDEKERKE A VC.BERTEM-LEEFDAAL A
  -  
17-03-2019 15:00 KVC.STERREBEEK KFC.HERENT A
  -  
17-03-2019 15:00 HO.VELTEM A OHR.HULDENBERG A
  -  
17-03-2019 15:00 KSC.GRIMBERGEN KFC.DIEST
  -  
17-03-2019 15:00 ERC.HOEILAART A KFC.RHODIENNE-DE HOEK A
  -  
         
23-03-2019 19:30 KFC.DIEST FC.MELSBROEK A
  -  
23-03-2019 19:30 KFC.HERENT A ERC.HOEILAART A
  -  
24-03-2019 14:30 KV.TERVUREN-DUISBURG A KSC.GRIMBERGEN
  -  
24-03-2019 15:00 VC.BERTEM-LEEFDAAL A VK.LINDEN A
  -  
24-03-2019 15:00 VK.LIEDEKERKE A HO.VELTEM A
  -  
24-03-2019 15:00 KFC.RHODIENNE-DE HOEK A HO.BIERBEEK A
  -  
24-03-2019 15:00 FC.BORGHT-HUMBEEK A KVC.STERREBEEK
  -  
24-03-2019 15:00 SC.AARSCHOT A OHR.HULDENBERG A
  -  
         
30-03-2019 19:30 FC.MELSBROEK A KV.TERVUREN-DUISBURG A
  -  
30-03-2019 20:00 OHR.HULDENBERG A KFC.DIEST
  -  
30-03-2019 20:00 HO.BIERBEEK A KFC.HERENT A
  -  
31-03-2019 15:00 ERC.HOEILAART A FC.BORGHT-HUMBEEK A
  -  
31-03-2019 15:00 KVC.STERREBEEK VC.BERTEM-LEEFDAAL A
  -  
31-03-2019 15:00 KSC.GRIMBERGEN KFC.RHODIENNE-DE HOEK A
  -  
31-03-2019 15:00 VK.LINDEN A VK.LIEDEKERKE A
  -  
31-03-2019 15:00 HO.VELTEM A SC.AARSCHOT A
  -  
         
06-04-2019 19:30 KFC.DIEST SC.AARSCHOT A
  -  
06-04-2019 19:30 KFC.HERENT A KSC.GRIMBERGEN
  -  
07-04-2019 14:30 KV.TERVUREN-DUISBURG A OHR.HULDENBERG A
  -  
07-04-2019 15:00 VK.LIEDEKERKE A KVC.STERREBEEK
  -  
07-04-2019 15:00 FC.BORGHT-HUMBEEK A HO.BIERBEEK A
  -  
07-04-2019 15:00 VK.LINDEN A HO.VELTEM A
  -  
07-04-2019 15:00 VC.BERTEM-LEEFDAAL A ERC.HOEILAART A
  -  
07-04-2019 15:00 KFC.RHODIENNE-DE HOEK A FC.MELSBROEK A
  -  
         
28-04-2019 15:00 KFC.DIEST HO.VELTEM A
  -  
28-04-2019 15:00 KSC.GRIMBERGEN FC.BORGHT-HUMBEEK A
  -  
28-04-2019 15:00 FC.MELSBROEK A KFC.HERENT A
  -  
28-04-2019 15:00 ERC.HOEILAART A VK.LIEDEKERKE A
  -  
28-04-2019 15:00 HO.BIERBEEK A VC.BERTEM-LEEFDAAL A
  -  
28-04-2019 15:00 SC.AARSCHOT A KV.TERVUREN-DUISBURG A
  -  
28-04-2019 15:00 OHR.HULDENBERG A KFC.RHODIENNE-DE HOEK A
  -  
28-04-2019 15:00 KVC.STERREBEEK VK.LINDEN A
  -  
         
