holder

U21 A

Trainer 1: 
Fatih CELIK
0484 52 32 32
fatih_dnz20@hotmail.com
Afgevaardigde: 
-
Reeks: 
U21 Provinciaal (21PB1)(Brabant Voetbal Vlaanderen)
Trainingsdagen: 
dinsdag - donderdag (telkens om 19:15u.)
maandag, 13 november, 2017 - 12:44
Datum   Uitslag
01-09-2017 20:00 EENDR.MAZENZELE OPWIJK A NIV.1 KVC.KESSEL-LO 2000 NIV.2
1 - 2
01-09-2017 20:00 WOLFSDONK SP. NIV.1 KFC.MEISE NIV.2
4 - 7
02-09-2017 14:00 KVC.HAACHT NIV.1 SPORTING KAMPENHOUT NIV.2
1 - 3
02-09-2017 15:00 VC.HOUTEM-OPLINTER A NIV.2 KV.TERVUREN-DUISBURG NIV.1
1 - 2
02-09-2017 16:30 ASSE-ZELLIK 2002 NIV.1 KFC.DIEST A NIV.2
1 - 5
         
06-09-2017 19:00 VC.HOUTEM-OPLINTER A NIV.2 KFC.MEISE NIV.2
7 - 2
06-09-2017 19:30 KV.TERVUREN-DUISBURG NIV.1 WOLFSDONK SP. NIV.1
0 - 3
06-09-2017 16:00 KFC.DIEST A NIV.2 KVC.KESSEL-LO 2000 NIV.2
3 - 4
06-09-2017 18:00 EENDR.MAZENZELE OPWIJK A NIV.1 KVC.HAACHT NIV.1
5 - 2
06-09-2017 20:00 ASSE-ZELLIK 2002 NIV.1 SPORTING KAMPENHOUT NIV.2
3 - 1
         
08-09-2017 20:00 EENDR.MAZENZELE OPWIJK A NIV.1 KV.TERVUREN-DUISBURG NIV.1
3 - 3
08-09-2017 20:00 WOLFSDONK SP. NIV.1 ASSE-ZELLIK 2002 NIV.1
3 - 1
09-09-2017 14:00 KVC.HAACHT NIV.1 KVC.KESSEL-LO 2000 NIV.2
1 - 0
09-09-2017 15:00 VC.HOUTEM-OPLINTER A NIV.2 KFC.DIEST A NIV.2
5 - 2
09-09-2017 17:00 KFC.MEISE NIV.2 SPORTING KAMPENHOUT NIV.2
4 - 3
         
16-09-2017 15:30 KVC.KESSEL-LO 2000 NIV.2 KFC.MEISE NIV.2
2 - 2
16-09-2017 16:30 ASSE-ZELLIK 2002 NIV.1 VC.HOUTEM-OPLINTER A NIV.2
4 - 2
16-09-2017 17:00 KV.TERVUREN-DUISBURG NIV.1 KVC.HAACHT NIV.1
1 - 0
16-09-2017 12:30 SPORTING KAMPENHOUT NIV.2 WOLFSDONK SP. NIV.1
7 - 3
16-09-2017 15:30 KFC.DIEST A NIV.2 EENDR.MAZENZELE OPWIJK A NIV.1
3 - 1
         
22-09-2017 20:00 WOLFSDONK SP. NIV.1 VC.HOUTEM-OPLINTER A NIV.2
2 - 2
22-09-2017 20:00 EENDR.MAZENZELE OPWIJK A NIV.1 ASSE-ZELLIK 2002 NIV.1
2 - 1
23-09-2017 11:15 SPORTING KAMPENHOUT NIV.2 KVC.KESSEL-LO 2000 NIV.2
1 - 1
23-09-2017 14:00 KVC.HAACHT NIV.1 KFC.DIEST A NIV.2
3 - 9
23-09-2017 17:00 KFC.MEISE NIV.2 KV.TERVUREN-DUISBURG NIV.1
5 - 0
         
30-09-2017 15:00 VC.HOUTEM-OPLINTER A NIV.2 EENDR.MAZENZELE OPWIJK A NIV.1
4 - 3
30-09-2017 15:30 KVC.KESSEL-LO 2000 NIV.2 WOLFSDONK SP. NIV.1
2 - 0
30-09-2017 16:30 ASSE-ZELLIK 2002 NIV.1 KVC.HAACHT NIV.1
2 - 4
30-09-2017 17:00 KV.TERVUREN-DUISBURG NIV.1 SPORTING KAMPENHOUT NIV.2
1 - 4
30-09-2017 15:30 KFC.DIEST A NIV.2 KFC.MEISE NIV.2
4 - 4
         
