holder

A-kern

Trainer 1: 
Stefan VAN WINCKEL
stef.vanwinckel@skynet.be
Trainer 2: 
Jan GAENS
jangaens@hotmail.com
Trainer K: 
Johan KEMPENEERS
Afgevaardigde: 
Fernand BONROY
0471 64 57 40
fernand.bonroy@skynet.be
Clubdokter: 
Dr. Philip THYS
Kinesist: 
Sam DE VRIES
Materiaal: 
Peter SOMERS
Kledij: 
Anja ADAMS
Reeks: 
3de amateurs VFV B(Nationale)
Trainingsdagen: 
dinsdag - donderdag - vrijdag (telkens om 19:00u.)
maandag, 13 november, 2017 - 00:37
Datum   Uitslag
02-09-2017 19:30 F.C. ESPERANZA PELT A BILZERSE WALTWILDER VV. A
1 - 4
02-09-2017 19:30 K.FC.NIJLEN A K.FC.DIEST
2 - 3
02-09-2017 19:30 K.VC.HOUTVENNE A K.TERNESSE VV.WOMMELGEM A
1 - 2
03-09-2017 15:00 K.DIEGEM SPORT A K.OVC.STERREBEEK A
2 - 1
03-09-2017 15:00 KV.WOLUWE-ZAVENTEM A K.ESK.LEOPOLDSBURG A
2 - 1
03-09-2017 15:00 K.VK.WELLEN A EENDRACHT TERMIEN A
1 - 1
03-09-2017 15:00 SPORTING KAMPENHOUT A ERC.HOEILAART A
3 - 1
03-09-2017 15:00 FC.HEUR-TONGEREN A VC.HERENTALS A
6 - 0
         
09-09-2017 19:30 K.ESK.LEOPOLDSBURG A SPORTING KAMPENHOUT A
0 - 0
09-09-2017 19:30 BILZERSE WALTWILDER VV. A KV.WOLUWE-ZAVENTEM A
4 - 6
09-09-2017 19:30 K.FC.DIEST K.DIEGEM SPORT A
2 - 0
10-09-2017 15:00 K.TERNESSE VV.WOMMELGEM A K.VK.WELLEN A
1 - 3
10-09-2017 15:00 K.OVC.STERREBEEK A K.VC.HOUTVENNE A
4 - 2
10-09-2017 15:00 VC.HERENTALS A EENDRACHT TERMIEN A
0 - 3
10-09-2017 15:00 ERC.HOEILAART A K.FC.NIJLEN A
3 - 3
10-09-2017 15:00 FC.HEUR-TONGEREN A F.C. ESPERANZA PELT A
2 - 1
         
16-09-2017 19:30 K.VC.HOUTVENNE A K.FC.DIEST
3 - 0
16-09-2017 19:30 F.C. ESPERANZA PELT A VC.HERENTALS A
4 - 2
16-09-2017 19:30 K.FC.NIJLEN A K.ESK.LEOPOLDSBURG A
0 - 1
17-09-2017 14:30 EENDRACHT TERMIEN A K.TERNESSE VV.WOMMELGEM A
2 - 1
17-09-2017 15:00 K.DIEGEM SPORT A ERC.HOEILAART A
2 - 0
17-09-2017 15:00 K.VK.WELLEN A K.OVC.STERREBEEK A
3 - 1
17-09-2017 15:00 SPORTING KAMPENHOUT A BILZERSE WALTWILDER VV. A
3 - 2
17-09-2017 15:00 KV.WOLUWE-ZAVENTEM A FC.HEUR-TONGEREN A
2 - 3
         
23-09-2017 19:30 K.FC.DIEST K.VK.WELLEN A
0 - 2
23-09-2017 19:30 F.C. ESPERANZA PELT A KV.WOLUWE-ZAVENTEM A
1 - 0
23-09-2017 19:30 K.ESK.LEOPOLDSBURG A K.DIEGEM SPORT A
3 - 1
24-09-2017 15:00 BILZERSE WALTWILDER VV. A K.FC.NIJLEN A
3 - 0
24-09-2017 15:00 K.OVC.STERREBEEK A EENDRACHT TERMIEN A
1 - 1
24-09-2017 15:00 ERC.HOEILAART A K.VC.HOUTVENNE A
1 - 1
24-09-2017 15:00 FC.HEUR-TONGEREN A SPORTING KAMPENHOUT A
3 - 0
24-09-2017 15:00 VC.HERENTALS A K.TERNESSE VV.WOMMELGEM A
2 - 0
         
