holder

U21 B

Trainer 1: 
Peter JACOBS
0494 73 62 59
peter.jacobs10@telenet.be
Afgevaardigde: 
-
Reeks: 
U21 Regionaal (21C)(Brabant Voetbal Vlaanderen)
Trainingsdagen: 
dinsdag - donderdag (telkens om 19:15u.)
vrijdag, 25 augustus, 2017 - 15:32
Datum   Uitslag
08-09-2017 20:00 VC.BEKKEVOORT NIV.1 SK.RUMMEN-GEETBETS NIV.1
  -  
09-09-2017 10:00 RC.MELDERT NIV.1 KFC.DIEST B NIV.2
AMC
09-09-2017 13:30 FC.AVERBODE-OKSELAAR NIV.1 SNA.KEIBERG NIV.2
  -  
09-09-2017 15:00 RC.BUTSEL NIV.1 VC.HOUTEM-OPLINTER B NIV.1
  -  
09-09-2017 16:00 HO.BIERBEEK NIV.2 KFC.BAAL NIV.1
AMC
09-09-2017 12:30 VK.HOLSBEEK NIV.2 TIELT-WINGE 3000 NIV.1
  -  
10-09-2017 11:15 KVC.HAACHT B NIV.1 KSC.KEERBERGEN NIV.1
  -  
         
15-09-2017 20:00 SNA.KEIBERG NIV.2 VK.HOLSBEEK NIV.2
  -  
16-09-2017 09:30 VC.HOUTEM-OPLINTER B NIV.1 HO.BIERBEEK NIV.2
  -  
16-09-2017 15:00 KSC.KEERBERGEN NIV.1 RC.BUTSEL NIV.1
  -  
16-09-2017 15:00 SK.RUMMEN-GEETBETS NIV.1 KVC.HAACHT B NIV.1
  -  
16-09-2017 15:30 KFC.DIEST B NIV.2 FC.AVERBODE-OKSELAAR NIV.1
AMC
16-09-2017 14:00 TIELT-WINGE 3000 NIV.1 VC.BEKKEVOORT NIV.1
  -  
16-09-2017 14:30 KFC.BAAL NIV.1 RC.MELDERT NIV.1
AMC
         
22-09-2017 20:00 VC.BEKKEVOORT NIV.1 SNA.KEIBERG NIV.2
  -  
23-09-2017 09:30 VC.HOUTEM-OPLINTER B NIV.1 KSC.KEERBERGEN NIV.1
  -  
23-09-2017 13:30 FC.AVERBODE-OKSELAAR NIV.1 KFC.BAAL NIV.1
AMC
23-09-2017 15:00 RC.BUTSEL NIV.1 SK.RUMMEN-GEETBETS NIV.1
  -  
23-09-2017 15:00 HO.BIERBEEK NIV.2 RC.MELDERT NIV.1
  -  
23-09-2017 12:30 VK.HOLSBEEK NIV.2 KFC.DIEST B NIV.2
AMC
24-09-2017 11:15 KVC.HAACHT B NIV.1 TIELT-WINGE 3000 NIV.1
  -  
         
29-09-2017 20:00 SNA.KEIBERG NIV.2 KVC.HAACHT B NIV.1
  -  
30-09-2017 10:00 RC.MELDERT NIV.1 FC.AVERBODE-OKSELAAR NIV.1
  -  
30-09-2017 15:00 KSC.KEERBERGEN NIV.1 HO.BIERBEEK NIV.2
  -  
30-09-2017 15:00 SK.RUMMEN-GEETBETS NIV.1 VC.HOUTEM-OPLINTER B NIV.1
  -  
30-09-2017 15:30 KFC.DIEST B NIV.2 VC.BEKKEVOORT NIV.1
AMC
30-09-2017 14:00 TIELT-WINGE 3000 NIV.1 RC.BUTSEL NIV.1
  -  
30-09-2017 14:30 KFC.BAAL NIV.1 VK.HOLSBEEK NIV.2
AMC
         