06-10-2017 20:00 WOLFSDONK SP. NIV.1 EENDR.MAZENZELE OPWIJK A NIV.1
3 - 7
07-10-2017 14:00 KVC.HAACHT NIV.1 VC.HOUTEM-OPLINTER A NIV.2
1 - 3
07-10-2017 15:30 KVC.KESSEL-LO 2000 NIV.2 KV.TERVUREN-DUISBURG NIV.1
2 - 1
07-10-2017 17:00 KFC.MEISE NIV.2 ASSE-ZELLIK 2002 NIV.1
4 - 1
07-10-2017 12:30 SPORTING KAMPENHOUT NIV.2 KFC.DIEST A NIV.2
7 - 5
         
13-10-2017 20:00 WOLFSDONK SP. NIV.1 KFC.DIEST A NIV.2
2 - 5
13-10-2017 20:00 EENDR.MAZENZELE OPWIJK A NIV.1 SPORTING KAMPENHOUT NIV.2
4 - 2
14-10-2017 14:00 KVC.HAACHT NIV.1 KFC.MEISE NIV.2
0 - 2
14-10-2017 15:00 VC.HOUTEM-OPLINTER A NIV.2 KVC.KESSEL-LO 2000 NIV.2
2 - 1
14-10-2017 16:30 ASSE-ZELLIK 2002 NIV.1 KV.TERVUREN-DUISBURG NIV.1
3 - 2
         
20-10-2017 20:00 WOLFSDONK SP. NIV.1 KVC.HAACHT NIV.1
2 - 1
21-10-2017 09:30 SPORTING KAMPENHOUT NIV.2 VC.HOUTEM-OPLINTER A NIV.2
1 - 2
21-10-2017 15:30 KVC.KESSEL-LO 2000 NIV.2 ASSE-ZELLIK 2002 NIV.1
0 - 1
21-10-2017 17:00 KFC.MEISE NIV.2 EENDR.MAZENZELE OPWIJK A NIV.1
2 - 1
21-10-2017 17:00 KV.TERVUREN-DUISBURG NIV.1 KFC.DIEST A NIV.2
2 - 5
         
28-10-2017 15:30 KVC.KESSEL-LO 2000 NIV.2 KVC.HAACHT NIV.1
4 - 0
28-10-2017 16:30 ASSE-ZELLIK 2002 NIV.1 WOLFSDONK SP. NIV.1
3 - 2
28-10-2017 17:00 KV.TERVUREN-DUISBURG NIV.1 EENDR.MAZENZELE OPWIJK A NIV.1
2 - 2
28-10-2017 12:30 SPORTING KAMPENHOUT NIV.2 KFC.MEISE NIV.2
3 - 8
28-10-2017 15:30 KFC.DIEST A NIV.2 VC.HOUTEM-OPLINTER A NIV.2
1 - 3
         
01-11-2017 19:00 KVC.KESSEL-LO 2000 NIV.2 KFC.DIEST A NIV.2
3 - 1
01-11-2017 14:30 SPORTING KAMPENHOUT NIV.2 ASSE-ZELLIK 2002 NIV.1
3 - 0
01-11-2017 14:30 KFC.MEISE NIV.2 VC.HOUTEM-OPLINTER A NIV.2
4 - 2
01-11-2017 14:30 KVC.HAACHT NIV.1 EENDR.MAZENZELE OPWIJK A NIV.1
3 - 3
01-11-2017 14:30 WOLFSDONK SP. NIV.1 KV.TERVUREN-DUISBURG NIV.1
4 - 0
         
03-11-2017 20:00 WOLFSDONK SP. NIV.1 SPORTING KAMPENHOUT NIV.2
2 - 2
03-11-2017 20:00 EENDR.MAZENZELE OPWIJK A NIV.1 KFC.DIEST A NIV.2
5 - 0 (F1)
04-11-2017 14:00 KVC.HAACHT NIV.1 KV.TERVUREN-DUISBURG NIV.1
1 - 4
04-11-2017 17:00 KFC.MEISE NIV.2 KVC.KESSEL-LO 2000 NIV.2
5 - 1
04-11-2017 14:30 VC.HOUTEM-OPLINTER A NIV.2 ASSE-ZELLIK 2002 NIV.1
5 - 0 (F1)
         
11-11-2017 15:30 KVC.KESSEL-LO 2000 NIV.2 SPORTING KAMPENHOUT NIV.2
5 - 0
11-11-2017 16:30 ASSE-ZELLIK 2002 NIV.1 EENDR.MAZENZELE OPWIJK A NIV.1
0 - 2
11-11-2017 17:00 KV.TERVUREN-DUISBURG NIV.1 KFC.MEISE NIV.2
1 - 5
11-11-2017 14:30 VC.HOUTEM-OPLINTER A NIV.2 WOLFSDONK SP. NIV.1
3 - 2
11-11-2017 15:30 KFC.DIEST A NIV.2 KVC.HAACHT NIV.1
7 - 3
         