30-09-2017 19:30 K.FC.NIJLEN A FC.HEUR-TONGEREN A
3 - 1
30-09-2017 19:30 K.VC.HOUTVENNE A K.ESK.LEOPOLDSBURG A
3 - 2
01-10-2017 14:30 EENDRACHT TERMIEN A K.FC.DIEST
1 - 1
01-10-2017 15:00 K.DIEGEM SPORT A BILZERSE WALTWILDER VV. A
4 - 1
01-10-2017 15:00 KV.WOLUWE-ZAVENTEM A VC.HERENTALS A
2 - 3
01-10-2017 15:00 SPORTING KAMPENHOUT A F.C. ESPERANZA PELT A
2 - 1
01-10-2017 15:00 K.VK.WELLEN A ERC.HOEILAART A
0 - 1
01-10-2017 15:00 K.TERNESSE VV.WOMMELGEM A K.OVC.STERREBEEK A
2 - 1
         
07-10-2017 19:30 FC.HEUR-TONGEREN A K.DIEGEM SPORT A
2 - 3
07-10-2017 20:00 BILZERSE WALTWILDER VV. A K.VC.HOUTVENNE A
3 - 1
07-10-2017 19:30 F.C. ESPERANZA PELT A K.FC.NIJLEN A
2 - 3
07-10-2017 19:30 K.ESK.LEOPOLDSBURG A K.VK.WELLEN A
1 - 1
07-10-2017 19:30 K.FC.DIEST K.TERNESSE VV.WOMMELGEM A
2 - 5
08-10-2017 15:00 KV.WOLUWE-ZAVENTEM A SPORTING KAMPENHOUT A
2 - 2
08-10-2017 15:00 VC.HERENTALS A K.OVC.STERREBEEK A
2 - 2
08-10-2017 15:00 ERC.HOEILAART A EENDRACHT TERMIEN A
1 - 5
         
14-10-2017 19:30 K.VC.HOUTVENNE A FC.HEUR-TONGEREN A
3 - 2
14-10-2017 19:30 K.FC.NIJLEN A KV.WOLUWE-ZAVENTEM A
2 - 2
14-10-2017 20:00 K.VK.WELLEN A BILZERSE WALTWILDER VV. A
1 - 3
15-10-2017 14:30 EENDRACHT TERMIEN A K.ESK.LEOPOLDSBURG A
1 - 2
15-10-2017 15:00 K.DIEGEM SPORT A F.C. ESPERANZA PELT A
1 - 1
15-10-2017 15:00 K.TERNESSE VV.WOMMELGEM A ERC.HOEILAART A
0 - 2
15-10-2017 15:00 K.OVC.STERREBEEK A K.FC.DIEST
3 - 3
15-10-2017 15:00 SPORTING KAMPENHOUT A VC.HERENTALS A
4 - 3
         
21-10-2017 20:00 FC.HEUR-TONGEREN A K.VK.WELLEN A
2 - 0
21-10-2017 19:30 K.ESK.LEOPOLDSBURG A K.TERNESSE VV.WOMMELGEM A
3 - 0
21-10-2017 19:30 F.C. ESPERANZA PELT A K.VC.HOUTVENNE A
4 - 1
21-10-2017 19:30 BILZERSE WALTWILDER VV. A EENDRACHT TERMIEN A
0 - 4
22-10-2017 15:00 SPORTING KAMPENHOUT A K.FC.NIJLEN A
1 - 4
22-10-2017 15:00 ERC.HOEILAART A K.OVC.STERREBEEK A
2 - 1
22-10-2017 15:00 VC.HERENTALS A K.FC.DIEST
3 - 0
22-10-2017 15:00 KV.WOLUWE-ZAVENTEM A K.DIEGEM SPORT A
3 - 2
         