05-05-2019 14:30 KV.TERVUREN-DUISBURG A KFC.DIEST
  -  
05-05-2019 15:00 HO.VELTEM A KVC.STERREBEEK
  -  
05-05-2019 15:00 VK.LINDEN A ERC.HOEILAART A
  -  
05-05-2019 15:00 VC.BERTEM-LEEFDAAL A KSC.GRIMBERGEN
  -  
05-05-2019 15:00 KFC.RHODIENNE-DE HOEK A SC.AARSCHOT A
  -  
05-05-2019 15:00 VK.LIEDEKERKE A HO.BIERBEEK A
  -  
05-05-2019 15:00 FC.BORGHT-HUMBEEK A FC.MELSBROEK A
  -  
05-05-2019 15:00 KFC.HERENT A OHR.HULDENBERG A
  -  

 

Legende
PP = Uitgesteld
ST = Stopgezet
AMC = Algemeen forfait
 
F1 = Forfait 1 ploeg
FI = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 1 ploeg
F2 = Forfait 2 ploegen
FF = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 2 ploegen

Reserven

Datum   Uitslag
31-08-2018 18:30 KORBEEK SP. HO.BIERBEEK
1 - 3
31-08-2018 20:00 FC.MOORSEL K.ST.HAASRODE B
2 - 2
31-08-2018 20:00 KFC.DIEST SP.ERPS-KWERPS A
4 - 0
31-08-2018 20:15 KVC.STERREBEEK KVC.KESSEL-LO 2000 A
2 - 2
01-09-2018 14:00 OHR.HULDENBERG A SP.KORTENBERG
6 - 3
01-09-2018 15:00 RC.MELDERT A SP.ROOSBEEK-NEERVELP
0 - 7
         
07-09-2018 20:00 KVC.KESSEL-LO 2000 A RC.MELDERT A
7 - 1
07-09-2018 20:30 K.ST.HAASRODE B KFC.DIEST
1 - 3
07-09-2018 20:30 HO.BIERBEEK FC.MOORSEL
5 - 2
07-09-2018 20:30 VC.BERTEM-LEEFDAAL A KORBEEK SP.
1 - 3
08-09-2018 14:30 SP.ERPS-KWERPS A OHR.HULDENBERG A
9 - 3
08-09-2018 15:00 SP.ROOSBEEK-NEERVELP EENDR.EIZER A
13 - 0
08-09-2018 17:30 SP.KORTENBERG KVC.STERREBEEK
3 - 2
         
14-09-2018 20:00 KFC.DIEST HO.BIERBEEK
7 - 0
14-09-2018 20:00 FC.MOORSEL VC.BERTEM-LEEFDAAL A
3 - 3
15-09-2018 18:00 KVC.STERREBEEK SP.ERPS-KWERPS A
5 - 0
15-09-2018 14:00 OHR.HULDENBERG A K.ST.HAASRODE B
1 - 3
         
15-09-2018 15:00 KORBEEK SP. EENDR.EIZER A
4 - 2
         
15-09-2018 15:00 SP.ROOSBEEK-NEERVELP KVC.KESSEL-LO 2000 A
5 - 2
15-09-2018 15:00 RC.MELDERT A SP.KORTENBERG
9 - 0
         
21-09-2018 20:00 KVC.KESSEL-LO 2000 A EENDR.EIZER A
  -  
21-09-2018 20:30 K.ST.HAASRODE B KVC.STERREBEEK
  -  
21-09-2018 20:30 VC.BERTEM-LEEFDAAL A KFC.DIEST
  -  
21-09-2018 20:30 HO.BIERBEEK OHR.HULDENBERG A
  -  
22-09-2018 15:00 KORBEEK SP. FC.MOORSEL
  -  
22-09-2018 17:30 SP.KORTENBERG SP.ROOSBEEK-NEERVELP
  -  
         
28-09-2018 20:00 KVC.KESSEL-LO 2000 A SP.KORTENBERG
  -  
28-09-2018 20:00 KFC.DIEST KORBEEK SP.
  -  
28-09-2018 20:15 KVC.STERREBEEK HO.BIERBEEK
  -  
29-09-2018 14:00 OHR.HULDENBERG A VC.BERTEM-LEEFDAAL A
  -  
29-09-2018 15:00 EENDR.EIZER A FC.MOORSEL
  -  
29-09-2018 15:00 RC.MELDERT A K.ST.HAASRODE B
  -  
29-09-2018 15:00 SP.ROOSBEEK-NEERVELP SP.ERPS-KWERPS A
  -  
         
