holder

U17 B

Trainer 1: 
Tom HESELMANS
0491 36 33 55
tomenlien21@gmail.com
Afgevaardigde: 
-
Reeks: 
U17 Regionaal (17H1)(Brabant Voetbal Vlaanderen)
Trainingsdagen: 
dinsdag - donderdag (telkens om 19:30u.)
maandag, 13 november, 2017 - 12:47
Datum   Uitslag
09-09-2017 10:00 SC.AARSCHOT NIV.2 SNA.KEIBERG A NIV.1
1 - 1
09-09-2017 11:30 FC.AVERBODE-OKSELAAR NIV.2 VK.HOLSBEEK NIV.2
6 - 2
09-09-2017 15:00 SP.HEIDE LINTER B NIV.1 KAC.BETEKOM B NIV.2
2 - 5
10-09-2017 11:15 WOLFSDONK SP. B NIV.1 KFC.DIEST B NIV.2
4 - 1
         
15-09-2017 19:30 KFC.DIEST B NIV.2 SP.HEIDE LINTER B NIV.1
6 - 1
16-09-2017 13:00 KAC.BETEKOM B NIV.2 FC.AVERBODE-OKSELAAR NIV.2
2 - 3
16-09-2017 14:00 SNA.KEIBERG A NIV.1 WOLFSDONK SP. B NIV.1
1 - 9
16-09-2017 14:30 VK.HOLSBEEK NIV.2 SC.AARSCHOT NIV.2
5 - 1
         
23-09-2017 10:00 SC.AARSCHOT NIV.2 KAC.BETEKOM B NIV.2
3 - 8
23-09-2017 11:30 FC.AVERBODE-OKSELAAR NIV.2 KFC.DIEST B NIV.2
12 - 0
23-09-2017 14:00 SNA.KEIBERG A NIV.1 VK.HOLSBEEK NIV.2
2 - 4
24-09-2017 11:15 WOLFSDONK SP. B NIV.1 SP.HEIDE LINTER B NIV.1
4 - 1
         
29-09-2017 19:30 KFC.DIEST B NIV.2 SC.AARSCHOT NIV.2
2 - 0
30-09-2017 14:30 VK.HOLSBEEK NIV.2 WOLFSDONK SP. B NIV.1
2 - 3
30-09-2017 15:00 SP.HEIDE LINTER B NIV.1 FC.AVERBODE-OKSELAAR NIV.2
4 - 4
         
07-10-2017 10:00 SC.AARSCHOT NIV.2 SP.HEIDE LINTER B NIV.1
8 - 1
07-10-2017 14:00 SNA.KEIBERG A NIV.1 KFC.DIEST B NIV.2
3 - 4
07-10-2017 14:30 VK.HOLSBEEK NIV.2 KAC.BETEKOM B NIV.2
2 - 2
08-10-2017 11:15 WOLFSDONK SP. B NIV.1 FC.AVERBODE-OKSELAAR NIV.2
2 - 1
         
13-10-2017 19:30 KFC.DIEST B NIV.2 VK.HOLSBEEK NIV.2
1 - 5
14-10-2017 11:30 FC.AVERBODE-OKSELAAR NIV.2 SC.AARSCHOT NIV.2
5 - 2
14-10-2017 15:00 SP.HEIDE LINTER B NIV.1 SNA.KEIBERG A NIV.1
4 - 0
15-10-2017 11:15 WOLFSDONK SP. B NIV.1 KAC.BETEKOM B NIV.2
0 - 4
         
21-10-2017 10:00 SC.AARSCHOT NIV.2 WOLFSDONK SP. B NIV.1
1 - 0
21-10-2017 13:00 KAC.BETEKOM B NIV.2 KFC.DIEST B NIV.2
5 - 0 (F1)
21-10-2017 14:00 SNA.KEIBERG A NIV.1 FC.AVERBODE-OKSELAAR NIV.2
0 - 6
21-10-2017 14:30 VK.HOLSBEEK NIV.2 SP.HEIDE LINTER B NIV.1
4 - 3
         
27-10-2017 19:30 KFC.DIEST B NIV.2 WOLFSDONK SP. B NIV.1
0 - 2
28-10-2017 13:00 KAC.BETEKOM B NIV.2 SP.HEIDE LINTER B NIV.1
7 - 1
28-10-2017 14:00 SNA.KEIBERG A NIV.1 SC.AARSCHOT NIV.2
2 - 4
28-10-2017 14:30 VK.HOLSBEEK NIV.2 FC.AVERBODE-OKSELAAR NIV.2
5 - 0
         