28-10-2017 19:30 K.TERNESSE VV.WOMMELGEM A BILZERSE WALTWILDER VV. A
4 - 3
28-10-2017 20:00 K.VK.WELLEN A F.C. ESPERANZA PELT A
3 - 1
28-10-2017 19:30 K.FC.DIEST ERC.HOEILAART A
1 - 0
28-10-2017 19:30 K.VC.HOUTVENNE A KV.WOLUWE-ZAVENTEM A
3 - 1
28-10-2017 19:30 K.FC.NIJLEN A VC.HERENTALS A
0 - 2
29-10-2017 14:30 K.OVC.STERREBEEK A K.ESK.LEOPOLDSBURG A
2 - 0
29-10-2017 14:30 EENDRACHT TERMIEN A FC.HEUR-TONGEREN A
0 - 4
29-10-2017 15:00 K.DIEGEM SPORT A SPORTING KAMPENHOUT A
3 - 1
         
04-11-2017 19:30 F.C. ESPERANZA PELT A EENDRACHT TERMIEN A
3 - 0
05-11-2017 14:30 BILZERSE WALTWILDER VV. A K.OVC.STERREBEEK A
2 - 1
05-11-2017 14:30 K.FC.NIJLEN A K.DIEGEM SPORT A
3 - 1
05-11-2017 14:30 KV.WOLUWE-ZAVENTEM A K.VK.WELLEN A
3 - 0
05-11-2017 14:30 FC.HEUR-TONGEREN A K.TERNESSE VV.WOMMELGEM A
1 - 1
05-11-2017 14:30 K.ESK.LEOPOLDSBURG A K.FC.DIEST
4 - 0
05-11-2017 14:30 VC.HERENTALS A ERC.HOEILAART A
1 - 2
05-11-2017 14:30 SPORTING KAMPENHOUT A K.VC.HOUTVENNE A
0 - 1
         
11-11-2017 19:30 K.FC.DIEST BILZERSE WALTWILDER VV. A
1 - 1
11-11-2017 19:30 K.VC.HOUTVENNE A K.FC.NIJLEN A
6 - 0
12-11-2017 14:30 K.OVC.STERREBEEK A FC.HEUR-TONGEREN A
0 - 1
12-11-2017 14:30 EENDRACHT TERMIEN A KV.WOLUWE-ZAVENTEM A
2 - 1
12-11-2017 15:00 K.TERNESSE VV.WOMMELGEM A F.C. ESPERANZA PELT A
2 - 3
12-11-2017 15:00 K.DIEGEM SPORT A VC.HERENTALS A
4 - 2
12-11-2017 15:00 ERC.HOEILAART A K.ESK.LEOPOLDSBURG A
1 - 2
12-11-2017 14:30 K.VK.WELLEN A SPORTING KAMPENHOUT A
3 - 0
         
18-11-2017 20:00 FC.HEUR-TONGEREN A K.FC.DIEST
  -  
18-11-2017 19:30 BILZERSE WALTWILDER VV. A ERC.HOEILAART A
  -  
18-11-2017 19:30 K.FC.NIJLEN A K.VK.WELLEN A
  -  
18-11-2017 19:30 F.C. ESPERANZA PELT A K.OVC.STERREBEEK A
  -  
19-11-2017 15:00 K.DIEGEM SPORT A K.VC.HOUTVENNE A
  -  
19-11-2017 15:00 KV.WOLUWE-ZAVENTEM A K.TERNESSE VV.WOMMELGEM A
  -  
19-11-2017 14:30 VC.HERENTALS A K.ESK.LEOPOLDSBURG A
  -  
19-11-2017 14:30 SPORTING KAMPENHOUT A EENDRACHT TERMIEN A
  -  
         
25-11-2017 19:30 K.VC.HOUTVENNE A VC.HERENTALS A
  -  
25-11-2017 19:30 K.FC.DIEST F.C. ESPERANZA PELT A
  -  
25-11-2017 19:30 K.ESK.LEOPOLDSBURG A BILZERSE WALTWILDER VV. A
  -  
26-11-2017 14:30 K.OVC.STERREBEEK A KV.WOLUWE-ZAVENTEM A
  -  
26-11-2017 14:30 EENDRACHT TERMIEN A K.FC.NIJLEN A
  -  
26-11-2017 15:00 ERC.HOEILAART A FC.HEUR-TONGEREN A
  -  
26-11-2017 15:00 K.TERNESSE VV.WOMMELGEM A SPORTING KAMPENHOUT A
  -  
26-11-2017 14:30 K.VK.WELLEN A K.DIEGEM SPORT A
  -  
         