04-10-2018 20:00 FC.MOORSEL KFC.DIEST
  -  
05-10-2018 20:30 HO.BIERBEEK RC.MELDERT A
  -  
05-10-2018 20:30 K.ST.HAASRODE B SP.ROOSBEEK-NEERVELP
  -  
05-10-2018 20:30 VC.BERTEM-LEEFDAAL A KVC.STERREBEEK
  -  
06-10-2018 14:30 SP.ERPS-KWERPS A KVC.KESSEL-LO 2000 A
  -  
06-10-2018 15:00 KORBEEK SP. OHR.HULDENBERG A
  -  
06-10-2018 17:30 SP.KORTENBERG EENDR.EIZER A
  -  
         
12-10-2018 20:00 KVC.KESSEL-LO 2000 A K.ST.HAASRODE B
  -  
12-10-2018 20:15 KVC.STERREBEEK KORBEEK SP.
  -  
13-10-2018 14:00 OHR.HULDENBERG A FC.MOORSEL
  -  
13-10-2018 15:00 EENDR.EIZER A KFC.DIEST
  -  
13-10-2018 15:00 RC.MELDERT A VC.BERTEM-LEEFDAAL A
  -  
13-10-2018 15:00 SP.ROOSBEEK-NEERVELP HO.BIERBEEK
  -  
13-10-2018 17:30 SP.KORTENBERG SP.ERPS-KWERPS A
  -  
         
19-10-2018 20:00 FC.MOORSEL KVC.STERREBEEK
  -  
19-10-2018 20:00 KFC.DIEST OHR.HULDENBERG A
  -  
19-10-2018 20:30 VC.BERTEM-LEEFDAAL A SP.ROOSBEEK-NEERVELP
  -  
19-10-2018 20:30 HO.BIERBEEK KVC.KESSEL-LO 2000 A
  -  
19-10-2018 20:30 K.ST.HAASRODE B SP.KORTENBERG
  -  
20-10-2018 14:30 SP.ERPS-KWERPS A EENDR.EIZER A
  -  
20-10-2018 15:00 KORBEEK SP. RC.MELDERT A
  -  
         
27-10-2018 14:30 EENDR.EIZER A VC.BERTEM-LEEFDAAL A
  -  
         
27-10-2018 14:30 SP.ERPS-KWERPS A RC.MELDERT A
  -  
         
02-11-2018 20:00 KVC.KESSEL-LO 2000 A VC.BERTEM-LEEFDAAL A
  -  
02-11-2018 20:15 KVC.STERREBEEK KFC.DIEST
  -  
03-11-2018 14:30 RC.MELDERT A FC.MOORSEL
  -  
03-11-2018 14:30 SP.ERPS-KWERPS A K.ST.HAASRODE B
  -  
03-11-2018 17:30 SP.KORTENBERG HO.BIERBEEK
  -  
03-11-2018 14:30 SP.ROOSBEEK-NEERVELP KORBEEK SP.
  -  
03-11-2018 14:30 EENDR.EIZER A OHR.HULDENBERG A
  -  
         
09-11-2018 20:00 KFC.DIEST RC.MELDERT A
  -  
09-11-2018 20:00 FC.MOORSEL SP.ROOSBEEK-NEERVELP
  -  
09-11-2018 20:30 K.ST.HAASRODE B EENDR.EIZER A
  -  
09-11-2018 20:30 VC.BERTEM-LEEFDAAL A SP.KORTENBERG
  -  
09-11-2018 20:30 HO.BIERBEEK SP.ERPS-KWERPS A
  -  
10-11-2018 14:00 OHR.HULDENBERG A KVC.STERREBEEK
  -  
10-11-2018 14:30 KORBEEK SP. KVC.KESSEL-LO 2000 A
  -  
         
