holder

A-kern

Datum   Uitslag
02-09-2017 19:30 F.C. ESPERANZA PELT A BILZERSE WALTWILDER VV. A
1 - 4
02-09-2017 19:30 K.FC.NIJLEN A K.FC.DIEST
2 - 3
02-09-2017 19:30 K.VC.HOUTVENNE A K.TERNESSE VV.WOMMELGEM A
1 - 2
03-09-2017 15:00 K.DIEGEM SPORT A K.OVC.STERREBEEK A
2 - 1
03-09-2017 15:00 KV.WOLUWE-ZAVENTEM A K.ESK.LEOPOLDSBURG A
2 - 1
03-09-2017 15:00 K.VK.WELLEN A EENDRACHT TERMIEN A
1 - 1
03-09-2017 15:00 SPORTING KAMPENHOUT A ERC.HOEILAART A
3 - 1
03-09-2017 15:00 FC.HEUR-TONGEREN A VC.HERENTALS A
6 - 0
         
09-09-2017 19:30 K.ESK.LEOPOLDSBURG A SPORTING KAMPENHOUT A
0 - 0
09-09-2017 19:30 BILZERSE WALTWILDER VV. A KV.WOLUWE-ZAVENTEM A
4 - 6
09-09-2017 19:30 K.FC.DIEST K.DIEGEM SPORT A
2 - 0
10-09-2017 15:00 K.TERNESSE VV.WOMMELGEM A K.VK.WELLEN A
1 - 3
10-09-2017 15:00 K.OVC.STERREBEEK A K.VC.HOUTVENNE A
4 - 2
10-09-2017 15:00 VC.HERENTALS A EENDRACHT TERMIEN A
0 - 3
10-09-2017 15:00 ERC.HOEILAART A K.FC.NIJLEN A
3 - 3
10-09-2017 15:00 FC.HEUR-TONGEREN A F.C. ESPERANZA PELT A
2 - 1
         
16-09-2017 19:30 K.VC.HOUTVENNE A K.FC.DIEST
3 - 0
16-09-2017 19:30 F.C. ESPERANZA PELT A VC.HERENTALS A
4 - 2
16-09-2017 19:30 K.FC.NIJLEN A K.ESK.LEOPOLDSBURG A
0 - 1
17-09-2017 14:30 EENDRACHT TERMIEN A K.TERNESSE VV.WOMMELGEM A
2 - 1
17-09-2017 15:00 K.DIEGEM SPORT A ERC.HOEILAART A
2 - 0
17-09-2017 15:00 K.VK.WELLEN A K.OVC.STERREBEEK A
3 - 1
17-09-2017 15:00 SPORTING KAMPENHOUT A BILZERSE WALTWILDER VV. A
3 - 2
17-09-2017 15:00 KV.WOLUWE-ZAVENTEM A FC.HEUR-TONGEREN A
2 - 3
         
23-09-2017 19:30 K.FC.DIEST K.VK.WELLEN A
0 - 2
23-09-2017 19:30 F.C. ESPERANZA PELT A KV.WOLUWE-ZAVENTEM A
1 - 0
23-09-2017 19:30 K.ESK.LEOPOLDSBURG A K.DIEGEM SPORT A
3 - 1
24-09-2017 15:00 BILZERSE WALTWILDER VV. A K.FC.NIJLEN A
3 - 0
24-09-2017 15:00 K.OVC.STERREBEEK A EENDRACHT TERMIEN A
1 - 1
24-09-2017 15:00 ERC.HOEILAART A K.VC.HOUTVENNE A
1 - 1
24-09-2017 15:00 FC.HEUR-TONGEREN A SPORTING KAMPENHOUT A
3 - 0
24-09-2017 15:00 VC.HERENTALS A K.TERNESSE VV.WOMMELGEM A
2 - 0
         
30-09-2017 19:30 K.FC.NIJLEN A FC.HEUR-TONGEREN A
3 - 1
30-09-2017 19:30 K.VC.HOUTVENNE A K.ESK.LEOPOLDSBURG A
3 - 2
01-10-2017 14:30 EENDRACHT TERMIEN A K.FC.DIEST
1 - 1
01-10-2017 15:00 K.DIEGEM SPORT A BILZERSE WALTWILDER VV. A
4 - 1
01-10-2017 15:00 KV.WOLUWE-ZAVENTEM A VC.HERENTALS A
2 - 3
01-10-2017 15:00 SPORTING KAMPENHOUT A F.C. ESPERANZA PELT A
2 - 1
01-10-2017 15:00 K.VK.WELLEN A ERC.HOEILAART A
0 - 1
01-10-2017 15:00 K.TERNESSE VV.WOMMELGEM A K.OVC.STERREBEEK A
2 - 1
         
07-10-2017 19:30 FC.HEUR-TONGEREN A K.DIEGEM SPORT A
2 - 3
07-10-2017 20:00 BILZERSE WALTWILDER VV. A K.VC.HOUTVENNE A
3 - 1
07-10-2017 19:30 F.C. ESPERANZA PELT A K.FC.NIJLEN A
2 - 3
07-10-2017 19:30 K.ESK.LEOPOLDSBURG A K.VK.WELLEN A
1 - 1
07-10-2017 19:30 K.FC.DIEST K.TERNESSE VV.WOMMELGEM A
2 - 5
08-10-2017 15:00 KV.WOLUWE-ZAVENTEM A SPORTING KAMPENHOUT A
2 - 2
08-10-2017 15:00 VC.HERENTALS A K.OVC.STERREBEEK A
2 - 2
08-10-2017 15:00 ERC.HOEILAART A EENDRACHT TERMIEN A
1 - 5
         
14-10-2017 19:30 K.VC.HOUTVENNE A FC.HEUR-TONGEREN A
3 - 2
14-10-2017 19:30 K.FC.NIJLEN A KV.WOLUWE-ZAVENTEM A
2 - 2
14-10-2017 20:00 K.VK.WELLEN A BILZERSE WALTWILDER VV. A
1 - 3
15-10-2017 14:30 EENDRACHT TERMIEN A K.ESK.LEOPOLDSBURG A
1 - 2
15-10-2017 15:00 K.DIEGEM SPORT A F.C. ESPERANZA PELT A
1 - 1
15-10-2017 15:00 K.TERNESSE VV.WOMMELGEM A ERC.HOEILAART A
0 - 2
15-10-2017 15:00 K.OVC.STERREBEEK A K.FC.DIEST
3 - 3
15-10-2017 15:00 SPORTING KAMPENHOUT A VC.HERENTALS A
4 - 3
         
21-10-2017 20:00 FC.HEUR-TONGEREN A K.VK.WELLEN A
2 - 0
21-10-2017 19:30 K.ESK.LEOPOLDSBURG A K.TERNESSE VV.WOMMELGEM A
3 - 0
21-10-2017 19:30 F.C. ESPERANZA PELT A K.VC.HOUTVENNE A
4 - 1
21-10-2017 19:30 BILZERSE WALTWILDER VV. A EENDRACHT TERMIEN A
0 - 4
22-10-2017 15:00 SPORTING KAMPENHOUT A K.FC.NIJLEN A
1 - 4
22-10-2017 15:00 ERC.HOEILAART A K.OVC.STERREBEEK A
2 - 1
22-10-2017 15:00 VC.HERENTALS A K.FC.DIEST
3 - 0
22-10-2017 15:00 KV.WOLUWE-ZAVENTEM A K.DIEGEM SPORT A
3 - 2
         
28-10-2017 19:30 K.TERNESSE VV.WOMMELGEM A BILZERSE WALTWILDER VV. A
4 - 3
28-10-2017 20:00 K.VK.WELLEN A F.C. ESPERANZA PELT A
3 - 1
28-10-2017 19:30 K.FC.DIEST ERC.HOEILAART A
1 - 0
28-10-2017 19:30 K.VC.HOUTVENNE A KV.WOLUWE-ZAVENTEM A
3 - 1
28-10-2017 19:30 K.FC.NIJLEN A VC.HERENTALS A
0 - 2
29-10-2017 14:30 K.OVC.STERREBEEK A K.ESK.LEOPOLDSBURG A
2 - 0
29-10-2017 14:30 EENDRACHT TERMIEN A FC.HEUR-TONGEREN A
0 - 4
29-10-2017 15:00 K.DIEGEM SPORT A SPORTING KAMPENHOUT A
3 - 1
         
04-11-2017 19:30 F.C. ESPERANZA PELT A EENDRACHT TERMIEN A
3 - 0
05-11-2017 14:30 K.FC.NIJLEN A K.DIEGEM SPORT A
3 - 1
05-11-2017 14:30 KV.WOLUWE-ZAVENTEM A K.VK.WELLEN A
3 - 0
05-11-2017 14:30 FC.HEUR-TONGEREN A K.TERNESSE VV.WOMMELGEM A
1 - 1
05-11-2017 14:30 BILZERSE WALTWILDER VV. A K.OVC.STERREBEEK A
2 - 1
05-11-2017 14:30 VC.HERENTALS A ERC.HOEILAART A
1 - 2
05-11-2017 14:30 SPORTING KAMPENHOUT A K.VC.HOUTVENNE A
0 - 1
05-11-2017 14:30 K.ESK.LEOPOLDSBURG A K.FC.DIEST
4 - 0
         
11-11-2017 19:30 K.VC.HOUTVENNE A K.FC.NIJLEN A
6 - 0
11-11-2017 19:30 K.FC.DIEST BILZERSE WALTWILDER VV. A
1 - 1
12-11-2017 14:30 K.OVC.STERREBEEK A FC.HEUR-TONGEREN A
0 - 1
12-11-2017 14:30 EENDRACHT TERMIEN A KV.WOLUWE-ZAVENTEM A
2 - 1
12-11-2017 15:00 K.TERNESSE VV.WOMMELGEM A F.C. ESPERANZA PELT A
2 - 3
12-11-2017 15:00 K.DIEGEM SPORT A VC.HERENTALS A
4 - 2
12-11-2017 15:00 ERC.HOEILAART A K.ESK.LEOPOLDSBURG A
1 - 2
12-11-2017 14:30 K.VK.WELLEN A SPORTING KAMPENHOUT A
3 - 0
         
18-11-2017 20:00 FC.HEUR-TONGEREN A K.FC.DIEST
3 - 0
18-11-2017 19:30 BILZERSE WALTWILDER VV. A ERC.HOEILAART A
4 - 1
18-11-2017 19:30 K.FC.NIJLEN A K.VK.WELLEN A
1 - 0
18-11-2017 19:30 F.C. ESPERANZA PELT A K.OVC.STERREBEEK A
3 - 1
19-11-2017 15:00 K.DIEGEM SPORT A K.VC.HOUTVENNE A
2 - 3
19-11-2017 15:00 KV.WOLUWE-ZAVENTEM A K.TERNESSE VV.WOMMELGEM A
0 - 1
19-11-2017 14:30 SPORTING KAMPENHOUT A EENDRACHT TERMIEN A
0 - 2
19-11-2017 14:30 VC.HERENTALS A K.ESK.LEOPOLDSBURG A
0 - 1
         
25-11-2017 19:30 K.ESK.LEOPOLDSBURG A BILZERSE WALTWILDER VV. A
0 - 1
25-11-2017 19:30 K.VC.HOUTVENNE A VC.HERENTALS A
2 - 2
25-11-2017 19:30 K.FC.DIEST F.C. ESPERANZA PELT A
0 - 4
26-11-2017 14:30 K.OVC.STERREBEEK A KV.WOLUWE-ZAVENTEM A
5 - 1
26-11-2017 17:00 EENDRACHT TERMIEN A K.FC.NIJLEN A
3 - 3
26-11-2017 15:00 ERC.HOEILAART A FC.HEUR-TONGEREN A
1 - 2
26-11-2017 15:00 K.TERNESSE VV.WOMMELGEM A SPORTING KAMPENHOUT A
1 - 4
26-11-2017 14:30 K.VK.WELLEN A K.DIEGEM SPORT A
3 - 1
         
02-12-2017 19:30 FC.HEUR-TONGEREN A K.ESK.LEOPOLDSBURG A
1 - 1
02-12-2017 19:30 K.FC.NIJLEN A K.TERNESSE VV.WOMMELGEM A
3 - 1
02-12-2017 19:30 K.VC.HOUTVENNE A K.VK.WELLEN A
0 - 0
02-12-2017 19:30 F.C. ESPERANZA PELT A ERC.HOEILAART A
1 - 1
03-12-2017 15:00 K.DIEGEM SPORT A EENDRACHT TERMIEN A
5 - 0
03-12-2017 15:00 KV.WOLUWE-ZAVENTEM A K.FC.DIEST
1 - 3
03-12-2017 14:30 VC.HERENTALS A BILZERSE WALTWILDER VV. A
0 - 1
03-12-2017 14:30 SPORTING KAMPENHOUT A K.OVC.STERREBEEK A
0 - 0
         
09-12-2017 19:30 K.TERNESSE VV.WOMMELGEM A K.DIEGEM SPORT A
2 - 1
09-12-2017 19:30 ERC.HOEILAART A KV.WOLUWE-ZAVENTEM A
0 - 2
09-12-2017 19:30 K.ESK.LEOPOLDSBURG A F.C. ESPERANZA PELT A
3 - 4
09-12-2017 19:30 BILZERSE WALTWILDER VV. A FC.HEUR-TONGEREN A
4 - 0
09-12-2017 19:30 K.FC.DIEST SPORTING KAMPENHOUT A
3 - 0
         
16-12-2017 19:30 K.TERNESSE VV.WOMMELGEM A K.VC.HOUTVENNE A
  -  
16-12-2017 19:30 K.ESK.LEOPOLDSBURG A KV.WOLUWE-ZAVENTEM A
  -  
16-12-2017 19:30 BILZERSE WALTWILDER VV. A F.C. ESPERANZA PELT A
  -  
16-12-2017 19:30 K.FC.DIEST K.FC.NIJLEN A
  -  
17-12-2017 14:30 K.OVC.STERREBEEK A K.DIEGEM SPORT A
  -  
17-12-2017 14:30 EENDRACHT TERMIEN A K.VK.WELLEN A
  -  
17-12-2017 15:00 ERC.HOEILAART A SPORTING KAMPENHOUT A
  -  
17-12-2017 14:30 VC.HERENTALS A FC.HEUR-TONGEREN A
  -  
         
07-01-2018 14:30 K.OVC.STERREBEEK A K.FC.NIJLEN A
  -  
07-01-2018 14:30 EENDRACHT TERMIEN A K.VC.HOUTVENNE A
  -  
08-01-2018 14:30 K.VK.WELLEN A VC.HERENTALS A
  -  
         
13-01-2018 19:30 F.C. ESPERANZA PELT A FC.HEUR-TONGEREN A
  -  
13-01-2018 19:30 K.FC.NIJLEN A ERC.HOEILAART A
  -  
13-01-2018 19:30 K.VC.HOUTVENNE A K.OVC.STERREBEEK A
  -  
14-01-2018 14:30 EENDRACHT TERMIEN A VC.HERENTALS A
  -  
14-01-2018 15:00 KV.WOLUWE-ZAVENTEM A BILZERSE WALTWILDER VV. A
  -  
14-01-2018 15:00 K.DIEGEM SPORT A K.FC.DIEST
  -  
14-01-2018 14:30 K.VK.WELLEN A K.TERNESSE VV.WOMMELGEM A
  -  
14-01-2018 14:30 SPORTING KAMPENHOUT A K.ESK.LEOPOLDSBURG A
  -  
         
20-01-2018 19:30 BILZERSE WALTWILDER VV. A SPORTING KAMPENHOUT A
  -  
20-01-2018 19:30 K.FC.DIEST K.VC.HOUTVENNE A
  -  
20-01-2018 19:30 K.ESK.LEOPOLDSBURG A K.FC.NIJLEN A
  -  
21-01-2018 14:30 K.OVC.STERREBEEK A K.VK.WELLEN A
  -  
21-01-2018 15:00 FC.HEUR-TONGEREN A KV.WOLUWE-ZAVENTEM A
  -  
21-01-2018 15:00 K.TERNESSE VV.WOMMELGEM A EENDRACHT TERMIEN A
  -  
21-01-2018 15:00 ERC.HOEILAART A K.DIEGEM SPORT A
  -  
21-01-2018 14:30 VC.HERENTALS A F.C. ESPERANZA PELT A
  -  
         
27-01-2018 19:30 K.TERNESSE VV.WOMMELGEM A VC.HERENTALS A
  -  
27-01-2018 20:00 K.VK.WELLEN A K.FC.DIEST
  -  
27-01-2018 19:30 K.FC.NIJLEN A BILZERSE WALTWILDER VV. A
  -  
27-01-2018 19:30 K.VC.HOUTVENNE A ERC.HOEILAART A
  -  
28-01-2018 14:30 EENDRACHT TERMIEN A K.OVC.STERREBEEK A
  -  
28-01-2018 15:00 KV.WOLUWE-ZAVENTEM A F.C. ESPERANZA PELT A
  -  
28-01-2018 15:00 K.DIEGEM SPORT A K.ESK.LEOPOLDSBURG A
  -  
28-01-2018 14:30 SPORTING KAMPENHOUT A FC.HEUR-TONGEREN A
  -  
         
10-02-2018 20:00 FC.HEUR-TONGEREN A K.FC.NIJLEN A
  -  
11-02-2018 15:00 BILZERSE WALTWILDER VV. A K.DIEGEM SPORT A
  -  
11-02-2018 15:00 F.C. ESPERANZA PELT A SPORTING KAMPENHOUT A
  -  
11-02-2018 15:00 K.OVC.STERREBEEK A K.TERNESSE VV.WOMMELGEM A
  -  
11-02-2018 15:00 K.ESK.LEOPOLDSBURG A K.VC.HOUTVENNE A
  -  
11-02-2018 15:00 VC.HERENTALS A KV.WOLUWE-ZAVENTEM A
  -  
11-02-2018 15:00 ERC.HOEILAART A K.VK.WELLEN A
  -  
11-02-2018 15:00 K.FC.DIEST EENDRACHT TERMIEN A
  -  
         
17-02-2018 20:00 K.VK.WELLEN A K.ESK.LEOPOLDSBURG A
  -  
17-02-2018 19:30 K.VC.HOUTVENNE A BILZERSE WALTWILDER VV. A
  -  
17-02-2018 19:30 K.FC.NIJLEN A F.C. ESPERANZA PELT A
  -  
18-02-2018 14:30 EENDRACHT TERMIEN A ERC.HOEILAART A
  -  
18-02-2018 15:00 SPORTING KAMPENHOUT A KV.WOLUWE-ZAVENTEM A
  -  
18-02-2018 15:00 K.OVC.STERREBEEK A VC.HERENTALS A
  -  
18-02-2018 15:00 K.DIEGEM SPORT A FC.HEUR-TONGEREN A
  -  
18-02-2018 15:00 K.TERNESSE VV.WOMMELGEM A K.FC.DIEST
  -  
         
24-02-2018 20:00 FC.HEUR-TONGEREN A K.VC.HOUTVENNE A
  -  
24-02-2018 19:30 F.C. ESPERANZA PELT A K.DIEGEM SPORT A
  -  
24-02-2018 19:30 K.ESK.LEOPOLDSBURG A EENDRACHT TERMIEN A
  -  
24-02-2018 19:30 K.FC.DIEST K.OVC.STERREBEEK A
  -  
24-02-2018 19:30 BILZERSE WALTWILDER VV. A K.VK.WELLEN A
  -  
25-02-2018 15:00 ERC.HOEILAART A K.TERNESSE VV.WOMMELGEM A
  -  
25-02-2018 15:00 KV.WOLUWE-ZAVENTEM A K.FC.NIJLEN A
  -  
25-02-2018 15:00 VC.HERENTALS A SPORTING KAMPENHOUT A
  -  
         