02-12-2017 19:30 FC.HEUR-TONGEREN A K.ESK.LEOPOLDSBURG A
  -  
02-12-2017 19:30 K.FC.NIJLEN A K.TERNESSE VV.WOMMELGEM A
  -  
02-12-2017 19:30 K.VC.HOUTVENNE A K.VK.WELLEN A
  -  
02-12-2017 19:30 F.C. ESPERANZA PELT A ERC.HOEILAART A
  -  
03-12-2017 15:00 K.DIEGEM SPORT A EENDRACHT TERMIEN A
  -  
03-12-2017 15:00 KV.WOLUWE-ZAVENTEM A K.FC.DIEST
  -  
03-12-2017 14:30 VC.HERENTALS A BILZERSE WALTWILDER VV. A
  -  
03-12-2017 14:30 SPORTING KAMPENHOUT A K.OVC.STERREBEEK A
  -  
         
09-12-2017 19:30 ERC.HOEILAART A KV.WOLUWE-ZAVENTEM A
  -  
09-12-2017 19:30 K.TERNESSE VV.WOMMELGEM A K.DIEGEM SPORT A
  -  
09-12-2017 19:30 K.FC.DIEST SPORTING KAMPENHOUT A
  -  
09-12-2017 19:30 K.ESK.LEOPOLDSBURG A F.C. ESPERANZA PELT A
  -  
09-12-2017 19:30 BILZERSE WALTWILDER VV. A FC.HEUR-TONGEREN A
  -  
10-12-2017 14:30 K.OVC.STERREBEEK A K.FC.NIJLEN A
  -  
10-12-2017 14:30 EENDRACHT TERMIEN A K.VC.HOUTVENNE A
  -  
10-12-2017 14:30 K.VK.WELLEN A VC.HERENTALS A
  -  
         
16-12-2017 19:30 K.ESK.LEOPOLDSBURG A KV.WOLUWE-ZAVENTEM A
  -  
16-12-2017 19:30 BILZERSE WALTWILDER VV. A F.C. ESPERANZA PELT A
  -  
16-12-2017 19:30 K.FC.DIEST K.FC.NIJLEN A
  -  
17-12-2017 14:30 K.OVC.STERREBEEK A K.DIEGEM SPORT A
  -  
17-12-2017 14:30 EENDRACHT TERMIEN A K.VK.WELLEN A
  -  
17-12-2017 15:00 ERC.HOEILAART A SPORTING KAMPENHOUT A
  -  
17-12-2017 15:00 K.TERNESSE VV.WOMMELGEM A K.VC.HOUTVENNE A
  -  
17-12-2017 14:30 VC.HERENTALS A FC.HEUR-TONGEREN A
  -  
         
13-01-2018 19:30 F.C. ESPERANZA PELT A FC.HEUR-TONGEREN A
  -  
13-01-2018 19:30 K.FC.NIJLEN A ERC.HOEILAART A
  -  
13-01-2018 19:30 K.VC.HOUTVENNE A K.OVC.STERREBEEK A
  -  
14-01-2018 14:30 EENDRACHT TERMIEN A VC.HERENTALS A
  -  
14-01-2018 15:00 K.DIEGEM SPORT A K.FC.DIEST
  -  
14-01-2018 15:00 KV.WOLUWE-ZAVENTEM A BILZERSE WALTWILDER VV. A
  -  
14-01-2018 14:30 K.VK.WELLEN A K.TERNESSE VV.WOMMELGEM A
  -  
14-01-2018 14:30 SPORTING KAMPENHOUT A K.ESK.LEOPOLDSBURG A
  -  
         