06-10-2017 20:00 VC.BEKKEVOORT NIV.1 KFC.BAAL NIV.1
AMC
07-10-2017 09:30 VC.HOUTEM-OPLINTER B NIV.1 TIELT-WINGE 3000 NIV.1
  -  
07-10-2017 15:00 RC.BUTSEL NIV.1 SNA.KEIBERG NIV.2
  -  
07-10-2017 15:00 KSC.KEERBERGEN NIV.1 SK.RUMMEN-GEETBETS NIV.1
  -  
07-10-2017 15:00 HO.BIERBEEK NIV.2 FC.AVERBODE-OKSELAAR NIV.1
  -  
07-10-2017 12:30 VK.HOLSBEEK NIV.2 RC.MELDERT NIV.1
  -  
08-10-2017 11:15 KVC.HAACHT B NIV.1 KFC.DIEST B NIV.2
AMC
         
13-10-2017 20:00 SNA.KEIBERG NIV.2 VC.HOUTEM-OPLINTER B NIV.1
  -  
14-10-2017 10:00 RC.MELDERT NIV.1 VC.BEKKEVOORT NIV.1
  -  
14-10-2017 13:30 FC.AVERBODE-OKSELAAR NIV.1 VK.HOLSBEEK NIV.2
  -  
14-10-2017 15:00 SK.RUMMEN-GEETBETS NIV.1 HO.BIERBEEK NIV.2
  -  
14-10-2017 15:30 KFC.DIEST B NIV.2 RC.BUTSEL NIV.1
AMC
14-10-2017 14:00 TIELT-WINGE 3000 NIV.1 KSC.KEERBERGEN NIV.1
  -  
14-10-2017 14:30 KFC.BAAL NIV.1 KVC.HAACHT B NIV.1
AMC
         
20-10-2017 20:00 VC.BEKKEVOORT NIV.1 FC.AVERBODE-OKSELAAR NIV.1
  -  
21-10-2017 09:30 VC.HOUTEM-OPLINTER B NIV.1 KFC.DIEST B NIV.2
AMC
21-10-2017 15:00 SK.RUMMEN-GEETBETS NIV.1 TIELT-WINGE 3000 NIV.1
  -  
21-10-2017 15:00 HO.BIERBEEK NIV.2 VK.HOLSBEEK NIV.2
  -  
21-10-2017 15:00 RC.BUTSEL NIV.1 KFC.BAAL NIV.1
AMC
21-10-2017 15:00 KSC.KEERBERGEN NIV.1 SNA.KEIBERG NIV.2
  -  
22-10-2017 11:15 KVC.HAACHT B NIV.1 RC.MELDERT NIV.1
  -  
         
27-10-2017 20:00 SNA.KEIBERG NIV.2 HO.BIERBEEK NIV.2
  -  
27-10-2017 20:00 VC.BEKKEVOORT NIV.1 KVC.HAACHT B NIV.1
  -  
28-10-2017 10:00 RC.MELDERT NIV.1 KSC.KEERBERGEN NIV.1
  -  
28-10-2017 13:30 FC.AVERBODE-OKSELAAR NIV.1 VC.HOUTEM-OPLINTER B NIV.1
  -  
28-10-2017 15:30 KFC.DIEST B NIV.2 TIELT-WINGE 3000 NIV.1
AMC
28-10-2017 12:30 VK.HOLSBEEK NIV.2 RC.BUTSEL NIV.1
  -  
28-10-2017 14:30 KFC.BAAL NIV.1 SK.RUMMEN-GEETBETS NIV.1
AMC
         