16-11-2018 20:00 KVC.KESSEL-LO 2000 A FC.MOORSEL
  -  
16-11-2018 20:30 K.ST.HAASRODE B HO.BIERBEEK
  -  
17-11-2018 14:30 RC.MELDERT A OHR.HULDENBERG A
  -  
17-11-2018 14:30 SP.ERPS-KWERPS A VC.BERTEM-LEEFDAAL A
  -  
17-11-2018 17:30 SP.KORTENBERG KORBEEK SP.
  -  
17-11-2018 14:30 EENDR.EIZER A KVC.STERREBEEK
  -  
17-11-2018 14:30 SP.ROOSBEEK-NEERVELP KFC.DIEST
  -  
         
23-11-2018 20:00 FC.MOORSEL SP.KORTENBERG
  -  
23-11-2018 20:00 KFC.DIEST KVC.KESSEL-LO 2000 A
  -  
23-11-2018 20:15 KVC.STERREBEEK RC.MELDERT A
  -  
23-11-2018 20:30 VC.BERTEM-LEEFDAAL A K.ST.HAASRODE B
  -  
24-11-2018 14:00 OHR.HULDENBERG A SP.ROOSBEEK-NEERVELP
  -  
24-11-2018 14:30 EENDR.EIZER A HO.BIERBEEK
  -  
24-11-2018 14:30 KORBEEK SP. SP.ERPS-KWERPS A
  -  
         
30-11-2018 20:00 KVC.KESSEL-LO 2000 A OHR.HULDENBERG A
  -  
30-11-2018 20:30 K.ST.HAASRODE B KORBEEK SP.
  -  
30-11-2018 20:30 HO.BIERBEEK VC.BERTEM-LEEFDAAL A
  -  
01-12-2018 14:30 RC.MELDERT A EENDR.EIZER A
  -  
01-12-2018 14:30 SP.ERPS-KWERPS A FC.MOORSEL
  -  
01-12-2018 17:30 SP.KORTENBERG KFC.DIEST
  -  
01-12-2018 14:30 SP.ROOSBEEK-NEERVELP KVC.STERREBEEK
  -  
         
07-12-2018 20:00 KVC.KESSEL-LO 2000 A KVC.STERREBEEK
  -  
07-12-2018 20:30 K.ST.HAASRODE B FC.MOORSEL
  -  
07-12-2018 20:30 HO.BIERBEEK KORBEEK SP.
  -  
07-12-2018 20:30 VC.BERTEM-LEEFDAAL A EENDR.EIZER A
  -  
08-12-2018 14:30 SP.ERPS-KWERPS A KFC.DIEST
  -  
08-12-2018 17:30 SP.KORTENBERG OHR.HULDENBERG A
  -  
08-12-2018 14:30 SP.ROOSBEEK-NEERVELP RC.MELDERT A
  -  
         
14-12-2018 20:00 FC.MOORSEL HO.BIERBEEK
  -  
14-12-2018 20:00 KFC.DIEST K.ST.HAASRODE B
  -  
14-12-2018 20:15 KVC.STERREBEEK SP.KORTENBERG
  -  
15-12-2018 14:00 OHR.HULDENBERG A SP.ERPS-KWERPS A
  -  
15-12-2018 14:30 RC.MELDERT A KVC.KESSEL-LO 2000 A
  -  
15-12-2018 14:30 EENDR.EIZER A SP.ROOSBEEK-NEERVELP
  -  
15-12-2018 14:30 KORBEEK SP. VC.BERTEM-LEEFDAAL A
  -  
         
11-01-2019 20:00 KVC.KESSEL-LO 2000 A SP.ROOSBEEK-NEERVELP
  -  
11-01-2019 20:30 K.ST.HAASRODE B OHR.HULDENBERG A
  -  
11-01-2019 20:30 VC.BERTEM-LEEFDAAL A FC.MOORSEL
  -  
11-01-2019 20:30 HO.BIERBEEK KFC.DIEST
  -  
         