20-01-2018 19:30 BILZERSE WALTWILDER VV. A SPORTING KAMPENHOUT A
  -  
20-01-2018 19:30 K.FC.DIEST K.VC.HOUTVENNE A
  -  
20-01-2018 19:30 K.ESK.LEOPOLDSBURG A K.FC.NIJLEN A
  -  
21-01-2018 14:30 K.OVC.STERREBEEK A K.VK.WELLEN A
  -  
21-01-2018 15:00 FC.HEUR-TONGEREN A KV.WOLUWE-ZAVENTEM A
  -  
21-01-2018 15:00 K.TERNESSE VV.WOMMELGEM A EENDRACHT TERMIEN A
  -  
21-01-2018 15:00 ERC.HOEILAART A K.DIEGEM SPORT A
  -  
21-01-2018 14:30 VC.HERENTALS A F.C. ESPERANZA PELT A
  -  
         
27-01-2018 19:30 K.TERNESSE VV.WOMMELGEM A VC.HERENTALS A
  -  
27-01-2018 20:00 K.VK.WELLEN A K.FC.DIEST
  -  
27-01-2018 19:30 K.FC.NIJLEN A BILZERSE WALTWILDER VV. A
  -  
27-01-2018 19:30 K.VC.HOUTVENNE A ERC.HOEILAART A
  -  
28-01-2018 14:30 EENDRACHT TERMIEN A K.OVC.STERREBEEK A
  -  
28-01-2018 15:00 KV.WOLUWE-ZAVENTEM A F.C. ESPERANZA PELT A
  -  
28-01-2018 15:00 K.DIEGEM SPORT A K.ESK.LEOPOLDSBURG A
  -  
28-01-2018 14:30 SPORTING KAMPENHOUT A FC.HEUR-TONGEREN A
  -  
         
10-02-2018 20:00 FC.HEUR-TONGEREN A K.FC.NIJLEN A
  -  
11-02-2018 15:00 BILZERSE WALTWILDER VV. A K.DIEGEM SPORT A
  -  
11-02-2018 15:00 F.C. ESPERANZA PELT A SPORTING KAMPENHOUT A
  -  
11-02-2018 15:00 K.OVC.STERREBEEK A K.TERNESSE VV.WOMMELGEM A
  -  
11-02-2018 15:00 K.ESK.LEOPOLDSBURG A K.VC.HOUTVENNE A
  -  
11-02-2018 15:00 VC.HERENTALS A KV.WOLUWE-ZAVENTEM A
  -  
11-02-2018 15:00 ERC.HOEILAART A K.VK.WELLEN A
  -  
11-02-2018 15:00 K.FC.DIEST EENDRACHT TERMIEN A
  -  
         
17-02-2018 20:00 K.VK.WELLEN A K.ESK.LEOPOLDSBURG A
  -  
17-02-2018 19:30 K.VC.HOUTVENNE A BILZERSE WALTWILDER VV. A
  -  
17-02-2018 19:30 K.FC.NIJLEN A F.C. ESPERANZA PELT A
  -  
18-02-2018 14:30 EENDRACHT TERMIEN A ERC.HOEILAART A
  -  
18-02-2018 15:00 SPORTING KAMPENHOUT A KV.WOLUWE-ZAVENTEM A
  -  
18-02-2018 15:00 K.OVC.STERREBEEK A VC.HERENTALS A
  -  
18-02-2018 15:00 K.DIEGEM SPORT A FC.HEUR-TONGEREN A
  -  
18-02-2018 15:00 K.TERNESSE VV.WOMMELGEM A K.FC.DIEST
  -  
         
24-02-2018 20:00 FC.HEUR-TONGEREN A K.VC.HOUTVENNE A
  -  
24-02-2018 19:30 F.C. ESPERANZA PELT A K.DIEGEM SPORT A
  -  
24-02-2018 19:30 K.ESK.LEOPOLDSBURG A EENDRACHT TERMIEN A
  -  
24-02-2018 19:30 K.FC.DIEST K.OVC.STERREBEEK A
  -  
24-02-2018 19:30 BILZERSE WALTWILDER VV. A K.VK.WELLEN A
  -  
25-02-2018 15:00 ERC.HOEILAART A K.TERNESSE VV.WOMMELGEM A
  -  
25-02-2018 15:00 KV.WOLUWE-ZAVENTEM A K.FC.NIJLEN A
  -  
25-02-2018 15:00 VC.HERENTALS A SPORTING KAMPENHOUT A
  -  
         