03-11-2017 20:00 SNA.KEIBERG NIV.2 KFC.DIEST B NIV.2
AMC
04-11-2017 14:30 VC.HOUTEM-OPLINTER B NIV.1 VK.HOLSBEEK NIV.2
  -  
04-11-2017 15:00 KSC.KEERBERGEN NIV.1 FC.AVERBODE-OKSELAAR NIV.1
  -  
04-11-2017 14:00 TIELT-WINGE 3000 NIV.1 KFC.BAAL NIV.1
AMC
04-11-2017 14:30 RC.BUTSEL NIV.1 VC.BEKKEVOORT NIV.1
  -  
04-11-2017 14:30 SK.RUMMEN-GEETBETS NIV.1 RC.MELDERT NIV.1
  -  
04-11-2017 14:30 HO.BIERBEEK NIV.2 KVC.HAACHT B NIV.1
  -  
         
10-11-2017 20:00 SNA.KEIBERG NIV.2 SK.RUMMEN-GEETBETS NIV.1
  -  
11-11-2017 10:00 RC.MELDERT NIV.1 RC.BUTSEL NIV.1
  -  
11-11-2017 13:30 FC.AVERBODE-OKSELAAR NIV.1 KVC.HAACHT B NIV.1
  -  
11-11-2017 15:30 KFC.DIEST B NIV.2 KSC.KEERBERGEN NIV.1
AMC
11-11-2017 12:30 VK.HOLSBEEK NIV.2 VC.BEKKEVOORT NIV.1
  -  
11-11-2017 14:00 TIELT-WINGE 3000 NIV.1 HO.BIERBEEK NIV.2
  -  
11-11-2017 14:30 KFC.BAAL NIV.1 VC.HOUTEM-OPLINTER B NIV.1
AMC
         
18-11-2017 09:30 VC.HOUTEM-OPLINTER B NIV.1 RC.MELDERT NIV.1
  -  
18-11-2017 15:00 KSC.KEERBERGEN NIV.1 KFC.BAAL NIV.1
AMC
18-11-2017 14:00 TIELT-WINGE 3000 NIV.1 SNA.KEIBERG NIV.2
  -  
18-11-2017 14:30 RC.BUTSEL NIV.1 FC.AVERBODE-OKSELAAR NIV.1
  -  
18-11-2017 14:30 SK.RUMMEN-GEETBETS NIV.1 KFC.DIEST B NIV.2
AMC
18-11-2017 14:30 HO.BIERBEEK NIV.2 VC.BEKKEVOORT NIV.1
  -  
19-11-2017 11:15 KVC.HAACHT B NIV.1 VK.HOLSBEEK NIV.2
  -  
         
24-11-2017 20:00 VC.BEKKEVOORT NIV.1 VC.HOUTEM-OPLINTER B NIV.1
  -  
25-11-2017 10:00 RC.MELDERT NIV.1 TIELT-WINGE 3000 NIV.1
  -  
25-11-2017 13:30 FC.AVERBODE-OKSELAAR NIV.1 SK.RUMMEN-GEETBETS NIV.1
  -  
25-11-2017 12:30 VK.HOLSBEEK NIV.2 KSC.KEERBERGEN NIV.1
  -  
25-11-2017 14:30 KFC.BAAL NIV.1 SNA.KEIBERG NIV.2
AMC
25-11-2017 14:30 HO.BIERBEEK NIV.2 KFC.DIEST B NIV.2
AMC
26-11-2017 11:15 KVC.HAACHT B NIV.1 RC.BUTSEL NIV.1
  -  
         
01-12-2017 20:00 SNA.KEIBERG NIV.2 RC.MELDERT NIV.1
  -  
02-12-2017 09:30 VC.HOUTEM-OPLINTER B NIV.1 KVC.HAACHT B NIV.1
  -  
02-12-2017 15:00 KSC.KEERBERGEN NIV.1 VC.BEKKEVOORT NIV.1
  -  
02-12-2017 15:30 KFC.DIEST B NIV.2 KFC.BAAL NIV.1
AMC
02-12-2017 14:00 TIELT-WINGE 3000 NIV.1 FC.AVERBODE-OKSELAAR NIV.1
  -  
02-12-2017 14:30 RC.BUTSEL NIV.1 HO.BIERBEEK NIV.2
  -  
02-12-2017 14:30 SK.RUMMEN-GEETBETS NIV.1 VK.HOLSBEEK NIV.2
  -  
         