03-03-2018 19:30 K.FC.DIEST VC.HERENTALS A
  -  
03-03-2018 19:30 K.FC.NIJLEN A SPORTING KAMPENHOUT A
  -  
03-03-2018 19:30 K.VC.HOUTVENNE A F.C. ESPERANZA PELT A
  -  
04-03-2018 14:30 EENDRACHT TERMIEN A BILZERSE WALTWILDER VV. A
  -  
04-03-2018 15:00 K.OVC.STERREBEEK A ERC.HOEILAART A
  -  
04-03-2018 15:00 K.VK.WELLEN A FC.HEUR-TONGEREN A
  -  
04-03-2018 15:00 K.TERNESSE VV.WOMMELGEM A K.ESK.LEOPOLDSBURG A
  -  
04-03-2018 15:00 K.DIEGEM SPORT A KV.WOLUWE-ZAVENTEM A
  -  
         
10-03-2018 20:00 FC.HEUR-TONGEREN A EENDRACHT TERMIEN A
  -  
10-03-2018 19:30 F.C. ESPERANZA PELT A K.VK.WELLEN A
  -  
10-03-2018 19:30 BILZERSE WALTWILDER VV. A K.TERNESSE VV.WOMMELGEM A
  -  
10-03-2018 19:30 K.ESK.LEOPOLDSBURG A K.OVC.STERREBEEK A
  -  
11-03-2018 15:00 SPORTING KAMPENHOUT A K.DIEGEM SPORT A
  -  
11-03-2018 15:00 KV.WOLUWE-ZAVENTEM A K.VC.HOUTVENNE A
  -  
11-03-2018 15:00 ERC.HOEILAART A K.FC.DIEST
  -  
11-03-2018 15:00 VC.HERENTALS A K.FC.NIJLEN A
  -  
         
17-03-2018 19:30 K.FC.DIEST K.ESK.LEOPOLDSBURG A
  -  
17-03-2018 19:30 K.VC.HOUTVENNE A SPORTING KAMPENHOUT A
  -  
18-03-2018 14:30 EENDRACHT TERMIEN A F.C. ESPERANZA PELT A
  -  
18-03-2018 15:00 ERC.HOEILAART A VC.HERENTALS A
  -  
18-03-2018 15:00 K.DIEGEM SPORT A K.FC.NIJLEN A
  -  
18-03-2018 15:00 K.VK.WELLEN A KV.WOLUWE-ZAVENTEM A
  -  
18-03-2018 15:00 K.TERNESSE VV.WOMMELGEM A FC.HEUR-TONGEREN A
  -  
18-03-2018 15:00 K.OVC.STERREBEEK A BILZERSE WALTWILDER VV. A
  -  
         
24-03-2018 19:30 BILZERSE WALTWILDER VV. A K.FC.DIEST
  -  
24-03-2018 19:30 F.C. ESPERANZA PELT A K.TERNESSE VV.WOMMELGEM A
  -  
24-03-2018 19:30 K.FC.NIJLEN A K.VC.HOUTVENNE A
  -  
24-03-2018 19:30 K.ESK.LEOPOLDSBURG A ERC.HOEILAART A
  -  
25-03-2018 15:00 VC.HERENTALS A K.DIEGEM SPORT A
  -  
25-03-2018 15:00 FC.HEUR-TONGEREN A K.OVC.STERREBEEK A
  -  
25-03-2018 15:00 KV.WOLUWE-ZAVENTEM A EENDRACHT TERMIEN A
  -  
25-03-2018 15:00 SPORTING KAMPENHOUT A K.VK.WELLEN A
  -  
         
07-04-2018 19:30 K.TERNESSE VV.WOMMELGEM A KV.WOLUWE-ZAVENTEM A
  -  
07-04-2018 20:00 K.VK.WELLEN A K.FC.NIJLEN A
  -  
07-04-2018 19:30 K.ESK.LEOPOLDSBURG A VC.HERENTALS A
  -  
07-04-2018 19:30 K.VC.HOUTVENNE A K.DIEGEM SPORT A
  -  
07-04-2018 19:30 K.FC.DIEST FC.HEUR-TONGEREN A
  -  
08-04-2018 14:30 EENDRACHT TERMIEN A SPORTING KAMPENHOUT A
  -  
08-04-2018 15:00 K.OVC.STERREBEEK A F.C. ESPERANZA PELT A
  -  
08-04-2018 15:00 ERC.HOEILAART A BILZERSE WALTWILDER VV. A
  -  
         
14-04-2018 19:30 BILZERSE WALTWILDER VV. A K.ESK.LEOPOLDSBURG A
  -  
14-04-2018 19:30 K.FC.NIJLEN A EENDRACHT TERMIEN A
  -  
14-04-2018 19:30 F.C. ESPERANZA PELT A K.FC.DIEST
  -  
15-04-2018 15:00 VC.HERENTALS A K.VC.HOUTVENNE A
  -  
15-04-2018 15:00 SPORTING KAMPENHOUT A K.TERNESSE VV.WOMMELGEM A
  -  
15-04-2018 15:00 FC.HEUR-TONGEREN A ERC.HOEILAART A
  -  
15-04-2018 15:00 K.DIEGEM SPORT A K.VK.WELLEN A
  -  
15-04-2018 15:00 KV.WOLUWE-ZAVENTEM A K.OVC.STERREBEEK A
  -  
         
21-04-2018 20:00 K.VK.WELLEN A K.VC.HOUTVENNE A
  -  
22-04-2018 15:00 ERC.HOEILAART A F.C. ESPERANZA PELT A
  -  
22-04-2018 15:00 K.ESK.LEOPOLDSBURG A FC.HEUR-TONGEREN A
  -  
22-04-2018 15:00 K.OVC.STERREBEEK A SPORTING KAMPENHOUT A
  -  
22-04-2018 15:00 K.TERNESSE VV.WOMMELGEM A K.FC.NIJLEN A
  -  
22-04-2018 15:00 K.FC.DIEST KV.WOLUWE-ZAVENTEM A
  -  
22-04-2018 15:00 EENDRACHT TERMIEN A K.DIEGEM SPORT A
  -  
22-04-2018 15:00 BILZERSE WALTWILDER VV. A VC.HERENTALS A
  -  
         
29-04-2018 15:00 K.DIEGEM SPORT A K.TERNESSE VV.WOMMELGEM A
  -  
29-04-2018 15:00 SPORTING KAMPENHOUT A K.FC.DIEST
  -  
29-04-2018 15:00 KV.WOLUWE-ZAVENTEM A ERC.HOEILAART A
  -  
29-04-2018 15:00 VC.HERENTALS A K.VK.WELLEN A
  -  
29-04-2018 15:00 K.VC.HOUTVENNE A EENDRACHT TERMIEN A
  -  
29-04-2018 15:00 K.FC.NIJLEN A K.OVC.STERREBEEK A
  -  
29-04-2018 15:00 FC.HEUR-TONGEREN A BILZERSE WALTWILDER VV. A
  -  
29-04-2018 15:00 F.C. ESPERANZA PELT A K.ESK.LEOPOLDSBURG A
  -  

 

Legende
PP = Uitgesteld
ST = Stopgezet
AMC = Algemeen forfait
 
F1 = Forfait 1 ploeg
FI = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 1 ploeg
F2 = Forfait 2 ploegen
FF = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 2 ploegen

Beloften

Datum   Uitslag
01-09-2017 20:00 K.ESK.LEOPOLDSBURG A KV.WOLUWE-ZAVENTEM A
4 - 1
01-09-2017 20:00 BILZERSE WALTWILDER VV. A F.C. ESPERANZA PELT A
3 - 4
01-09-2017 20:00 K.FC.DIEST K.FC.NIJLEN A
2 - 3
01-09-2017 20:30 K.OVC.STERREBEEK A K.DIEGEM SPORT A
4 - 3
02-09-2017 14:30 ERC.HOEILAART A SPORTING KAMPENHOUT A
5 - 6
02-09-2017 15:00 K.TERNESSE VV.WOMMELGEM A K.VC.HOUTVENNE A
6 - 1
02-09-2017 15:00 EENDRACHT TERMIEN A K.VK.WELLEN A NIV.1
0 - 4
02-09-2017 14:00 VC.HERENTALS A FC.HEUR-TONGEREN A
2 - 1
         
08-09-2017 20:00 KV.WOLUWE-ZAVENTEM A BILZERSE WALTWILDER VV. A
6 - 0
08-09-2017 20:00 F.C. ESPERANZA PELT A FC.HEUR-TONGEREN A
3 - 2
08-09-2017 20:00 K.FC.NIJLEN A ERC.HOEILAART A
9 - 0
08-09-2017 20:00 K.DIEGEM SPORT A K.FC.DIEST
1 - 2
         
08-09-2017 20:30 K.OVC.STERREBEEK A K.VC.HOUTVENNE A
3 - 2
         
08-09-2017 20:00 K.VK.WELLEN A NIV.1 K.TERNESSE VV.WOMMELGEM A
4 - 2
09-09-2017 14:30 SPORTING KAMPENHOUT A K.ESK.LEOPOLDSBURG A
2 - 2
09-09-2017 15:00 EENDRACHT TERMIEN A VC.HERENTALS A
1 - 4
         
15-09-2017 20:00 BILZERSE WALTWILDER VV. A SPORTING KAMPENHOUT A
0 - 0
15-09-2017 20:00 K.ESK.LEOPOLDSBURG A K.FC.NIJLEN A
PP
15-09-2017 20:30 K.OVC.STERREBEEK A K.VK.WELLEN A NIV.1
2 - 1
16-09-2017 14:30 ERC.HOEILAART A K.DIEGEM SPORT A
2 - 6
16-09-2017 15:00 K.TERNESSE VV.WOMMELGEM A EENDRACHT TERMIEN A
4 - 0
16-09-2017 14:30 VC.HERENTALS A F.C. ESPERANZA PELT A
1 - 2
18-09-2017 20:00 FC.HEUR-TONGEREN A KV.WOLUWE-ZAVENTEM A
2 - 5
18-09-2017 20:00 K.FC.DIEST K.VC.HOUTVENNE A
3 - 2
         
22-09-2017 20:30 SPORTING KAMPENHOUT A FC.HEUR-TONGEREN A
0 - 7
22-09-2017 20:00 K.DIEGEM SPORT A K.ESK.LEOPOLDSBURG A
6 - 3
22-09-2017 20:00 K.FC.NIJLEN A BILZERSE WALTWILDER VV. A
4 - 0
22-09-2017 20:00 KV.WOLUWE-ZAVENTEM A F.C. ESPERANZA PELT A
1 - 2
22-09-2017 20:00 K.VK.WELLEN A NIV.1 K.FC.DIEST
7 - 2
23-09-2017 15:00 K.TERNESSE VV.WOMMELGEM A VC.HERENTALS A
2 - 1
23-09-2017 15:00 EENDRACHT TERMIEN A K.OVC.STERREBEEK A
0 - 0
25-09-2017 20:00 K.VC.HOUTVENNE A ERC.HOEILAART A
1 - 2
         
29-09-2017 20:30 F.C. ESPERANZA PELT A SPORTING KAMPENHOUT A
5 - 1
29-09-2017 20:00 K.ESK.LEOPOLDSBURG A K.VC.HOUTVENNE A
3 - 0
29-09-2017 20:00 BILZERSE WALTWILDER VV. A K.DIEGEM SPORT A
0 - 4
29-09-2017 20:30 K.OVC.STERREBEEK A K.TERNESSE VV.WOMMELGEM A
3 - 4
30-09-2017 14:30 ERC.HOEILAART A K.VK.WELLEN A NIV.1
3 - 5
30-09-2017 15:00 FC.HEUR-TONGEREN A K.FC.NIJLEN A
1 - 0
30-09-2017 14:30 VC.HERENTALS A KV.WOLUWE-ZAVENTEM A
0 - 0
02-10-2017 20:00 K.FC.DIEST EENDRACHT TERMIEN A
2 - 1
         
06-10-2017 20:00 K.DIEGEM SPORT A FC.HEUR-TONGEREN A
4 - 4
06-10-2017 20:00 K.FC.NIJLEN A F.C. ESPERANZA PELT A
1 - 2
06-10-2017 20:00 K.VK.WELLEN A NIV.1 K.ESK.LEOPOLDSBURG A
3 - 4
07-10-2017 14:30 EENDRACHT TERMIEN A ERC.HOEILAART A
3 - 2
07-10-2017 17:00 K.OVC.STERREBEEK A VC.HERENTALS A
4 - 0
07-10-2017 14:30 SPORTING KAMPENHOUT A KV.WOLUWE-ZAVENTEM A
0 - 2
07-10-2017 15:00 K.TERNESSE VV.WOMMELGEM A K.FC.DIEST
4 - 0
09-10-2017 20:00 K.VC.HOUTVENNE A BILZERSE WALTWILDER VV. A
1 - 0
         
13-10-2017 20:00 BILZERSE WALTWILDER VV. A K.VK.WELLEN A NIV.1
2 - 1
13-10-2017 20:00 F.C. ESPERANZA PELT A K.DIEGEM SPORT A
1 - 6
13-10-2017 20:00 K.ESK.LEOPOLDSBURG A EENDRACHT TERMIEN A
3 - 0
13-10-2017 20:00 KV.WOLUWE-ZAVENTEM A K.FC.NIJLEN A
2 - 4
14-10-2017 14:30 ERC.HOEILAART A K.TERNESSE VV.WOMMELGEM A
1 - 7
14-10-2017 15:00 FC.HEUR-TONGEREN A K.VC.HOUTVENNE A
7 - 0
14-10-2017 14:30 VC.HERENTALS A SPORTING KAMPENHOUT A
2 - 0
16-10-2017 20:00 K.FC.DIEST K.OVC.STERREBEEK A
2 - 2
         
20-10-2017 20:00 K.VC.HOUTVENNE A F.C. ESPERANZA PELT A
0 - 3
20-10-2017 20:00 K.FC.NIJLEN A SPORTING KAMPENHOUT A
3 - 0
20-10-2017 20:00 K.DIEGEM SPORT A KV.WOLUWE-ZAVENTEM A
1 - 0
20-10-2017 20:30 K.OVC.STERREBEEK A ERC.HOEILAART A
2 - 0
20-10-2017 20:00 K.VK.WELLEN A NIV.1 FC.HEUR-TONGEREN A
4 - 1
21-10-2017 15:00 EENDRACHT TERMIEN A BILZERSE WALTWILDER VV. A
0 - 1
21-10-2017 15:00 K.TERNESSE VV.WOMMELGEM A K.ESK.LEOPOLDSBURG A
3 - 0
23-10-2017 20:00 K.FC.DIEST VC.HERENTALS A
3 - 0
         
27-10-2017 20:00 BILZERSE WALTWILDER VV. A K.TERNESSE VV.WOMMELGEM A
5 - 4
27-10-2017 20:00 K.ESK.LEOPOLDSBURG A K.OVC.STERREBEEK A
1 - 2
27-10-2017 20:00 KV.WOLUWE-ZAVENTEM A K.VC.HOUTVENNE A
3 - 0
27-10-2017 20:00 F.C. ESPERANZA PELT A K.VK.WELLEN A NIV.1
2 - 4
28-10-2017 14:30 ERC.HOEILAART A K.FC.DIEST
1 - 6
28-10-2017 14:30 SPORTING KAMPENHOUT A K.DIEGEM SPORT A
0 - 1
28-10-2017 15:00 FC.HEUR-TONGEREN A EENDRACHT TERMIEN A
3 - 1
28-10-2017 14:30 VC.HERENTALS A K.FC.NIJLEN A
0 - 0
         
03-11-2017 20:00 K.DIEGEM SPORT A K.FC.NIJLEN A
4 - 1
03-11-2017 20:30 K.OVC.STERREBEEK A BILZERSE WALTWILDER VV. A
6 - 0
03-11-2017 20:00 K.VK.WELLEN A NIV.1 KV.WOLUWE-ZAVENTEM A
3 - 3
04-11-2017 14:30 ERC.HOEILAART A VC.HERENTALS A
1 - 1
04-11-2017 14:30 EENDRACHT TERMIEN A F.C. ESPERANZA PELT A
2 - 4
04-11-2017 14:30 K.TERNESSE VV.WOMMELGEM A FC.HEUR-TONGEREN A
2 - 3
06-11-2017 20:00 K.FC.DIEST K.ESK.LEOPOLDSBURG A
1 - 2
06-11-2017 20:00 K.VC.HOUTVENNE A SPORTING KAMPENHOUT A
1 - 1
         
10-11-2017 20:00 BILZERSE WALTWILDER VV. A K.FC.DIEST
2 - 3
10-11-2017 20:00 KV.WOLUWE-ZAVENTEM A EENDRACHT TERMIEN A
7 - 2
10-11-2017 20:00 K.ESK.LEOPOLDSBURG A ERC.HOEILAART A
5 - 0 (F1)
10-11-2017 20:00 F.C. ESPERANZA PELT A K.TERNESSE VV.WOMMELGEM A
5 - 2
10-11-2017 20:00 K.FC.NIJLEN A K.VC.HOUTVENNE A
3 - 2
11-11-2017 14:30 FC.HEUR-TONGEREN A K.OVC.STERREBEEK A
2 - 5
11-11-2017 14:30 SPORTING KAMPENHOUT A K.VK.WELLEN A NIV.1
1 - 5
11-11-2017 14:30 VC.HERENTALS A K.DIEGEM SPORT A
2 - 2
         
17-11-2017 20:30 K.OVC.STERREBEEK A F.C. ESPERANZA PELT A
0 - 4
17-11-2017 20:00 K.VK.WELLEN A NIV.1 K.FC.NIJLEN A
2 - 2
18-11-2017 14:30 K.TERNESSE VV.WOMMELGEM A KV.WOLUWE-ZAVENTEM A
3 - 2
18-11-2017 14:30 ERC.HOEILAART A BILZERSE WALTWILDER VV. A
5 - 7
20-11-2017 20:30 EENDRACHT TERMIEN A SPORTING KAMPENHOUT A
4 - 3
20-11-2017 20:00 K.FC.DIEST FC.HEUR-TONGEREN A
4 - 5
20-11-2017 20:00 K.VC.HOUTVENNE A K.DIEGEM SPORT A
0 - 1
20-11-2017 20:00 K.ESK.LEOPOLDSBURG A VC.HERENTALS A
PP
         
24-11-2017 20:00 KV.WOLUWE-ZAVENTEM A K.OVC.STERREBEEK A
1 - 0
24-11-2017 20:00 K.DIEGEM SPORT A K.VK.WELLEN A NIV.1
PP
24-11-2017 20:00 BILZERSE WALTWILDER VV. A K.ESK.LEOPOLDSBURG A
3 - 1
24-11-2017 20:00 F.C. ESPERANZA PELT A K.FC.DIEST
5 - 2
24-11-2017 20:00 K.FC.NIJLEN A EENDRACHT TERMIEN A
3 - 1
25-11-2017 14:30 SPORTING KAMPENHOUT A K.TERNESSE VV.WOMMELGEM A
2 - 3
25-11-2017 14:30 VC.HERENTALS A K.VC.HOUTVENNE A
PP
27-11-2017 20:00 FC.HEUR-TONGEREN A ERC.HOEILAART A
5 - 0 (F1)
         