03-03-2018 19:30 K.FC.DIEST VC.HERENTALS A
  -  
03-03-2018 19:30 K.FC.NIJLEN A SPORTING KAMPENHOUT A
  -  
03-03-2018 19:30 K.VC.HOUTVENNE A F.C. ESPERANZA PELT A
  -  
04-03-2018 14:30 EENDRACHT TERMIEN A BILZERSE WALTWILDER VV. A
  -  
04-03-2018 15:00 K.OVC.STERREBEEK A ERC.HOEILAART A
  -  
04-03-2018 15:00 K.VK.WELLEN A FC.HEUR-TONGEREN A
  -  
04-03-2018 15:00 K.TERNESSE VV.WOMMELGEM A K.ESK.LEOPOLDSBURG A
  -  
04-03-2018 15:00 K.DIEGEM SPORT A KV.WOLUWE-ZAVENTEM A
  -  
         
10-03-2018 20:00 FC.HEUR-TONGEREN A EENDRACHT TERMIEN A
  -  
10-03-2018 19:30 F.C. ESPERANZA PELT A K.VK.WELLEN A
  -  
10-03-2018 19:30 BILZERSE WALTWILDER VV. A K.TERNESSE VV.WOMMELGEM A
  -  
10-03-2018 19:30 K.ESK.LEOPOLDSBURG A K.OVC.STERREBEEK A
  -  
11-03-2018 15:00 SPORTING KAMPENHOUT A K.DIEGEM SPORT A
  -  
11-03-2018 15:00 KV.WOLUWE-ZAVENTEM A K.VC.HOUTVENNE A
  -  
11-03-2018 15:00 ERC.HOEILAART A K.FC.DIEST
  -  
11-03-2018 15:00 VC.HERENTALS A K.FC.NIJLEN A
  -  
         
17-03-2018 19:30 K.FC.DIEST K.ESK.LEOPOLDSBURG A
  -  
17-03-2018 19:30 K.VC.HOUTVENNE A SPORTING KAMPENHOUT A
  -  
18-03-2018 14:30 EENDRACHT TERMIEN A F.C. ESPERANZA PELT A
  -  
18-03-2018 15:00 ERC.HOEILAART A VC.HERENTALS A
  -  
18-03-2018 15:00 K.DIEGEM SPORT A K.FC.NIJLEN A
  -  
18-03-2018 15:00 K.VK.WELLEN A KV.WOLUWE-ZAVENTEM A
  -  
18-03-2018 15:00 K.TERNESSE VV.WOMMELGEM A FC.HEUR-TONGEREN A
  -  
18-03-2018 15:00 K.OVC.STERREBEEK A BILZERSE WALTWILDER VV. A
  -  
         
24-03-2018 19:30 BILZERSE WALTWILDER VV. A K.FC.DIEST
  -  
24-03-2018 19:30 F.C. ESPERANZA PELT A K.TERNESSE VV.WOMMELGEM A
  -  
24-03-2018 19:30 K.FC.NIJLEN A K.VC.HOUTVENNE A
  -  
24-03-2018 19:30 K.ESK.LEOPOLDSBURG A ERC.HOEILAART A
  -  
25-03-2018 15:00 VC.HERENTALS A K.DIEGEM SPORT A
  -  
25-03-2018 15:00 FC.HEUR-TONGEREN A K.OVC.STERREBEEK A
  -  
25-03-2018 15:00 KV.WOLUWE-ZAVENTEM A EENDRACHT TERMIEN A
  -  
25-03-2018 15:00 SPORTING KAMPENHOUT A K.VK.WELLEN A
  -  
         