04-11-2017 10:00 SP.HEIDE LINTER B NIV.1 KFC.DIEST B NIV.2
6 - 1
04-11-2017 10:00 SC.AARSCHOT NIV.2 VK.HOLSBEEK NIV.2
1 - 8
04-11-2017 11:30 FC.AVERBODE-OKSELAAR NIV.2 KAC.BETEKOM B NIV.2
6 - 4
05-11-2017 11:15 WOLFSDONK SP. B NIV.1 SNA.KEIBERG A NIV.1
5 - 0 (F1)
         
10-11-2017 19:30 KFC.DIEST B NIV.2 FC.AVERBODE-OKSELAAR NIV.2
0 - 5
11-11-2017 13:00 KAC.BETEKOM B NIV.2 SC.AARSCHOT NIV.2
4 - 3
11-11-2017 14:30 VK.HOLSBEEK NIV.2 SNA.KEIBERG A NIV.1
8 - 1
11-11-2017 14:30 SP.HEIDE LINTER B NIV.1 WOLFSDONK SP. B NIV.1
3 - 3
         
15-11-2017 19:30 KAC.BETEKOM B NIV.2 SNA.KEIBERG A NIV.1
  -  
         
18-11-2017 10:00 SC.AARSCHOT NIV.2 KFC.DIEST B NIV.2
  -  
18-11-2017 11:30 FC.AVERBODE-OKSELAAR NIV.2 SP.HEIDE LINTER B NIV.1
  -  
18-11-2017 12:00 SNA.KEIBERG A NIV.1 KAC.BETEKOM B NIV.2
  -  
19-11-2017 11:15 WOLFSDONK SP. B NIV.1 VK.HOLSBEEK NIV.2
  -  
         
24-11-2017 19:30 KFC.DIEST B NIV.2 SNA.KEIBERG A NIV.1
  -  
25-11-2017 11:30 FC.AVERBODE-OKSELAAR NIV.2 WOLFSDONK SP. B NIV.1
  -  
25-11-2017 13:00 KAC.BETEKOM B NIV.2 VK.HOLSBEEK NIV.2
  -  
25-11-2017 14:30 SP.HEIDE LINTER B NIV.1 SC.AARSCHOT NIV.2
  -  
         
02-12-2017 10:00 SC.AARSCHOT NIV.2 FC.AVERBODE-OKSELAAR NIV.2
  -  
02-12-2017 13:00 KAC.BETEKOM B NIV.2 WOLFSDONK SP. B NIV.1
  -  
02-12-2017 14:00 SNA.KEIBERG A NIV.1 SP.HEIDE LINTER B NIV.1
  -  
02-12-2017 14:30 VK.HOLSBEEK NIV.2 KFC.DIEST B NIV.2
  -  
         
08-12-2017 19:30 KFC.DIEST B NIV.2 KAC.BETEKOM B NIV.2
  -  
09-12-2017 11:30 FC.AVERBODE-OKSELAAR NIV.2 SNA.KEIBERG A NIV.1
  -  
09-12-2017 12:00 WOLFSDONK SP. B NIV.1 SC.AARSCHOT NIV.2
  -  
09-12-2017 14:30 SP.HEIDE LINTER B NIV.1 VK.HOLSBEEK NIV.2
  -  

 

Legende
PP = Uitgesteld
ST = Stopgezet
AMC = Algemeen forfait
 
F1 = Forfait 1 ploeg
FI = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 1 ploeg
F2 = Forfait 2 ploegen
FF = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 2 ploegen

 

Algemene rangschikking
           
Doelpunten
 
Plaats Clubnaam M W G V + - +/- Ptn
1 FC.AVERBODE-OKSELAAR NIV.2 10 7 1 2 48 21 27 22
1 VK.HOLSBEEK NIV.2 10 7 1 2 45 20 25 22
1 WOLFSDONK SP. B NIV.1 10 7 1 2 32 14 18 22
4 KAC.BETEKOM B NIV.2 9 6 1 2 41 20 21 19
5 SC.AARSCHOT NIV.2 10 3 1 6 24 36 -12 10
6 KFC.DIEST B NIV.2 10 3 0 7 15 43 -28 9
7 SP.HEIDE LINTER B NIV.1 10 2 2 6 26 42 -16 8
8 SNA.KEIBERG A NIV.1 9 0 1 8 10 45 -35 1

Reactie toevoegen