01-12-2017 20:00 K.ESK.LEOPOLDSBURG A FC.HEUR-TONGEREN A
2 - 2
01-12-2017 20:00 BILZERSE WALTWILDER VV. A VC.HERENTALS A
4 - 2
01-12-2017 20:30 K.OVC.STERREBEEK A SPORTING KAMPENHOUT A
2 - 0
01-12-2017 20:00 K.VK.WELLEN A NIV.1 K.VC.HOUTVENNE A
8 - 0
02-12-2017 14:30 K.TERNESSE VV.WOMMELGEM A K.FC.NIJLEN A
4 - 2
02-12-2017 14:30 ERC.HOEILAART A F.C. ESPERANZA PELT A
1 - 5
02-12-2017 14:30 EENDRACHT TERMIEN A K.DIEGEM SPORT A
0 - 5
04-12-2017 20:00 K.FC.DIEST KV.WOLUWE-ZAVENTEM A
2 - 5
         
08-12-2017 20:00 KV.WOLUWE-ZAVENTEM A ERC.HOEILAART A
7 - 1
08-12-2017 20:00 K.DIEGEM SPORT A K.TERNESSE VV.WOMMELGEM A
1 - 1
08-12-2017 20:00 F.C. ESPERANZA PELT A K.ESK.LEOPOLDSBURG A
4 - 1
08-12-2017 20:00 K.FC.NIJLEN A K.OVC.STERREBEEK A
1 - 6
09-12-2017 14:30 SPORTING KAMPENHOUT A K.FC.DIEST
1 - 2
09-12-2017 14:30 VC.HERENTALS A K.VK.WELLEN A NIV.1
4 - 2
11-12-2017 20:00 FC.HEUR-TONGEREN A BILZERSE WALTWILDER VV. A
  -  
11-12-2017 20:00 K.VC.HOUTVENNE A EENDRACHT TERMIEN A
  PP  
         
15-12-2017 20:00 F.C. ESPERANZA PELT A BILZERSE WALTWILDER VV. A
  -  
15-12-2017 20:00 K.FC.NIJLEN A K.FC.DIEST
  -  
15-12-2017 20:00 KV.WOLUWE-ZAVENTEM A K.ESK.LEOPOLDSBURG A
  -  
15-12-2017 20:00 K.DIEGEM SPORT A K.OVC.STERREBEEK A
  -  
15-12-2017 20:00 K.VK.WELLEN A NIV.1 EENDRACHT TERMIEN A
  -  
16-12-2017 14:30 FC.HEUR-TONGEREN A VC.HERENTALS A
  -  
16-12-2017 14:30 SPORTING KAMPENHOUT A ERC.HOEILAART A
  -  
18-12-2017 20:00 K.VC.HOUTVENNE A K.TERNESSE VV.WOMMELGEM A
  -  
         
12-01-2018 20:00 K.ESK.LEOPOLDSBURG A SPORTING KAMPENHOUT A
  -  
12-01-2018 20:00 BILZERSE WALTWILDER VV. A KV.WOLUWE-ZAVENTEM A
  -  
13-01-2018 14:30 FC.HEUR-TONGEREN A F.C. ESPERANZA PELT A
  -  
13-01-2018 14:30 K.TERNESSE VV.WOMMELGEM A K.VK.WELLEN A NIV.1
  -  
13-01-2018 14:30 ERC.HOEILAART A K.FC.NIJLEN A
  -  
13-01-2018 14:30 VC.HERENTALS A EENDRACHT TERMIEN A
  -  
15-01-2018 20:00 K.FC.DIEST K.DIEGEM SPORT A
  -  
         
15-01-2018 20:00 K.VC.HOUTVENNE A K.OVC.STERREBEEK A
  -  
         
19-01-2018 20:00 F.C. ESPERANZA PELT A VC.HERENTALS A
  -  
19-01-2018 20:00 K.DIEGEM SPORT A ERC.HOEILAART A
  -  
19-01-2018 20:00 K.FC.NIJLEN A K.ESK.LEOPOLDSBURG A
  -  
19-01-2018 20:00 KV.WOLUWE-ZAVENTEM A FC.HEUR-TONGEREN A
  -  
19-01-2018 20:00 K.VK.WELLEN A NIV.1 K.OVC.STERREBEEK A
  -  
20-01-2018 14:30 SPORTING KAMPENHOUT A BILZERSE WALTWILDER VV. A
  -  
20-01-2018 15:00 EENDRACHT TERMIEN A K.TERNESSE VV.WOMMELGEM A
  -  
22-01-2018 20:00 K.VC.HOUTVENNE A K.FC.DIEST
  -  
         
26-01-2018 20:00 K.ESK.LEOPOLDSBURG A K.DIEGEM SPORT A
  -  
26-01-2018 20:00 BILZERSE WALTWILDER VV. A K.FC.NIJLEN A
  -  
26-01-2018 20:00 F.C. ESPERANZA PELT A KV.WOLUWE-ZAVENTEM A
  -  
26-01-2018 20:30 K.OVC.STERREBEEK A EENDRACHT TERMIEN A
  -  
27-01-2018 14:30 ERC.HOEILAART A K.VC.HOUTVENNE A
  -  
27-01-2018 15:00 FC.HEUR-TONGEREN A SPORTING KAMPENHOUT A
  -  
27-01-2018 14:30 VC.HERENTALS A K.TERNESSE VV.WOMMELGEM A
  -  
29-01-2018 20:00 K.FC.DIEST K.VK.WELLEN A NIV.1
  -  
         
09-02-2018 20:00 KV.WOLUWE-ZAVENTEM A VC.HERENTALS A
  -  
09-02-2018 20:00 K.DIEGEM SPORT A BILZERSE WALTWILDER VV. A
  -  
09-02-2018 20:00 K.FC.NIJLEN A FC.HEUR-TONGEREN A
  -  
09-02-2018 20:00 K.VK.WELLEN A NIV.1 ERC.HOEILAART A
  -  
10-02-2018 14:30 SPORTING KAMPENHOUT A F.C. ESPERANZA PELT A
  -  
10-02-2018 15:00 K.TERNESSE VV.WOMMELGEM A K.OVC.STERREBEEK A
  -  
10-02-2018 15:00 EENDRACHT TERMIEN A K.FC.DIEST
  -  
12-02-2018 20:00 K.VC.HOUTVENNE A K.ESK.LEOPOLDSBURG A
  -  
         
16-02-2018 20:00 K.ESK.LEOPOLDSBURG A K.VK.WELLEN A NIV.1
  -  
16-02-2018 20:00 KV.WOLUWE-ZAVENTEM A SPORTING KAMPENHOUT A
  -  
16-02-2018 20:00 F.C. ESPERANZA PELT A K.FC.NIJLEN A
  -  
16-02-2018 20:00 BILZERSE WALTWILDER VV. A K.VC.HOUTVENNE A
  -  
17-02-2018 14:30 ERC.HOEILAART A EENDRACHT TERMIEN A
  -  
17-02-2018 15:00 FC.HEUR-TONGEREN A K.DIEGEM SPORT A
  -  
17-02-2018 14:30 VC.HERENTALS A K.OVC.STERREBEEK A
  -  
19-02-2018 20:00 K.FC.DIEST K.TERNESSE VV.WOMMELGEM A
  -  
         
23-02-2018 20:00 K.FC.NIJLEN A KV.WOLUWE-ZAVENTEM A
  -  
23-02-2018 20:00 K.DIEGEM SPORT A F.C. ESPERANZA PELT A
  -  
23-02-2018 20:30 K.OVC.STERREBEEK A K.FC.DIEST
  -  
23-02-2018 20:00 K.VK.WELLEN A NIV.1 BILZERSE WALTWILDER VV. A
  -  
24-02-2018 14:30 SPORTING KAMPENHOUT A VC.HERENTALS A
  -  
24-02-2018 15:00 K.TERNESSE VV.WOMMELGEM A ERC.HOEILAART A
  -  
26-02-2018 20:00 EENDRACHT TERMIEN A K.ESK.LEOPOLDSBURG A
  -  
26-02-2018 20:00 K.VC.HOUTVENNE A FC.HEUR-TONGEREN A
  -  
         
02-03-2018 20:00 F.C. ESPERANZA PELT A K.VC.HOUTVENNE A
  -  
02-03-2018 20:00 BILZERSE WALTWILDER VV. A EENDRACHT TERMIEN A
  -  
02-03-2018 20:00 KV.WOLUWE-ZAVENTEM A K.DIEGEM SPORT A
  -  
02-03-2018 20:00 K.ESK.LEOPOLDSBURG A K.TERNESSE VV.WOMMELGEM A
  -  
03-03-2018 14:30 ERC.HOEILAART A K.OVC.STERREBEEK A
  -  
03-03-2018 14:30 SPORTING KAMPENHOUT A K.FC.NIJLEN A
  -  
03-03-2018 15:00 FC.HEUR-TONGEREN A K.VK.WELLEN A NIV.1
  -  
03-03-2018 14:30 VC.HERENTALS A K.FC.DIEST
  -  
         
09-03-2018 20:00 K.DIEGEM SPORT A SPORTING KAMPENHOUT A
  -  
09-03-2018 20:00 K.FC.NIJLEN A VC.HERENTALS A
  -  
09-03-2018 20:30 K.OVC.STERREBEEK A K.ESK.LEOPOLDSBURG A
  -  
09-03-2018 20:00 K.VK.WELLEN A NIV.1 F.C. ESPERANZA PELT A
  -  
10-03-2018 15:00 EENDRACHT TERMIEN A FC.HEUR-TONGEREN A
  -  
10-03-2018 15:00 K.TERNESSE VV.WOMMELGEM A BILZERSE WALTWILDER VV. A
  -  
12-03-2018 20:00 K.VC.HOUTVENNE A KV.WOLUWE-ZAVENTEM A
  -  
12-03-2018 20:00 K.FC.DIEST ERC.HOEILAART A
  -  
         
16-03-2018 20:00 K.FC.NIJLEN A K.DIEGEM SPORT A
  -  
16-03-2018 20:00 F.C. ESPERANZA PELT A EENDRACHT TERMIEN A
  -  
16-03-2018 20:00 K.ESK.LEOPOLDSBURG A K.FC.DIEST
  -  
16-03-2018 20:00 BILZERSE WALTWILDER VV. A K.OVC.STERREBEEK A
  -  
16-03-2018 20:00 KV.WOLUWE-ZAVENTEM A K.VK.WELLEN A NIV.1
  -  
17-03-2018 14:30 SPORTING KAMPENHOUT A K.VC.HOUTVENNE A
  -  
17-03-2018 15:00 FC.HEUR-TONGEREN A K.TERNESSE VV.WOMMELGEM A
  -  
17-03-2018 14:30 VC.HERENTALS A ERC.HOEILAART A
  -  
         
23-03-2018 20:00 K.DIEGEM SPORT A VC.HERENTALS A
  -  
23-03-2018 20:00 K.VC.HOUTVENNE A K.FC.NIJLEN A
  -  
23-03-2018 20:30 K.OVC.STERREBEEK A FC.HEUR-TONGEREN A
  -  
23-03-2018 20:00 K.VK.WELLEN A NIV.1 SPORTING KAMPENHOUT A
  -  
24-03-2018 14:30 ERC.HOEILAART A K.ESK.LEOPOLDSBURG A
  -  
24-03-2018 15:00 EENDRACHT TERMIEN A KV.WOLUWE-ZAVENTEM A
  -  
24-03-2018 15:00 K.TERNESSE VV.WOMMELGEM A F.C. ESPERANZA PELT A
  -  
26-03-2018 20:00 K.FC.DIEST BILZERSE WALTWILDER VV. A
  -  
         
06-04-2018 20:00 BILZERSE WALTWILDER VV. A ERC.HOEILAART A
  -  
06-04-2018 20:00 K.DIEGEM SPORT A K.VC.HOUTVENNE A
  -  
06-04-2018 20:00 KV.WOLUWE-ZAVENTEM A K.TERNESSE VV.WOMMELGEM A
  -  
06-04-2018 20:00 F.C. ESPERANZA PELT A K.OVC.STERREBEEK A
  -  
06-04-2018 20:00 K.FC.NIJLEN A K.VK.WELLEN A NIV.1
  -  
07-04-2018 14:30 SPORTING KAMPENHOUT A EENDRACHT TERMIEN A
  -  
07-04-2018 15:00 FC.HEUR-TONGEREN A K.FC.DIEST
  -  
07-04-2018 14:30 VC.HERENTALS A K.ESK.LEOPOLDSBURG A
  -  
         
13-04-2018 20:00 K.FC.DIEST F.C. ESPERANZA PELT A
  -  
13-04-2018 20:00 K.ESK.LEOPOLDSBURG A BILZERSE WALTWILDER VV. A
  -  
13-04-2018 20:30 K.OVC.STERREBEEK A KV.WOLUWE-ZAVENTEM A
  -  
13-04-2018 20:00 K.VK.WELLEN A NIV.1 K.DIEGEM SPORT A
  -  
14-04-2018 14:30 ERC.HOEILAART A FC.HEUR-TONGEREN A
  -  
14-04-2018 15:00 K.TERNESSE VV.WOMMELGEM A SPORTING KAMPENHOUT A
  -  
14-04-2018 15:00 EENDRACHT TERMIEN A K.FC.NIJLEN A
  -  
16-04-2018 20:00 K.VC.HOUTVENNE A VC.HERENTALS A
  -  
         
20-04-2018 20:00 F.C. ESPERANZA PELT A ERC.HOEILAART A
  -  
20-04-2018 20:00 K.DIEGEM SPORT A EENDRACHT TERMIEN A
  -  
20-04-2018 20:00 KV.WOLUWE-ZAVENTEM A K.FC.DIEST
  -  
20-04-2018 20:00 K.FC.NIJLEN A K.TERNESSE VV.WOMMELGEM A
  -  
21-04-2018 14:30 SPORTING KAMPENHOUT A K.OVC.STERREBEEK A
  -  
21-04-2018 14:30 VC.HERENTALS A BILZERSE WALTWILDER VV. A
  -  
23-04-2018 20:00 FC.HEUR-TONGEREN A K.ESK.LEOPOLDSBURG A
  -  
23-04-2018 20:00 K.VC.HOUTVENNE A K.VK.WELLEN A NIV.1
  -  
         
27-04-2018 20:00 K.ESK.LEOPOLDSBURG A F.C. ESPERANZA PELT A
  -  
27-04-2018 20:00 BILZERSE WALTWILDER VV. A FC.HEUR-TONGEREN A
  -  
27-04-2018 20:30 K.OVC.STERREBEEK A K.FC.NIJLEN A
  -  
27-04-2018 20:00 K.VK.WELLEN A NIV.1 VC.HERENTALS A
  -  
28-04-2018 14:30 ERC.HOEILAART A KV.WOLUWE-ZAVENTEM A
  -  
28-04-2018 15:00 EENDRACHT TERMIEN A K.VC.HOUTVENNE A
  -  
28-04-2018 15:00 K.TERNESSE VV.WOMMELGEM A K.DIEGEM SPORT A
  -  
30-04-2018 20:00 K.FC.DIEST SPORTING KAMPENHOUT A
  -  

 

Legende
PP = Uitgesteld
ST = Stopgezet
AMC = Algemeen forfait
 
F1 = Forfait 1 ploeg
FI = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 1 ploeg
F2 = Forfait 2 ploegen
FF = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 2 ploegen

 

U21 A

Datum   Uitslag
01-09-2017 20:00 EENDR.MAZENZELE OPWIJK A NIV.1 KVC.KESSEL-LO 2000 NIV.2
1 - 2
01-09-2017 20:00 WOLFSDONK SP. NIV.1 KFC.MEISE NIV.2
4 - 7
02-09-2017 14:00 KVC.HAACHT NIV.1 SPORTING KAMPENHOUT NIV.2
1 - 3
02-09-2017 15:00 VC.HOUTEM-OPLINTER A NIV.2 KV.TERVUREN-DUISBURG NIV.1
1 - 2
02-09-2017 16:30 ASSE-ZELLIK 2002 NIV.1 KFC.DIEST A NIV.2
1 - 5
         
06-09-2017 19:00 VC.HOUTEM-OPLINTER A NIV.2 KFC.MEISE NIV.2
7 - 2
06-09-2017 19:30 KV.TERVUREN-DUISBURG NIV.1 WOLFSDONK SP. NIV.1
0 - 3
06-09-2017 16:00 KFC.DIEST A NIV.2 KVC.KESSEL-LO 2000 NIV.2
3 - 4
06-09-2017 18:00 EENDR.MAZENZELE OPWIJK A NIV.1 KVC.HAACHT NIV.1
5 - 2
06-09-2017 20:00 ASSE-ZELLIK 2002 NIV.1 SPORTING KAMPENHOUT NIV.2
3 - 1
         
08-09-2017 20:00 EENDR.MAZENZELE OPWIJK A NIV.1 KV.TERVUREN-DUISBURG NIV.1
3 - 3
08-09-2017 20:00 WOLFSDONK SP. NIV.1 ASSE-ZELLIK 2002 NIV.1
3 - 1
09-09-2017 14:00 KVC.HAACHT NIV.1 KVC.KESSEL-LO 2000 NIV.2
1 - 0
09-09-2017 15:00 VC.HOUTEM-OPLINTER A NIV.2 KFC.DIEST A NIV.2
5 - 2
09-09-2017 17:00 KFC.MEISE NIV.2 SPORTING KAMPENHOUT NIV.2
4 - 3
         
16-09-2017 15:30 KVC.KESSEL-LO 2000 NIV.2 KFC.MEISE NIV.2
2 - 2
16-09-2017 16:30 ASSE-ZELLIK 2002 NIV.1 VC.HOUTEM-OPLINTER A NIV.2
4 - 2
16-09-2017 17:00 KV.TERVUREN-DUISBURG NIV.1 KVC.HAACHT NIV.1
1 - 0
16-09-2017 12:30 SPORTING KAMPENHOUT NIV.2 WOLFSDONK SP. NIV.1
7 - 3
16-09-2017 15:30 KFC.DIEST A NIV.2 EENDR.MAZENZELE OPWIJK A NIV.1
3 - 1
         
22-09-2017 20:00 WOLFSDONK SP. NIV.1 VC.HOUTEM-OPLINTER A NIV.2
2 - 2
22-09-2017 20:00 EENDR.MAZENZELE OPWIJK A NIV.1 ASSE-ZELLIK 2002 NIV.1
2 - 1
23-09-2017 11:15 SPORTING KAMPENHOUT NIV.2 KVC.KESSEL-LO 2000 NIV.2
1 - 1
23-09-2017 14:00 KVC.HAACHT NIV.1 KFC.DIEST A NIV.2
3 - 9
23-09-2017 17:00 KFC.MEISE NIV.2 KV.TERVUREN-DUISBURG NIV.1
5 - 0
         
30-09-2017 15:00 VC.HOUTEM-OPLINTER A NIV.2 EENDR.MAZENZELE OPWIJK A NIV.1
4 - 3
30-09-2017 15:30 KVC.KESSEL-LO 2000 NIV.2 WOLFSDONK SP. NIV.1
2 - 0
30-09-2017 16:30 ASSE-ZELLIK 2002 NIV.1 KVC.HAACHT NIV.1
2 - 4
30-09-2017 17:00 KV.TERVUREN-DUISBURG NIV.1 SPORTING KAMPENHOUT NIV.2
1 - 4
30-09-2017 15:30 KFC.DIEST A NIV.2 KFC.MEISE NIV.2
4 - 4
         