08-12-2017 20:00 SNA.KEIBERG NIV.2 FC.AVERBODE-OKSELAAR NIV.1
  -  
09-12-2017 14:30 VC.HOUTEM-OPLINTER B NIV.1 RC.BUTSEL NIV.1
  -  
09-12-2017 15:00 KSC.KEERBERGEN NIV.1 KVC.HAACHT B NIV.1
  -  
09-12-2017 15:30 KFC.DIEST B NIV.2 RC.MELDERT NIV.1
AMC
09-12-2017 14:00 TIELT-WINGE 3000 NIV.1 VK.HOLSBEEK NIV.2
  -  
09-12-2017 14:30 KFC.BAAL NIV.1 HO.BIERBEEK NIV.2
AMC
09-12-2017 14:30 SK.RUMMEN-GEETBETS NIV.1 VC.BEKKEVOORT NIV.1
  -  
         
12-01-2018 20:00 VC.BEKKEVOORT NIV.1 TIELT-WINGE 3000 NIV.1
  -  
13-01-2018 10:00 RC.MELDERT NIV.1 KFC.BAAL NIV.1
AMC
13-01-2018 13:30 FC.AVERBODE-OKSELAAR NIV.1 KFC.DIEST B NIV.2
AMC
13-01-2018 12:30 VK.HOLSBEEK NIV.2 SNA.KEIBERG NIV.2
  -  
13-01-2018 14:30 RC.BUTSEL NIV.1 KSC.KEERBERGEN NIV.1
  -  
13-01-2018 14:30 HO.BIERBEEK NIV.2 VC.HOUTEM-OPLINTER B NIV.1
  -  
14-01-2018 11:15 KVC.HAACHT B NIV.1 SK.RUMMEN-GEETBETS NIV.1
  -  
         
19-01-2018 20:00 SNA.KEIBERG NIV.2 VC.BEKKEVOORT NIV.1
  -  
20-01-2018 10:00 RC.MELDERT NIV.1 HO.BIERBEEK NIV.2
  -  
20-01-2018 15:00 KSC.KEERBERGEN NIV.1 VC.HOUTEM-OPLINTER B NIV.1
  -  
20-01-2018 15:00 SK.RUMMEN-GEETBETS NIV.1 RC.BUTSEL NIV.1
  -  
20-01-2018 15:30 KFC.DIEST B NIV.2 VK.HOLSBEEK NIV.2
AMC
20-01-2018 14:00 TIELT-WINGE 3000 NIV.1 KVC.HAACHT B NIV.1
  -  
20-01-2018 14:30 KFC.BAAL NIV.1 FC.AVERBODE-OKSELAAR NIV.1
AMC
         
26-01-2018 20:00 VC.BEKKEVOORT NIV.1 KFC.DIEST B NIV.2
AMC
27-01-2018 09:30 VC.HOUTEM-OPLINTER B NIV.1 SK.RUMMEN-GEETBETS NIV.1
  -  
27-01-2018 13:30 FC.AVERBODE-OKSELAAR NIV.1 RC.MELDERT NIV.1
  -  
27-01-2018 15:00 HO.BIERBEEK NIV.2 KSC.KEERBERGEN NIV.1
  -  
27-01-2018 15:00 RC.BUTSEL NIV.1 TIELT-WINGE 3000 NIV.1
  -  
27-01-2018 12:30 VK.HOLSBEEK NIV.2 KFC.BAAL NIV.1
AMC
28-01-2018 11:15 KVC.HAACHT B NIV.1 SNA.KEIBERG NIV.2
  -  
         