12-01-2019 14:30 EENDR.EIZER A KORBEEK SP.
  -  
         
12-01-2019 14:30 SP.ERPS-KWERPS A KVC.STERREBEEK
  -  
12-01-2019 17:30 SP.KORTENBERG RC.MELDERT A
  -  
         
18-01-2019 20:00 KFC.DIEST VC.BERTEM-LEEFDAAL A
  -  
18-01-2019 20:00 FC.MOORSEL KORBEEK SP.
  -  
18-01-2019 20:15 KVC.STERREBEEK K.ST.HAASRODE B
  -  
19-01-2019 14:00 OHR.HULDENBERG A HO.BIERBEEK
  -  
19-01-2019 15:00 RC.MELDERT A SP.ERPS-KWERPS A
  -  
19-01-2019 15:00 EENDR.EIZER A KVC.KESSEL-LO 2000 A
  -  
19-01-2019 15:00 SP.ROOSBEEK-NEERVELP SP.KORTENBERG
  -  
         
25-01-2019 20:00 FC.MOORSEL EENDR.EIZER A
  -  
25-01-2019 20:30 VC.BERTEM-LEEFDAAL A OHR.HULDENBERG A
  -  
25-01-2019 20:30 K.ST.HAASRODE B RC.MELDERT A
  -  
25-01-2019 20:30 HO.BIERBEEK KVC.STERREBEEK
  -  
26-01-2019 14:30 SP.ERPS-KWERPS A SP.ROOSBEEK-NEERVELP
  -  
26-01-2019 15:00 KORBEEK SP. KFC.DIEST
  -  
26-01-2019 17:30 SP.KORTENBERG KVC.KESSEL-LO 2000 A
  -  
         
08-02-2019 20:00 KVC.KESSEL-LO 2000 A SP.ERPS-KWERPS A
  -  
08-02-2019 20:00 KFC.DIEST FC.MOORSEL
  -  
08-02-2019 20:15 KVC.STERREBEEK VC.BERTEM-LEEFDAAL A
  -  
09-02-2019 14:00 OHR.HULDENBERG A KORBEEK SP.
  -  
09-02-2019 15:00 RC.MELDERT A HO.BIERBEEK
  -  
09-02-2019 15:00 EENDR.EIZER A SP.KORTENBERG
  -  
09-02-2019 15:00 SP.ROOSBEEK-NEERVELP K.ST.HAASRODE B
  -  
         
15-02-2019 20:00 KFC.DIEST EENDR.EIZER A
  -  
15-02-2019 20:00 FC.MOORSEL OHR.HULDENBERG A
  -  
15-02-2019 20:30 K.ST.HAASRODE B KVC.KESSEL-LO 2000 A
  -  
15-02-2019 20:30 HO.BIERBEEK SP.ROOSBEEK-NEERVELP
  -  
15-02-2019 20:30 VC.BERTEM-LEEFDAAL A RC.MELDERT A
  -  
16-02-2019 14:30 SP.ERPS-KWERPS A SP.KORTENBERG
  -  
16-02-2019 15:00 KORBEEK SP. KVC.STERREBEEK
  -  
         
22-02-2019 20:00 KVC.KESSEL-LO 2000 A HO.BIERBEEK
  -  
22-02-2019 20:15 KVC.STERREBEEK FC.MOORSEL
  -  
23-02-2019 14:00 OHR.HULDENBERG A KFC.DIEST
  -  
23-02-2019 15:00 RC.MELDERT A KORBEEK SP.
  -  
23-02-2019 15:00 EENDR.EIZER A SP.ERPS-KWERPS A
  -  
23-02-2019 15:00 SP.ROOSBEEK-NEERVELP VC.BERTEM-LEEFDAAL A
  -  
23-02-2019 17:30 SP.KORTENBERG K.ST.HAASRODE B
  -  
         