07-04-2018 19:30 K.TERNESSE VV.WOMMELGEM A KV.WOLUWE-ZAVENTEM A
  -  
07-04-2018 20:00 K.VK.WELLEN A K.FC.NIJLEN A
  -  
07-04-2018 19:30 K.ESK.LEOPOLDSBURG A VC.HERENTALS A
  -  
07-04-2018 19:30 K.VC.HOUTVENNE A K.DIEGEM SPORT A
  -  
07-04-2018 19:30 K.FC.DIEST FC.HEUR-TONGEREN A
  -  
08-04-2018 14:30 EENDRACHT TERMIEN A SPORTING KAMPENHOUT A
  -  
08-04-2018 15:00 K.OVC.STERREBEEK A F.C. ESPERANZA PELT A
  -  
08-04-2018 15:00 ERC.HOEILAART A BILZERSE WALTWILDER VV. A
  -  
         
14-04-2018 19:30 BILZERSE WALTWILDER VV. A K.ESK.LEOPOLDSBURG A
  -  
14-04-2018 19:30 K.FC.NIJLEN A EENDRACHT TERMIEN A
  -  
14-04-2018 19:30 F.C. ESPERANZA PELT A K.FC.DIEST
  -  
15-04-2018 15:00 VC.HERENTALS A K.VC.HOUTVENNE A
  -  
15-04-2018 15:00 SPORTING KAMPENHOUT A K.TERNESSE VV.WOMMELGEM A
  -  
15-04-2018 15:00 FC.HEUR-TONGEREN A ERC.HOEILAART A
  -  
15-04-2018 15:00 K.DIEGEM SPORT A K.VK.WELLEN A
  -  
15-04-2018 15:00 KV.WOLUWE-ZAVENTEM A K.OVC.STERREBEEK A
  -  
         
21-04-2018 20:00 K.VK.WELLEN A K.VC.HOUTVENNE A
  -  
22-04-2018 15:00 ERC.HOEILAART A F.C. ESPERANZA PELT A
  -  
22-04-2018 15:00 K.ESK.LEOPOLDSBURG A FC.HEUR-TONGEREN A
  -  
22-04-2018 15:00 K.OVC.STERREBEEK A SPORTING KAMPENHOUT A
  -  
22-04-2018 15:00 K.TERNESSE VV.WOMMELGEM A K.FC.NIJLEN A
  -  
22-04-2018 15:00 K.FC.DIEST KV.WOLUWE-ZAVENTEM A
  -  
22-04-2018 15:00 EENDRACHT TERMIEN A K.DIEGEM SPORT A
  -  
22-04-2018 15:00 BILZERSE WALTWILDER VV. A VC.HERENTALS A
  -  
         
29-04-2018 15:00 K.DIEGEM SPORT A K.TERNESSE VV.WOMMELGEM A
  -  
29-04-2018 15:00 SPORTING KAMPENHOUT A K.FC.DIEST
  -  
29-04-2018 15:00 KV.WOLUWE-ZAVENTEM A ERC.HOEILAART A
  -  
29-04-2018 15:00 VC.HERENTALS A K.VK.WELLEN A
  -  
29-04-2018 15:00 K.VC.HOUTVENNE A EENDRACHT TERMIEN A
  -  
29-04-2018 15:00 K.FC.NIJLEN A K.OVC.STERREBEEK A
  -  
29-04-2018 15:00 FC.HEUR-TONGEREN A BILZERSE WALTWILDER VV. A
  -  
29-04-2018 15:00 F.C. ESPERANZA PELT A K.ESK.LEOPOLDSBURG A
  -  

 

Legende
PP = Uitgesteld
ST = Stopgezet
AMC = Algemeen forfait
 
F1 = Forfait 1 ploeg
FI = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 1 ploeg
F2 = Forfait 2 ploegen
FF = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 2 ploegen





