02-02-2018 20:00 SNA.KEIBERG NIV.2 RC.BUTSEL NIV.1
  -  
03-02-2018 10:00 RC.MELDERT NIV.1 VK.HOLSBEEK NIV.2
  -  
03-02-2018 13:30 FC.AVERBODE-OKSELAAR NIV.1 HO.BIERBEEK NIV.2
  -  
03-02-2018 15:00 SK.RUMMEN-GEETBETS NIV.1 KSC.KEERBERGEN NIV.1
  -  
03-02-2018 15:30 KFC.DIEST B NIV.2 KVC.HAACHT B NIV.1
AMC
03-02-2018 14:00 TIELT-WINGE 3000 NIV.1 VC.HOUTEM-OPLINTER B NIV.1
  -  
03-02-2018 14:30 KFC.BAAL NIV.1 VC.BEKKEVOORT NIV.1
AMC
         
17-02-2018 09:30 VC.HOUTEM-OPLINTER B NIV.1 FC.AVERBODE-OKSELAAR NIV.1
  -  
17-02-2018 15:00 HO.BIERBEEK NIV.2 SNA.KEIBERG NIV.2
  -  
17-02-2018 15:00 RC.BUTSEL NIV.1 VK.HOLSBEEK NIV.2
  -  
17-02-2018 15:00 KSC.KEERBERGEN NIV.1 RC.MELDERT NIV.1
  -  
17-02-2018 15:00 SK.RUMMEN-GEETBETS NIV.1 KFC.BAAL NIV.1
AMC
17-02-2018 14:00 TIELT-WINGE 3000 NIV.1 KFC.DIEST B NIV.2
AMC
18-02-2018 11:15 KVC.HAACHT B NIV.1 VC.BEKKEVOORT NIV.1
  -  
         
23-02-2018 20:00 VC.BEKKEVOORT NIV.1 RC.MELDERT NIV.1
  -  
24-02-2018 09:30 VC.HOUTEM-OPLINTER B NIV.1 SNA.KEIBERG NIV.2
  -  
24-02-2018 15:00 KSC.KEERBERGEN NIV.1 TIELT-WINGE 3000 NIV.1
  -  
24-02-2018 15:00 HO.BIERBEEK NIV.2 SK.RUMMEN-GEETBETS NIV.1
  -  
24-02-2018 15:00 RC.BUTSEL NIV.1 KFC.DIEST B NIV.2
AMC
24-02-2018 12:30 VK.HOLSBEEK NIV.2 FC.AVERBODE-OKSELAAR NIV.1
  -  
25-02-2018 11:15 KVC.HAACHT B NIV.1 KFC.BAAL NIV.1
AMC
         
09-03-2018 20:00 SNA.KEIBERG NIV.2 KSC.KEERBERGEN NIV.1
  -  
10-03-2018 10:00 RC.MELDERT NIV.1 KVC.HAACHT B NIV.1
  -  
10-03-2018 13:30 FC.AVERBODE-OKSELAAR NIV.1 VC.BEKKEVOORT NIV.1
  -  
10-03-2018 15:30 KFC.DIEST B NIV.2 VC.HOUTEM-OPLINTER B NIV.1
AMC
10-03-2018 12:30 VK.HOLSBEEK NIV.2 HO.BIERBEEK NIV.2
  -  
10-03-2018 14:00 TIELT-WINGE 3000 NIV.1 SK.RUMMEN-GEETBETS NIV.1
  -  
10-03-2018 14:30 KFC.BAAL NIV.1 RC.BUTSEL NIV.1
AMC
         
16-03-2018 20:00 VC.BEKKEVOORT NIV.1 VK.HOLSBEEK NIV.2
  -  
17-03-2018 09:30 VC.HOUTEM-OPLINTER B NIV.1 KFC.BAAL NIV.1
AMC
17-03-2018 15:00 KSC.KEERBERGEN NIV.1 KFC.DIEST B NIV.2
AMC
17-03-2018 15:00 SK.RUMMEN-GEETBETS NIV.1 SNA.KEIBERG NIV.2
  -  
17-03-2018 15:00 HO.BIERBEEK NIV.2 TIELT-WINGE 3000 NIV.1
  -  
17-03-2018 15:00 RC.BUTSEL NIV.1 RC.MELDERT NIV.1
  -  
18-03-2018 11:15 KVC.HAACHT B NIV.1 FC.AVERBODE-OKSELAAR NIV.1
  -  
         