06-10-2017 20:00 WOLFSDONK SP. NIV.1 EENDR.MAZENZELE OPWIJK A NIV.1
3 - 7
07-10-2017 14:00 KVC.HAACHT NIV.1 VC.HOUTEM-OPLINTER A NIV.2
1 - 3
07-10-2017 15:30 KVC.KESSEL-LO 2000 NIV.2 KV.TERVUREN-DUISBURG NIV.1
2 - 1
07-10-2017 17:00 KFC.MEISE NIV.2 ASSE-ZELLIK 2002 NIV.1
4 - 1
07-10-2017 12:30 SPORTING KAMPENHOUT NIV.2 KFC.DIEST A NIV.2
7 - 5
         
13-10-2017 20:00 WOLFSDONK SP. NIV.1 KFC.DIEST A NIV.2
2 - 5
13-10-2017 20:00 EENDR.MAZENZELE OPWIJK A NIV.1 SPORTING KAMPENHOUT NIV.2
4 - 2
14-10-2017 14:00 KVC.HAACHT NIV.1 KFC.MEISE NIV.2
0 - 2
14-10-2017 15:00 VC.HOUTEM-OPLINTER A NIV.2 KVC.KESSEL-LO 2000 NIV.2
2 - 1
14-10-2017 16:30 ASSE-ZELLIK 2002 NIV.1 KV.TERVUREN-DUISBURG NIV.1
3 - 2
         
20-10-2017 20:00 WOLFSDONK SP. NIV.1 KVC.HAACHT NIV.1
2 - 1
21-10-2017 09:30 SPORTING KAMPENHOUT NIV.2 VC.HOUTEM-OPLINTER A NIV.2
1 - 2
21-10-2017 15:30 KVC.KESSEL-LO 2000 NIV.2 ASSE-ZELLIK 2002 NIV.1
0 - 1
21-10-2017 17:00 KFC.MEISE NIV.2 EENDR.MAZENZELE OPWIJK A NIV.1
2 - 1
21-10-2017 17:00 KV.TERVUREN-DUISBURG NIV.1 KFC.DIEST A NIV.2
2 - 5
         
28-10-2017 15:30 KVC.KESSEL-LO 2000 NIV.2 KVC.HAACHT NIV.1
4 - 0
28-10-2017 16:30 ASSE-ZELLIK 2002 NIV.1 WOLFSDONK SP. NIV.1
3 - 2
28-10-2017 17:00 KV.TERVUREN-DUISBURG NIV.1 EENDR.MAZENZELE OPWIJK A NIV.1
2 - 2
28-10-2017 12:30 SPORTING KAMPENHOUT NIV.2 KFC.MEISE NIV.2
3 - 8
28-10-2017 15:30 KFC.DIEST A NIV.2 VC.HOUTEM-OPLINTER A NIV.2
1 - 3
         
01-11-2017 19:00 KVC.KESSEL-LO 2000 NIV.2 KFC.DIEST A NIV.2
3 - 1
01-11-2017 14:30 SPORTING KAMPENHOUT NIV.2 ASSE-ZELLIK 2002 NIV.1
3 - 0
01-11-2017 14:30 KFC.MEISE NIV.2 VC.HOUTEM-OPLINTER A NIV.2
4 - 2
01-11-2017 14:30 KVC.HAACHT NIV.1 EENDR.MAZENZELE OPWIJK A NIV.1
3 - 3
01-11-2017 14:30 WOLFSDONK SP. NIV.1 KV.TERVUREN-DUISBURG NIV.1
4 - 0
         
03-11-2017 20:00 WOLFSDONK SP. NIV.1 SPORTING KAMPENHOUT NIV.2
2 - 2
03-11-2017 20:00 EENDR.MAZENZELE OPWIJK A NIV.1 KFC.DIEST A NIV.2
5 - 0 (F1)
04-11-2017 14:00 KVC.HAACHT NIV.1 KV.TERVUREN-DUISBURG NIV.1
1 - 4
04-11-2017 17:00 KFC.MEISE NIV.2 KVC.KESSEL-LO 2000 NIV.2
5 - 1
04-11-2017 14:30 VC.HOUTEM-OPLINTER A NIV.2 ASSE-ZELLIK 2002 NIV.1
5 - 0 (F1)
         
11-11-2017 15:30 KVC.KESSEL-LO 2000 NIV.2 SPORTING KAMPENHOUT NIV.2
5 - 0
11-11-2017 16:30 ASSE-ZELLIK 2002 NIV.1 EENDR.MAZENZELE OPWIJK A NIV.1
0 - 2
11-11-2017 17:00 KV.TERVUREN-DUISBURG NIV.1 KFC.MEISE NIV.2
1 - 5
11-11-2017 14:30 VC.HOUTEM-OPLINTER A NIV.2 WOLFSDONK SP. NIV.1
3 - 2
11-11-2017 15:30 KFC.DIEST A NIV.2 KVC.HAACHT NIV.1
7 - 3
         
17-11-2017 20:00 EENDR.MAZENZELE OPWIJK A NIV.1 VC.HOUTEM-OPLINTER A NIV.2
5 - 1
17-11-2017 20:00 WOLFSDONK SP. NIV.1 KVC.KESSEL-LO 2000 NIV.2
1 - 4
18-11-2017 14:00 KVC.HAACHT NIV.1 ASSE-ZELLIK 2002 NIV.1
5 - 0 (F1)
18-11-2017 17:00 KFC.MEISE NIV.2 KFC.DIEST A NIV.2
3 - 1
18-11-2017 12:30 SPORTING KAMPENHOUT NIV.2 KV.TERVUREN-DUISBURG NIV.1
4 - 0
         
24-11-2017 20:00 EENDR.MAZENZELE OPWIJK A NIV.1 WOLFSDONK SP. NIV.1
5 - 1
25-11-2017 16:30 ASSE-ZELLIK 2002 NIV.1 KFC.MEISE NIV.2
0 - 2
25-11-2017 17:00 KV.TERVUREN-DUISBURG NIV.1 KVC.KESSEL-LO 2000 NIV.2
1 - 2
25-11-2017 14:30 VC.HOUTEM-OPLINTER A NIV.2 KVC.HAACHT NIV.1
1 - 2
25-11-2017 15:30 KFC.DIEST A NIV.2 SPORTING KAMPENHOUT NIV.2
2 - 1
         
02-12-2017 15:30 KVC.KESSEL-LO 2000 NIV.2 EENDR.MAZENZELE OPWIJK A NIV.1
1 - 0
02-12-2017 17:00 KFC.MEISE NIV.2 WOLFSDONK SP. NIV.1
4 - 0
02-12-2017 17:00 KV.TERVUREN-DUISBURG NIV.1 VC.HOUTEM-OPLINTER A NIV.2
1 - 0
02-12-2017 12:30 SPORTING KAMPENHOUT NIV.2 KVC.HAACHT NIV.1
3 - 0
02-12-2017 15:30 KFC.DIEST A NIV.2 ASSE-ZELLIK 2002 NIV.1
3 - 2
         
08-12-2017 20:00 EENDR.MAZENZELE OPWIJK A NIV.1 KFC.MEISE NIV.2
5 - 1
09-12-2017 14:00 KVC.HAACHT NIV.1 WOLFSDONK SP. NIV.1
  -   (F1)
09-12-2017 16:30 ASSE-ZELLIK 2002 NIV.1 KVC.KESSEL-LO 2000 NIV.2
4 - 1
09-12-2017 14:30 VC.HOUTEM-OPLINTER A NIV.2 SPORTING KAMPENHOUT NIV.2
1 - 1
09-12-2017 15:30 KFC.DIEST A NIV.2 KV.TERVUREN-DUISBURG NIV.1
PP
         
16-12-2017 11:30 SPORTING KAMPENHOUT NIV.2 EENDR.MAZENZELE OPWIJK A NIV.1
  -  
16-12-2017 13:00 KFC.DIEST A NIV.2 WOLFSDONK SP. NIV.1
  -  
16-12-2017 15:30 KVC.KESSEL-LO 2000 NIV.2 VC.HOUTEM-OPLINTER A NIV.2
  -  
16-12-2017 17:00 KV.TERVUREN-DUISBURG NIV.1 ASSE-ZELLIK 2002 NIV.1
  -  
16-12-2017 17:00 KFC.MEISE NIV.2 KVC.HAACHT NIV.1
  -  

 

Legende
PP = Uitgesteld
ST = Stopgezet
AMC = Algemeen forfait
 
F1 = Forfait 1 ploeg
FI = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 1 ploeg
F2 = Forfait 2 ploegen
FF = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 2 ploegen

U21 B

Datum   Uitslag
08-09-2017 20:00 VC.BEKKEVOORT NIV.1 SK.RUMMEN-GEETBETS NIV.1
  -  
09-09-2017 10:00 RC.MELDERT NIV.1 KFC.DIEST B NIV.2
AMC
09-09-2017 13:30 FC.AVERBODE-OKSELAAR NIV.1 SNA.KEIBERG NIV.2
  -  
09-09-2017 15:00 RC.BUTSEL NIV.1 VC.HOUTEM-OPLINTER B NIV.1
  -  
09-09-2017 16:00 HO.BIERBEEK NIV.2 KFC.BAAL NIV.1
AMC
09-09-2017 12:30 VK.HOLSBEEK NIV.2 TIELT-WINGE 3000 NIV.1
  -  
10-09-2017 11:15 KVC.HAACHT B NIV.1 KSC.KEERBERGEN NIV.1
  -  
         
15-09-2017 20:00 SNA.KEIBERG NIV.2 VK.HOLSBEEK NIV.2
  -  
16-09-2017 09:30 VC.HOUTEM-OPLINTER B NIV.1 HO.BIERBEEK NIV.2
  -  
16-09-2017 15:00 KSC.KEERBERGEN NIV.1 RC.BUTSEL NIV.1
  -  
16-09-2017 15:00 SK.RUMMEN-GEETBETS NIV.1 KVC.HAACHT B NIV.1
  -  
16-09-2017 15:30 KFC.DIEST B NIV.2 FC.AVERBODE-OKSELAAR NIV.1
AMC
16-09-2017 14:00 TIELT-WINGE 3000 NIV.1 VC.BEKKEVOORT NIV.1
  -  
16-09-2017 14:30 KFC.BAAL NIV.1 RC.MELDERT NIV.1
AMC
         
22-09-2017 20:00 VC.BEKKEVOORT NIV.1 SNA.KEIBERG NIV.2
  -  
23-09-2017 09:30 VC.HOUTEM-OPLINTER B NIV.1 KSC.KEERBERGEN NIV.1
  -  
23-09-2017 13:30 FC.AVERBODE-OKSELAAR NIV.1 KFC.BAAL NIV.1
AMC
23-09-2017 15:00 RC.BUTSEL NIV.1 SK.RUMMEN-GEETBETS NIV.1
  -  
23-09-2017 15:00 HO.BIERBEEK NIV.2 RC.MELDERT NIV.1
  -  
23-09-2017 12:30 VK.HOLSBEEK NIV.2 KFC.DIEST B NIV.2
AMC
24-09-2017 11:15 KVC.HAACHT B NIV.1 TIELT-WINGE 3000 NIV.1
  -  
         
29-09-2017 20:00 SNA.KEIBERG NIV.2 KVC.HAACHT B NIV.1
  -  
30-09-2017 10:00 RC.MELDERT NIV.1 FC.AVERBODE-OKSELAAR NIV.1
  -  
30-09-2017 15:00 KSC.KEERBERGEN NIV.1 HO.BIERBEEK NIV.2
  -  
30-09-2017 15:00 SK.RUMMEN-GEETBETS NIV.1 VC.HOUTEM-OPLINTER B NIV.1
  -  
30-09-2017 15:30 KFC.DIEST B NIV.2 VC.BEKKEVOORT NIV.1
AMC
30-09-2017 14:00 TIELT-WINGE 3000 NIV.1 RC.BUTSEL NIV.1
  -  
30-09-2017 14:30 KFC.BAAL NIV.1 VK.HOLSBEEK NIV.2
AMC
         
06-10-2017 20:00 VC.BEKKEVOORT NIV.1 KFC.BAAL NIV.1
AMC
07-10-2017 09:30 VC.HOUTEM-OPLINTER B NIV.1 TIELT-WINGE 3000 NIV.1
  -  
07-10-2017 15:00 RC.BUTSEL NIV.1 SNA.KEIBERG NIV.2
  -  
07-10-2017 15:00 KSC.KEERBERGEN NIV.1 SK.RUMMEN-GEETBETS NIV.1
  -  
07-10-2017 15:00 HO.BIERBEEK NIV.2 FC.AVERBODE-OKSELAAR NIV.1
  -  
07-10-2017 12:30 VK.HOLSBEEK NIV.2 RC.MELDERT NIV.1
  -  
08-10-2017 11:15 KVC.HAACHT B NIV.1 KFC.DIEST B NIV.2
AMC
         
13-10-2017 20:00 SNA.KEIBERG NIV.2 VC.HOUTEM-OPLINTER B NIV.1
  -  
14-10-2017 10:00 RC.MELDERT NIV.1 VC.BEKKEVOORT NIV.1
  -  
14-10-2017 13:30 FC.AVERBODE-OKSELAAR NIV.1 VK.HOLSBEEK NIV.2
  -  
14-10-2017 15:00 SK.RUMMEN-GEETBETS NIV.1 HO.BIERBEEK NIV.2
  -  
14-10-2017 15:30 KFC.DIEST B NIV.2 RC.BUTSEL NIV.1
AMC
14-10-2017 14:00 TIELT-WINGE 3000 NIV.1 KSC.KEERBERGEN NIV.1
  -  
14-10-2017 14:30 KFC.BAAL NIV.1 KVC.HAACHT B NIV.1
AMC
         
20-10-2017 20:00 VC.BEKKEVOORT NIV.1 FC.AVERBODE-OKSELAAR NIV.1
  -  
21-10-2017 09:30 VC.HOUTEM-OPLINTER B NIV.1 KFC.DIEST B NIV.2
AMC
21-10-2017 15:00 SK.RUMMEN-GEETBETS NIV.1 TIELT-WINGE 3000 NIV.1
  -  
21-10-2017 15:00 HO.BIERBEEK NIV.2 VK.HOLSBEEK NIV.2
  -  
21-10-2017 15:00 RC.BUTSEL NIV.1 KFC.BAAL NIV.1
AMC
21-10-2017 15:00 KSC.KEERBERGEN NIV.1 SNA.KEIBERG NIV.2
  -  
22-10-2017 11:15 KVC.HAACHT B NIV.1 RC.MELDERT NIV.1
  -  
         
27-10-2017 20:00 SNA.KEIBERG NIV.2 HO.BIERBEEK NIV.2
  -  
27-10-2017 20:00 VC.BEKKEVOORT NIV.1 KVC.HAACHT B NIV.1
  -  
28-10-2017 10:00 RC.MELDERT NIV.1 KSC.KEERBERGEN NIV.1
  -  
28-10-2017 13:30 FC.AVERBODE-OKSELAAR NIV.1 VC.HOUTEM-OPLINTER B NIV.1
  -  
28-10-2017 15:30 KFC.DIEST B NIV.2 TIELT-WINGE 3000 NIV.1
AMC
28-10-2017 12:30 VK.HOLSBEEK NIV.2 RC.BUTSEL NIV.1
  -  
28-10-2017 14:30 KFC.BAAL NIV.1 SK.RUMMEN-GEETBETS NIV.1
AMC
         
03-11-2017 20:00 SNA.KEIBERG NIV.2 KFC.DIEST B NIV.2
AMC
04-11-2017 14:30 VC.HOUTEM-OPLINTER B NIV.1 VK.HOLSBEEK NIV.2
  -  
04-11-2017 15:00 KSC.KEERBERGEN NIV.1 FC.AVERBODE-OKSELAAR NIV.1
  -  
04-11-2017 14:00 TIELT-WINGE 3000 NIV.1 KFC.BAAL NIV.1
AMC
04-11-2017 14:30 RC.BUTSEL NIV.1 VC.BEKKEVOORT NIV.1
  -  
04-11-2017 14:30 SK.RUMMEN-GEETBETS NIV.1 RC.MELDERT NIV.1
  -  
04-11-2017 14:30 HO.BIERBEEK NIV.2 KVC.HAACHT B NIV.1
  -  
         
10-11-2017 20:00 SNA.KEIBERG NIV.2 SK.RUMMEN-GEETBETS NIV.1
  -  
11-11-2017 10:00 RC.MELDERT NIV.1 RC.BUTSEL NIV.1
  -  
11-11-2017 13:30 FC.AVERBODE-OKSELAAR NIV.1 KVC.HAACHT B NIV.1
  -  
11-11-2017 15:30 KFC.DIEST B NIV.2 KSC.KEERBERGEN NIV.1
AMC
11-11-2017 12:30 VK.HOLSBEEK NIV.2 VC.BEKKEVOORT NIV.1
  -  
11-11-2017 14:00 TIELT-WINGE 3000 NIV.1 HO.BIERBEEK NIV.2
  -  
11-11-2017 14:30 KFC.BAAL NIV.1 VC.HOUTEM-OPLINTER B NIV.1
AMC
         
18-11-2017 09:30 VC.HOUTEM-OPLINTER B NIV.1 RC.MELDERT NIV.1
  -  
18-11-2017 15:00 KSC.KEERBERGEN NIV.1 KFC.BAAL NIV.1
AMC
18-11-2017 14:00 TIELT-WINGE 3000 NIV.1 SNA.KEIBERG NIV.2
  -  
18-11-2017 14:30 RC.BUTSEL NIV.1 FC.AVERBODE-OKSELAAR NIV.1
  -  
18-11-2017 14:30 SK.RUMMEN-GEETBETS NIV.1 KFC.DIEST B NIV.2
AMC
18-11-2017 14:30 HO.BIERBEEK NIV.2 VC.BEKKEVOORT NIV.1
  -  
19-11-2017 11:15 KVC.HAACHT B NIV.1 VK.HOLSBEEK NIV.2
  -  
         
24-11-2017 20:00 VC.BEKKEVOORT NIV.1 VC.HOUTEM-OPLINTER B NIV.1
  -  
25-11-2017 10:00 RC.MELDERT NIV.1 TIELT-WINGE 3000 NIV.1
  -  
25-11-2017 13:30 FC.AVERBODE-OKSELAAR NIV.1 SK.RUMMEN-GEETBETS NIV.1
  -  
25-11-2017 12:30 VK.HOLSBEEK NIV.2 KSC.KEERBERGEN NIV.1
  -  
25-11-2017 14:30 KFC.BAAL NIV.1 SNA.KEIBERG NIV.2
AMC
25-11-2017 14:30 HO.BIERBEEK NIV.2 KFC.DIEST B NIV.2
AMC
26-11-2017 11:15 KVC.HAACHT B NIV.1 RC.BUTSEL NIV.1
  -  
         
01-12-2017 20:00 SNA.KEIBERG NIV.2 RC.MELDERT NIV.1
  -  
02-12-2017 09:30 VC.HOUTEM-OPLINTER B NIV.1 KVC.HAACHT B NIV.1
  -  
02-12-2017 15:00 KSC.KEERBERGEN NIV.1 VC.BEKKEVOORT NIV.1
  -  
02-12-2017 15:30 KFC.DIEST B NIV.2 KFC.BAAL NIV.1
AMC
02-12-2017 14:00 TIELT-WINGE 3000 NIV.1 FC.AVERBODE-OKSELAAR NIV.1
  -  
02-12-2017 14:30 RC.BUTSEL NIV.1 HO.BIERBEEK NIV.2
  -  
02-12-2017 14:30 SK.RUMMEN-GEETBETS NIV.1 VK.HOLSBEEK NIV.2
  -  
         