           
Doelpunten
 
Plaats Clubnaam M W G V + - +/- Ptn
1 FC.HEUR-TONGEREN A 11 7 1 3 27 13 14 22
2 K.ESK.LEOPOLDSBURG A 11 6 2 3 19 11 8 20
3 K.VC.HOUTVENNE A 11 6 1 4 25 19 6 19
3 K.DIEGEM SPORT A 11 6 1 4 23 19 4 19
5 EENDRACHT TERMIEN A 11 5 3 3 20 15 5 18
6 K.VK.WELLEN A 11 5 2 4 17 14 3 17
7 F.C. ESPERANZA PELT A 11 5 1 5 22 20 2 16
7 BILZERSE WALTWILDER VV. A 11 5 1 5 26 26 0 16
9 KV.WOLUWE-ZAVENTEM A 11 4 2 5 24 23 1 14
9 K.FC.NIJLEN A 11 4 2 5 20 25 -5 14
9 ERC.HOEILAART A 11 4 2 5 14 19 -5 14
9 SPORTING KAMPENHOUT A 11 4 2 5 16 23 -7 14
13 K.TERNESSE VV.WOMMELGEM A 11 4 1 6 18 23 -5 13
13 VC.HERENTALS A 11 4 1 6 20 27 -7 13
15 K.FC.DIEST 11 3 3 5 13 24 -11 12
16 K.OVC.STERREBEEK A 11 2 3 6 17 20 -3 9



















- T1 - Stef VAN WINCKEL

- 21 - Jente FORIER

- 2 - Jody PUTTENAERS

- 75 - Envercan ULVAN

- T2 - Jan GAENS

- 1 - Yannick HELSEN

- KT - Johan KEMPENEERS

- 6 - Kaya BUYUK

- Kiné - Luc BUSSELEN

- 7 - Wouter JANSSENS

- Afg.- Fernand BONROY

- Materiaal - Peter SOMERS

- 8 - Adriel MUSONI NGANDOLI

- 9 - Kevin VAN LOOCK

- 10 - Mehmet AKYIL

- 11 - Benji COMMERS

- 14 - Cisse LUTONADIO

- 16 - Kenneth STIERS

- 18 - DIERICKX Tibo

- 20 - Brent TORBEYNS

- 22 - Sofiane ACHNAK

- 24 - Kim BEYNEN

- 25 - Charle ICKMANS

- 26 - Jeroen JANSSENS

- 42 - Alex MATUTA

- 63 - Aaron ROSSEELS

- 93 - Mamadou DIABY

- xx - Onur POLAT

- xx -

Reacties

Eervol verlies na strafschoppen: FC tegen Pepingen (2' AmL) 0-0 was juiste uitslag. Overwicht van FC als thuisploeg en de betere ploeg maar dus niet omgezet in doelpunten na 90'. FC daarna twee gemiste strafschoppen, Pepingen maar 1 gemist. Pepingen dus een ronde verder. Op naar de competitie ( toch belangrijker dit seizoen!) dan maar...

KFC DIEST heeft vanavond (woensdag 09/08/2017) de oefenmatch tegen 1e provincialer ZEPPEREN-BRUSTEM gewonnen met 3-1.

En nu volgende zondag om 16 uur thuis tegen Pepingen-Halle (2e amateurs) voor de crockycup.Dit wordt al een serieuze test.

0-3 winst met doelpunten van benji en tweemaal diabi

volgende week op kunstgras voor de beker

Dus volgende wedstrijd voor de crockycup naar Oost-Vlaanderen (Grotenberge) want KFC wint met 3-1 tegen ALKEN;

Als we morgen Alken uitschakelen, wordt de volgende tegenstander ELENE-GROTENBERGE (zottegem)
Deze hebben vandaag om 16:00 uur gespeeld tegen Lochristi, uitslag 2-1.

heeft er al iemand de rugnummers van dit jaar? Cindy?

Op naar de 1e ronde in de Beker Van België.

Die Beker van België geeft meestal toch al enige indicatie van wat er van het komende seizoen kan verwacht worden: zo lag Racing Mechelen er vorig jaar direct uit in de eerste ronde (thuisnederlaag tegen een (2e?) provincialer. Turnhout daarentegen, de toekomstige kampioen, wist 4 of 5 rondes te overleven.

Dus nu zondag aan de slag tegen Alken, ik ben benieuwd!! (maar in de match tegen Oostkam waren er blijkbaar al goede dingen te zien -> hopelijk dus zondag ook..)

KFC wint met 0-1 in ARDOOIE. (penaltygoal Benji)

heeft er iemand de data van de gespeelde wedstrijden van FC Diest vanaf het laatste seizoen dat Diest in 1ste klasse speelde, of weet iemand waar ik deze kan bekomen.

Reactie toevoegen