15-03-2019 20:00 KFC.DIEST KVC.STERREBEEK
  -  
15-03-2019 20:00 FC.MOORSEL RC.MELDERT A
  -  
15-03-2019 20:30 VC.BERTEM-LEEFDAAL A KVC.KESSEL-LO 2000 A
  -  
15-03-2019 20:30 K.ST.HAASRODE B SP.ERPS-KWERPS A
  -  
15-03-2019 20:30 HO.BIERBEEK SP.KORTENBERG
  -  
16-03-2019 14:00 OHR.HULDENBERG A EENDR.EIZER A
  -  
16-03-2019 15:00 KORBEEK SP. SP.ROOSBEEK-NEERVELP
  -  
         
22-03-2019 20:00 KVC.KESSEL-LO 2000 A KORBEEK SP.
  -  
22-03-2019 20:15 KVC.STERREBEEK OHR.HULDENBERG A
  -  
23-03-2019 14:30 SP.ERPS-KWERPS A HO.BIERBEEK
  -  
23-03-2019 15:00 EENDR.EIZER A K.ST.HAASRODE B
  -  
23-03-2019 15:00 SP.ROOSBEEK-NEERVELP FC.MOORSEL
  -  
23-03-2019 15:00 RC.MELDERT A KFC.DIEST
  -  
23-03-2019 17:30 SP.KORTENBERG VC.BERTEM-LEEFDAAL A
  -  
         
29-03-2019 20:00 KFC.DIEST SP.ROOSBEEK-NEERVELP
  -  
29-03-2019 20:00 FC.MOORSEL KVC.KESSEL-LO 2000 A
  -  
29-03-2019 20:15 KVC.STERREBEEK EENDR.EIZER A
  -  
29-03-2019 20:30 HO.BIERBEEK K.ST.HAASRODE B
  -  
29-03-2019 20:30 VC.BERTEM-LEEFDAAL A SP.ERPS-KWERPS A
  -  
30-03-2019 14:00 OHR.HULDENBERG A RC.MELDERT A
  -  
30-03-2019 15:00 KORBEEK SP. SP.KORTENBERG
  -  
         
05-04-2019 20:00 KVC.KESSEL-LO 2000 A KFC.DIEST
  -  
05-04-2019 20:30 HO.BIERBEEK EENDR.EIZER A
  -  
05-04-2019 20:30 K.ST.HAASRODE B VC.BERTEM-LEEFDAAL A
  -  
06-04-2019 14:30 SP.ERPS-KWERPS A KORBEEK SP.
  -  
06-04-2019 15:00 RC.MELDERT A KVC.STERREBEEK
  -  
06-04-2019 15:00 SP.ROOSBEEK-NEERVELP OHR.HULDENBERG A
  -  
06-04-2019 17:30 SP.KORTENBERG FC.MOORSEL
  -  
         
26-04-2019 20:00 FC.MOORSEL SP.ERPS-KWERPS A
  -  
26-04-2019 20:00 KFC.DIEST SP.KORTENBERG
  -  
26-04-2019 20:15 KVC.STERREBEEK SP.ROOSBEEK-NEERVELP
  -  
26-04-2019 20:30 VC.BERTEM-LEEFDAAL A HO.BIERBEEK
  -  
27-04-2019 14:00 OHR.HULDENBERG A KVC.KESSEL-LO 2000 A
  -  
27-04-2019 15:00 KORBEEK SP. K.ST.HAASRODE B
  -  
27-04-2019 15:00 EENDR.EIZER A RC.MELDERT A
  -  

 

Legende
PP = Uitgesteld
ST = Stopgezet
AMC = Algemeen forfait
 
F1 = Forfait 1 ploeg
FI = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 1 ploeg
F2 = Forfait 2 ploegen
FF = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 2 ploegen

U21 A

U21 B

U17 A

U17 B

U15 A

U15 B

U13 A

U13 B

U12 A

U12 B

U11 A

U11 B

U10 A

U10 B

U9 A

U9 B

U9 C

U8 A

U8 B

U7 A

U7 B

U7 C

U6 A