08-12-2017 20:00 SNA.KEIBERG NIV.2 FC.AVERBODE-OKSELAAR NIV.1
  -  
09-12-2017 14:30 VC.HOUTEM-OPLINTER B NIV.1 RC.BUTSEL NIV.1
  -  
09-12-2017 15:00 KSC.KEERBERGEN NIV.1 KVC.HAACHT B NIV.1
  -  
09-12-2017 15:30 KFC.DIEST B NIV.2 RC.MELDERT NIV.1
AMC
09-12-2017 14:00 TIELT-WINGE 3000 NIV.1 VK.HOLSBEEK NIV.2
  -  
09-12-2017 14:30 KFC.BAAL NIV.1 HO.BIERBEEK NIV.2
AMC
09-12-2017 14:30 SK.RUMMEN-GEETBETS NIV.1 VC.BEKKEVOORT NIV.1
  -  
         
12-01-2018 20:00 VC.BEKKEVOORT NIV.1 TIELT-WINGE 3000 NIV.1
  -  
13-01-2018 10:00 RC.MELDERT NIV.1 KFC.BAAL NIV.1
AMC
13-01-2018 13:30 FC.AVERBODE-OKSELAAR NIV.1 KFC.DIEST B NIV.2
AMC
13-01-2018 12:30 VK.HOLSBEEK NIV.2 SNA.KEIBERG NIV.2
  -  
13-01-2018 14:30 RC.BUTSEL NIV.1 KSC.KEERBERGEN NIV.1
  -  
13-01-2018 14:30 HO.BIERBEEK NIV.2 VC.HOUTEM-OPLINTER B NIV.1
  -  
14-01-2018 11:15 KVC.HAACHT B NIV.1 SK.RUMMEN-GEETBETS NIV.1
  -  
         
19-01-2018 20:00 SNA.KEIBERG NIV.2 VC.BEKKEVOORT NIV.1
  -  
20-01-2018 10:00 RC.MELDERT NIV.1 HO.BIERBEEK NIV.2
  -  
20-01-2018 15:00 KSC.KEERBERGEN NIV.1 VC.HOUTEM-OPLINTER B NIV.1
  -  
20-01-2018 15:00 SK.RUMMEN-GEETBETS NIV.1 RC.BUTSEL NIV.1
  -  
20-01-2018 15:30 KFC.DIEST B NIV.2 VK.HOLSBEEK NIV.2
AMC
20-01-2018 14:00 TIELT-WINGE 3000 NIV.1 KVC.HAACHT B NIV.1
  -  
20-01-2018 14:30 KFC.BAAL NIV.1 FC.AVERBODE-OKSELAAR NIV.1
AMC
         
26-01-2018 20:00 VC.BEKKEVOORT NIV.1 KFC.DIEST B NIV.2
AMC
27-01-2018 09:30 VC.HOUTEM-OPLINTER B NIV.1 SK.RUMMEN-GEETBETS NIV.1
  -  
27-01-2018 13:30 FC.AVERBODE-OKSELAAR NIV.1 RC.MELDERT NIV.1
  -  
27-01-2018 15:00 HO.BIERBEEK NIV.2 KSC.KEERBERGEN NIV.1
  -  
27-01-2018 15:00 RC.BUTSEL NIV.1 TIELT-WINGE 3000 NIV.1
  -  
27-01-2018 12:30 VK.HOLSBEEK NIV.2 KFC.BAAL NIV.1
AMC
28-01-2018 11:15 KVC.HAACHT B NIV.1 SNA.KEIBERG NIV.2
  -  
         
02-02-2018 20:00 SNA.KEIBERG NIV.2 RC.BUTSEL NIV.1
  -  
03-02-2018 10:00 RC.MELDERT NIV.1 VK.HOLSBEEK NIV.2
  -  
03-02-2018 13:30 FC.AVERBODE-OKSELAAR NIV.1 HO.BIERBEEK NIV.2
  -  
03-02-2018 15:00 SK.RUMMEN-GEETBETS NIV.1 KSC.KEERBERGEN NIV.1
  -  
03-02-2018 15:30 KFC.DIEST B NIV.2 KVC.HAACHT B NIV.1
AMC
03-02-2018 14:00 TIELT-WINGE 3000 NIV.1 VC.HOUTEM-OPLINTER B NIV.1
  -  
03-02-2018 14:30 KFC.BAAL NIV.1 VC.BEKKEVOORT NIV.1
AMC
         
17-02-2018 09:30 VC.HOUTEM-OPLINTER B NIV.1 FC.AVERBODE-OKSELAAR NIV.1
  -  
17-02-2018 15:00 HO.BIERBEEK NIV.2 SNA.KEIBERG NIV.2
  -  
17-02-2018 15:00 RC.BUTSEL NIV.1 VK.HOLSBEEK NIV.2
  -  
17-02-2018 15:00 KSC.KEERBERGEN NIV.1 RC.MELDERT NIV.1
  -  
17-02-2018 15:00 SK.RUMMEN-GEETBETS NIV.1 KFC.BAAL NIV.1
AMC
17-02-2018 14:00 TIELT-WINGE 3000 NIV.1 KFC.DIEST B NIV.2
AMC
18-02-2018 11:15 KVC.HAACHT B NIV.1 VC.BEKKEVOORT NIV.1
  -  
         
23-02-2018 20:00 VC.BEKKEVOORT NIV.1 RC.MELDERT NIV.1
  -  
24-02-2018 09:30 VC.HOUTEM-OPLINTER B NIV.1 SNA.KEIBERG NIV.2
  -  
24-02-2018 15:00 KSC.KEERBERGEN NIV.1 TIELT-WINGE 3000 NIV.1
  -  
24-02-2018 15:00 HO.BIERBEEK NIV.2 SK.RUMMEN-GEETBETS NIV.1
  -  
24-02-2018 15:00 RC.BUTSEL NIV.1 KFC.DIEST B NIV.2
AMC
24-02-2018 12:30 VK.HOLSBEEK NIV.2 FC.AVERBODE-OKSELAAR NIV.1
  -  
25-02-2018 11:15 KVC.HAACHT B NIV.1 KFC.BAAL NIV.1
AMC
         
09-03-2018 20:00 SNA.KEIBERG NIV.2 KSC.KEERBERGEN NIV.1
  -  
10-03-2018 10:00 RC.MELDERT NIV.1 KVC.HAACHT B NIV.1
  -  
10-03-2018 13:30 FC.AVERBODE-OKSELAAR NIV.1 VC.BEKKEVOORT NIV.1
  -  
10-03-2018 15:30 KFC.DIEST B NIV.2 VC.HOUTEM-OPLINTER B NIV.1
AMC
10-03-2018 12:30 VK.HOLSBEEK NIV.2 HO.BIERBEEK NIV.2
  -  
10-03-2018 14:00 TIELT-WINGE 3000 NIV.1 SK.RUMMEN-GEETBETS NIV.1
  -  
10-03-2018 14:30 KFC.BAAL NIV.1 RC.BUTSEL NIV.1
AMC
         
16-03-2018 20:00 VC.BEKKEVOORT NIV.1 VK.HOLSBEEK NIV.2
  -  
17-03-2018 09:30 VC.HOUTEM-OPLINTER B NIV.1 KFC.BAAL NIV.1
AMC
17-03-2018 15:00 KSC.KEERBERGEN NIV.1 KFC.DIEST B NIV.2
AMC
17-03-2018 15:00 SK.RUMMEN-GEETBETS NIV.1 SNA.KEIBERG NIV.2
  -  
17-03-2018 15:00 HO.BIERBEEK NIV.2 TIELT-WINGE 3000 NIV.1
  -  
17-03-2018 15:00 RC.BUTSEL NIV.1 RC.MELDERT NIV.1
  -  
18-03-2018 11:15 KVC.HAACHT B NIV.1 FC.AVERBODE-OKSELAAR NIV.1
  -  
         
23-03-2018 20:00 VC.BEKKEVOORT NIV.1 HO.BIERBEEK NIV.2
  -  
23-03-2018 20:00 SNA.KEIBERG NIV.2 TIELT-WINGE 3000 NIV.1
  -  
24-03-2018 10:00 RC.MELDERT NIV.1 VC.HOUTEM-OPLINTER B NIV.1
  -  
24-03-2018 13:30 FC.AVERBODE-OKSELAAR NIV.1 RC.BUTSEL NIV.1
  -  
24-03-2018 15:30 KFC.DIEST B NIV.2 SK.RUMMEN-GEETBETS NIV.1
AMC
24-03-2018 12:30 VK.HOLSBEEK NIV.2 KVC.HAACHT B NIV.1
  -  
24-03-2018 14:30 KFC.BAAL NIV.1 KSC.KEERBERGEN NIV.1
AMC
         
13-04-2018 20:00 VC.BEKKEVOORT NIV.1 RC.BUTSEL NIV.1
  -  
14-04-2018 10:00 RC.MELDERT NIV.1 SK.RUMMEN-GEETBETS NIV.1
  -  
14-04-2018 13:30 FC.AVERBODE-OKSELAAR NIV.1 KSC.KEERBERGEN NIV.1
  -  
14-04-2018 15:30 KFC.DIEST B NIV.2 SNA.KEIBERG NIV.2
AMC
14-04-2018 12:30 VK.HOLSBEEK NIV.2 VC.HOUTEM-OPLINTER B NIV.1
  -  
14-04-2018 14:30 KFC.BAAL NIV.1 TIELT-WINGE 3000 NIV.1
AMC
15-04-2018 11:15 KVC.HAACHT B NIV.1 HO.BIERBEEK NIV.2
  -  
         
20-04-2018 20:00 SNA.KEIBERG NIV.2 KFC.BAAL NIV.1
AMC
21-04-2018 09:30 VC.HOUTEM-OPLINTER B NIV.1 VC.BEKKEVOORT NIV.1
  -  
21-04-2018 15:00 SK.RUMMEN-GEETBETS NIV.1 FC.AVERBODE-OKSELAAR NIV.1
  -  
21-04-2018 15:00 KSC.KEERBERGEN NIV.1 VK.HOLSBEEK NIV.2
  -  
21-04-2018 15:00 RC.BUTSEL NIV.1 KVC.HAACHT B NIV.1
  -  
21-04-2018 15:30 KFC.DIEST B NIV.2 HO.BIERBEEK NIV.2
AMC
21-04-2018 14:00 TIELT-WINGE 3000 NIV.1 RC.MELDERT NIV.1
  -  
         
27-04-2018 20:00 VC.BEKKEVOORT NIV.1 KSC.KEERBERGEN NIV.1
  -  
28-04-2018 10:00 RC.MELDERT NIV.1 SNA.KEIBERG NIV.2
  -  
28-04-2018 13:30 FC.AVERBODE-OKSELAAR NIV.1 TIELT-WINGE 3000 NIV.1
  -  
28-04-2018 15:00 HO.BIERBEEK NIV.2 RC.BUTSEL NIV.1
  -  
28-04-2018 12:30 VK.HOLSBEEK NIV.2 SK.RUMMEN-GEETBETS NIV.1
  -  
28-04-2018 14:30 KFC.BAAL NIV.1 KFC.DIEST B NIV.2
AMC
29-04-2018 11:15 KVC.HAACHT B NIV.1 VC.HOUTEM-OPLINTER B NIV.1
  -

 

Legende
PP = Uitgesteld
ST = Stopgezet
AMC = Algemeen forfait
 
F1 = Forfait 1 ploeg
FI = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 1 ploeg
F2 = Forfait 2 ploegen
FF = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 2 ploegen

U17 A

Datum   Uitslag
09-09-2017 09:30 VC.HOUTEM-OPLINTER A NIV.2 SC.OUT-HOEGAARDEN NIV.1
4 - 1
09-09-2017 11:15 VC.BERTEM-LEEFDAAL A NIV.1 K.ST.HAASRODE A NIV.1
1 - 3
09-09-2017 15:00 KVC.KESSEL-LO 2000 A NIV.2 SPORTING KAMPENHOUT A NIV.2
1 - 2
09-09-2017 17:00 KV.TERVUREN-DUISBURG A NIV.2 KFC.DIEST A NIV.2
5 - 2
         
16-09-2017 10:00 KFC.DIEST A NIV.2 VC.HOUTEM-OPLINTER A NIV.2
0 - 4
16-09-2017 14:45 K.ST.HAASRODE A NIV.1 KV.TERVUREN-DUISBURG A NIV.2
6 - 0
16-09-2017 17:00 SC.OUT-HOEGAARDEN NIV.1 KVC.KESSEL-LO 2000 A NIV.2
4 - 4
16-09-2017 14:30 SPORTING KAMPENHOUT A NIV.2 VC.BERTEM-LEEFDAAL A NIV.1
3 - 4
         
23-09-2017 11:15 VC.BERTEM-LEEFDAAL A NIV.1 SC.OUT-HOEGAARDEN NIV.1
2 - 2
23-09-2017 14:45 K.ST.HAASRODE A NIV.1 SPORTING KAMPENHOUT A NIV.2
6 - 0
23-09-2017 15:00 KVC.KESSEL-LO 2000 A NIV.2 KFC.DIEST A NIV.2
5 - 2
23-09-2017 17:00 KV.TERVUREN-DUISBURG A NIV.2 VC.HOUTEM-OPLINTER A NIV.2
5 - 3
         
30-09-2017 09:30 VC.HOUTEM-OPLINTER A NIV.2 KVC.KESSEL-LO 2000 A NIV.2
3 - 4
30-09-2017 10:00 KFC.DIEST A NIV.2 VC.BERTEM-LEEFDAAL A NIV.1
3 - 4
30-09-2017 17:00 SC.OUT-HOEGAARDEN NIV.1 K.ST.HAASRODE A NIV.1
0 - 2
30-09-2017 14:30 SPORTING KAMPENHOUT A NIV.2 KV.TERVUREN-DUISBURG A NIV.2
7 - 2
         
07-10-2017 11:15 VC.BERTEM-LEEFDAAL A NIV.1 VC.HOUTEM-OPLINTER A NIV.2
3 - 2
07-10-2017 14:45 K.ST.HAASRODE A NIV.1 KFC.DIEST A NIV.2
6 - 0
07-10-2017 17:00 KV.TERVUREN-DUISBURG A NIV.2 KVC.KESSEL-LO 2000 A NIV.2
2 - 6
07-10-2017 14:30 SPORTING KAMPENHOUT A NIV.2 SC.OUT-HOEGAARDEN NIV.1
2 - 2
         
14-10-2017 09:30 VC.HOUTEM-OPLINTER A NIV.2 K.ST.HAASRODE A NIV.1
0 - 0
14-10-2017 10:00 KFC.DIEST A NIV.2 SPORTING KAMPENHOUT A NIV.2
2 - 2
14-10-2017 15:00 KVC.KESSEL-LO 2000 A NIV.2 VC.BERTEM-LEEFDAAL A NIV.1
6 - 2
14-10-2017 17:00 KV.TERVUREN-DUISBURG A NIV.2 SC.OUT-HOEGAARDEN NIV.1
1 - 8
         
21-10-2017 11:15 VC.BERTEM-LEEFDAAL A NIV.1 KV.TERVUREN-DUISBURG A NIV.2
5 - 4
21-10-2017 14:45 K.ST.HAASRODE A NIV.1 KVC.KESSEL-LO 2000 A NIV.2
1 - 2
21-10-2017 17:00 SC.OUT-HOEGAARDEN NIV.1 KFC.DIEST A NIV.2
7 - 1
21-10-2017 14:30 SPORTING KAMPENHOUT A NIV.2 VC.HOUTEM-OPLINTER A NIV.2
0 - 3
         
28-10-2017 10:00 KFC.DIEST A NIV.2 KV.TERVUREN-DUISBURG A NIV.2
2 - 1
28-10-2017 14:45 K.ST.HAASRODE A NIV.1 VC.BERTEM-LEEFDAAL A NIV.1
4 - 1
28-10-2017 17:00 SC.OUT-HOEGAARDEN NIV.1 VC.HOUTEM-OPLINTER A NIV.2
0 - 3
28-10-2017 14:30 SPORTING KAMPENHOUT A NIV.2 KVC.KESSEL-LO 2000 A NIV.2
2 - 4
         
04-11-2017 09:30 VC.HOUTEM-OPLINTER A NIV.2 KFC.DIEST A NIV.2
4 - 3
04-11-2017 11:15 VC.BERTEM-LEEFDAAL A NIV.1 SPORTING KAMPENHOUT A NIV.2
6 - 2
04-11-2017 17:00 KV.TERVUREN-DUISBURG A NIV.2 K.ST.HAASRODE A NIV.1
0 - 4
04-11-2017 14:30 KVC.KESSEL-LO 2000 A NIV.2 SC.OUT-HOEGAARDEN NIV.1
1 - 3
         
11-11-2017 09:30 VC.HOUTEM-OPLINTER A NIV.2 KV.TERVUREN-DUISBURG A NIV.2
6 - 0
11-11-2017 10:00 KFC.DIEST A NIV.2 KVC.KESSEL-LO 2000 A NIV.2
3 - 4
11-11-2017 17:00 SC.OUT-HOEGAARDEN NIV.1 VC.BERTEM-LEEFDAAL A NIV.1
4 - 4
11-11-2017 14:30 SPORTING KAMPENHOUT A NIV.2 K.ST.HAASRODE A NIV.1
1 - 1
         
18-11-2017 11:15 VC.BERTEM-LEEFDAAL A NIV.1 KFC.DIEST A NIV.2
10 - 3
18-11-2017 14:45 K.ST.HAASRODE A NIV.1 SC.OUT-HOEGAARDEN NIV.1
0 - 1
18-11-2017 15:00 KVC.KESSEL-LO 2000 A NIV.2 VC.HOUTEM-OPLINTER A NIV.2
3 - 4
18-11-2017 17:00 KV.TERVUREN-DUISBURG A NIV.2 SPORTING KAMPENHOUT A NIV.2
0 - 2
         
25-11-2017 09:30 VC.HOUTEM-OPLINTER A NIV.2 VC.BERTEM-LEEFDAAL A NIV.1
4 - 0
25-11-2017 10:00 KFC.DIEST A NIV.2 K.ST.HAASRODE A NIV.1
2 - 3
25-11-2017 15:00 KVC.KESSEL-LO 2000 A NIV.2 KV.TERVUREN-DUISBURG A NIV.2
10 - 0
25-11-2017 17:00 SC.OUT-HOEGAARDEN NIV.1 SPORTING KAMPENHOUT A NIV.2
4 - 0
         
29-11-2017 19:30 KVC.KESSEL-LO 2000 A NIV.2 K.ST.HAASRODE A NIV.1
2 - 3
         
02-12-2017 11:15 VC.BERTEM-LEEFDAAL A NIV.1 KVC.KESSEL-LO 2000 A NIV.2
3 - 8
02-12-2017 14:45 K.ST.HAASRODE A NIV.1 VC.HOUTEM-OPLINTER A NIV.2
1 - 2
02-12-2017 17:00 SC.OUT-HOEGAARDEN NIV.1 KV.TERVUREN-DUISBURG A NIV.2
5 - 2
02-12-2017 14:30 SPORTING KAMPENHOUT A NIV.2 KFC.DIEST A NIV.2
4 - 3
         
09-12-2017 09:30 VC.HOUTEM-OPLINTER A NIV.2 SPORTING KAMPENHOUT A NIV.2
5 - 0
09-12-2017 10:00 KFC.DIEST A NIV.2 SC.OUT-HOEGAARDEN NIV.1
1 - 4
09-12-2017 17:00 KV.TERVUREN-DUISBURG A NIV.2 VC.BERTEM-LEEFDAAL A NIV.1
5 - 9

 

Legende
PP = Uitgesteld
ST = Stopgezet
AMC = Algemeen forfait
 
F1 = Forfait 1 ploeg
FI = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 1 ploeg
F2 = Forfait 2 ploegen
FF = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 2 ploegen