23-03-2018 20:00 VC.BEKKEVOORT NIV.1 HO.BIERBEEK NIV.2
  -  
23-03-2018 20:00 SNA.KEIBERG NIV.2 TIELT-WINGE 3000 NIV.1
  -  
24-03-2018 10:00 RC.MELDERT NIV.1 VC.HOUTEM-OPLINTER B NIV.1
  -  
24-03-2018 13:30 FC.AVERBODE-OKSELAAR NIV.1 RC.BUTSEL NIV.1
  -  
24-03-2018 15:30 KFC.DIEST B NIV.2 SK.RUMMEN-GEETBETS NIV.1
AMC
24-03-2018 12:30 VK.HOLSBEEK NIV.2 KVC.HAACHT B NIV.1
  -  
24-03-2018 14:30 KFC.BAAL NIV.1 KSC.KEERBERGEN NIV.1
AMC
         
13-04-2018 20:00 VC.BEKKEVOORT NIV.1 RC.BUTSEL NIV.1
  -  
14-04-2018 10:00 RC.MELDERT NIV.1 SK.RUMMEN-GEETBETS NIV.1
  -  
14-04-2018 13:30 FC.AVERBODE-OKSELAAR NIV.1 KSC.KEERBERGEN NIV.1
  -  
14-04-2018 15:30 KFC.DIEST B NIV.2 SNA.KEIBERG NIV.2
AMC
14-04-2018 12:30 VK.HOLSBEEK NIV.2 VC.HOUTEM-OPLINTER B NIV.1
  -  
14-04-2018 14:30 KFC.BAAL NIV.1 TIELT-WINGE 3000 NIV.1
AMC
15-04-2018 11:15 KVC.HAACHT B NIV.1 HO.BIERBEEK NIV.2
  -  
         
20-04-2018 20:00 SNA.KEIBERG NIV.2 KFC.BAAL NIV.1
AMC
21-04-2018 09:30 VC.HOUTEM-OPLINTER B NIV.1 VC.BEKKEVOORT NIV.1
  -  
21-04-2018 15:00 SK.RUMMEN-GEETBETS NIV.1 FC.AVERBODE-OKSELAAR NIV.1
  -  
21-04-2018 15:00 KSC.KEERBERGEN NIV.1 VK.HOLSBEEK NIV.2
  -  
21-04-2018 15:00 RC.BUTSEL NIV.1 KVC.HAACHT B NIV.1
  -  
21-04-2018 15:30 KFC.DIEST B NIV.2 HO.BIERBEEK NIV.2
AMC
21-04-2018 14:00 TIELT-WINGE 3000 NIV.1 RC.MELDERT NIV.1
  -  
         
27-04-2018 20:00 VC.BEKKEVOORT NIV.1 KSC.KEERBERGEN NIV.1
  -  
28-04-2018 10:00 RC.MELDERT NIV.1 SNA.KEIBERG NIV.2
  -  
28-04-2018 13:30 FC.AVERBODE-OKSELAAR NIV.1 TIELT-WINGE 3000 NIV.1
  -  
28-04-2018 15:00 HO.BIERBEEK NIV.2 RC.BUTSEL NIV.1
  -  
28-04-2018 12:30 VK.HOLSBEEK NIV.2 SK.RUMMEN-GEETBETS NIV.1
  -  
28-04-2018 14:30 KFC.BAAL NIV.1 KFC.DIEST B NIV.2
AMC
29-04-2018 11:15 KVC.HAACHT B NIV.1 VC.HOUTEM-OPLINTER B NIV.1
  -

 

Legende
PP = Uitgesteld
ST = Stopgezet
AMC = Algemeen forfait
 
F1 = Forfait 1 ploeg
FI = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 1 ploeg
F2 = Forfait 2 ploegen
FF = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 2 ploegen

 

Reactie toevoegen