17-11-2017 20:00 EENDR.MAZENZELE OPWIJK A NIV.1 VC.HOUTEM-OPLINTER A NIV.2
  -  
17-11-2017 20:00 WOLFSDONK SP. NIV.1 KVC.KESSEL-LO 2000 NIV.2
  -  
18-11-2017 14:00 KVC.HAACHT NIV.1 ASSE-ZELLIK 2002 NIV.1
  -  
18-11-2017 17:00 KFC.MEISE NIV.2 KFC.DIEST A NIV.2
  -  
18-11-2017 12:30 SPORTING KAMPENHOUT NIV.2 KV.TERVUREN-DUISBURG NIV.1
  -  
         
24-11-2017 20:00 EENDR.MAZENZELE OPWIJK A NIV.1 WOLFSDONK SP. NIV.1
  -  
25-11-2017 16:30 ASSE-ZELLIK 2002 NIV.1 KFC.MEISE NIV.2
  -  
25-11-2017 17:00 KV.TERVUREN-DUISBURG NIV.1 KVC.KESSEL-LO 2000 NIV.2
  -  
25-11-2017 14:30 VC.HOUTEM-OPLINTER A NIV.2 KVC.HAACHT NIV.1
  -  
25-11-2017 15:30 KFC.DIEST A NIV.2 SPORTING KAMPENHOUT NIV.2
  -  
         
02-12-2017 15:30 KVC.KESSEL-LO 2000 NIV.2 EENDR.MAZENZELE OPWIJK A NIV.1
  -  
02-12-2017 17:00 KFC.MEISE NIV.2 WOLFSDONK SP. NIV.1
  -  
02-12-2017 17:00 KV.TERVUREN-DUISBURG NIV.1 VC.HOUTEM-OPLINTER A NIV.2
  -  
02-12-2017 12:30 SPORTING KAMPENHOUT NIV.2 KVC.HAACHT NIV.1
  -  
02-12-2017 15:30 KFC.DIEST A NIV.2 ASSE-ZELLIK 2002 NIV.1
  -  
         
08-12-2017 20:00 EENDR.MAZENZELE OPWIJK A NIV.1 KFC.MEISE NIV.2
  -  
09-12-2017 14:00 KVC.HAACHT NIV.1 WOLFSDONK SP. NIV.1
  -  
09-12-2017 16:30 ASSE-ZELLIK 2002 NIV.1 KVC.KESSEL-LO 2000 NIV.2
  -  
09-12-2017 14:30 VC.HOUTEM-OPLINTER A NIV.2 SPORTING KAMPENHOUT NIV.2
  -  
09-12-2017 15:30 KFC.DIEST A NIV.2 KV.TERVUREN-DUISBURG NIV.1
  -  
         
16-12-2017 11:30 SPORTING KAMPENHOUT NIV.2 EENDR.MAZENZELE OPWIJK A NIV.1
  -  
16-12-2017 15:30 KVC.KESSEL-LO 2000 NIV.2 VC.HOUTEM-OPLINTER A NIV.2
  -  
16-12-2017 17:00 KV.TERVUREN-DUISBURG NIV.1 ASSE-ZELLIK 2002 NIV.1
  -  
16-12-2017 17:00 KFC.MEISE NIV.2 KVC.HAACHT NIV.1
  -  
16-12-2017 15:30 KFC.DIEST A NIV.2 WOLFSDONK SP. NIV.1
  -  

 

Legende
PP = Uitgesteld
ST = Stopgezet
AMC = Algemeen forfait
 
F1 = Forfait 1 ploeg
FI = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 1 ploeg
F2 = Forfait 2 ploegen
FF = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 2 ploegen
           
Doelpunten
 
Plaats Clubnaam M W G V + - +/- Ptn
1 KFC.MEISE NIV.2 13 10 2 1 54 29 25 32
2 VC.HOUTEM-OPLINTER A NIV.2 13 9 1 3 41 25 16 28
3 KVC.KESSEL-LO 2000 NIV.2 13 7 2 4 27 18 9 23
4 EENDR.MAZENZELE OPWIJK A NIV.1 13 6 3 4 39 27 12 21
5 KFC.DIEST A NIV.2 13 6 1 6 50 43 7 19
6 SPORTING KAMPENHOUT NIV.2 13 5 2 6 37 39 -2 17
7 ASSE-ZELLIK 2002 NIV.1 13 5 0 8 20 35 -15 15
8 WOLFSDONK SP. NIV.1 13 4 2 7 32 40 -8 14
9 KV.TERVUREN-DUISBURG NIV.1 13 3 2 8 19 38 -19 11
10 KVC.HAACHT NIV.1 13 2 1 10 20 45 -25 7

Reactie toevoegen