U17 B

Datum   Uitslag
09-09-2017 10:00 SC.AARSCHOT NIV.2 SNA.KEIBERG A NIV.1
1 - 1
09-09-2017 11:30 FC.AVERBODE-OKSELAAR NIV.2 VK.HOLSBEEK NIV.2
6 - 2
09-09-2017 15:00 SP.HEIDE LINTER B NIV.1 KAC.BETEKOM B NIV.2
2 - 5
10-09-2017 11:15 WOLFSDONK SP. B NIV.1 KFC.DIEST B NIV.2
4 - 1
         
15-09-2017 19:30 KFC.DIEST B NIV.2 SP.HEIDE LINTER B NIV.1
6 - 1
16-09-2017 13:00 KAC.BETEKOM B NIV.2 FC.AVERBODE-OKSELAAR NIV.2
2 - 3
16-09-2017 14:00 SNA.KEIBERG A NIV.1 WOLFSDONK SP. B NIV.1
1 - 9
16-09-2017 14:30 VK.HOLSBEEK NIV.2 SC.AARSCHOT NIV.2
5 - 1
         
23-09-2017 10:00 SC.AARSCHOT NIV.2 KAC.BETEKOM B NIV.2
3 - 8
23-09-2017 11:30 FC.AVERBODE-OKSELAAR NIV.2 KFC.DIEST B NIV.2
12 - 0
23-09-2017 14:00 SNA.KEIBERG A NIV.1 VK.HOLSBEEK NIV.2
2 - 4
24-09-2017 11:15 WOLFSDONK SP. B NIV.1 SP.HEIDE LINTER B NIV.1
4 - 1
         
29-09-2017 19:30 KFC.DIEST B NIV.2 SC.AARSCHOT NIV.2
2 - 0
30-09-2017 14:30 VK.HOLSBEEK NIV.2 WOLFSDONK SP. B NIV.1
2 - 3
30-09-2017 15:00 SP.HEIDE LINTER B NIV.1 FC.AVERBODE-OKSELAAR NIV.2
4 - 4
         
07-10-2017 10:00 SC.AARSCHOT NIV.2 SP.HEIDE LINTER B NIV.1
8 - 1
07-10-2017 14:00 SNA.KEIBERG A NIV.1 KFC.DIEST B NIV.2
3 - 4
07-10-2017 14:30 VK.HOLSBEEK NIV.2 KAC.BETEKOM B NIV.2
2 - 2
08-10-2017 11:15 WOLFSDONK SP. B NIV.1 FC.AVERBODE-OKSELAAR NIV.2
2 - 1
         
13-10-2017 19:30 KFC.DIEST B NIV.2 VK.HOLSBEEK NIV.2
1 - 5
14-10-2017 11:30 FC.AVERBODE-OKSELAAR NIV.2 SC.AARSCHOT NIV.2
5 - 2
14-10-2017 15:00 SP.HEIDE LINTER B NIV.1 SNA.KEIBERG A NIV.1
4 - 0
15-10-2017 11:15 WOLFSDONK SP. B NIV.1 KAC.BETEKOM B NIV.2
0 - 4
         
21-10-2017 10:00 SC.AARSCHOT NIV.2 WOLFSDONK SP. B NIV.1
1 - 0
21-10-2017 13:00 KAC.BETEKOM B NIV.2 KFC.DIEST B NIV.2
5 - 0 (F1)
21-10-2017 14:00 SNA.KEIBERG A NIV.1 FC.AVERBODE-OKSELAAR NIV.2
0 - 6
21-10-2017 14:30 VK.HOLSBEEK NIV.2 SP.HEIDE LINTER B NIV.1
4 - 3
         
27-10-2017 19:30 KFC.DIEST B NIV.2 WOLFSDONK SP. B NIV.1
0 - 2
28-10-2017 13:00 KAC.BETEKOM B NIV.2 SP.HEIDE LINTER B NIV.1
7 - 1
28-10-2017 14:00 SNA.KEIBERG A NIV.1 SC.AARSCHOT NIV.2
2 - 4
28-10-2017 14:30 VK.HOLSBEEK NIV.2 FC.AVERBODE-OKSELAAR NIV.2
5 - 0
         
04-11-2017 10:00 SP.HEIDE LINTER B NIV.1 KFC.DIEST B NIV.2
6 - 1
04-11-2017 10:00 SC.AARSCHOT NIV.2 VK.HOLSBEEK NIV.2
1 - 8
04-11-2017 11:30 FC.AVERBODE-OKSELAAR NIV.2 KAC.BETEKOM B NIV.2
6 - 4
05-11-2017 11:15 WOLFSDONK SP. B NIV.1 SNA.KEIBERG A NIV.1
5 - 0 (F1)
         
10-11-2017 19:30 KFC.DIEST B NIV.2 FC.AVERBODE-OKSELAAR NIV.2
0 - 5
11-11-2017 13:00 KAC.BETEKOM B NIV.2 SC.AARSCHOT NIV.2
4 - 3
11-11-2017 14:30 VK.HOLSBEEK NIV.2 SNA.KEIBERG A NIV.1
8 - 1
11-11-2017 14:30 SP.HEIDE LINTER B NIV.1 WOLFSDONK SP. B NIV.1
3 - 3
         
15-11-2017 19:30 KAC.BETEKOM B NIV.2 SNA.KEIBERG A NIV.1
4 - 2
         
18-11-2017 10:00 SC.AARSCHOT NIV.2 KFC.DIEST B NIV.2
3 - 1
18-11-2017 11:30 FC.AVERBODE-OKSELAAR NIV.2 SP.HEIDE LINTER B NIV.1
2 - 4
18-11-2017 12:00 SNA.KEIBERG A NIV.1 KAC.BETEKOM B NIV.2
1 - 8
19-11-2017 11:15 WOLFSDONK SP. B NIV.1 VK.HOLSBEEK NIV.2
3 - 1
         
24-11-2017 19:30 KFC.DIEST B NIV.2 SNA.KEIBERG A NIV.1
4 - 0
25-11-2017 11:30 FC.AVERBODE-OKSELAAR NIV.2 WOLFSDONK SP. B NIV.1
4 - 1
25-11-2017 13:00 KAC.BETEKOM B NIV.2 VK.HOLSBEEK NIV.2
2 - 0
25-11-2017 14:30 SP.HEIDE LINTER B NIV.1 SC.AARSCHOT NIV.2
1 - 2
         
02-12-2017 10:00 SC.AARSCHOT NIV.2 FC.AVERBODE-OKSELAAR NIV.2
1 - 8
02-12-2017 13:00 KAC.BETEKOM B NIV.2 WOLFSDONK SP. B NIV.1
9 - 0
02-12-2017 14:00 SNA.KEIBERG A NIV.1 SP.HEIDE LINTER B NIV.1
0 - 3
02-12-2017 14:30 VK.HOLSBEEK NIV.2 KFC.DIEST B NIV.2
14 - 0
         
08-12-2017 19:30 KFC.DIEST B NIV.2 KAC.BETEKOM B NIV.2
PP
09-12-2017 11:30 FC.AVERBODE-OKSELAAR NIV.2 SNA.KEIBERG A NIV.1
5 - 0 (F1)
09-12-2017 12:00 WOLFSDONK SP. B NIV.1 SC.AARSCHOT NIV.2
4 - 0
09-12-2017 14:30 SP.HEIDE LINTER B NIV.1 VK.HOLSBEEK NIV.2
1 - 3

 

Legende
PP = Uitgesteld
ST = Stopgezet
AMC = Algemeen forfait
 
F1 = Forfait 1 ploeg
FI = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 1 ploeg
F2 = Forfait 2 ploegen
FF = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 2 ploegen

 

U15 A

Datum   Uitslag
02-09-2017 09:30 KVC.KESSEL-LO 2000 A NIV.2 K.ST.HAASRODE A NIV.2
5 - 2
02-09-2017 13:00 HO.VELTEM A NIV.2 SC.OUT-HOEGAARDEN A NIV.1
1 - 5
02-09-2017 14:30 VC.BERTEM-LEEFDAAL A NIV.1 SP.ROTSELAAR A NIV.1
1 - 3
03-09-2017 09:30 KVC.HAACHT A NIV.1 VC.HOUTEM-OPLINTER A NIV.2
3 - 2
03-09-2017 11:15 WOLFSDONK SP. A NIV.1 KFC.DIEST A NIV.2
10 - 4
         
06-09-2017 19:00 SP.ROTSELAAR A NIV.1 K.ST.HAASRODE A NIV.2
5 - 3
06-09-2017 19:00 SC.OUT-HOEGAARDEN A NIV.1 WOLFSDONK SP. A NIV.1
0 - 10
06-09-2017 16:00 HO.VELTEM A NIV.2 KFC.DIEST A NIV.2
3 - 8
06-09-2017 16:00 KVC.KESSEL-LO 2000 A NIV.2 KVC.HAACHT A NIV.1
1 - 2
06-09-2017 16:00 VC.BERTEM-LEEFDAAL A NIV.1 VC.HOUTEM-OPLINTER A NIV.2
1 - 3
         
09-09-2017 09:30 KVC.KESSEL-LO 2000 A NIV.2 SC.OUT-HOEGAARDEN A NIV.1
7 - 0
09-09-2017 13:00 KFC.DIEST A NIV.2 VC.HOUTEM-OPLINTER A NIV.2
4 - 4
09-09-2017 13:00 HO.VELTEM A NIV.2 SP.ROTSELAAR A NIV.1
2 - 3
10-09-2017 09:30 KVC.HAACHT A NIV.1 K.ST.HAASRODE A NIV.2
5 - 0 (FI)
10-09-2017 11:15 WOLFSDONK SP. A NIV.1 VC.BERTEM-LEEFDAAL A NIV.1
12 - 1
         
16-09-2017 13:00 VC.HOUTEM-OPLINTER A NIV.2 WOLFSDONK SP. A NIV.1
2 - 5
16-09-2017 13:00 VC.BERTEM-LEEFDAAL A NIV.1 HO.VELTEM A NIV.2
7 - 3
16-09-2017 14:00 SP.ROTSELAAR A NIV.1 KVC.KESSEL-LO 2000 A NIV.2
0 - 8
16-09-2017 14:45 SC.OUT-HOEGAARDEN A NIV.1 KVC.HAACHT A NIV.1
1 - 8
17-09-2017 11:15 K.ST.HAASRODE A NIV.2 KFC.DIEST A NIV.2
7 - 1
         
23-09-2017 09:30 KVC.KESSEL-LO 2000 A NIV.2 VC.BERTEM-LEEFDAAL A NIV.1
5 - 2
23-09-2017 13:00 KFC.DIEST A NIV.2 SC.OUT-HOEGAARDEN A NIV.1
4 - 1
23-09-2017 13:00 VC.HOUTEM-OPLINTER A NIV.2 K.ST.HAASRODE A NIV.2
5 - 1
24-09-2017 11:15 KVC.HAACHT A NIV.1 SP.ROTSELAAR A NIV.1
5 - 1
24-09-2017 11:15 WOLFSDONK SP. A NIV.1 HO.VELTEM A NIV.2
15 - 2
         
30-09-2017 13:00 VC.BERTEM-LEEFDAAL A NIV.1 KVC.HAACHT A NIV.1
2 - 3
30-09-2017 13:00 HO.VELTEM A NIV.2 KVC.KESSEL-LO 2000 A NIV.2
1 - 8
30-09-2017 14:00 SP.ROTSELAAR A NIV.1 KFC.DIEST A NIV.2
3 - 6
30-09-2017 14:45 SC.OUT-HOEGAARDEN A NIV.1 VC.HOUTEM-OPLINTER A NIV.2
1 - 1
01-10-2017 11:15 K.ST.HAASRODE A NIV.2 WOLFSDONK SP. A NIV.1
0 - 6
         
07-10-2017 13:00 VC.HOUTEM-OPLINTER A NIV.2 SP.ROTSELAAR A NIV.1
3 - 1
07-10-2017 13:00 KFC.DIEST A NIV.2 VC.BERTEM-LEEFDAAL A NIV.1
6 - 1
08-10-2017 09:30 KVC.HAACHT A NIV.1 HO.VELTEM A NIV.2
10 - 3
08-10-2017 11:15 K.ST.HAASRODE A NIV.2 SC.OUT-HOEGAARDEN A NIV.1
1 - 1
08-10-2017 11:15 WOLFSDONK SP. A NIV.1 KVC.KESSEL-LO 2000 A NIV.2
8 - 1
         
14-10-2017 09:30 KVC.KESSEL-LO 2000 A NIV.2 VC.HOUTEM-OPLINTER A NIV.2
4 - 2
14-10-2017 13:00 VC.BERTEM-LEEFDAAL A NIV.1 SC.OUT-HOEGAARDEN A NIV.1
2 - 1
14-10-2017 13:00 HO.VELTEM A NIV.2 K.ST.HAASRODE A NIV.2
4 - 4
15-10-2017 11:15 KVC.HAACHT A NIV.1 KFC.DIEST A NIV.2
2 - 4
15-10-2017 11:15 WOLFSDONK SP. A NIV.1 SP.ROTSELAAR A NIV.1
3 - 0
         
21-10-2017 13:00 VC.HOUTEM-OPLINTER A NIV.2 HO.VELTEM A NIV.2
3 - 0
21-10-2017 13:00 KFC.DIEST A NIV.2 KVC.KESSEL-LO 2000 A NIV.2
3 - 5
21-10-2017 14:45 SC.OUT-HOEGAARDEN A NIV.1 SP.ROTSELAAR A NIV.1
2 - 2
22-10-2017 11:15 K.ST.HAASRODE A NIV.2 VC.BERTEM-LEEFDAAL A NIV.1
3 - 2
22-10-2017 11:15 WOLFSDONK SP. A NIV.1 KVC.HAACHT A NIV.1
10 - 0
         
28-10-2017 13:00 VC.HOUTEM-OPLINTER A NIV.2 KFC.DIEST A NIV.2
5 - 0
28-10-2017 13:00 VC.BERTEM-LEEFDAAL A NIV.1 WOLFSDONK SP. A NIV.1
2 - 4
28-10-2017 14:00 SP.ROTSELAAR A NIV.1 HO.VELTEM A NIV.2
2 - 2
28-10-2017 14:45 SC.OUT-HOEGAARDEN A NIV.1 KVC.KESSEL-LO 2000 A NIV.2
3 - 6
29-10-2017 11:15 K.ST.HAASRODE A NIV.2 KVC.HAACHT A NIV.1
5 - 4
         
01-11-2017 14:30 WOLFSDONK SP. A NIV.1 SC.OUT-HOEGAARDEN A NIV.1
18 - 3
01-11-2017 14:30 K.ST.HAASRODE A NIV.2 SP.ROTSELAAR A NIV.1
1 - 2
01-11-2017 14:30 VC.HOUTEM-OPLINTER A NIV.2 VC.BERTEM-LEEFDAAL A NIV.1
2 - 3
01-11-2017 14:30 KVC.HAACHT A NIV.1 KVC.KESSEL-LO 2000 A NIV.2
7 - 1
         
04-11-2017 09:30 KVC.KESSEL-LO 2000 A NIV.2 SP.ROTSELAAR A NIV.1
3 - 1
04-11-2017 13:00 KFC.DIEST A NIV.2 K.ST.HAASRODE A NIV.2
3 - 3
04-11-2017 13:00 HO.VELTEM A NIV.2 VC.BERTEM-LEEFDAAL A NIV.1
3 - 2
05-11-2017 11:15 WOLFSDONK SP. A NIV.1 VC.HOUTEM-OPLINTER A NIV.2
5 - 1
05-11-2017 11:15 KVC.HAACHT A NIV.1 SC.OUT-HOEGAARDEN A NIV.1
3 - 4
         
08-11-2017 16:00 KFC.DIEST A NIV.2 HO.VELTEM A NIV.2
3 - 0
         
11-11-2017 13:00 VC.BERTEM-LEEFDAAL A NIV.1 KVC.KESSEL-LO 2000 A NIV.2
2 - 3
11-11-2017 13:00 HO.VELTEM A NIV.2 WOLFSDONK SP. A NIV.1
0 - 12
11-11-2017 14:00 SP.ROTSELAAR A NIV.1 KVC.HAACHT A NIV.1
2 - 2
11-11-2017 14:45 SC.OUT-HOEGAARDEN A NIV.1 KFC.DIEST A NIV.2
1 - 5
12-11-2017 11:15 K.ST.HAASRODE A NIV.2 VC.HOUTEM-OPLINTER A NIV.2
4 - 1
         
18-11-2017 09:30 KVC.KESSEL-LO 2000 A NIV.2 HO.VELTEM A NIV.2
6 - 1
18-11-2017 13:00 VC.HOUTEM-OPLINTER A NIV.2 SC.OUT-HOEGAARDEN A NIV.1
2 - 0
18-11-2017 13:00 KFC.DIEST A NIV.2 SP.ROTSELAAR A NIV.1
1 - 1
19-11-2017 11:15 KVC.HAACHT A NIV.1 VC.BERTEM-LEEFDAAL A NIV.1
5 - 1
19-11-2017 11:15 WOLFSDONK SP. A NIV.1 K.ST.HAASRODE A NIV.2
6 - 2
         
22-11-2017 19:00 VC.HOUTEM-OPLINTER A NIV.2 KVC.KESSEL-LO 2000 A NIV.2
1 - 4
         
25-11-2017 09:30 KVC.KESSEL-LO 2000 A NIV.2 WOLFSDONK SP. A NIV.1
2 - 8
25-11-2017 13:00 VC.BERTEM-LEEFDAAL A NIV.1 KFC.DIEST A NIV.2
3 - 1
25-11-2017 13:00 HO.VELTEM A NIV.2 KVC.HAACHT A NIV.1
1 - 3
25-11-2017 14:00 SP.ROTSELAAR A NIV.1 VC.HOUTEM-OPLINTER A NIV.2
0 - 1
25-11-2017 14:45 SC.OUT-HOEGAARDEN A NIV.1 K.ST.HAASRODE A NIV.2
1 - 7
         
02-12-2017 13:00 KFC.DIEST A NIV.2 WOLFSDONK SP. A NIV.1
3 - 4
02-12-2017 13:00 VC.HOUTEM-OPLINTER A NIV.2 KVC.HAACHT A NIV.1
3 - 0
02-12-2017 14:00 SP.ROTSELAAR A NIV.1 VC.BERTEM-LEEFDAAL A NIV.1
3 - 2
02-12-2017 14:45 SC.OUT-HOEGAARDEN A NIV.1 HO.VELTEM A NIV.2
2 - 4
03-12-2017 11:15 K.ST.HAASRODE A NIV.2 KVC.KESSEL-LO 2000 A NIV.2
5 - 3
         
09-12-2017 09:30 KVC.KESSEL-LO 2000 A NIV.2 KFC.DIEST A NIV.2
3 - 0
09-12-2017 13:00 VC.BERTEM-LEEFDAAL A NIV.1 K.ST.HAASRODE A NIV.2
2 - 4
09-12-2017 13:00 HO.VELTEM A NIV.2 VC.HOUTEM-OPLINTER A NIV.2
0 - 1
09-12-2017 14:00 SP.ROTSELAAR A NIV.1 SC.OUT-HOEGAARDEN A NIV.1
4 - 0
10-12-2017 11:15 KVC.HAACHT A NIV.1 WOLFSDONK SP. A NIV.1
PP
         
16-12-2017 13:00 KFC.DIEST A NIV.2 KVC.HAACHT A NIV.1
  -  
16-12-2017 14:00 SP.ROTSELAAR A NIV.1 WOLFSDONK SP. A NIV.1
  -  
16-12-2017 14:45 SC.OUT-HOEGAARDEN A NIV.1 VC.BERTEM-LEEFDAAL A NIV.1
  -  
20-12-2017 18:00 K.ST.HAASRODE A NIV.2 HO.VELTEM A NIV.2
  -  

 

Legende
PP = Uitgesteld
ST = Stopgezet
AMC = Algemeen forfait
 
F1 = Forfait 1 ploeg
FI = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 1 ploeg
F2 = Forfait 2 ploegen
FF = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 2 ploegen

U15 B

Datum   Uitslag
09-09-2017 09:30 FC.AVERBODE-OKSELAAR A NIV.1 SK.DEURNE NIV.1
7 - 0 (FI)
09-09-2017 10:00 KFC.DIEST B NIV.1 FC.RILLAAR SP. NIV.1
3 - 10
09-09-2017 14:30 WOLFSDONK SP. B NIV.1 TIELT-WINGE 3000 A NIV.1
17 - 0
09-09-2017 15:00 VC.BEKKEVOORT B NIV.1 HO.TESTELT NIV.1
0 - 9
         
16-09-2017 11:00 FC.RILLAAR SP. NIV.1 VC.BEKKEVOORT B NIV.1
2 - 2
16-09-2017 11:00 TIELT-WINGE 3000 A NIV.1 FC.AVERBODE-OKSELAAR A NIV.1
0 - 6
16-09-2017 15:00 SK.DEURNE NIV.1 KFC.DIEST B NIV.1
8 - 2
16-09-2017 10:00 HO.TESTELT NIV.1 WOLFSDONK SP. B NIV.1
2 - 9
         
23-09-2017 10:00 KFC.DIEST B NIV.1 TIELT-WINGE 3000 A NIV.1
5 - 0 (F1)
23-09-2017 11:00 FC.RILLAAR SP. NIV.1 SK.DEURNE NIV.1
6 - 1
23-09-2017 15:00 VC.BEKKEVOORT B NIV.1 WOLFSDONK SP. B NIV.1
0 - 12
27-09-2017 18:00 FC.AVERBODE-OKSELAAR A NIV.1 HO.TESTELT NIV.1
7 - 1
         
30-09-2017 09:30 HO.TESTELT NIV.1 KFC.DIEST B NIV.1
2 - 4
30-09-2017 11:00 TIELT-WINGE 3000 A NIV.1 FC.RILLAAR SP. NIV.1
0 - 6
30-09-2017 15:00 SK.DEURNE NIV.1 VC.BEKKEVOORT B NIV.1
8 - 2
01-10-2017 11:15 WOLFSDONK SP. B NIV.1 FC.AVERBODE-OKSELAAR A NIV.1
1 - 5
         
07-10-2017 10:00 KFC.DIEST B NIV.1 WOLFSDONK SP. B NIV.1
6 - 7
07-10-2017 11:00 FC.RILLAAR SP. NIV.1 HO.TESTELT NIV.1
1 - 1
07-10-2017 15:00 VC.BEKKEVOORT B NIV.1 FC.AVERBODE-OKSELAAR A NIV.1
0 - 10
07-10-2017 15:00 SK.DEURNE NIV.1 TIELT-WINGE 3000 A NIV.1
4 - 8
         
14-10-2017 09:30 HO.TESTELT NIV.1 SK.DEURNE NIV.1
2 - 5
14-10-2017 09:30 FC.AVERBODE-OKSELAAR A NIV.1 KFC.DIEST B NIV.1
3 - 5
14-10-2017 10:00 WOLFSDONK SP. B NIV.1 FC.RILLAAR SP. NIV.1
9 - 2
14-10-2017 15:00 VC.BEKKEVOORT B NIV.1 TIELT-WINGE 3000 A NIV.1
3 - 5
         
21-10-2017 10:00 KFC.DIEST B NIV.1 VC.BEKKEVOORT B NIV.1
14 - 0
21-10-2017 11:00 FC.RILLAAR SP. NIV.1 FC.AVERBODE-OKSELAAR A NIV.1
3 - 2
21-10-2017 11:00 TIELT-WINGE 3000 A NIV.1 HO.TESTELT NIV.1
0 - 6
21-10-2017 15:00 SK.DEURNE NIV.1 WOLFSDONK SP. B NIV.1
1 - 9
         
28-10-2017 09:30 HO.TESTELT NIV.1 VC.BEKKEVOORT B NIV.1
10 - 3
28-10-2017 11:00 FC.RILLAAR SP. NIV.1 KFC.DIEST B NIV.1
1 - 3
28-10-2017 11:00 TIELT-WINGE 3000 A NIV.1 WOLFSDONK SP. B NIV.1
0 - 18
28-10-2017 13:00 SK.DEURNE NIV.1 FC.AVERBODE-OKSELAAR A NIV.1
0 - 5 (F1)
         
04-11-2017 09:30 FC.AVERBODE-OKSELAAR A NIV.1 TIELT-WINGE 3000 A NIV.1
22 - 0
04-11-2017 10:00 KFC.DIEST B NIV.1 SK.DEURNE NIV.1
8 - 2
04-11-2017 14:30 WOLFSDONK SP. B NIV.1 HO.TESTELT NIV.1
4 - 0
04-11-2017 14:30 VC.BEKKEVOORT B NIV.1 FC.RILLAAR SP. NIV.1
1 - 6
         
11-11-2017 09:30 HO.TESTELT NIV.1 FC.AVERBODE-OKSELAAR A NIV.1
1 - 12
11-11-2017 11:00 TIELT-WINGE 3000 A NIV.1 KFC.DIEST B NIV.1
0 - 12
11-11-2017 12:30 SK.DEURNE NIV.1 FC.RILLAAR SP. NIV.1
0 - 7
11-11-2017 14:30 WOLFSDONK SP. B NIV.1 VC.BEKKEVOORT B NIV.1
5 - 0 (F1)
         
18-11-2017 09:30 FC.AVERBODE-OKSELAAR A NIV.1 WOLFSDONK SP. B NIV.1
2 - 10
18-11-2017 10:00 KFC.DIEST B NIV.1 HO.TESTELT NIV.1
10 - 2
18-11-2017 11:00 FC.RILLAAR SP. NIV.1 TIELT-WINGE 3000 A NIV.1
5 - 0 (F1)
18-11-2017 12:00 VC.BEKKEVOORT B NIV.1 SK.DEURNE NIV.1
5 - 4
         
25-11-2017 09:30 FC.AVERBODE-OKSELAAR A NIV.1 VC.BEKKEVOORT B NIV.1
15 - 2
25-11-2017 10:00 HO.TESTELT NIV.1 FC.RILLAAR SP. NIV.1
1 - 4
25-11-2017 11:00 TIELT-WINGE 3000 A NIV.1 SK.DEURNE NIV.1
0 - 13
25-11-2017 14:30 WOLFSDONK SP. B NIV.1 KFC.DIEST B NIV.1
8 - 2
         
02-12-2017 10:00 KFC.DIEST B NIV.1 FC.AVERBODE-OKSELAAR A NIV.1
  -  
02-12-2017 11:00 FC.RILLAAR SP. NIV.1 WOLFSDONK SP. B NIV.1
0 - 2
02-12-2017 11:00 TIELT-WINGE 3000 A NIV.1 VC.BEKKEVOORT B NIV.1
0 - 5 (F1)
02-12-2017 14:30 SK.DEURNE NIV.1 HO.TESTELT NIV.1
7 - 0
         
09-12-2017 09:30 FC.AVERBODE-OKSELAAR A NIV.1 FC.RILLAAR SP. NIV.1
5 - 0 (F1)
09-12-2017 09:30 HO.TESTELT NIV.1 TIELT-WINGE 3000 A NIV.1
7 - 1
09-12-2017 10:00 WOLFSDONK SP. B NIV.1 SK.DEURNE NIV.1
8 - 1
09-12-2017 14:30 VC.BEKKEVOORT B NIV.1 KFC.DIEST B NIV.1
3 - 3

 

Legende
PP = Uitgesteld
ST = Stopgezet
AMC = Algemeen forfait
 
F1 = Forfait 1 ploeg
FI = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 1 ploeg
F2 = Forfait 2 ploegen
FF = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 2 ploegen

 

U13 A

Datum   Uitslag
09-09-2017 10:00 KFC.DIEST A NIV.2 VC.HOUTEM-OPLINTER A NIV.2
  -  
16-09-2017 09:45 WOLFSDONK SP. A NIV.3 KFC.DIEST A NIV.2
  -  
23-09-2017 10:00 KFC.DIEST A NIV.2 SP.ROTSELAAR A NIV.3
  -  
30-09-2017 09:30 OUD-HEVERLEE LEUVEN B NIV.3 KFC.DIEST A NIV.2
  -  
07-10-2017 10:00 KFC.DIEST A NIV.2 K.ST.HAASRODE A NIV.2
  -  
15-10-2017 09:30 KVC.KESSEL-LO 2000 A NIV.3 KFC.DIEST A NIV.2
  -  
21-10-2017 10:00 KFC.DIEST A NIV.2 KAC.BETEKOM A NIV.3
  -  
28-10-2017 09:30 VC.HOUTEM-OPLINTER A NIV.2 KFC.DIEST A NIV.2
  -  
04-11-2017 10:00 KFC.DIEST A NIV.2 WOLFSDONK SP. A NIV.3
  -  
11-11-2017 13:00 SP.ROTSELAAR A NIV.3 KFC.DIEST A NIV.2
  -  
18-11-2017 10:00 KFC.DIEST A NIV.2 OUD-HEVERLEE LEUVEN B NIV.3
  -  
25-11-2017 14:45 K.ST.HAASRODE A NIV.2 KFC.DIEST A NIV.2
  -  
02-12-2017 10:00 KFC.DIEST A NIV.2 KVC.KESSEL-LO 2000 A NIV.3
  -  
09-12-2017 14:30 KAC.BETEKOM A NIV.3 KFC.DIEST A NIV.2
  -  

 

Legende
PP = Uitgesteld
ST = Stopgezet
AMC = Algemeen forfait
 
F1 = Forfait 1 ploeg
FI = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 1 ploeg
F2 = Forfait 2 ploegen
FF = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 2 ploegen

U13 B

Datum   Uitslag
09-09-2017 13:00 KFC.DIEST B NIV.1 VC.HOUTEM-OPLINTER B NIV.1
  -  
16-09-2017 13:00 MEENSEL-KIEZEGEM A NIV.1 KFC.DIEST B NIV.1
  -  
23-09-2017 13:00 KFC.DIEST B NIV.1 SK.DEURNE NIV.1
  -  
30-09-2017 15:00 FC.RILLAAR SP. NIV.1 KFC.DIEST B NIV.1
  -  
07-10-2017 13:00 KFC.DIEST B NIV.1 KFC.ZICHEM R
5 - 0 (F1)
14-10-2017 10:00 SPARTA SCHAFFEN NIV.1 KFC.DIEST B NIV.1
  -  
21-10-2017 13:00 KFC.DIEST B NIV.1 SC.AARSCHOT B NIV.1
AMC
28-10-2017 13:00 VC.HOUTEM-OPLINTER B NIV.1 KFC.DIEST B NIV.1
  -  
04-11-2017 13:00 KFC.DIEST B NIV.1 MEENSEL-KIEZEGEM A NIV.1
  -  
11-11-2017 09:30 SK.DEURNE NIV.1 KFC.DIEST B NIV.1
  -  
18-11-2017 13:00 KFC.DIEST B NIV.1 FC.RILLAAR SP. NIV.1
  -  
25-11-2017 13:00 KFC.ZICHEM R KFC.DIEST B NIV.1
  -  
02-12-2017 13:00 KFC.DIEST B NIV.1 SPARTA SCHAFFEN NIV.1
  -  
09-12-2017 12:00 SC.AARSCHOT B NIV.1 KFC.DIEST B NIV.1
AMC

 

Legende
PP = Uitgesteld
ST = Stopgezet
AMC = Algemeen forfait
 
F1 = Forfait 1 ploeg
FI = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 1 ploeg
F2 = Forfait 2 ploegen
FF = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 2 ploegen

U12 A

Datum   Uitslag
09-09-2017 13:00 K.ST.HAASRODE A NIV.2 KFC.DIEST A NIV.2
  -  
16-09-2017 13:00 KFC.DIEST A NIV.2 WOLFSDONK SP. A NIV.2
  -  
23-09-2017 13:00 KV.TERVUREN-DUISBURG A NIV.2 KFC.DIEST A NIV.2
  -  
30-09-2017 13:00 KFC.DIEST A NIV.2 VC.BERTEM-LEEFDAAL A NIV.2
  -  
07-10-2017 13:00 VC.HOUTEM-OPLINTER A NIV.1 KFC.DIEST A NIV.2
  -  
14-10-2017 13:00 KFC.DIEST A NIV.2 HO.VELTEM A NIV.1
5 - 0 (F1)
21-10-2017 13:00 SC.OUT-HOEGAARDEN A NIV.2 KFC.DIEST A NIV.2
  -  
28-10-2017 13:00 KFC.DIEST A NIV.2 K.ST.HAASRODE A NIV.2
  -  
04-11-2017 13:00 WOLFSDONK SP. A NIV.2 KFC.DIEST A NIV.2
  -  
11-11-2017 13:00 KFC.DIEST A NIV.2 KV.TERVUREN-DUISBURG A NIV.2
  -  
19-11-2017 09:30 VC.BERTEM-LEEFDAAL A NIV.2 KFC.DIEST A NIV.2
  -  
25-11-2017 13:00 KFC.DIEST A NIV.2 VC.HOUTEM-OPLINTER A NIV.1
  -  
09-12-2017 13:00 KFC.DIEST A NIV.2 SC.OUT-HOEGAARDEN A NIV.2
  -  
13-12-2017 18:00 HO.VELTEM A NIV.1 KFC.DIEST A NIV.2
  -  

 

Legende
PP = Uitgesteld
ST = Stopgezet
AMC = Algemeen forfait
 
F1 = Forfait 1 ploeg
FI = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 1 ploeg
F2 = Forfait 2 ploegen
FF = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 2 ploegen

U12 B

Datum   Uitslag
09-09-2017 13:00 FC.RILLAAR SP. NIV.1 KFC.DIEST B NIV.1
  -  
16-09-2017 10:00 KFC.DIEST B NIV.1 HO.TESTELT NIV.1
  -  
23-09-2017 10:00 WOLFSDONK SP. B NIV.1 KFC.DIEST B NIV.1
  -  
30-09-2017 10:00 KFC.DIEST B NIV.1 KFC.BAAL A NIV.1
  -  
11-10-2017 19:00 KVC.LANGDORP NIV.1 KFC.DIEST B NIV.1
  -  
14-10-2017 10:00 KFC.DIEST B NIV.1 SP.ROTSELAAR B NIV.1
  -  
21-10-2017 12:00 KNV.KEERBERGEN A NIV.1 KFC.DIEST B NIV.1
  -  
28-10-2017 10:00 KFC.DIEST B NIV.1 FC.RILLAAR SP. NIV.1
  -  
04-11-2017 11:30 HO.TESTELT NIV.1 KFC.DIEST B NIV.1
  -  
11-11-2017 10:00 KFC.DIEST B NIV.1 WOLFSDONK SP. B NIV.1
  -  
18-11-2017 09:30 KFC.BAAL A NIV.1 KFC.DIEST B NIV.1
  -  
25-11-2017 10:00 KFC.DIEST B NIV.1 KVC.LANGDORP NIV.1
  -  
02-12-2017 10:00 SP.ROTSELAAR B NIV.1 KFC.DIEST B NIV.1
  -  
09-12-2017 10:00 KFC.DIEST B NIV.1 KNV.KEERBERGEN A NIV.1
  -  

 

Legende
PP = Uitgesteld
ST = Stopgezet
AMC = Algemeen forfait
 
F1 = Forfait 1 ploeg
FI = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 1 ploeg
F2 = Forfait 2 ploegen
FF = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 2 ploegen

U11 A

Datum   Uitslag
09-09-2017 15:00 KAC.BETEKOM A NIV.3 KFC.DIEST A NIV.2
  -  
16-09-2017 10:00 KFC.DIEST A NIV.2 SP.ROTSELAAR A NIV.3
  -  
23-09-2017 11:15 KV.TERVUREN-DUISBURG A NIV.2 KFC.DIEST A NIV.2
  -  
30-09-2017 10:00 KFC.DIEST A NIV.2 VC.BERTEM-LEEFDAAL A NIV.2
  -  
07-10-2017 13:00 VC.HOUTEM-OPLINTER A NIV.2 KFC.DIEST A NIV.2
  -  
14-10-2017 10:00 KFC.DIEST A NIV.2 WOLFSDONK SP. A NIV.2
  -  
21-10-2017 11:15 SC.OUT-HOEGAARDEN A NIV.2 KFC.DIEST A NIV.2
  -  
28-10-2017 10:00 KFC.DIEST A NIV.2 KAC.BETEKOM A NIV.3
  -  
04-11-2017 10:00 SP.ROTSELAAR A NIV.3 KFC.DIEST A NIV.2
  -  
11-11-2017 10:00 KFC.DIEST A NIV.2 KV.TERVUREN-DUISBURG A NIV.2
  -  
18-11-2017 09:30 VC.BERTEM-LEEFDAAL A NIV.2 KFC.DIEST A NIV.2
  -  
25-11-2017 10:00 KFC.DIEST A NIV.2 VC.HOUTEM-OPLINTER A NIV.2
  -  
02-12-2017 13:00 WOLFSDONK SP. A NIV.2 KFC.DIEST A NIV.2
  -  
09-12-2017 10:00 KFC.DIEST A NIV.2 SC.OUT-HOEGAARDEN A NIV.2
  -  

 

Legende
PP = Uitgesteld
ST = Stopgezet
AMC = Algemeen forfait
 
F1 = Forfait 1 ploeg
FI = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 1 ploeg
F2 = Forfait 2 ploegen
FF = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 2 ploegen

U11 B

Datum   Uitslag
09-09-2017 10:45 FC.AVERBODE-OKSELAAR NIV.1 KFC.DIEST B NIV.1
  -  
16-09-2017 15:30 KFC.DIEST B NIV.1 SNA.KEIBERG B NIV.1
  -  
23-09-2017 10:00 SC.AARSCHOT NIV.1 KFC.DIEST B NIV.1
  -  
30-09-2017 15:30 KFC.DIEST B NIV.1 HO.TESTELT B NIV.1
  -  
07-10-2017 12:30 SK.RUMMEN-GEETBETS NIV.1 KFC.DIEST B NIV.1
  -  
14-10-2017 15:30 KFC.DIEST B NIV.1 WOLFSDONK SP. B NIV.1
  -  
21-10-2017 11:00 TIELT-WINGE 3000 A NIV.1 KFC.DIEST B NIV.1
  -  
28-10-2017 15:30 KFC.DIEST B NIV.1 FC.AVERBODE-OKSELAAR NIV.1
  -  
04-11-2017 10:30 SNA.KEIBERG B NIV.1 KFC.DIEST B NIV.1
  -  
11-11-2017 15:00 KFC.DIEST B NIV.1 SC.AARSCHOT NIV.1
  -  
18-11-2017 10:00 HO.TESTELT B NIV.1 KFC.DIEST B NIV.1
  -  
25-11-2017 15:30 KFC.DIEST B NIV.1 SK.RUMMEN-GEETBETS NIV.1
  -  
02-12-2017 10:00 WOLFSDONK SP. B NIV.1 KFC.DIEST B NIV.1
  -  
09-12-2017 15:00 KFC.DIEST B NIV.1 TIELT-WINGE 3000 A NIV.1
  -  

 

Legende
PP = Uitgesteld
ST = Stopgezet
AMC = Algemeen forfait
 
F1 = Forfait 1 ploeg
FI = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 1 ploeg
F2 = Forfait 2 ploegen
FF = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 2 ploegen

U10 A

Datum   Uitslag
09-09-2017 12:30 KFC.DIEST A NIV.3 KFC.HERENT A NIV.3
  -  
16-09-2017 13:00 WOLFSDONK SP. A NIV.2 KFC.DIEST A NIV.3
  -  
23-09-2017 12:30 KFC.DIEST A NIV.3 K.ST.HAASRODE A NIV.2
  -  
30-09-2017 11:30 SP.ROTSELAAR A NIV.2 KFC.DIEST A NIV.3
  -  
07-10-2017 12:30 KFC.DIEST A NIV.3 OUD-HEVERLEE LEUVEN C NIV.3
  -  
14-10-2017 13:00 KAC.BETEKOM A NIV.3 KFC.DIEST A NIV.3
  -  
21-10-2017 12:30 KFC.DIEST A NIV.3 KVC.KESSEL-LO 2000 A NIV.3
  -  
28-10-2017 13:00 KFC.HERENT A NIV.3 KFC.DIEST A NIV.3
  -  
04-11-2017 12:30 KFC.DIEST A NIV.3 WOLFSDONK SP. A NIV.2
  -  
11-11-2017 09:30 K.ST.HAASRODE A NIV.2 KFC.DIEST A NIV.3
  -  
18-11-2017 12:30 KFC.DIEST A NIV.3 SP.ROTSELAAR A NIV.2
  -  
25-11-2017 09:30 OUD-HEVERLEE LEUVEN C NIV.3 KFC.DIEST A NIV.3
  -  
02-12-2017 12:30 KFC.DIEST A NIV.3 SC.OUT-HOEGAARDEN A NIV.2
  -  
09-12-2017 12:30 KVC.KESSEL-LO 2000 A NIV.3 KFC.DIEST A NIV.3
  -  

 

Legende
PP = Uitgesteld
ST = Stopgezet
AMC = Algemeen forfait
 
F1 = Forfait 1 ploeg
FI = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 1 ploeg
F2 = Forfait 2 ploegen
FF = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 2 ploegen

U10 B

Datum   Uitslag
09-09-2017 11:00 TIELT-WINGE 3000 A NIV.1 KFC.DIEST B NIV.2
  -  
16-09-2017 12:30 KFC.DIEST B NIV.2 VC.HOUTEM-OPLINTER B NIV.1
  -  
23-09-2017 10:00 VC.BEKKEVOORT NIV.2 KFC.DIEST B NIV.2
  -  
30-09-2017 12:30 KFC.DIEST B NIV.2 VS.KORTENAKEN B NIV.1
  -  
07-10-2017 10:00 KDN.UNITED NIV.2 KFC.DIEST B NIV.2
PP
14-10-2017 12:30 KFC.DIEST B NIV.2 SC.AARSCHOT A NIV.2
  -  
21-10-2017 11:00 KVV.SCHERPENHEUVEL NIV.1 KFC.DIEST B NIV.2
  -  
28-10-2017 12:30 KFC.DIEST B NIV.2 TIELT-WINGE 3000 A NIV.1
  -  
04-11-2017 09:30 VC.HOUTEM-OPLINTER B NIV.1 KFC.DIEST B NIV.2
  -  
11-11-2017 12:30 KFC.DIEST B NIV.2 VC.BEKKEVOORT NIV.2
  -  
18-11-2017 11:00 VS.KORTENAKEN B NIV.1 KFC.DIEST B NIV.2
  -  
25-11-2017 12:30 KFC.DIEST B NIV.2 KDN.UNITED NIV.2
  -  
02-12-2017 10:00 SC.AARSCHOT A NIV.2 KFC.DIEST B NIV.2
  -  
09-12-2017 12:30 KFC.DIEST B NIV.2 KVV.SCHERPENHEUVEL NIV.1
  -  

 

Legende
PP = Uitgesteld
ST = Stopgezet
AMC = Algemeen forfait
 
F1 = Forfait 1 ploeg
FI = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 1 ploeg
F2 = Forfait 2 ploegen
FF = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 2 ploegen

U9 A

Datum   Uitslag
09-09-2017 09:30 KFC.DIEST A NIV.2 KFC.HERENT A NIV.2
  -  
16-09-2017 10:00 WOLFSDONK SP. A NIV.2 KFC.DIEST A NIV.2
  -  
23-09-2017 09:30 KFC.DIEST A NIV.2 SC.OUT-HOEGAARDEN A NIV.1
  -  
30-09-2017 09:30 VC.BERTEM-LEEFDAAL A NIV.1 KFC.DIEST A NIV.2
  -  
07-10-2017 09:30 KFC.DIEST A NIV.2 VC.HOUTEM-OPLINTER A NIV.1
  -  
14-10-2017 09:30 KVC.KESSEL-LO 2000 A NIV.2 KFC.DIEST A NIV.2
  -  
21-10-2017 09:30 KFC.DIEST A NIV.2 SP.ROTSELAAR A NIV.1
  -  
28-10-2017 11:15 KFC.HERENT A NIV.2 KFC.DIEST A NIV.2
  -  
04-11-2017 09:30 KFC.DIEST A NIV.2 WOLFSDONK SP. A NIV.2
  -  
11-11-2017 11:15 SC.OUT-HOEGAARDEN A NIV.1 KFC.DIEST A NIV.2
  -  
18-11-2017 09:30 KFC.DIEST A NIV.2 VC.BERTEM-LEEFDAAL A NIV.1
  -  
25-11-2017 09:30 VC.HOUTEM-OPLINTER A NIV.1 KFC.DIEST A NIV.2
  -  
02-12-2017 09:30 KFC.DIEST A NIV.2 KVC.KESSEL-LO 2000 A NIV.2
  -  
09-12-2017 11:15 SP.ROTSELAAR A NIV.1 KFC.DIEST A NIV.2
  -  

 

Legende
PP = Uitgesteld
ST = Stopgezet
AMC = Algemeen forfait
 
F1 = Forfait 1 ploeg
FI = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 1 ploeg
F2 = Forfait 2 ploegen
FF = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 2 ploegen

U9 B

Datum   Uitslag
09-09-2017 12:00 KFC.DIEST B NIV.2 KFC.HERENT B NIV.2
  -  
16-09-2017 11:30 WOLFSDONK SP. B NIV.2 KFC.DIEST B NIV.2
  -  
23-09-2017 12:00 KFC.DIEST B NIV.2 SC.OUT-HOEGAARDEN B NIV.1
  -  
30-09-2017 09:30 VC.BERTEM-LEEFDAAL B NIV.1 KFC.DIEST B NIV.2
  -  
07-10-2017 09:30 VC.HOUTEM-OPLINTER B NIV.1 KFC.DIEST B NIV.2
  -  
14-10-2017 09:30 KVC.KESSEL-LO 2000 B NIV.2 KFC.DIEST B NIV.2
  -  
21-10-2017 13:00 SP.ROTSELAAR B NIV.1 KFC.DIEST B NIV.2
  -  
28-10-2017 11:15 KFC.HERENT B NIV.2 KFC.DIEST B NIV.2
  -  
04-11-2017 12:00 KFC.DIEST B NIV.2 WOLFSDONK SP. B NIV.2
  -  
11-11-2017 11:15 SC.OUT-HOEGAARDEN B NIV.1 KFC.DIEST B NIV.2
  -  
18-11-2017 12:00 KFC.DIEST B NIV.2 VC.BERTEM-LEEFDAAL B NIV.1
  -  
25-11-2017 12:00 KFC.DIEST B NIV.2 VC.HOUTEM-OPLINTER B NIV.1
  -  
02-12-2017 12:00 KFC.DIEST B NIV.2 KVC.KESSEL-LO 2000 B NIV.2
  -  
09-12-2017 12:00 KFC.DIEST B NIV.2 SP.ROTSELAAR B NIV.1
  -  

 

Legende
PP = Uitgesteld
ST = Stopgezet
AMC = Algemeen forfait
 
F1 = Forfait 1 ploeg
FI = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 1 ploeg
F2 = Forfait 2 ploegen
FF = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 2 ploegen

U9 C

U8 A

Datum   Uitslag
09-09-2017 12:30 KFC.DIEST A NIV.1 KVK.WEMMEL A NIV.1
  -  
16-09-2017 10:00 WOLFSDONK SP. A NIV.2 KFC.DIEST A NIV.1
  -  
23-09-2017 12:30 KFC.DIEST A NIV.1 SC.OUT-HOEGAARDEN A NIV.1
  -  
30-09-2017 09:30 VC.BERTEM-LEEFDAAL A NIV.1 KFC.DIEST A NIV.1
  -  
07-10-2017 12:30 KFC.DIEST A NIV.1 VC.HOUTEM-OPLINTER A NIV.2
  -  
14-10-2017 11:30 KVC.KESSEL-LO 2000 A NIV.2 KFC.DIEST A NIV.1
  -  
21-10-2017 12:30 KFC.DIEST A NIV.1 KVK.TIENEN A NIV.2
  -  
28-10-2017 12:15 KVK.WEMMEL A NIV.1 KFC.DIEST A NIV.1
  -  
04-11-2017 12:30 KFC.DIEST A NIV.1 WOLFSDONK SP. A NIV.2
  -  
11-11-2017 09:30 SC.OUT-HOEGAARDEN A NIV.1 KFC.DIEST A NIV.1
  -  
18-11-2017 12:30 KFC.DIEST A NIV.1 VC.BERTEM-LEEFDAAL A NIV.1
  -  
25-11-2017 11:15 VC.HOUTEM-OPLINTER A NIV.2 KFC.DIEST A NIV.1
  -  
02-12-2017 12:30 KFC.DIEST A NIV.1 KVC.KESSEL-LO 2000 A NIV.2
  -  
10-12-2017 09:30 KVK.TIENEN A NIV.2 KFC.DIEST A NIV.1
  -  

 

Legende
PP = Uitgesteld
ST = Stopgezet
AMC = Algemeen forfait
 
F1 = Forfait 1 ploeg
FI = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 1 ploeg
F2 = Forfait 2 ploegen
FF = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 2 ploegen

U8 B

Datum   Uitslag
09-09-2017 09:30 KFC.DIEST B NIV.1 KVK.WEMMEL B NIV.1
  -  
16-09-2017 11:30 WOLFSDONK SP. B NIV.2 KFC.DIEST B NIV.1
  -  
23-09-2017 09:30 KFC.DIEST B NIV.1 SC.OUT-HOEGAARDEN B NIV.1
  -  
30-09-2017 11:00 VC.BERTEM-LEEFDAAL B NIV.1 KFC.DIEST B NIV.1
  -  
07-10-2017 09:30 KFC.DIEST B NIV.1 VC.HOUTEM-OPLINTER B NIV.2
  -  
14-10-2017 11:30 KVC.KESSEL-LO 2000 B NIV.2 KFC.DIEST B NIV.1
  -  
21-10-2017 09:30 KFC.DIEST B NIV.1 KVK.TIENEN B NIV.2
  -  
28-10-2017 12:15 KVK.WEMMEL B NIV.1 KFC.DIEST B NIV.1
  -  
04-11-2017 09:30 KFC.DIEST B NIV.1 WOLFSDONK SP. B NIV.2
  -  
11-11-2017 09:30 SC.OUT-HOEGAARDEN B NIV.1 KFC.DIEST B NIV.1
  -  
18-11-2017 09:30 KFC.DIEST B NIV.1 VC.BERTEM-LEEFDAAL B NIV.1
  -  
25-11-2017 11:15 VC.HOUTEM-OPLINTER B NIV.2 KFC.DIEST B NIV.1
  -  
02-12-2017 09:30 KFC.DIEST B NIV.1 KVC.KESSEL-LO 2000 B NIV.2
  -  
10-12-2017 09:30 KVK.TIENEN B NIV.2 KFC.DIEST B NIV.1
  -  

 

Legende
PP = Uitgesteld
ST = Stopgezet
AMC = Algemeen forfait
 
F1 = Forfait 1 ploeg
FI = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 1 ploeg
F2 = Forfait 2 ploegen
FF = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 2 ploegen

U7 A

Datum   Uitslag
09-09-2017 13:00 KAC.BETEKOM A NIV.2 KFC.DIEST A NIV.2
  -  
16-09-2017 12:30 KFC.DIEST A NIV.2 HO.TESTELT A NIV.3
  -  
23-09-2017 10:00 WOLFSDONK SP. NIV.2 KFC.DIEST A NIV.2
  -  
30-09-2017 12:30 KFC.DIEST A NIV.2 VS.KORTENAKEN A NIV.3
AMC
07-10-2017 10:00 VC.BEKKEVOORT A NIV.3 KFC.DIEST A NIV.2
  -  
14-10-2017 12:30 KFC.DIEST A NIV.2 VK.LINDEN A NIV.3
  -  
21-10-2017 10:00 SC.AARSCHOT A NIV.2 KFC.DIEST A NIV.2
  -  
28-10-2017 12:30 KFC.DIEST A NIV.2 KAC.BETEKOM A NIV.2
  -  
04-11-2017 10:00 HO.TESTELT A NIV.3 KFC.DIEST A NIV.2
  -  
11-11-2017 12:30 KFC.DIEST A NIV.2 WOLFSDONK SP. NIV.2
  -  
18-11-2017 09:30 VS.KORTENAKEN A NIV.3 KFC.DIEST A NIV.2
AMC
25-11-2017 12:30 KFC.DIEST A NIV.2 VC.BEKKEVOORT A NIV.3
  -  
02-12-2017 09:30 VK.LINDEN A NIV.3 KFC.DIEST A NIV.2
  -  
09-12-2017 12:30 KFC.DIEST A NIV.2 SC.AARSCHOT A NIV.2
  -  

 

Legende
PP = Uitgesteld
ST = Stopgezet
AMC = Algemeen forfait
 
F1 = Forfait 1 ploeg
FI = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 1 ploeg
F2 = Forfait 2 ploegen
FF = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 2 ploegen

 

U7 B

Datum   Uitslag
09-09-2017 12:00 KVV.SCHERPENHEUVEL NIV.1 KFC.DIEST B NIV.2
5 - 0 (F1)
16-09-2017 12:30 KFC.DIEST B NIV.2 HO.TESTELT B NIV.1
  -  
23-09-2017 09:45 FC.AVERBODE-OKSELAAR NIV.1 KFC.DIEST B NIV.2
  -  
30-09-2017 12:30 KFC.DIEST B NIV.2 FC.RILLAAR SP. A NIV.1
  -  
07-10-2017 13:30 SNA.KEIBERG B NIV.1 KFC.DIEST B NIV.2
  -  
14-10-2017 12:30 KFC.DIEST B NIV.2 SPARTA SCHAFFEN NIV.1
  -  
21-10-2017 09:30 SK.DEURNE NIV.1 KFC.DIEST B NIV.2
  -  
28-10-2017 12:30 KFC.DIEST B NIV.2 KVV.SCHERPENHEUVEL NIV.1
  -  
04-11-2017 11:30 HO.TESTELT B NIV.1 KFC.DIEST B NIV.2
  -  
11-11-2017 12:30 KFC.DIEST B NIV.2 FC.AVERBODE-OKSELAAR NIV.1
  -  
18-11-2017 14:00 FC.RILLAAR SP. A NIV.1 KFC.DIEST B NIV.2
  -  
25-11-2017 12:30 KFC.DIEST B NIV.2 SNA.KEIBERG B NIV.1
  -  
02-12-2017 10:00 SPARTA SCHAFFEN NIV.1 KFC.DIEST B NIV.2
  -  
09-12-2017 12:30 KFC.DIEST B NIV.2 SK.DEURNE NIV.1
  -  

 

Legende
PP = Uitgesteld
ST = Stopgezet
AMC = Algemeen forfait
 
F1 = Forfait 1 ploeg
FI = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 1 ploeg
F2 = Forfait 2 ploegen
FF = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 2 ploegen

U7 C

Datum   Uitslag
09-09-2017 15:30 KAC.BETEKOM B NIV.2 KFC.DIEST C NIV.2
  -  
16-09-2017 09:30 KFC.DIEST C NIV.2 KFC.RAP.WEZEMAAL A NIV.2
  -  
23-09-2017 12:30 KVC.LANGDORP NIV.1 KFC.DIEST C NIV.2
  -  
30-09-2017 12:30 KFC.DIEST C NIV.2 KFC.BAAL B NIV.2
  -  
07-10-2017 12:00 SNA.KEIBERG A NIV.1 KFC.DIEST C NIV.2
  -  
18-10-2017 18:00 KFC.DIEST C NIV.2 TIELT-WINGE 3000 A NIV.1
  -  
21-10-2017 12:00 SC.AARSCHOT B NIV.2 KFC.DIEST C NIV.2
  -  
28-10-2017 12:30 KFC.DIEST C NIV.2 KAC.BETEKOM B NIV.2
  -  
04-11-2017 14:00 KFC.RAP.WEZEMAAL A NIV.2 KFC.DIEST C NIV.2
  -  
11-11-2017 09:30 KFC.DIEST C NIV.2 KVC.LANGDORP NIV.1
  -  
18-11-2017 11:00 KFC.BAAL B NIV.2 KFC.DIEST C NIV.2
  -  
25-11-2017 09:30 KFC.DIEST C NIV.2 SNA.KEIBERG A NIV.1
  -  
02-12-2017 11:00 TIELT-WINGE 3000 A NIV.1 KFC.DIEST C NIV.2
  -  
09-12-2017 09:30 KFC.DIEST C NIV.2 SC.AARSCHOT B NIV.2
  -  

 

Legende
PP = Uitgesteld
ST = Stopgezet
AMC = Algemeen forfait
 
F1 = Forfait 1 ploeg
FI = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 1 ploeg
F2 = Forfait 2 ploegen
FF = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 2 ploegen

U6 A

Datum   Uitslag
09-09-2017 11:30 SK.DEURNE KFC.DIEST A
  -  
16-09-2017 09:30 KFC.DIEST A VC.HOUTEM-OPLINTER A
  -  
23-09-2017 09:30 FC.AVERBODE-OKSELAAR KFC.DIEST A
  -  
30-09-2017 09:30 KFC.DIEST A VS.KORTENAKEN B
  -  
07-10-2017 10:30 SNA.KEIBERG KFC.DIEST A
  -  
14-10-2017 09:30 KFC.DIEST A SPARTA SCHAFFEN A
  -  
21-10-2017 11:30 HO.TESTELT KFC.DIEST A
  -  
28-10-2017 09:30 KFC.DIEST A SK.DEURNE
  -  
04-11-2017 13:00 VC.HOUTEM-OPLINTER A KFC.DIEST A
  -  
11-11-2017 09:30 KFC.DIEST A FC.AVERBODE-OKSELAAR
  -  
18-11-2017 13:30 VS.KORTENAKEN B KFC.DIEST A
  -  
25-11-2017 09:30 KFC.DIEST A SNA.KEIBERG
  -  
02-12-2017 09:30 SPARTA SCHAFFEN A KFC.DIEST A
  -  
09-12-2017 09:30 KFC.DIEST A HO.TESTELT
  -  

 

Legende
PP = Uitgesteld
ST = Stopgezet
AMC = Algemeen forfait
 
F1 = Forfait 1 ploeg
FI = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 1 ploeg
F2 = Forfait 2 ploegen
FF = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 2 ploegen